Call of Duty: Infinite Warfare

Infinity Warfare آخرین شماره در حال ساخت از این سری هست که توسط استدیو Infinity Ward طراحی میشه.

call-of-duty-infinite-warfare-listing-thumb-01-ps4-us-28apr16-728x409.png

بعد از عنوان نچندان موفق Ghost استدیو IW سعی داشته با تمرکز بر روی کنسول‌های فعلی (و عدم عرضه بازی برای کنسول‌های نسل قبل) و به کار گیری یک تیم مجرب و حرفه‌ای، سری CoD را از ورطه تکرار نجات داده و بار دیگر نام خود را به عنوان غول‌های FPS دنیا مطرح سازد.

CoD:IW در تاریخ 4 نوامبر سال 2016 برای PS4 و X1 و PC عرضه خواهد شد.

پ.ن: اطلاعات تکمیلی سر فرصت اضافه میشه! الان بیشتر تاپیک رو زدم تا خبرهای بازی رو مستقیم بزارم اینجا.

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,666
میگم که اصلا با چت سونی صحبت کردم یه کدش 2 روز پیش یکیش هم حدودن 10 روز پیش استفاده شده . فردا میرم مغازش ببینم چی میگه . پلیس هم دردسرای خودشو داره . باز ممنون از راهنماییتون

نه داداش از پليس و پليس بازي اصلاً نترس
اينا همينطوري كارشون زير دردسرهاي پليس هست ( اماكن و ... ) حالا شري مثل اين بخواد براشون پيش بياد كه هيچي

الان بازي شما با يه بازي ساده هيچ تفاوتي نداره

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,298
نام
مهدی
نه ولله دقت کردم اتفاقا ولی احتمالن دوباره خودشون پلمب کردن . اون نوار ps4 رو نداشت .

حالا موندم چیکار کنم کسی که اینقدر دزده میاد کد رو استفاده میکنه بعد بازیرو دوباره پلمب میکنه مگه میاد پس بگیره بازیرو ؟

ببین داداش ریجن دو ها چه انگلیس چه امارت چه هر کشوری ریجن دو ای همشون بدون استثنا نوار ps4 دارن.فقط ریجن آل ها هستن که ندارن.
کد ها هم توی کارخونه از همشون بدون استثناء تست ورفای میگیرن.
اما برای پلمپ مجدد چون من دستگاهش رو دیدم همشون زیر باکس بازی اثر سوراخ سوراخی دارن.مگر اینکه به طرز ضایعی پلاستیک بکشه روش که اون پلاستیک جنس یا مثل پلاستیک کیسه فریزر هست یا از این پلاستیک ها که خیلی زیاد کش میان و دیر پاره میشن.حالا شما میگی سوارخ نبود پس جنس پلاستیکش دقت کردی مثل همیشه بود یا نه؟؟؟
در مورد پلیس اون اصلا نمیدونه این چیزا چین چون یه محصول خارجی هست که قاچاقی وارد میشه چمیدونن سرش چیه تهش چیه چه برسه بدون پلمپ اصل یا غیر اصل کدومه یا کدش چطور اصلا استفاده میشه حالا هزاربارم که توضیح بدی چون نمایندگی ما نداریم به هیچ جایی نمیرسی.اما نکته ای که وجود داره اینه که الان مغازه دار یه جنس دست دوم رو جای کالای پلمپ به شما فروخته و این میتونه طرح شکایت شه.
به هر حال نزار از اینکه کلاه سرت گذاشته و یه آبم روش با دمش گردونه بشکنه و بگه باز یه ادم ساده چه حالی به جیبمون داد

tempest

کاربر سایت
May 18, 2012
144
نام
parham
نه داداش از پليس و پليس بازي اصلاً نترس
اينا همينطوري كارشون زير دردسرهاي پليس هست ( اماكن و ... ) حالا شري مثل اين بخواد براشون پيش بياد كه هيچي

الان بازي شما با يه بازي ساده هيچ تفاوتي نداره
اگه قبول نکنه مجبورم دیگه .
بازی معمولیو میداد 180 اینو به خاطر کاد 4 خریدم 110 تومن گرون تر آدم زورش میاد بعد اینجوری میشه . امیدوارم پسش بگیره

tempest

کاربر سایت
May 18, 2012
144
نام
parham
ببین داداش ریجن دو ها چه انگلیس چه امارت چه هر کشوری ریجن دو ای همشون بدون استثنا نوار ps4 دارن.فقط ریجن آل ها هستن که ندارن.
کد ها هم توی کارخونه از همشون بدون استثناء تست ورفای میگیرن.
اما برای پلمپ مجدد چون من دستگاهش رو دیدم همشون زیر باکس بازی اثر سوراخ سوراخی دارن.مگر اینکه به طرز ضایعی پلاستیک بکشه روش که اون پلاستیک جنس یا مثل پلاستیک کیسه فریزر هست یا از این پلاستیک ها که خیلی زیاد کش میان و دیر پاره میشن.حالا شما میگی سوارخ نبود پس جنس پلاستیکش دقت کردی مثل همیشه بود یا نه؟؟؟
در مورد پلیس اون اصلا نمیدونه این چیزا چین چون یه محصول خارجی هست که قاچاقی وارد میشه چمیدونن سرش چیه تهش چیه چه برسه بدون پلمپ اصل یا غیر اصل کدومه یا کدش چطور اصلا استفاده میشه حالا هزاربارم که توضیح بدی چون نمایندگی ما نداریم به هیچ جایی نمیرسی.اما نکته ای که وجود داره اینه که الان مغازه دار یه جنس دست دوم رو جای کالای پلمپ به شما فروخته و این میتونه طرح شکایت شه.
به هر حال نزار از اینکه کلاه سرت گذاشته و یه آبم روش با دمش گردونه بشکنه و بگه باز یه ادم ساده چه حالی به جیبمون داد
نایلونش خیلی با این اصلیا فرقی نداشت ولی یه تیکه هاییش جدا نشد از رو قاب و همون جا ها بوی چسب قطره ای ها رو میده . حالا نمیدونم طرف چه غلطی کرده چجوری پلمب کرده دوباره .
پلیس هم بعید میدونم کاری انجام بده حق با شماس . کد و این داستانا چه میدونه چیه .
هر دفعه من از این توپخونه جنس خریدم یه داستانی شد . دفعه قبل یه دسته گرفتم چراغش روشن نمیشد بردم عوض کرد . البته این مغازه نبود . امیدوارم این جا هم یه کاری بکنه پس بگیره حداقل کلن بازیرو .ولی همین مشکلم با اینه که کسی که اینقدر راحت همچین کاری میکنه و پول کاملو میگیره قطعا نمیاد به کارش اعتراف کنه و عوض کنه بازیو .

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,298
نام
مهدی
نایلونش خیلی با این اصلیا فرقی نداشت ولی یه تیکه هاییش جدا نشد از رو قاب و همون جا ها بوی چسب قطره ای ها رو میده . حالا نمیدونم طرف چه غلطی کرده چجوری پلمب کرده دوباره .
پلیس هم بعید میدونم کاری انجام بده حق با شماس . کد و این داستانا چه میدونه چیه .
هر دفعه من از این توپخونه جنس خریدم یه داستانی شد . دفعه قبل یه دسته گرفتم چراغش روشن نمیشد بردم عوض کرد . البته این مغازه نبود . امیدوارم این جا هم یه کاری بکنه پس بگیره حداقل کلن بازیرو .ولی همین مشکلم با اینه که کسی که اینقدر راحت همچین کاری میکنه و پول کاملو میگیره قطعا نمیاد به کارش اعتراف کنه و عوض کنه بازیو .
سلام.پی گیری کردی؟ به جایی رسیدی؟

• Like
Reactions: tempest

tempest

کاربر سایت
May 18, 2012
144
نام
parham
سلام.پی گیری کردی؟ به جایی رسیدی؟
سلام ، بله همون فرداش رفتم مغازه طرف با دوتا از دوستان هم رفتم که تنها نباشم . بهش گفتم اینو دیروز ازتون گرفتم به خاطر کاد 4 ولی کد توش کار نمیکنه . برگشت گفت احتمالن کدش رو هک کردن . منم گفتم نه آقا مگه الکیه من با ساپورت سونی صحبت کردم اسکرین شاتش هم دارم یکیش 20 روز پیش یکیش هم 3 روز پیش کد ها مصرف شدن . گفتم حتی کیسه روش بوی چسب میده .اینو پسش بگیر . بعد بازی رو گرفت به اون همکارش گفت 290 ت بده به این آقا .
خدارو شکر پس گرفت ولی مطمئنم این دوباره الان میره پلمبش میکنه میندازه به یکی دیگه . بالاخره اینقدر سنگش رو میندازه تا یکی نیاد پس بده بازیرو یه پولی رفته باشه تو جیبش .

emperaturs

کاربر سایت
Aug 1, 2015
886
نام
Joel
من هم امروز نسخه لکسی رو دیجیتالی خریدم . البته فقط به خاطر ریمستر که بدون شک بهترین شوتر عمرم بود البته اینفینیت هم دانلود میکنم ببینم چطوره .
الان فعلا در حال بازی کردن بتلفیلدم. با اینکه گرافیک و گیم پلی خوبی داره ولی برای ما که با کال اف بزرگ شدیم همون کال اف یه چیز دیگست.

mohamada

کاربر سایت
May 30, 2011
1,365
نام
محمد
من هم امروز نسخه لکسی رو دیجیتالی خریدم . البته فقط به خاطر ریمستر که بدون شک بهترین شوتر عمرم بود البته اینفینیت هم دانلود میکنم ببینم چطوره .
الان فعلا در حال بازی کردن بتلفیلدم. با اینکه گرافیک و گیم پلی خوبی داره ولی برای ما که با کال اف بزرگ شدیم همون کال اف یه چیز دیگست.
منم با کال اف بزرگ شدم اما بعد mw3 یکی از یکی بدتر شد جای تاسف داره...

Sent from my iPhone using Tapatalk

• Like
Reactions: emperaturs

tempest

کاربر سایت
May 18, 2012
144
نام
parham
سلام . مولتی این نسخه برای من یه مشکلی پیدا کرده ، فقط میگرده ایرانی پیدا میکنه . علاوه بر این که خیلی طول میکشه تا یه لابی پر شه اینجوری فقط مجبورم tdm بازی کنم چون تو مود های دیگه اندازه یه لابی ایرانی نیست که جوین کنه . راهی هست که درست شه و بتونم جوین لابی های خارجی بشم ؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر