Call of Duty: Infinite Warfare

Infinity Warfare آخرین شماره در حال ساخت از این سری هست که توسط استدیو Infinity Ward طراحی میشه.

call-of-duty-infinite-warfare-listing-thumb-01-ps4-us-28apr16-728x409.png

بعد از عنوان نچندان موفق Ghost استدیو IW سعی داشته با تمرکز بر روی کنسول‌های فعلی (و عدم عرضه بازی برای کنسول‌های نسل قبل) و به کار گیری یک تیم مجرب و حرفه‌ای، سری CoD را از ورطه تکرار نجات داده و بار دیگر نام خود را به عنوان غول‌های FPS دنیا مطرح سازد.

CoD:IW در تاریخ 4 نوامبر سال 2016 برای PS4 و X1 و PC عرضه خواهد شد.

پ.ن: اطلاعات تکمیلی سر فرصت اضافه میشه! الان بیشتر تاپیک رو زدم تا خبرهای بازی رو مستقیم بزارم اینجا.

victor hogo

کاربر سایت
Dec 20, 2011
3,749
نام
علی
بالاخره بعد از mw3 یدونه cod اومد که از کمپینش لذت ببرم. سه تا cod اخر یکی از یکی خسته کننده تر بود و فقط می رفتمشون که تموم کرده باشم.
ولی iw واقعا استوری مد خوبی داره. ساید میشنها و خط اصلی داستانی عالیه .بخش های نبرد های هوایی و ترکوندن شیپ ها و جت های دشمنا به قدری خوبه که اگه کمی این بخش رو ارتقا بدن و بهترش کنن خودش پتانسیل داره یه بازی مستقلی بشه.
مد زامبیش هم عالیه و مدتها سرگرم میکنه.
مولتی cod رو بعد از mw2 بازی نکرده بودم و این بعد چار پنج سال اولین باره مولتیش رو میزنم و تقریبا راضیم ولی فک نکنم بلند مدت منو پاش نگه داره.
خلاصه از iw راضیم :D

Samk

کاربر سایت
Nov 21, 2016
1
ببخشید من اکانت این بازیو خریداری کردم و دیتا شو هم دانلود کردم ولی وقتی که میخوام دیتاشو از تو پیسی بریزم رو پی اس ارور میده میگه دیتا خرابه وقتی که داشتم دیتا رو دانلود میکردم چندتا نسخه دیدم یو همینجوری یکیشو انتخاب کردم کجای کارو اشتباه کردم؟
میشه لطفا سریع جواب منو بهم تو جمیلم بدین
Sam.myc.1la@gmail.com

آخرین ویرایش:

Seventy One

اگه فردارو گرفتن از تو نترس امشب درازه ...
کاربر سایت
Dec 14, 2010
889
نام
Ali
بالاخره بعد از mw3 یدونه cod اومد که از کمپینش لذت ببرم. سه تا cod اخر یکی از یکی خسته کننده تر بود و فقط می رفتمشون که تموم کرده باشم.
ولی iw واقعا استوری مد خوبی داره. ساید میشنها و خط اصلی داستانی عالیه .بخش های نبرد های هوایی و ترکوندن شیپ ها و جت های دشمنا به قدری خوبه که اگه کمی این بخش رو ارتقا بدن و بهترش کنن خودش پتانسیل داره یه بازی مستقلی بشه.
مد زامبیش هم عالیه و مدتها سرگرم میکنه.
مولتی cod رو بعد از mw2 بازی نکرده بودم و این بعد چار پنج سال اولین باره مولتیش رو میزنم و تقریبا راضیم ولی فک نکنم بلند مدت منو پاش نگه داره.
خلاصه از iw راضیم :D
ولی آخه چرا انقدر بخش های داستانی رو کوتاه میسازن ؟؟ اصلا دلم لک زده برای FPS ناب و طولانی

mohammad ps4

کاربر سایت
Jul 4, 2014
53
نام
محمد
یعنی تنها چیزی که توی مولتی این بازی رو مخ ادم هست طراحی مپاش هست!!
اومده دو تا تخم مرغ زده به هم کیلویی داده به خورد ملت...اصلا ساختار مپاش یه جوری هست خیلی بهم ریختس به جز سه چهار تا از مپ ها بقیشون واقعا افتضاحه
کمپین بازی هم حرفی برای گفتن نداره تو این چند سال گذشته یکی از بهترین کمپین های کالاف رفتم

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
این مدیریت اکتیوژن باید بندازنش تو سطل اشغال اخه یعنی چه ریمستر مدرن فقط تو نسخه لگسی بزارن ؟ د عجب موندیم اینا که انقدر پدل دوست دارن همینو جدا میکردن خب فروشش از این نسخه هم میزد بالاتر

tempest

کاربر سایت
May 18, 2012
144
نام
parham
290 تومن پول دادم بابت نسخه لگسی بعد اومدم خونه امتحان کردم کد رو روی اکانت انگلیسم کار نکرد . ( بازی ریجن 2 ) گفتم شاید باید اکانت امارات داشته باشم ، یکی ساختم رو اون زدم باز هم کار نکرد . با چت ساپورت سونی صحبت کردم گفت جفت کد ها استفاده شده . آدم به خدا میمونه ، طرف اومده باز کرده کد رو دراورده هر دوتاشو بعد استفاده کرده و دوباره پلمب . اون جا هم تو مغازه به طرف گفتم مگه نباید ریجن 2 یه نوار با ارم ps4 دورش باشه که یارو گفت اونایی که از امارات میاد نداره اون نوارو . منم اعتماد کردم و خریدم .نمیدونم چیکار کنم فردا ببرم دوباره مغازش بگم بهش یا نه . آخه اون آدمی که اینجوری دزدی میکنه میتونه خیلی راحت قبول نکنه .:(

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,298
نام
مهدی
290 تومن پول دادم بابت نسخه لگسی بعد اومدم خونه امتحان کردم کد رو روی اکانت انگلیسم کار نکرد . ( بازی ریجن 2 ) گفتم شاید باید اکانت امارات داشته باشم ، یکی ساختم رو اون زدم باز هم کار نکرد . با چت ساپورت سونی صحبت کردم گفت جفت کد ها استفاده شده . آدم به خدا میمونه ، طرف اومده باز کرده کد رو دراورده هر دوتاشو بعد استفاده کرده و دوباره پلمب . اون جا هم تو مغازه به طرف گفتم مگه نباید ریجن 2 یه نوار با ارم ps4 دورش باشه که یارو گفت اونایی که از امارات میاد نداره اون نوارو . منم اعتماد کردم و خریدم .نمیدونم چیکار کنم فردا ببرم دوباره مغازش بگم بهش یا نه . آخه اون آدمی که اینجوری دزدی میکنه میتونه خیلی راحت قبول نکنه .:(
پلمپ بازیت زیرش سوراخ سوراخ نبود؟؟

tempest

کاربر سایت
May 18, 2012
144
نام
parham
پلمپ بازیت زیرش سوراخ سوراخ نبود؟؟
نه ولله دقت کردم اتفاقا ولی احتمالن دوباره خودشون پلمب کردن . اون نوار ps4 رو نداشت .

حالا موندم چیکار کنم کسی که اینقدر دزده میاد کد رو استفاده میکنه بعد بازیرو دوباره پلمب میکنه مگه میاد پس بگیره بازیرو ؟

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,666

اگر واقعاً ريجن 2 و كار نكرد كه خوب اين طور كه پيداست كدها استفاده شده
بايد هم قبول كنه ! قبول نكرد همون موقع زنگ بزنيد پليس بگيد چه جرمي انجام داده

متاسفانه اين جريان نوار اصلي و داشتن و نداشتنش يه بحثي شده

tempest

کاربر سایت
May 18, 2012
144
نام
parham
اگر واقعاً ريجن 2 و كار نكرد كه خوب اين طور كه پيداست كدها استفاده شده
بايد هم قبول كنه ! قبول نكرد همون موقع زنگ بزنيد پليس بگيد چه جرمي انجام داده

متاسفانه اين جريان نوار اصلي و داشتن و نداشتنش يه بحثي شده
میگم که اصلا با چت سونی صحبت کردم یه کدش 2 روز پیش یکیش هم حدودن 10 روز پیش استفاده شده . فردا میرم مغازش ببینم چی میگه . پلیس هم دردسرای خودشو داره . باز ممنون از راهنماییتون

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر