شایعه بزودی قابلیت Backward Compatibility به ویندوز 10 اضافه خواهد شد

pop_t2t

کاربر سایت
Apr 15, 2008
3
25622192167225940812.jpg

در خبرها خوانده ایم مایکروسافت ویندوز 10 را به شکل یک اکوسیستم عرضه میکند و فارق از نوع سخت افزار تمامی کاربران میتوانند از مزیت های مشترک این اکوسیستم بهرمند شوند

همانطور که در جریان هستید مایکروسافت برای اجرای بازیهای نسل هفتم کنسول XBOX 360 با معماری متفاوت power pc قابلیت جذابی بنام Backward Compatibility معرفی کرد که اجازه دسترسی بازیهای نسل هفتم x360 روی کنسول xbox one با معماری x86 میدهد

حال بتازگی مشخص شده در اپدیت عظیمی که مایکروسافت در تابستان پیش رو برای ویندوز 10 در نظر گرفته قابلیت بینظیر Backward Compatibility بروی ویندوز 10 هم پیاده سازی خواهد شد و PC GAMER ها میتوانند بازی های انحصاری x360 بروی PC خود اجرا کنند. و دیگر نگران تجربه نکردن نسخه های قدیمی تر انحصاریهای مایکروسافت نباشن.

همچین گفته شده بزودی XBOX ONE بصورت کامل از موس کیبرد پشتیبانی خواهد کرد

Your existing Xbox One and 360 games could soon work on Windows 10
Mouse and keyboard support for Xbox One is “months away”

آخرین ویرایش:

amindead

کاربر سایت
Jul 21, 2010
629
تعجب میکنم مایکرو از یکطرف Xbox Scorpio رو معرفی میکنه و از طرف دیگه انحصاری هاشو از انحصار در میاره
آخرین گندکاریشون هم تاریخ عرضه Scorpio که هرجا میری یه تاریخ میبینی

Sobhan_23

کاربر سایت
May 31, 2009
4,156
نام
سبحان
تعجب میکنم مایکرو از یکطرف Xbox Scorpio رو معرفی میکنه و از طرف دیگه انحصاری هاشو از انحصار در میاره
آخرین گندکاریشون هم تاریخ عرضه Scorpio که هرجا میری یه تاریخ میبینی
هیچ گندکاری وجود نداره.هرکی نخواد 100 دلار اضافه پول ویندوز بده و نخواد دردسر نصب و این چیزارو بکشه میره یه کنسول میخره با قیمت 500 یا 600 دلار که هم قوی هست و هم بهینه واسه گیم
هرکی هم مشکل مالی نداره 1500 دلار هزینه میکنه و یه پی سی میبنده.بازی های انحصاری مایکرو هم واسه هردو میاد
تاریخ عرضه هم ربطی به مایکروسافت نداره و علتش افرادی هست که شایعه درست میکنن تا آمار بازدید سایتشون بره بالا
من نمیدونم شما چرا ویندوز 10 رو یه رقیب واسه Xbox میبینید؟مگه بازی واسه Mac منتشر شده که از انحصاری در اومده؟یا مگه واسه پی اس 4 منتشر شده؟؟؟؟
مگه وقتی سونی بازی های انحصاری خودش رو واسه ویتا و پی اس 3 و پی اس4 مشترک عرضه میکرد بازیا دیگه انحصاری نبودن؟؟؟؟؟
برای هزارمین بار: ((ویندوز 10 و Xbox هردو متعلق به مایکروسافت هستن)))

Sobhan_23

کاربر سایت
May 31, 2009
4,156
نام
سبحان
من این دردسر نصب بازی روی PC رو در حالی که در سال 2016 به سر می بریم متوجه نمی شم!!!!
والا من مشکلی با نصب بازیا ندارم و اتفاقا به لطف استیم نصب و آپدیت بازی ها بی نهایت راحته.دوستانی که پایرت خورن همش از دردسر نصب مینالن و طبیعتا هیتر ها هم اینو سوژه کردن
البنه از حق نگذریم نصب بازی های استور مایکروسافت فاجعه هست!!در صورتی که Xbox این مشکل رو نداره

• Like
Reactions: pop_t2t and IMANOKA

Donger

کاربر سایت
Apr 14, 2015
1,576
والا من مشکلی با نصب بازیا ندارم و اتفاقا به لطف استیم نصب و آپدیت بازی ها بی نهایت راحته.دوستانی که پایرت خورن همش از دردسر نصب مینالن و طبیعتا هیتر ها هم اینو سوژه کردن
البنه از حق نگذریم نصب بازی های استور مایکروسافت فاجعه هست!!در صورتی که Xbox این مشکل رو نداره

دقیقا همینه
الان توی Steam و Origin شما با یک کلیک بازی رو دانلود و نصب می کنی، با یک کلیک دیگه اجرا

مایکروسافت هم اگه عقل داشت کلا این استور رو بساط نمی کرد، کلا احمقانه ترین نوع استور بالا آوردن، همینیه که مایکروسافت آورده بالا اون اپ Xbox هم چسبونده بهش

• Like
Reactions: IMANOKA

amindead

کاربر سایت
Jul 21, 2010
629
هیچ گندکاری وجود نداره.هرکی نخواد 100 دلار اضافه پول ویندوز بده و نخواد دردسر نصب و این چیزارو بکشه میره یه کنسول میخره با قیمت 500 یا 600 دلار که هم قوی هست و هم بهینه واسه گیم
هرکی هم مشکل مالی نداره 1500 دلار هزینه میکنه و یه پی سی میبنده.بازی های انحصاری مایکرو هم واسه هردو میاد
من نمیدونم شما چرا ویندوز 10 رو یه رقیب واسه Xbox میبینید؟مگه بازی واسه Mac منتشر شده که از انحصاری در اومده؟یا مگه واسه پی اس 4 منتشر شده؟؟؟؟
برای هزارمین بار: ((ویندوز 10 و Xbox هردو متعلق به مایکروسافت هستن)))
بازی هایی که غیر از Xbox عرضه بشن دیگه انحصاری اکس باکس نیستند و یکی بودن صاحب Windows و Xbox هم فرقی تو این مسئله ایجاد نمیکنه
و نبود گیم انحصاری برای یک کنسول به نفعش تموم نمیشه

تاریخ عرضه هم ربطی به مایکروسافت نداره و علتش افرادی هست که شایعه درست میکنن تا آمار بازدید سایتشون بره بالا
شایعه کجاست! خودشون تو E3 میگن Holiday 2017 که حداکثر باید ماه اول 2017 بشه ولی بعدا تو بیانیه پاییز 2017 میشنویم
به حرف های متفاوت فیل اسپنسر و سیاست های متغییر مایکروسافت همه عادت داریم...

مگه وقتی سونی بازی های انحصاری خودش رو واسه ویتا و پی اس 3 و پی اس4 مشترک عرضه میکرد بازیا دیگه انحصاری نبودن؟؟؟؟؟
PlayStation Vita
PlayStation Portable
PlayStation 3
PlayStation 4
همه اینایی که شما نام بردی برای PlayStation هستند

Maxxxx

کاربر سایت
Apr 18, 2015
378
نام
سعید
حالا که قراره موس و کیبور بیاد یعنی بازی های انحصاری pc مثل star craft و dota 2 برای x1 میاد ؟/:)
اگر اینطور بشه 3 تا میخرم :-bd

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر