شایعه بزودی قابلیت Backward Compatibility به ویندوز 10 اضافه خواهد شد

pop_t2t

کاربر سایت
Apr 15, 2008
3
25622192167225940812.jpg

در خبرها خوانده ایم مایکروسافت ویندوز 10 را به شکل یک اکوسیستم عرضه میکند و فارق از نوع سخت افزار تمامی کاربران میتوانند از مزیت های مشترک این اکوسیستم بهرمند شوند

همانطور که در جریان هستید مایکروسافت برای اجرای بازیهای نسل هفتم کنسول XBOX 360 با معماری متفاوت power pc قابلیت جذابی بنام Backward Compatibility معرفی کرد که اجازه دسترسی بازیهای نسل هفتم x360 روی کنسول xbox one با معماری x86 میدهد

حال بتازگی مشخص شده در اپدیت عظیمی که مایکروسافت در تابستان پیش رو برای ویندوز 10 در نظر گرفته قابلیت بینظیر Backward Compatibility بروی ویندوز 10 هم پیاده سازی خواهد شد و PC GAMER ها میتوانند بازی های انحصاری x360 بروی PC خود اجرا کنند. و دیگر نگران تجربه نکردن نسخه های قدیمی تر انحصاریهای مایکروسافت نباشن.

همچین گفته شده بزودی XBOX ONE بصورت کامل از موس کیبرد پشتیبانی خواهد کرد

Your existing Xbox One and 360 games could soon work on Windows 10
Mouse and keyboard support for Xbox One is “months away”

آخرین ویرایش:

SON OF HEAV3N

ESTEGHLAL
کاربر سایت
Oct 31, 2011
1,830
نام
روزبه
من فکر نکنم بتونه بازی های که سازنده هاش برا pcمنتشر نکردن رو برا این سیستم منتشر کنن منظورم Red dead و ونکوییش هست

ma_fa198

کاربر سایت
Jun 18, 2010
998
نام
محمد
نادلا اصن کاراش عجیبه، اون از نوکیا که هرچی بالمر برای تصاحبش نقشه ریخته بود رو زد نقش بر آب کرد و نوکیا رو هم نابود کرد، اینم از این کاراش که داره انحصاری های xbox رو نابود میکنه، نمیخوام بگم این حرکتش بده یا خوبه، هرچی که هست قطعاً تهش نابودی کنسول اکس باکسه. وقتی این دستگاه بازی انحصاری نداشته باشه خریدنشم بیمعنی میشه.
نادلا هم دیگه شورشو درآورده... خودشو کشت با اون سرویسش. از دار دنیا فقط سرویس رو میشناسه.
اتفاقا اصلا هم کاراش عجیب نیست! با یکم مطالعه درمورد پیشینه و تفکرات نادلا به راحتی میشه فهمید که این آقا هیچ اعتقادی به سخت افزار نداره و آینده رو در نرم افزار ها ، ویندوز و کلود میبینه! دلیل این کاراش با نوکیا و بخش اکس باکس هم همینه! البته چون بخش اکس باکس واقعا برای مایکرو سودده هست هنوز براشون اولویت داره وگرنه بخش نوکیا (موبایل) کلا ضرره واسشون و به نظر می رسه فقط می خوان یه جوری سر و ته قضییه رو هم بیارن!
اينا ديگه خيلي دارن win10 و xbox رو ادغام ميكنن ، رسما دليلي براي خريد كنسول واسه خيليا وجود نداره نسل بعد تعداد كمتري سمت كنسول مايكروسافت ميرن
Sent from my iPhone using Tapatalk
این حرف شما درسته (منم خودم مثل شما فکر می کنم) ! ولی اگه مایکرو یه قیمت خیلی خوب برای اسکورپیو درنظر بگیره که در مقایسه با High End PC ها به صرفه باشه ، بهترین دلیل برای خرید کنسول رو در اختیار مشتری ها قرار میده! باید تا اون موقع صبر کنیم ببینیم چی میشه!

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: erfan zero

YAKUZA_2

کاربر سایت
Nov 3, 2008
1,387
بنظرم اگه مایکروسافت تمام قدرتشو بزاره رو بخش گیمینگ PC خیلی بهتر میتونه عمل کنه چون اینجوری نه میتونه تو بخش PC به موفقیت خاصی برسه نه تو رقابت بخش کنسولی.اگه سونی گوهر گرانبهایی مثل ویندوز رو داشت چه استفاده هایی که ازش تو گیمینگ نمیکرد.الان استیم داره حکم حاکم بزرگ میتیکمون رو برای PCگیمرا بازی میکنه:D

SON OF HEAV3N

ESTEGHLAL
کاربر سایت
Oct 31, 2011
1,830
نام
روزبه
برا بار دوم میگم من فکر کنم این Bcتو همه ی بازی ها استفاده بشه چون شرکتی شبیه Rوقتی Rdرو برا pcعرضه نکرد نمیاد این بازی رو Bcبرا pcاجرا کنه

• Like
Reactions: esm nadaram

SepehrR

کاربر سایت
May 23, 2006
1,684
نام
Sepehr
برا بار دوم میگم من فکر کنم این Bcتو همه ی بازی ها استفاده بشه چون شرکتی شبیه Rوقتی Rdرو برا pcعرضه نکرد نمیاد این بازی رو Bcبرا pcاجرا کنه
اصلاً خبری از اومدن BC برای اجرای بازیهای X360 روی ویندوز توی خبر نیست و اینها رو خود زننده تاپیک بریده و دوخته...
یه عده دیدن سری بازیهایی که روی Xbone خریده بودن، روی استور ویندوز برای مدتی نمایان شده که می تونن Install کنن اونها رو(البته Install می زده Unavailable Currently)
تنها برداشت این هست که بازیهای بیشتری(حتی بازی های قدیمی) قرار هست از سیاست Play Anywhere مایکروسافت پیروی کنند.
حالا بحث BC این وسط چیه من نمی دونم... اگر قرار باشه بازی های X360 واسه ویندوز بیان هم واسه PC پورت میشن احتمالا نه اینکه بیاد امولاتور بده...

19Rodar

کاربر سایت
Dec 28, 2011
2,876
نام
فرشاد
کسی که کنسول گیمر باشه بازم XBOX میخره
کسی هم مثل من اگه PC GAMER باشه صدتا xbox scorpio هم معرفی بشه بازم میره دنبال PC

بازیهاش چه روی X1 یا PC فروش بره فرقی براش نداره درنهایت سودشو میکنه.

استیم بهش نشون داد با یک مدیریت خوب میتونه کاری کنه WINDOWS ش بهترین بزرگترین مکان برای گیم باشه .
و مایکروسافت تصمیم گرفته نهایت حمایت از سیستم عاملش داشته باشه و شما چه خوشت بیاد چه بدت بیاد این اتفاق خواهد افتاد .

بله باید شمای PC فن خوشحال باشی دیگه ! خیر کسی که کنسول گیمر باشه دلیلی نمیبینه دیگه Xbox بخره میره برای خودش یا کنسول سونی رو میخره یا نینتندو .مغز ... که نخورده وقتی بازیهای Xbox همشون بدون استثنا برای PC هم میان بره Xbox بخره!! کنسولی که انحصاری نداره به درد لای جرز دیوارم نمیخوره:)) خاک عالم یعنی توی سر اسپینسر که با این سیستم مسخرش کاری کرده من فن ایکس باکس بعد از 9 سال حالا اینطوری باید پشیمون باشم که این همه مدت از چنین کمپانی خوشم اومده!! و در آخر اینکه این حرف ابوالفضل رو باید طلا گرفت زد سر در کمپانی مایکروسافت:

تجاوز های ماکروسافت و اسپنسر به Xbox تمومی نداره ...

hqdead

کاربر سایت
Dec 27, 2015
293
بله باید شمای PC فن خوشحال باشی دیگه ! خیر کسی که کنسول گیمر باشه دلیلی نمیبینه دیگه Xbox بخره میره برای خودش یا کنسول سونی رو میخره یا نینتندو .مغز ... که نخورده وقتی بازیهای Xbox همشون بدون استثنا برای PC هم میان بره Xbox بخره!! کنسولی که انحصاری نداره به درد لای جرز دیوارم نمیخوره:)) خاک عالم یعنی توی سر اسپینسر که با این سیستم مسخرش کاری کرده من فن ایکس باکس بعد از 9 سال حالا اینطوری باید پشیمون باشم که این همه مدت از چنین کمپانی خوشم اومده!! و در آخر اینکه این حرف ابوالفضل رو باید طلا گرفت زد سر در کمپانی مایکروسافت:
یعنی شمایی که pc دوست نداری و کنسول داری چون کسانی دیگه میتونن روی pc بازی کنن شما دیگه از بازی لذت نمی بری و احساس بدی داری ؟ بنا به تجربه من مشکل از شماست نه ماکروسافت بدبخت

wii baz

کاربر سایت
Dec 20, 2015
732

مشکل اینه که شما دیدت محدوده و مایکروسافت رو فقط توی Xbox One میبینی!
مایکروسافت خیلی بزرگ تر از برند Xbox هست و طبیعتا باید سیاست هاش هم به تناسب با بازارش تعیین بشه!
الان ویندوز اینقدر گسترش پیدا کرده که مایکرو تصمیم بگیره دیگه کنسول نسازه هم چیزی رو از دست نده و مثل سونی نیست که اکثر بخش هاش ضرر بدن و بخش گیمینگ سودآور باشه که بچسبه به همون قسمت!

الان ویندوز 10 روی 300 میلیون دستگاه نصبه و شما فکر میکنی مایکروسافت احمقه که این همه دستگاه ول کنه بچسبه به Xbox One که با بدبختی 20 میلیون دستگاه فروخته!

آخرش هم یه سری ها از حصادت بیان به مایکروسافت بگن متجاوز و این حرفا

حالا ویندوز 7 و 8 و باقی ویندوز ها به کنار

• Like
Reactions: Gotham Knight

wii baz

کاربر سایت
Dec 20, 2015
732
تجاوز های ماکروسافت و اسپنسر به Xbox تمومی نداره ...

دیگه باید براتون چی کار کنه مایکروسافت

قابلیت پشتیبانی بازی های 360 رو مجانی در اختیارتون گذاشت و سونی اومد چپ و راست ریمستر داد و پول گرفت
شبکه لایو بهتری از PSN در اختیارتون گذاشت از نظر امکانات و کارایی
بازی های رایگان بهتری از PNS در اختیارتون گذاشت!
بهترین کنترلر گیمینگ طراحی کرد و در اختیارتون گذاشت!
با بهترین تخفیف ها و باندل های مناسب Xbox One رو عرضه کرد!
به اندازه کافی بازی انحصاری عرضه کرد و توی همه سبک ها تقریبا بازی انحصاری دداره!
چند مدل کنسول معرفی کرد تا همه نیاز ها رو پوشش بده!
قابلیت Play Anywhere در اختیارتون گذاشته که با یک بار خرید بازی بتونید اونو روی همه پلتفرم های ویندوز 10 بازی کنید!
قابلیت پشتیبانی از بازی های X360 رو برای ویندوز آورده تا کسانی بازی های 360 هنوز دارن روی ویندوز 10 هم بتونن اونو تجربه کنن و ....

با کلی خدمات دیگه!!!!!!!!

19Rodar

کاربر سایت
Dec 28, 2011
2,876
نام
فرشاد
یعنی شمایی که pc دوست نداری و کنسول داری چون کسانی دیگه میتونن روی pc بازی کنن شما دیگه از بازی لذت نمی بری و احساس بدی داری ؟ بنا به تجربه من مشکل از شماست نه ماکروسافت بدبخت
میدونید مشکلتون چیه ؟! هر چی هم توضیح بدیم متوجه نمیشید چون نمیخواین متوجه بشید! بنده PC دارم اتفاقا PC خوبی هم دارم ولی مشکل اینجاست باید به ماهیت قدرت عناوین انحصاری برسی تا متوجه بشی کجای تفکرت مشکل داره.

hqdead

کاربر سایت
Dec 27, 2015
293
میدونید مشکلتون چیه ؟! هر چی هم توضیح بدیم متوجه نمیشید چون نمیخواین متوجه بشید! بنده PC دارم اتفاقا PC خوبی هم دارم ولی مشکل اینجاست باید به ماهیت قدرت عناوین انحصاری برسی تا متوجه بشی کجای تفکرت مشکل داره.
مشکل شما ها اینجاست که فکر میکنید وقتی بازیی برای windows و xbox میاد دیگه انحصاری نیست در صورتی که هست windows که واسه شرکت برادران شربت اوغلی نیست یکی از پلتفرهای مهم خود ماکرو سافته درست مثل xbox اگه اینطوره بازیی که هم برای ps3 و هم برای ps4 میاد هم چون واسه دو پلتفرم اومده انحصاری نیست خواهشا تفکر سنتی تون درباره کنسول و بویژه ماکروسافت رو دور بریزید ماکروسافت رفت به سمت یه پلتفرم یکپارچه و تموم شد رفت که همه محصولات و تکنولوژیش بصورت واحد شد xbox و وینوز و.... به تنهایی دیگه مفهومی نداره بصورت زنجیر به هم متصل هستن تخم این اتفاق از زمانی کاشته شدکه virtual studio یکپارچه شد و شما میتونی برای تمام تکنولوژیها ماکرو فقط و فقط با این برنامه کد بزنی و پروژه ببندی بدون نیاز به اضافات دیگه که به نظر من کاملا مهندسی شده و جالبه

send from my z3+

Sobhan_23

کاربر سایت
May 31, 2009
4,162
نام
سبحان
ماهیت قدرت انحصاری کبیر و اعظم؟!!!!
یجوری میگید انحصاری انگار ما تجربه نکردیم و انگشت به دهن در حیرت موندیم و توی کف این انحصاریا هستیم...
چه سونی چه مایکرو سالیانه خیلی بخوان انحصاری AAA منتشر کنن به ۱۰ عدد میرسه که از این ۱۰ عدد شاید ۲ تاشون موفق باشن و خیلی نمره خوبی بگیرن.بقیه میشن عناوین متوسط!یه خرده چشمتون رو باز کنید بازی های مولتی پلتفرم رو هم میبینید که خیلیاشون شاهکارن و تعدادشون خیلی از انحصاریا بیشتره
مشکل شما هم این هست که نمیتونید تغییر رو ببینید و باهاش هماهنگ بشید و میگید سیستم باید به همون شکل قدیم باشه.ولی اینطوری نیست و آینده متعلق به یکپارچگی و رضایت اکثریت هست

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر