1. Black Roz

کاربر سایت

این بازی آنلاین در سبک Survival Horror چند روزی هست منتشر شده و با استقبال خوب هم روبرو شده.

توسعه دهنده : Behaviour Interactive
    ناشر : Starbreeze Studios

استودیوی ساخت این بازی قبلا بازی wet رو تو کارنامه خودش داشته ولی این بازی کلا ساختاری متفاوت رو ارائه کرده و در حال حاضر فقط برای PC امده و شاید بعدا برای کنسول ها هم عرضه بشه.

تو این بازی یک نفر نقش قاتل رو به عهده داره که قدرت زیادی داره و 4 نفر هم بازمانده که باید از دست قاتل فرار کنن و با راهای متفاوت بتونن تله برای قاتل درست کنن تا از پای درش بیارن..شما تو این بازی میتونید به دوستاتون کمک کنید و یا این که اونهارو برای زنده موندن خودتون با حیله و نیرنگ قربانی کنید.
    نقش قاتل تو این بازی از نگاه اول شخص هست و 4 نفر دیگه که باید از دست قاتل فرار کنن از دید سوم شخص هست.
    شما تو این بازی با به دست اوردن امتیازات بیشتر میتونید مهارت های بیشتر رو برای خودتون چه قاتل و چه بازمانده باز کنید.

بازی به نظر میرسه دارای جذابیت خوبی باشه و تو Twitch خیلی دارن تو این چند وقته بازیش میکنن.. از دوستانی که این بازی رو انجام دادن یه فیدبک بدن از بازی ببینم چجوریه.

NimSa این نوشته را Like کرده است.
  2. aiat_gamer

کاربر سایت

نام:
    ayat
    والا خیلی Clunky هست بازیش. همه چیز آماتور می زنه. یه سری exploit هم هست اصلا خراب می کنه بازی رو. مثلا ملت می رن یه جا هی از یه پنجره می رن یه پنجره دیگه قاتل هم هیچ کاری نمی تونه کنه. این سیستم رنک اش هم کاری کرده همه بازی ها نصفه نیمه پیش می رن، survivor ها تا گرفته می شن توسط قاتل می پرن بیرون از بازی. کلا خیلی زود خسته کننده می شه و اینقدر سیستم بازی مشکل داره ارزش خرید نداره اصلا.

3. _Steve_

کاربر سایت

من خریدم راضی هم هستم . مهم گیم پلی هست که تو کاراکتر survivor استرس و وحشت داره و تو کاراکتر killer هیجان من که کلی خوشم اومد

NimSa این نوشته را Like کرده است.
  4. Mamalcracker

کاربر سایت

منم کلی خوشم اومد فقط لول اپ ک میکنم کیلرهارو نمیدونم اپشن هایی ک بهم میده چی اند چیکارمیکنند اصن

5. Mamalcracker

کاربر سایت

کسی بازیشو میکنه اد کنید من بازی میکنمPSN ID:Mamal_Cracker