The Technomancer | PC

13-Mins-Technomancer-Gameplay.jpg

Developer: Spiders
Publisher: Focus Home Interactive
Genre: Action-Role playing
Platform(s): Microsoft Windows-Playstation 4-Xbox one
Release Date(s): June 28,2016
Steam: Save 15% on The Technomancer on Steam
The Technomancer بازی جدید استودیو Spiders است که شما را در نقش یکی‌ از تکنومنسر‌های مریخ قرار میدهد.داستان این بازی در جهان Mars: War logs ،یکی‌ دیگر از ساخته‌های Spiders رخ خواهد داد.The Technomancer بزرگترین و گران‌ترین بازی ساخته شده توسط Spiders است.Spiders بازی‌هایی‌ همچون Bound by Flame و Mars: War logs را در کارنامه خود دارد.
داستان بازی در مریخ و دویست سال پس از سکونت انسان‌ها بر روی آن رخ خواهد داد.شخصیت اصلی‌ داستان،تکنومنسری تازه کار به اسم Zachariah است که برایAbundance،یکی‌ از قوی‌ترین شرکت‌های فعال در مریخ کار می‌کند.تکنومنسر‌ها نیرو‌های نظامی و اطلاعاتی‌ شرکت های قدرتمندند که قابلیت کنترل الکتریسیته را دارا هستند.
سه سبک گیمپلی منحصر بفرد برای بازی طراحی شده است و بازیکنان همچنین میتوانند همراهانی را برای خود برگزینند که آنها نیز همانند شخصیت اصلی‌،Level up خواهند شد.علاوه بر این،آزادی زیادی در گیمپلی بازی گنجانده شده است و شما میتوانید در مورد طرز اتمام و انجام هر ماموریت،تصمیم‌های شخصی‌ خود را بگیرید،در همین راستا، The Technomancer دارای پنج پایان اصلی‌ خواهد بود.بازیکنان همچنین میتوانند به عنوان شخصیت اصلی‌،زره‌ها و سلاح‌های مورد نظر خود را طراحی و بسازند.چهار تم‌ مبارزه‌ای اصلی‌ برای The Technomancer تعبیه شده است که هر کدام از آنها نیز به شاخه‌های مختلفی‌ تقسیم میشوند،همچنین قدرت Technomany،یکی‌ از قسمت‌های اصلی‌ بازی خواهد بود.

Minimum System Requirements:
  • Processor: AMD FX-4100 X4 (3,6 GHz)/Intel Core i5-2500 (3,3 GHz)
  • Memory: 4 GB RAM
  • Graphics: 1 GB, DirectX 11, AMD Radeon HD 6950/NVIDIA GeForce GTX 560
  • DirectX: Version 11
  • Storage: 11 GB available space
  • Sound Card: DirectX compatible

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
من خیلی‌ به این بازی امید دارم.:D ویدئو‌های گیمپلیی که تا الان نشون دادن نوید یه بازی خوب با گیمپلی سرگرم کننده رو میدن،یکی‌ از بهترین طراحی‌های هیولایی که تا الان دیدم رو هم داره. با اینکه Bound By Flame زیاد موفق نبود،اما به نظرم با این یکی‌ می‌تونن خاطره اون رو پاک کنن.(البته من از Bound By Flame هم خیلی‌ خوشم میومد.)

-Poormaz-

کاربر سایت
Oct 6, 2009
4,091
نام
پوریا
بازی قبلیه این شرکت رو تست کردم. اونم توی مریخ بود. گیم پلی خوبی داشت. حق انتخاب هم داشتی و با این انتخاب ها گیک پلی بازی عوض میشد. ولی گرافیک خیلی بدی داشت. کلا خیلی خیلی شبیه این بازی بود. مطمعنم این بازی نمره بدی نخواهد گرفت.

The Listener

Take Me Home
کاربر سایت
Feb 20, 2016
591
نام
رایان
منم با این تریلر هایی که از بازی دیدم ازش خیلی خوشم اومد و منتظرم ببینم چه میکنه. :D فقط مبارزاتش زیاد به دلم ننشست. به نظرم یه کم خشک میومد. امیدوارم که من اشتباه کرده باشم.

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,087
نام
مــاکــان
بازی خیلی نسل هفتی به چشم میاد، منظورم گرافیکی نیست.
گیم پلی با ارفاق در حد بازیهای خوب و نه عالی نسل قبلیه. اونجور که که فکر میکردم برام جذاب نیست.

آخرین ویرایش:

dragonslayer

کاربر سایت
Jul 22, 2012
534
نام
محمدرضا
نقد هایی که از بازی منتشر شده بیانگر این موضوعه که سطح کیفی بازی مثل سایر بازی ها spiders پایینه و بازی ارزش وقت گذاشتن رو نداره . البته از روی این تعداد کم نقد نمیشه به طور قطع قضاوت کرد ولی با توجه به سابقه spiders بعید میدونم که سایر نقدها هم از نقد های کنونی بهتر باشه .
من همین الان نقد gamewatcher در مورد این بازی رو خوندم و میتونم بگم از تمام بخش های بازی ایراد گرفته ( به غیر از طراحی دنیا و setting ) و حتی در همون ابتدای نقد مینویسه :
It’s not an extraordinarily bad game, merely a game where I cannot think of any reason anyone would want to play it over any other game in existence
من به این بازی امید داشتم و اخبارش رو دنبال میکردم ولی گویا spiders دوباره نا امیدم کرده .

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
با اینکه امتیاز بازی باز هم کم شده،ولی‌ من هنوز معتقدم باید خودمون بازی کنیم.:D بازی‌های Spiders خیلی‌ سلیقه‌ای هستن، بازی‌های قبلیشون هم با اینکه نمرات خوبی‌ نداشتن اما من خیلی‌ خوشم اومده بود (مخصوصاً از bound by flame)،این هم فکر نکنم زیاد باعث ناامیدیم بشه.:D

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
من خیلی‌ به این بازی امید دارم.:D ویدئو‌های گیمپلیی که تا الان نشون دادن نوید یه بازی خوب با گیمپلی سرگرم کننده رو میدن،یکی‌ از بهترین طراحی‌های هیولایی که تا الان دیدم رو هم داره. با اینکه Bound By Flame زیاد موفق نبود،اما به نظرم با این یکی‌ می‌تونن خاطره اون رو پاک کنن.(البته من از Bound By Flame هم خیلی‌ خوشم میومد.)

بازی قبلیه این شرکت رو تست کردم. اونم توی مریخ بود. گیم پلی خوبی داشت. حق انتخاب هم داشتی و با این انتخاب ها گیک پلی بازی عوض میشد. ولی گرافیک خیلی بدی داشت. کلا خیلی خیلی شبیه این بازی بود. مطمعنم این بازی نمره بدی نخواهد گرفت.

شما جفتتون باختید:D.

من به این بازی عنوان too human جدید دادم جالبه که متای too human 65 شده این بازی هم متاش تا این لحظه 64 هست. البته متای pc 59 هست.

ign بهش 4.9 داده گند زده بهش احتمالا گیم اسپات نمره بالا می ده از بس که جدیدا نمراتش افتضاح شده اصلا نزدیک متا نمره نمی ده.

اینم بگم بازی 36 ساعت گیم پلی داره:-??

-Poormaz-

کاربر سایت
Oct 6, 2009
4,091
نام
پوریا
هنوز بازیش نکردم. ولی خب نقد ها خوب نیست. تا ببینم واقعا اینطوریه یا سختگیری کردن. نمیدونم. IGN رو یه مدته اصلا قبول ندارم. جاش اینجا نیست ولی سر Division خیلی بد نمره داد. اتفاقا نمرات گیم اسپات رو خیلی خیلی قبول دارم. تا الان هر نمره ای به بازی داده رو قبول داشتم. هر نمره ای!!! نمره ی بد ازش ندیدم. البته الان سیستم نمره دادنش عوض شده ولی قبلنا هم قبولش داشتم. اگه بازی 6 گرفته حقشه. اگه 10، بازم حقشه. به نظرم گیم اسپات به این بازی نمره ی 6 یا پایین تر میده.

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
من یکم بازی کردم بر خلاف نقدها که می گن بازی گرافیک تاریخ گذشته داره به نظرم گرافیک بازی خوب هست سنگینم هست به نسبت گیم پلیش هم بدک نیست شاید اگر جای rpg اکشن خالص می شد خیلی بهتر بود.

bluestar

کاربر سایت
Oct 7, 2005
1,024
دوستان که بازی کردند دو تا سوال:
1. بازی کرک شده؟
2.ارزش وقت گذاشتن داره ؟ از لحلظ داستان و گیم پلی منظورمه یا اینکه مثل بازی قبلیشون خشک و بی روحه؟

im@n

کاربر سایت
Mar 12, 2015
535
1. بازی کرک شده؟
2.ارزش وقت گذاشتن داره ؟ از لحلظ داستان و گیم پلی منظورمه یا اینکه مثل بازی قبلیشون خشک و بی روحه؟

اره کاملا کرک شده
گیمپلی بازی بدک نیست مخصوصا مبارزات خوب طراحی شدن ولی درجه سختی بازی به طرز مسخره ای انبالانسه و حتی ضعیف ترین دشمن ها هم با 3 ضربه میتونن بکشنت.به جای اینکه مثل بازییای h&s همش رو دکمه حمله ضربه بزنی )button smashing) حالا باید دکمه evade رو بزنی.10 بار باید evade کنی تا بتونی بدون ضربه خوردن ی ضربه بزنی :|
داستان به خودی خودش شاخ و برگ داره ولی طرز روایتش افتضاحه به تمام معناست.شخصیت ها حتی از بازی قبلی استدیو خشکترن و به جز حرکات لب هیچ انیمیشنی برای چهره طراحی نشده و گاهی وقتا احساس میکنی داری با روبات حرف میزنی. (:|
محیط بازی بزرگه اما هیچ Fast travel ی نداره و نصف بازی درحاله قدم زدنی.
مهمترین نکته مثبت طراحی محیط بازی هست که ی ذره از کلیشه دوره و بعضی قسمتای صحه قشنگ بهت احساس وقت گذروندن توی مریخ رو بهت دست میده
درکل اگه همه بازیای تو بازار رو رفتی و دیگه هیچ حق انتخابی نداری میتونی بری بازی رو.البته بازی واس کسایی که خیلی rpg دوست دارن قابل تحمله;)

• Like
Reactions: bluestar

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
1. بازی کرک شده؟

نیما جان بازی کرک شده اما از اون جایی بازی انحصاری سونی نیست متاشم افتضاحه منم خیلی باهاش حال نکردم ارزش نداره بگیری. فقط ترولش می کنی

• Like
Reactions: bluestar

bluestar

کاربر سایت
Oct 7, 2005
1,024
نیما جان بازی کرک شده اما از اون جایی بازی انحصاری سونی نیست متاشم افتضاحه منم خیلی باهاش حال نکردم ارزش نداره بگیری. فقط ترولش می کنی
مرسی نوژن جان از راهنمایی. ولی تیکه مخفی نداز رفیق!
والا من سوال کردم شما و دوستان جواب دادید. داستان ترول کردن و ربطش به سونی چیه نمیدونم والا!!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر