همه چیز درباره Xbox One S (پست اول تاپیک حتما خوانده شود)

گفتگو در 'Xbox One' ایجاد شده توسط Donger, ‏Jun 20, 2016.

1. pcgamer

کاربر سایت

نام:
    سیاوش
    از خارج میشه با قیمت واقعی خرید
    پاییز همین امسال میاد؟ بنظرتون ماکروسافت یکم زود کنسول آینده رو نمیخواد بده بیرون؟ هنوز خیلی از بازیا واسه وان نیومده. مثلا GTA VI یا RDR 2 یا ALAN WAKE2
    من نگران اینم که کنسولو بخرم این ۳بازی برای نسل بعدی بیاد و برای وان با گرافیک ضعیف تر بیاد .
    نمیدونم خرید الان کنسول عاقلانست یانه‌ .
    از طرفی احتمالا تو کنسول بعدی با امکان بکوارد بشه بازیهای نسل قبلی یعنی وان‌رو هم تجربه کرد

2. X124

کاربر سایت

پاییز امسال بیاد. قرار هم نیست نسل عوض بشه فعلا هنوز حداقل سه سال وقت داریم.

3. pcgamer

کاربر سایت

نام:
    سیاوش
    وقتی پاییز بیاد نسل عوض میشه دیگه. ۳سال برای چی وقت داریم؟ اگه منظورتون این هست که تا ۳سال بعد برای وان بازی میاد که فایدش چیه وقتی همون بازی برای اسکورپیو با گرافیک بالاترهم‌میاد.
    نمونهاشو تو این نسلم‌داریم مثلا بازی watch dogs که رو ۳۶۰با گرافیک ضعیف(مزخرف) اومد ولی رو وان با گرافیک عالی اومد.
    و خیلی عنواین دیگه

4. X124

کاربر سایت

نسل ها که بر اساس گرافیک تعیین نمیشن دوست عزیز. کسول جدید هم که بیاد همون xbox one هست هنوز. هر بازی برای وان بیاد چه روی وان معمولی چه s و چه x اجرا میشه.
    حالا یکی x داشته باشه بازی براش با کیفیت بالاتری اجرا میشه.. مثل این میمونه با یه کیس 1 میلیونی بخوای بازی کنی یا با یه کیس 5 میلیونی

اگر نسل بخواد عوض بشه و کنسول نسل بعدی ارائه بشه دیگه بازی های اون روی وان و S و X اجرا نخواهند شد

5. Lord Stark

کاربر سایت

نام:
    معراج
    اینطور که شما میگید نیست دوست عزیز الان مگه بازیهای جدید روی 360 نمیاد؟ ولی در عین حال نسل عوض شده و اکس باکس وان یه کنسول نسل جدید به حساب میاد اکس باکس وان اکس هم در واقع با توجه به جهش سخت افزاری قابل توجهش یه کنسول نسل جدیده

6. X124

کاربر سایت

برای xbox 360 بازی xbox 360 میاد
    برای xbox one - xbox one s - xbox one x بازی xbox one میاد. حالا شما به این میگی نسل بعد خب بگو من مشکلی ندارم.

7. dooste.man83

کاربر سایت

نام:
    محمد
    سلام
    دوستان یک مشورت می خواستم بدید فردا می خوام یک xbox one S بخرم

1- می خواستم بدونم بنظرتون از این کنسول هایی که پر از بازی هست و نباید به اینترنت وصل شه بخرم یا کنسول معمولی بخرم ؟ ( کدوم ارزشش بیشتره )
    2- این جور کنسول های آفلاین رو میشه براشون دیسک خرید و فقط تنها فرقش اینه نباید به اینترنت وصل شی ؟
    3- بنظرتون بازی forza و فیفای جدید رو بگیرم بصورت دیسک یا بزارم ورژن های جدیدش رو بصورت دیجیتالی خرید کنم ؟ ( ارزش صبر کردن داره ؟ )

8. Lord Stark

کاربر سایت

نام:
    معراج
    منظورم این بود که صرفا ساپورت کنسول های قبلی معنیش این نیست که کنسول بعدی نسل جدید به حساب نمیاد معمولا کنسول های نسل قبل تا چندسال براشون بازی میسازن در حال حاضر جهش گرافیکی اکس باکس وان اکس انقدر زیاد و قابل توجه هست که به راحتی میشه گفت نسل بعد رو مایکروسافت به زودی عرضه میکنه اینکه اسمش اکس باکس وان ـــه و مایکروسافت نمیگه بهش کنسول نسل بعد دلیلش اینه که نمیخوان فروش اکس باکس وان با سر بخوره زمین

9. pcgamer

کاربر سایت

نام:
    سیاوش
    تمامی نسلهای بعدی xbox بازی های نسل قبل رو اجرا میکنن تو E3 امسال ماکروسافت اشاره کرد که هدفش حفظ میراث و گیم های ارزشمند نسلهای قبله و هر کنسولی تولید بشه از نسلهای قبل همایت میکنه و بازیهای xbox one x روی one و one sاجرا میشه.
    همینطور که بازیهای ۳۶۰ روش قابل اجرا هستن. این روند ادامه داره.
    پس xbox one x از طرفی نسل بعدی حساب میشه از طرفی نمیشه چون اسم وان رو یدک میکشه و تمام بازیهاش روی اس و نمونه اولیه میاد.احتمالا اکس باکس بعدی x هم‌ همینطور باشه.
    اگه این سیاست قرار باشه ادامه پیدا کنه میشه بگی همین اکس نسل بعدی حساب میشه و مثل سالهای قبل نیست.
    چیزی که من‌خودم‌هنوز برام سواله اینه که بازیهای x روی تی وی های فول اج دی هم ایا کیفیت بالاتری داره یا فقط روی 4k بخاطر رزولویشن بالاتر بهتره.
    یعنی از نظر نور پردازی شیدر و تکسچر هم فرقی دارن یا نه.

#159 pcgamer, ‏Jul 29, 2017
    آخرین ویرایش: ‏Jul 29, 2017
  10. pcgamer

کاربر سایت

نام:
    سیاوش
    بنظرم اکانت گلد بگیر و هر ماه چندتا بازی فری دانلود کن.اکانت EA هم که قیمتش عالیه و کلی بازی داری.اکانت Unlimitte هم که با مبلغ کم‌کلی بازی روشه البته نمیدونم راه افتاده یا نه هنوز.
    بازیهایی هم که گیرت نیومد یا عجله داشتی دیحیتال بخر .من خودم بخوام‌فیزیکی بخرم چون خارج ایران زیاد میرم تو خیلی از فروشگاها دیدم با قیمتهای خوب حراج میزنن مخصوصا بازیهایی ک یک سال ازشون‌میگذره من تا ۵۰تومن هم دیدم ولی اینکه از فروشگاهای ایران بخوای بخری با این قیمتا اشتباهه.
    روش دیگم این هست که چندتا بازی فیزیکی بخری و بعد ک تمام کردی با بچها همینجا تاق بزنی

11. Link.Zelda

کاربر سایت

سلام
    دوستان باندلی از xbox هست که باتری شارژی داخلش باشه ؟
    با باتری قلمی دسته های xbox one s چند ساعت جوابگو هستند ؟

12. hosein6743

کاربر سایت

سلام دوستان من تازه میخام یه xbox one s بگیرم ولی تلویزیون ندارم لبتاب دارو با وینذوز ۱۰ میتونم به صورت کامل با لبتاب استریم بگیرم که با لبتاب بازی کنم یا نمیشه چون الان وضع مالی جوری نیست که بتونم تلوزیون بگیرم میشه لطفا به صورت تخصصی راهنمای بفرماید منو ممنون میشم

13. X124

کاربر سایت

شدنش میشه ولی خیلی دردسر داره و کیفیت پایینی هم خواهد داشت
    باید لپتاپ و xbox رو با سیم به مودم وصل کنید و بعد از قابلیت stream کردن استفاده کنید برای بازی کردن
    ولی حتما قبلش باید با تلویزیون xbox رو ستاپ کنید و اکانت مایکروسافتتون رو توش لاگین کنید و بزاریدش تو حالت auto login تا وقتی xbox روشن شد روی اکانت لاگین کنه
    اینترنت هم در تمام مواقع باید وصل باشه ولی خود استریم از اینترنت استفاده نمیکنه فقط برای چک کردن لایسنس هست که مطمئن بشه اکانت لپتاپ با xbox مچ باشه

hosein6743 این نوشته را Like کرده است.
  14. Ostad fariborz

کاربر سایت

خب دوستان امروز رفتم یک عدد ایکسباکس وان ابتیاع مردم برای انحصاری هاش
    حالا سوال مم اینه که بهترین و ارزونترین راه بازی کردن این عناوین چیه و این ea acses چیه و چقد باید پول براش داد؟

15. X124

کاربر سایت

ea access سالی 120 تومنه و بازی های قدیمی EA رو میتونی بازی کنی
    بهترین راه بازی کردن خرید دیسک هست
    ارزون ترین راه بازی کردن اکانت هکی و اشتراکی هست

Ostad fariborz این نوشته را Like کرده است.