تولید یک بازی ایرانی بینظیر به همراه جلوه های ویژه CGI

mniiinm

کاربر سایت
Jun 19, 2016
3
پس از یکسال سرانجام استودیو تصویر دنیای مجازی بازی جنگ بال را منتشر کرد .
طبق پیشنمایش های منتشر شده از این بازی , بازی داستان محور است و در آن از CGI استفاده شده .
مدیر تولید بازی گفته که ساخت انیمیشن های بازی بیش از 3 ماه طول کشیده .
نکته ی دیگه اینکه برای اولین بار در بازی های ایرانی از صداگذاری لایه ای در کنای صدای دالبی استفاده شده که به کمک هدست حالت واقعیت مجازی خاصی به بازیباز میده .

یکی از تصاویر بازی:
com.tdm.jangball_79c8ade3-93de-4895-939d-3726878d2d53.png

لینک آنونس اولیه ی بازی در آپارات

صفحه بازی در کافه بازار + اطلاعات تکمیلی

صفحه ی بازی در مایکت + اطلاعات تکمیلی

-------------------------------------------------------------------
تماشا و دانلود ویدیوهای یوتیوب بدون فیلتر و راحت
faman.ir

stanley

کاربر سایت
Nov 24, 2013
3,617
موفق باشند. ولى با توجه به بازى هاى روز دنيا و اندازه هزينه اى كه صرف توليد اونها ميشه رسيدن به اون دستاورد اتفاقى غيرممكنه. گيمرهاى وطنى هم سطح توقع شون همون استانداردهاى جهانى هست. در اين حالت بهترين كار براى سازنده هاى داخلى نه رسيدن به يك دستاورد بصرى و گرافيك بالا بلكه ايجاد خلاقيت هست. من فكر ميكنم جاى صرف هزينه براى ساخت بازى با امكانات پيشرفته بيايم بازى هاى خلاقانه بسازيم و بيشتر تمركزمون رو روى اين بخش قرار بديم.

veryhigh

کاربر سایت
Jan 8, 2009
3,991
نام
احمد
وقتی بازیای خلاقانه و جذاب و با عمر بالایی مثل cut the rope ، crossy road و از این دست بازیا علاوه بر اینکه هزینه ساخت و تکنولوژی پایینتری نیاز دارن درآمد های میلیونی دارن چرا سازنده های ایرانی گیر میدن به سبکهایی که نیاز به هزینه و تکنولوژی بالایی داره و عمرا اگه چیزی توشون بشیم ؟!

saphire

کاربر سایت
Dec 9, 2007
2,578
نام
امیرحسین
وقتی بازیای خلاقانه و جذاب و با عمر بالایی مثل cut the rope ، crossy road و از این دست بازیا علاوه بر اینکه هزینه ساخت و تکنولوژی پایینتری نیاز دارن درآمد های میلیونی دارن چرا سازنده های ایرانی گیر میدن به سبکهایی که نیاز به هزینه و تکنولوژی بالایی داره و عمرا اگه چیزی توشون بشیم ؟!
در حال حاضر واسه ساخت یک بازی گرافیک بالا تنها چیزی که لازمه سواده، اون رو هم مثکه نداریم! بهترین موتوری که وجود داره واسه استفاده مجانی، نرم افزار مدلینگ 3D مجانی، ویژوال استودیو مجانی، GIMP مجانی و ...
و اینکه هنوز اصرار دارن برای موبایل بازی گرافیک بالا بسازن:|

xbla69

کاربر سایت
Oct 4, 2014
518
نام
سید
گرافیک ادم هاش خوبه ولی طراحی محیط نسبتا ضعیفه ، اگر طراحی محیطش بهتر بود گرافیک قابل قبولی روی گوشی ها داشت . بعد به نظر میرسه اصلا خبری از سایه تو بازی نیست .

• Like
Reactions: sadegh93

mniiinm

کاربر سایت
Jun 19, 2016
3
سلام دوستان من در سایتهای دیگر فعالیت میکردم و جدید عضو این سایت شدم و قصد دارم خبرهای بازی های ایرانی را پوشش بدم و این اولین خبرم بود .
راستش من خودم هنوز این بازی رو انجام ندادم (چون فعلا دارم total war میزنم :) ) ولی برخلاف نظر دوستان بنظرم گرافیکش بد نیست . چون که پلتفرم این بازی موبایل هست و ایرانی هست میگم .نباید با بازی های کنسول و pc مقایسه کرد. در ایران برای موبایل بازی گرافیکی فقط به اتوموبیل رانی و تک تیر اندازی خلاصه میشه و تاکنون بازی دارای انیمیشن و داستان محور سه بعدی تولید نشده بود که این بازی شروع این جریان هست . من بخشی از روند داستانگوییش رو دیده بودم توی آپارات پیدا کنم میزارم جنگاش جالب بود . تا حالا اینشکل ندیده بودم
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

تماشا و دانلود ویدیوهای یوتیوب بدون فیلتر و راحت
faman.ir

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر