برای افزوده شدن زبان پارسی به PS4 رای دهید .

گفتگو در 'PlayStation 4' ایجاد شده توسط ATAR, ‏Jun 17, 2016.

1. کاربر سایت

نام:
    milad
    عرب ایرانی داریم اما ایرانی عرب نداریم :-bd:-bd:-bd:-bd:-bd:-bd
    اگه دوستان یا گیمرای ایرانی غیرت داشتن الا 8 تا 12 هزار تا رای مثبت بود

2. کاربر سایت

زیرنویس فارسی رو اگه به بازی ها اضافه می کردن معرکه بود..زبان فارسی اضافه کردن خیلی مهم نیست..در ضمن به خاطر این که ایران قانون کپی رایت رعایت نمیکنه ما هیچ درخواستی رو نمیتونیم بدیم.

bayern_vahid این نوشته را Like کرده است.
  3. کاربر سایت

نام:
    milad
    دوستان اینیکی گذاشتن کاملا الکی یعنی هرچی رای مثبت بدیم یدونه هم رای منفی ثبت میشه کافیه امتحان کنین
    شاید همه چند نفر خارجی پا به پای ما رای منفی میدن
    اما تا حالا من هر وقت چک کردم با افزایش رای مثبت به همون مقدار رای منفی ثبت میشه

4. کاربر سایت

که چی بشه حالا؟
    الان شما فکر کن زبان فارسی هم اضافه شد و مگه کسی استفاده میکنه!

5. کاربر سایت

نام:
    milad
    دوستان میگم دروغه برنامه ریزی شده که اگه مثبت بدیم منفی هم ثبت بشه ابتدا که پست ایجاد شد 70 تا رای منفی بود حالا برین ببینی

6. کاربر سایت

دوست عزیز عدد پایینی عدد کل رای هاست و عدد بالا مثبت ها برای حساب کردن منفی ها عدد پایینی رو منهای عدد بالایی کنید . اونجا هم نوشته
    +1,336
    Score

1,406
    Votes

amir_, Black Roz و milad.ps4 این نوشته را Like کرده اند.
  7. کاربر سایت

نام:
    ابوالفضل خزائی
    الان دقیقا هدفتون از این کار چی هست؟
    چت فارسی؟
    برنامه موبایلش فارسی ساپورت میکنه، داخل خود کنسول هم کیبورد نسبتا فارسی هست و حروف چارت و اینکودینگ صحیحی دارند.
    زیرنویس فارسی؟ این ورژن آخری زیرنویس فارسی ساپورت میکنه، این به کنار دیگه الان همه تلویزیونا از اکثر فرمت ها با زیرنویس فارسی و ساپورت میکنند، برای چی پول بیخود بدی برای برق که میخوای با 4 ببینی؟
    زیرنویس برای فیلم های بلوری؟ اولا کی هست که پول بده دیسک بخره دوما کدوم فیلمی زیرنویس فارسیش همراهش هست که بخوای ببینی؟
    منوی فارسی؟ آخه کدوم گیمری هست که با دیدن منوی PS4 زیر و بمش رو در نیاره؟ وقتی بازی فارسی نداریم منوش چه توفیری داری؟
    بازی های فارسی؟ وقتی بازی نداریم که توش یه کلمه فارسی باشه، دیگه پشتبیانی از زبانش یعنی؟ کل دنیا گیمر ایران روی به چشم پایرسی میبینند، استدیویی پیدا نمیکنی بخواد هزینه کنه زبان فارسی بزنه روی بازیش برای افرادی که پول بازی اورجینال نمیدن. (کپی نشده اورجیناله درست، مجبوریم بخریم الان اگر مجبور نبودیم کدوم یکی از شما همچنان پول اورجینال میداد؟ شاید تو صد نفرتون یکیتون)
    بازی ایرانی دارن میسازن؟ کلا یه عنوان هست اونم هیچ اطلاعاتی ازش درنیومده که منوش یا زبانش فارسی هست یا نه.
    PSN فارسی؟ به فرض خود PSN فارسی شد، چه فرقی به حال شما میکنه وقتی تمام اطلاعات بازی های روی زبان انگلیسیه به فرض اونم فارسی شد، چه فرقی داره اصلا؟

یه جنبه مثبت توی این قضیه نشون من بدید من ببینم...

زبان انگلیسی بسیار ساده و شیرین هست، خیلی راحت توی شش ماه میتونید بدون آموزشگاه با یک ساعت تلاش در روز در امتداد بازی های خودتون یاد بگیرید.
    هم دانش خودتون میره بالا، هم میتونید با دیگران ارتباط برقرار کنید، هم میتونید بفهمید بازی هایی که میکنید از چه قراره و لذت داستانشون رو ببرید.
    گرامر انچنانی نمیخواد فقط کلمه یاد بگیرید، 500-1000 کلمه رایج رو بلد باشید بیشتر چیزا رو متوجه میشید، سوالی هم داشتید میتونید از خود من بپرسید.

آخرین ویرایش: ‏Jun 24, 2016
    mehdi-ss و Ezio96 این نوشته را Like کرده اند.
  8. ESTEGHLAL کاربر سایت

نام:
    روزبه
    یه چی بهت بگم حواب همه اینا

اگه موفق بشیم این کار رو بکنیم زبان پارسی رو بهش اضافه کنیم برا خیلی ها چت راحتر میشه و نکته مهم تر یه قدم رو به حلو حرکت میکنیم میتونیم کشور ایران رو به ساخت اکانت اضافه کنیم راحتر با پول خودمون بازی ها رو بخریم بازی ها تخفیقش برا خودمون باشه مطمن باش اگه اینجور بشه سازنده ها حداقل زیر نویس پارسی رو به بازی ها اضافه میکنند

.:Ranger:., amir_ و Black Roz این نوشته را Like کرده اند.
  9. کاربر سایت

نام:
    بابک
    به هر حال برای تحقق هر اتفاق بزرگی باید از همین چیز های کوچیک و کم اهمیت شروع بشه دیگه
    کما اینکه سونی برای گوشی های خودش زبان فارسی رو به طور کامل داره پشتیبانی میکنه پس براش هیچ زحمتی نداره

پ ن : به شخصه خودم همیشه و در هر حال منوی انگلیسی رو ترجیح میدم ولی همین خودش یک جهش مثبت برای بلند مدت میتونه باشه

10. کاربر سایت

فکر کنم باید 4-5 هزار تا لایک بگیره تا توجهشون رو جلب کنه !! من که شخصا فقط کیبرد فارسی میخوام بقیش با خودشون . . .

11. کاربر سایت

نام:
    ابوالفضل خزائی
    این چیزایی که شما گفتی بجز بخش چتش باقیش ربطی به پشتیبانی از زبان فارسی نداره، اینا مربوط به پشتیبانی از کشور ایران در بخش گیمینگ سونی هست که با درخواست افزودن یه زبان حل نمیشه

فرمایش شما صحیحه
    این زبان اگر اضافه هم بشه دردی از درد ها دعوا نمیکنه، اقدامات جدی تر باید صورت بگیره

12. ESTEGHLAL کاربر سایت

نام:
    روزبه
    من میگم کم کم باید بریم سر اصل مطلب

13. کاربر سایت

نام:
    Shrh
    یعنی بدبین تر از تو من تا حالا ندیده بودم
    حداقل کاش یه ذره به زبانت تعصب داشتی

14. کاربر سایت

نام:
    ابوالفضل خزائی
    شما به جای کم کم رفتن سر اصل مطلب، اصل مطلب رو بیان کنید زودتر به نتیجه خواهید رسید

بد بینی با واقع بینی زمین تا اسمون فرق داره که شما نمیتونی تشخیص بدی فرقشو ظاهرا
    تعصب رو زبان چه ربطی داره به دنبال چیزای بیهوده بودن؟ شما بجای موارد مهم زبان فارسی در گیمینگ رفتی یک سری دنبال مواردی که اصلا فایده ای برای کسی نداره، توقع ... .

Ezio96 این نوشته را Like کرده است.
  15. کاربر سایت

وقتی خود سیستم دستگاه از زبان پارسی پشتیبانی نمیکنه نمیشه از بازی سازها بخواهیم که زبان پارسی رو به بازی هاشون اضافه کنند . یه آلمانی 10 تا 15 ساله چجوری با منوی انگلیسی بفهمه تو منوی PS4 چی نوشته که ما از ایرانی بخواهیم که بفهمه . بودن زبان پارسی تو PS4 بهتر از نبودنشه . پس از اینکه زبان پارسی به PS4 افزوده بشه باید ازشون بخواهیم که زیرنویس زبان پارسی را به بازی هایی که تنها برای PS4 اند اضافه کنند .بعد اون باید از بقیه بازیساز های مولتی پلتفرم بخواهیم که زبان پارسی رو به بازیهاشون اضافه کنند .

برچسب ها:

این صفحه را به اشتراک بگذارید