1. به منظور درک هر چه بیشتر مشکلات کاربران در ارتباط با نحوه اتصال و پینگ در بازی های آنلاین لطفا به گفتگو های زیر مراجعه و مشکلات خود را بیان نمایید.
    اعلام اسامی بازیهایی که به دلیل PingTime بالا با مشکل یا لگ شدید مواجه هستند
    اعلام اسامی بازیهایی که توسط سیستم فیلترینگ ایران و یا کشور میزبان فیلتر شده
    اعلام بازخور بهبود PingTime
    بستن اطلاعیه

Tekken 7 | PC

گفتگو در 'بحث و تبادل نظر پيرامون بازی های PC' ایجاد شده توسط slipkboy, ‏Jun 16, 2016.

1. Apollo 13 ناظم انجمن

نام:
    محمد. تـ

Information

• Tekken 7 در اوایل سال 2017 بر روی PS4, X1 و PC عرضه خواهد شد.
    • Tekken 7: Fated Retribution معرفی شد. نسخه آپدیت شده Tekken 7 که شخصیت های بیشتر و آپدیت های بیشتری به همراه خواهد داشت. این نسخه برای عرضه بر روی آرکید و کنسول ها در نظر گرفته شده است.
    • Akuma از Street Fighter به عنوان شخصیت مهمان در T7: FR حضور خواهد داشت.
    • بازی با موتور گرافیکی Unreal Engine 4 در دست ساخت است.
    • مکانیزم جدیدی تحت عنوان Rage Drive به بازی اضافه شده که امکان کنسل کردن یک حرکت و ادامه دادن کمبوها با حرکات دیگر را می‌دهد. این قابلیت همانند دیگر قابلیت ها تنها در وضعیت Rage در دسترس بوده و انجام دادن آن، این حالت را از بین می‌برد.
    • مبارزات به صورت 1 به 1 دنبال خواهند شد و خبری از حالت 2 به 2 نیست.
    • داستان بازی پیرامون خاندان میشیما خواهد بود و به ریشه های داستانی و چگونگی شکل گیری ژن شیطانی باز خواهد گشت. به گفته کاتسوهیرو هارادا، بسیاری از اسرار این سری در این نسخه فاش خواهند شد.
    • شخصیت Kazumi در این نسخه حضور خواهد داشت و نقش مهمی را ایفا خواهد کرد.
    • 2 مکانیزم جدید به بازی اضافه شده است: Rage Art که زمانی که خط سلامتی به مقطعی بحرانی رسیده باشد، به بازیکن این اجازه را خواهد داد که علاوه بر افزایش قدرت ضربات، فنونی بسیار قدرتمند را پیاده سازی کند / Power Crush که به بازیکن اجازه خواهد داد که حرکات خود را علی رغم ضربه خوردن از حریف دنبال نماید، اگرچه ضربات دریافتی همچنان سلامتی را کاهش خواهند داد.
    • سیستم Bound که باعث پرت شدن حریف به هوا و دنبال کردن کمبو توسط بازیکن میشد، تا حد زیادی کمرنگ شده است و تعداد فنونی که این حرکات را انجام میدهند، زیاد نخواهند بود. علاوه بر این بازیکن قادر نخواهد بود که در میانه کمبو از این سیستم استفاده کند.
    • برای جبران کمرنگ شدن سیستم Bound، به بسیاری از حرکات، کمبوهای جدیدی اضافه شده تا به گسترش دادن کمبو کمک کند.
    • در صورت استفاده از Rage Art، وضعیت Rage از بین می‌رود.
    • برخلاف دو عنوان قبلی، بازیکن در حالت Rage، افزایش ضربات نخواهد داشت و فقط امکان دسترسی به Rage Art رو خواهد داشت.
    • Rage Art تمامی شخصیت ها لزوما همانند یکدیگر نمی‌باشد و برای برخی از شخصیت ها به صورت دیگری عمل میکند.
    • قابلیت جدیدی به نامِ Super Slow Motion به بازی اضافه شده است. زمانی که هر دو بازیکن خونِ کمی داشته باشند و به عبارتی توی حالت Rage باشند، زمانی که همزمان با هم حمله کنند، صحنه اسلو موشن شده و به نقل از هارادا، حسی هیجان انگیزِ سینماتیک به بازیکن ها منتقل میکند. که یا ضربه ها خطا میروند، یا Double K.O اتفاق میوفتند و یا K.O رخ میدهد.
    • به گفته هارادا شخصیت Katarina برای تازه واردان مناسب خواهد بود.
    • دوربین بازی نسبت به Tekken Tag Tournament 2 عقب تر گذاشته شده است.
    • تعداد شخصیت ها نسبت به TTT 2 کمتر خواهند بود.
    • افکت های گرد و خاک، آب و عرق کردن شخصیت ها در بازی وجود خواهد داشت.
    • مکانیزم دوربین بازی این اجازه را به بازیکنان خواهد داد که طرف مورد علاقه خود را برای شروع مسابقه انتخاب کنند. بسته به انتخاب بازیکنان، دوربین در طرفین مناسب قرار خواهد گرفت.

masoud101, QuinT, m.d.makan و 16 نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.
  2. کاربر سایت

الان لینک خوندم جدی خیلی بده
    Tekken 7 runs at 1280x720, 60FPS on Xbox One and S.
    • Tekken 7 runs at 1536x864, 60FPS on PS4 standard.
    • Tekken 7 runs at full-HD, 1920x1080, 60FPS, on PS4 Pro

حتی لود استیج ها هم توی ایکس باکس ک بدتره باز پلی استیشن بهتره

دوستانی ک نسخه PC دارن لطفا بگن با چه سیستمی با چه تنظیماتی بازی میکنن؟
    من هنوز بازی نگرفتم الان یکم نامید شدم.
    از بتل 1 سنگینتره یعنی؟ من بتل 1 ROTR HITMAN Resident Evil اینارو چند وقت پیش روی 1080 بدون مشکل رفتم

3. Gold User

رو پي سي اتفاقا خيلي خوب بوده ! از نسخه پي سي بيشتر تعريف ميكنن ولي خب من نگرفتمش چون كيبورد كه بدرد فايتينگ نميخوره دسته وصل كردن هم كه خودش دردسريه ازون طرف هم فايتينگ با تي وي بيشتر حال ميده
    براي يه بازي توي سبك فايتينگ يكم عجيبيه اينكارشون من خواستم اون اوايل براي كنسول بگيرم پشيمون شدم صبر ميكنم بعدا ميگيرمش كه با اپديتا هم مشكلاتش بهتر بشه هم قيمتش پايينتر بياد
    قائدتا هم مشكلات نسخه كنسولي بخاطر بهينه نبودن بازيه و مشكل از سازندس نه كنسول

hitman68 این نوشته را Like کرده است.
  4. کاربر سایت

نام:
    master
    داداش من با 770gtx high 59fps 4460 8gbramروان بازی می کنم. من نسخه پروشو نزدیک ندیدم ولی اونم ظاهرا لودینگش یک ونیم برابر پی سی طول می کشه.فکر کنم مقایسشم تو یوتیوب هست.

5. کاربر سایت

نام:
    MohammadAli
    دلیل مشکلات متعدد نسخه کنسولی واضحه. همون طور که می دونین روند ساخت بازی های تکن اینه که اول روی آرکید میان بعد نسخه های کنسولی منتشر می شن. دستگاه های آرکید تکن 6 همشون مبتنی بر PS3 بودن ولی برای ساخت Tekken 7 انجین بازی عوض شد (UE 4) و همچنین دستگاه های آرکید هم همشون مبتنی بر ویندوز 7 شدن. یعنی در اصل این بازی اول واسه پی سی ساخته شده و بعد واسه کنسول ها پورت شده. همیشه pc gamer ها باید منتظر پورت های افتضاح باشن ولی این دفع ورق برگشته :D:D

arsarm, ⓘceғℓoฬer, s.1 و 3 نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.
  6. s.1 s.1

کاربر سایت

من که هیچ مشکلی ندارم فریم هم خوب می ده گیم پلی هم حرف نداره همونی هست که باید باشه در این بازی نعمت دسته elite xbox خودش رو نمایان می کنه و گر نه با پد معمولیش که اصلا نمی شه بازی کرد.

Fratos, ⓘceғℓoฬer و Polaris این نوشته را Like کرده اند.
  7. کاربر سایت

نسخه PC با اختلاف زیاد بهترین ورژن این گیم هست. من با 970 i5-6500 16gbram همه تنظیمان رو اولترا و 60 فریم میگیرم. هیچ مشکلی نداره.

8. کاربر سایت

نام:
    محمد
    گرافیک بازی اصلا راضی کننده نیست صورت کارکترا خیلی داغونه مخصوصا موهاشون که خیلی مزخرف ساختن ولی بهینه سازیش عالیه منم رو اولترا 60فریم می گیرم با970

9. El amor es la fuerza más poderosa del mundo, amant کاربر فعال

318 مگ برای بازی آپدیت عرضه شد.

10. El amor es la fuerza más poderosa del mundo, amant کاربر فعال

157 مگ آپدیت هم امروز عرضه شد.

mobile1199 این نوشته را Like کرده است.
  11. کاربر سایت

کسی خبر داره قراره در آینده DLC داستانی و یا کاراکتر جدیدی به بازی اضافه بشه یا نه؟
    کلا DLC داستانی و یا آنلاین داره؟

12. کاربر سایت

نام:
    MohammadAli
    داستانی که نه!
    ولی قراره واسه اونا که سیزن پس دارن دوتا کاراکتر مهمان و یه مد جدید (که احتمال داره همون TEKKEN Bowl یا بولینگ تکن باشه) به همراه صدها Custom جدید اضافه بشه. بعضیا میگن که کاراکترای کلاسیک تکن که تو این نسخه حضور نداشتن هم امکانش هست بصورت DLC رایگان بیان.

msf این نوشته را Like کرده است.
  13. کاربر سایت

نام:
    parham
    دوستان تیکن سه تا ته هرشخصیت میرفتیم یه فیلم نشون میداد، یاد انا به خیر :(
    این ازاونا نداره :D

14. کاربر سایت

خیلی هم خوب
    برای بازی DOA کلی لباس توسط برو بچ ساختن .برای این بازی هم چیزی هست؟ روی نسخه اورجینال این چیزا کار میکنه یا یهو میزنه اکانتمونو به فنا میده؟

15. El amor es la fuerza más poderosa del mundo, amant کاربر فعال

آپدیت حدود 250 مگی برای بازی با تغییرات زیر عرضه شد :

The patch is available as you read these lines and stabilizes the following issues:
    • Fixes an issue where the leaderboard only shows until the 97th rank and players can't jump to their own ranking.
    • Fixes an issue where players can't resume the game after minimizing the app's Window.
    • Updates the matching version to ensure hackers will not be matched with legit users anymore.
    • Fixes Nina's Ivory Cutter, Eddy's rage arts and Miguel's power crash move.
    • Fixes an issue where sometimes both controls are assigned to 1P in VERSUS battle.
    • Fixes an issue where the keyboard becomes unresponsive after reconnecting USB devices.
    • Fixes issues where customized Kazuya's 3D model partially disappears.

16. کاربر سایت

آقا این کرکی آنلاینش از کار افتاده؟؟؟
    من با کرک، بدون هیچ اروری وارد بخش آنلاین می شم، اما هیچکس رو پیدا نمی کنه که باهاش بازی کنم! چرا؟ :D

این صفحه را به اشتراک بگذارید