Vampyr | PC

گفتگو در 'بحث و تبادل نظر پيرامون بازی های PC' ایجاد شده توسط LiFE iS 5TrAnG3, ‏Jun 14, 2016.

1. LiFE iS 5TrAnG3

LiFE iS 5TrAnG3 ⏎千ㄖ尺 乇ᐯ乇尺
    Gold User

نام:
    ∂αнмα

سازنده : Dontnod Entertainment
    ناشر : Focus Home Interactive
    سبک : Action role-playing
    پلتفرم ها : PlayStation 4 ,Xbox One ,Microsoft Windows
    تاريخ انتشار : Jun 5, 2018

توضيحات :

//دنیای بازی//
    بازی در سال 1918 جریان داره. در حالی که انگلیس در حال بازسازیه بعد از جنگ جهانی ـه اول ـه، اپیدمی آنفولانزای اسپانیایی هم راه خودش رو به خیابون ها باز کرده!
    خیابون ها مملو از جنایت و مرگه اما در همین حال به دنیال یه تولد دوباره و تغییر در جامعه و سیاست هم هست! با گسترش علم،خرافات هم در بین جامعه کمتر میشه...اما... همچنان زنده ـن... و ... واقعی!
    توی این دنیا ، باید خودتون رو برای رویارویی با موجودات فراطبیعیه دیگه ای هم آماده کنید! >:)

//شخصیت اصلی//
    Jonathan Raid شخصیت اصلیه بازی، در زمان جنگ دکتر بوده(دانشمند، متخصص خون! ) اما الان...اون خون آشام ـه! >:) به عنوان یک متخصص، به دنبال شناخت شرایط جدیدش ـه(خون آشام بودنش) و به صورت یک وضعیت پزشکی بهش نگاه میکنه و به دنبال درمانش هست. اما با گذر زمان متوجه میشه که اوضاع خیلی پیچیده تر از این حرفاست!

//گیم پلی//
    بازی در سبک Action RPG هست، اما مثل Life Is Strange انتخاب های شما در مسیر داستان تاثیر خواهد داشت!
    Raid به عنوان یک جراح از سلاح هایی مثل اره استفاده میکنه،اما سلاح های گرم هم توی بازی وجود دارن! در کنار این ها قدرت های خون آشامایه Raid رو فراموش نکنید! >:)

//تاثیر انتخاب ها//
    هرچیزی بهایی داره! بهای نامیرایی هم کشتن انسان های بیگناه ـست! هر کسی رو که توی بازی میبینید،میتونید هدف خودتون قرار بدید...اما چطور هدفتون رو انتخاب میکنید؟ Raid خون آشامی ـه که زمانی انسان بوده،انتخاب هدف به همین آسونیه؟ با استفاده از اطلاعاتی که به دست میارید،چیزایی که میبینید و روابطتون ، همه ی این ها هدف بعدی شما رو تعیین میکنه! اما در آخر نمیتونید از کشتن فرار کنید! شما خون آشامید و نیاز به تغذیه از انسان ها دارید و هر کسی که هدفتون باشه فقط از دنیا محو نمیشه! انتخابتون باعث تاثیر روی داستان به صورت آنی و یا بلند مدت خواهد بود!

تصاوير بازی:

[​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]
    ویدئو و تريلر های بازی :

سايت ناشر بازی >>> اينجا
    سايت سازنده ي بازی >>> اينجا
    سايت بازی >>> اينجا
    صفحه ی استیم بازی >>> اينجا

#1 LiFE iS 5TrAnG3, ‏Jun 14, 2016
    آخرین ویرایش: ‏May 5, 2018
    NO ps3, kamyy, sajad-tnt و 19 نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.
  2. godofwar3

کاربر سایت

شما برید بازیهایی که با این موتور گرافیکی ساخته شده ببینید یه شرکتی بلد نیست بازی باهاش بسازه دلیل بر بد بودن موتور گرافیکی نیست بازیهای 8 سال پیش به اندازه بازیهای روز گرافیک دارن نمونش گرز اف وار ها یا بایوشاکها

hosein me این نوشته را Like کرده است.
  3. s.1

s.1
    کاربر سایت

عزیز این صد بار من دارم انریل 4 می گم انریل 3 نه انریل 4 بر عکس 3 اکثر شرکت های بزرگ دیگه سمتش نرفتن علتشم مشخصه کلا هم گفتم 1 گیرز 4 باهاش خوب شد که دیگه اونم باید می شد.

4. IMANOKA

کاربر سایت

نام:
    Iman
    این بازی فکر کنم به خاطر بودجه پایینشه که گرافیکش پایینه
    انریل 4 هم موافقم باهاتون اصلا موفق نیست برعکس 3

s.1 این نوشته را Like کرده است.
  5. s.1

s.1
    کاربر سایت

به نظر من گرافیکش بدک نیست(به نسبت کم خرج بودنش) خیلی باگی هست گیم پلیشم نسبتا خوبه

IMANOKA این نوشته را Like کرده است.
  6. saeedx

کاربر سایت

نام:
    سعید
    خوب ، من هم بعد از چندین روز بازی این عنوان میخوام که نظرم رو با دوستان درمیان بگذارم:

درسته که گرافیک بازی آنچنان بالا و درحد و اندازه این نسل نیست ولی بازی دارای اتمسفر و جو سنگینی هست که حس و حال آخرالزمانی رو به آدم القا میکنه و یه جورایی شبیه اتمسفر بازی Metro last light هست ( البته از نظر گرافیکی به پای این بازی نمیرسه )
    گیم پلی نوآورانه و جدیدی داره و کمتر عنوانی رو با این نوع گیم پلی میتونید مشاهده کنید - البته بعضی دوستان هم به درستی انتقاد کردن که کنترل کارکتر بازی یه مقدار مشکل هست و اون سادگی و روانی لازم رو نداره و یه جورایی گیج میزنه ولی خوب اگر چند ساعت بازی کنید ، میتونید باهاش کنار بیاید و عادت کنید ( باید قلق کار دستتون بیاد )
    البته یه آپدیت سنگین هم اخیرأ برای بازی اومده که اصلاحاتی رو در نحوه کنترل کارکتر بازی اعمال کردن که کار رو یه مقدار آسون میکنه و توصیه میکنم حتمأ این آپدیت رو نصب کنید
    داستان بازی هم تا اینجا که بازی کردم بدک نیست و گیرایی لازم رو داره و ماموریت های اصلی و جانبی بازی هم نسبتأ خوب طراحی شدن و انگیزه لازم رو برای دنبال نمودن ماموریتها ایجاد میکنه
    تصمیماتی که در بازی میگیرید روی روند بازی بسیار تأثیرگذار هستن لذا باید بطور مداوم با کارکترها و NPC ها در حال دیالوگ باشید ( یه جورایی شبیه بازی Divinity original sin هست که دیالوگ زیاد داره ) ولی از نظر سطح محاوره انگلیسی ، در حد انگلیسی روان و روزمره هست و اگر آشنایی نسبی با زبان انگلیسی داشته باشید می تونید دیالوگها رو به راحتی درک کنید و گزینه های مدنظرتون رو انتخاب کنید.
    یه سیستم ساده آپگرید سلاحها و ساخت potion هم داره که بنظر من زیاد پیشرفته نیست و دراین زمینه به سطح سایر بازیها مثل Witcher3 نمیرسه
    .............................
    بهرحال به همه دوستانی که از جو سنگین و آخرالزمانی و مکیدن خون قربانیان خودشون لذت میبرن توصیه میکنم حتمأ این عنوان رو تجربه کنند

ROONEY190, x-x, Milad_HW و 5 نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.
  7. raya2

کاربر سایت

دو تا سوال در این مورد:

1- حرف زدن با شخصیت های مختلف بازی, ضروریه و حتما باید انجام بشه؟

2- آیا مقدار این حرف زدن ها, تو کلِ بازی, زیاده یا نه؟

8. LiFE iS 5TrAnG3

LiFE iS 5TrAnG3 ⏎千ㄖ尺 乇ᐯ乇尺
    Gold User

نام:
    ∂αнмα
    بازی سبکش RPG و حرف زدن رکن اصلی بازی محسوب میشه البته میتونی با NPC حرف نزنی ولی بجاش ماموریت های فرعی رو که لابه لای همین حرفاست از دست میدی بستگی به خودت داره که میخوای تو بازی کند و کاوش کنی و یانه و دستت بازه ....

raya2 این نوشته را Like کرده است.
  9. s.1

s.1
    کاربر سایت

خیلی حرف زدن زیاده کلا بازی بر پایه ی ضر زدن ساخته شده حتی اگر فقط داستان اصلی بازی رو بری اما دیالوگ های جالبی هم این میان رد و بدل می شه اما کلا میزان زیادش خسته کننده هست.

raya2 این نوشته را Like کرده است.
  10. naruto22

کاربر سایت

نام:
    ناروتو
    دوستان بازی یه باگ جالب داره . البته نمیدونم بچه ها گذاشتن اینجا یا نه . توی منوی اسکیل ها موقع اپدیت روی درخت اسکل حرف P رو بگیرید و حالشو ببرید

yaran این نوشته را Like کرده است.