Resident Evil 7

گفتگو در 'Console Games Community' ایجاد شده توسط BMW_M3, ‏Jun 14, 2016.

1. کاربر سایت

Resident Evil 7 جدیدترین عنوان از این سری است که به طور رسمی در کنفرانس E3 سونی معرفی شد.

[​IMG] بازی توسط کپکام و با استفاده از موتور گرافیکی جدید به نام RE Engine ساخته شده است.
    [​IMG] بازی در تاریخ January 24, 2017 برای هر سه پلتفرم PC ,Xbox One ,PS4 عرضه خواهد شد.
    [​IMG] بازی از ماه دسامبر سال 2014 در حال ساخت بوده است.
    گفتنی است دارندگان نسخه PS4 علاوه بر بازی به وسیله کنترلر میتوانند از Playstation VR برای بازی و تجربه کردن کل عنوان استفاده کنند.

[​IMG] برخلاف عناوین قبلی این بار RE7 به صورت اول شخص خواهد بود.داستان بازی پس از حوادث Resident Evil 6 و در ایالت لویزیانا آمریکا در اطراف عمارتی متروک اتفاق خواهد افتاد.
    شخصیت و کاراکتر اول بازی کاملا فردی جدید است. بدین معنا که هیچ کدام از شخصیت های معروف و قهرمانان سری قبل نخواهد بود.

[​IMG] سازندگان بازی وعده بازگشت به ریشه های دلهره آور این سری و همچنین تجربه ای خاص و نو در بین عناوین Survival Horror را با استفاده از تکتیک های صوتی و جلوه های ویژه گرافیکی که به لطف استفاده از موتور جدید Re Engine فراهم شده را به طرفداران این بازی داده اند.به گونه ای که بیشترین تمرکز سازنده های بروی اتمسفر و جو بازی عنوان شده است.

[​IMG] دموی قابل بازی این عنوان که پیش زمینه ای برای بازی اصلی خواهد بود هم اکنون تنها برای دارندگان PSN PLUS از طریق PSN Store قابل دانلود است.
    بنا بر اعلام کپکام دموی انتشار یافته بخشی از عنوان نهایی نخواهد بود.در عنوان اصلی شما بازی را با شخصیتی متفاوت آغار خواهید کرد.
    [​IMG] این عنوان برای پیش خرید به صورت دو نسخه معمولی( 59$) و (Deluxe Edition (79$ در PSN Store قرار گرفته است.
    [​IMG] ِافرادی که بازی را از طریق Psn Store پیش خرید کنند یک تم ویژه رایگان و Survivor Pack DLC رو دریافت خواهند کرد.
    همچنین نسخه Deluxe Editon دارای دو محتوای اضافه خواهد بود که به مرور زمان منشر خواهند شد. اولین Add On شامل چهار داستان فرعی کوتاه,دومین هم شامل یک اپیزود کامل داستانی خواهد بود.

لینک دانلود تریلر 720P :
    http://4upld.com/2ngUb

walkthrough دموی منتشر شده اختصاصی بازی سنتر (با تشکر از
    Bahram)
    http://www.bazicenter.com/videos/102
    تصاویر بازی :

[​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]
    [​IMG] [​IMG]
    [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]

آخرین ویرایش: ‏Jun 16, 2016
    Augustus, D@SHR3ZA, YAKUZA_2 و 50 نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.
  2. ESTEGHLAL کاربر سایت

نام:
    روزبه
    من بازی رو تموم کردم بازی از اونی که فکر میکردم بهتر بود

الان راجبع داستان سوال داشتم

اولین که همه رو تحت کنترل خودش میتونست قرار بده چرا اتان رو کنترل نمیکرد

3. کاربر سایت

الان پیرزنو کشتم بازیش خیلی قشنگه از اویل ۱ الهام گرفته هر کی این بازی رو نگرفته باید خیالش راحت باشه که وقتی رفت سراغ این بازی پشیمون نمیشه

ALBERT W3SKER و Ƥ.s.Y.c.H.o این نوشته را Like کرده اند.
  4. کاربر سایت

سلام این مرحله کشتی که سه تا تابلو هست باید بچرخانیم چجوریه

5. THE FATHER OF SURVIVAL HORROR کاربر سایت

نام:
    بهزاد
    تابلو سمت چپ : لکه صورتی بالا سمت چپ

تابلو سمت وسط : قسمت سبز رنگ بالا

تابلو سمت راست : جاده به طرف پایین

ps3_360_wii و ehsan M این نوشته را Like کرده اند.
  6. کاربر سایت

البته علاوه بر توضیحات دوستمون، پشت سرت هم شکل درست شده تابلو ها هست. راحت طبق اون میتونی درستشون کنی

ehsan M این نوشته را Like کرده است.
  7. کاربر سایت

طبق اون زدم نشد

8. کاربر سایت

نام:
    ALIREZA - Tehran
    خب بالاخره بازی و پلات کردم خییییلی حال داد

shahriyar_pc و Democracy این نوشته را Like کرده اند.
  9. Better be careful The killer might be near کاربر سایت

من با VRامتحان کردم و پشیمون شدم به نظر خیلی ناشیانه روش کار شده...موقع چرخش دوربین به چپ یا راست نرم حرکت نمیکنه و در واقع پرش داره....اگر هم روی صندلی باشیم و به هر طرف که بخواییم بچرخیم و مسیر رو ادامه بدیم،انیمیشن دست کاراکتر، بهم میریزه.............مشکلی که تو بازی های دیگه نبود

10. کاربر سایت

نام:
    احسان
    دوربین رو میتونی توی ستینگ درست کنی که یواش بره
    من مشکل دست کارکتر که گفتید رو نداشتم حتی سرپا بازی میکنم و موقع نشستن خودم واقعا میشینم و پا میشم و مشکلی هم ندارم

Coffee Addicted این نوشته را Like کرده است.
  11. Better be careful The killer might be near کاربر سایت

کدوم گزینه است؟میشه بگی رفیق؟موندم توش حالم بدجوری گرفته شد
    ویرایش:حل شد!دوربین به صورت 40 درجه میچرخید گذاشتم رو حالت Smooth درست شد!

آخرین ویرایش: ‏Apr 14, 2017
    persay این نوشته را Like کرده است.
  12. کاربر سایت

این که نسخه 6بازی افتضاح بود
    واقعا با تعریف هایی که می کنید میخوام بازی رو بخرم واقعا ارزش داره؟ چه تفاوتی با نسخه قبلی کرده ؟ نسخه قبلی اصلا ترسناک نبود شخصیت هایی قبلی تو بازی هستند؟

13. کاربر سایت

قسمت شماره 6 بازی رزیدنت اویل افتضاح نبود !
    در واقع نسبت به نسخه های قبلی دارای ترس کمتری بود وگرنه بازی خوبی بود و هست :)
    اما در بازی رزیدنت اویل 7 این مشکل هم برطرف شده و شاهد ترسی شبیه به سه قسمت اول و حال و هوایی شبیه
    به قسمت چهارم و کمی هم مرتبط با دو قسمت آخر هستیم .
    شخصیت های جدید در بازی اصلی هستند ولی در یک مرحله اضافی کریس هم حظور خواهد داشت .
    خریدن و یا نخریدن تصمیمی ـه که شما باید بگیرید :)

bear14 و mr.freeman این نوشته را Like کرده اند.
  14. Stay hungry. Stay foolish. کاربر سایت

نام:
    نریمان
    حتما ارزش خرید داره. در خریدش شک نکنید. با اینکه دورین بازی اول شخص هست ولی به طور کامل به نسخه های کلاسیک نزدیک هست و به اونها وفادار بوده.
    خدا رو شکر هم هیچ ربطی به نسخه 4 نداره :D

Mr. Children, bear14 و Sunderland این نوشته را Like کرده اند.
  15. کاربر سایت

پس حتما من بازی دیگه ای رو بازی میکردم وقتی توی محوطه ، روی پل های چوبی و کلبه های چوبی به بازی ادامه میدادم .
    یا مثلا داشتم رویا میدیدم وقتی که شخصیت اصلی بازی دنبال یک زن گمشده در یک کلبه میگرده !
    یا سالازار اصلا شخصیت ـش شبیه به پسر خانواده بیرکن نبود !
    اره برقی ، دستگاه سیو ، غذاهای مونده و کپک زده ، اینا حتما هم توهم بوده :)

Forza 6 این نوشته را Like کرده است.
  16. کاربر سایت

بعضی ها برای اینکه بگن ما خیلی حرفه ای و قدیمی هستیم میگن رزیدنت اویل 4 فلان و بهمان:D
    ولی زیاد حرفاشونو جدی نگیرید.
    دوستان هر کسی یه جرو سلیقه داره .نمیشه فقط تعدادی از سلایق و نظرات رو معتبر دونست.شما کاری نداشته باشید کی از چی خوشش میاد یا طرفداری میکنه.
    من خودم به شخصه از رزیدنت اویل 7 خوشم اومد چون کمی تا حدی حال و هوای سری سایلنت هیل که بازی مورد علاقمه رو برایم تداعی میکرد.اما این دللی نمیشه که بگیم چرا باید رزیدنت 7 تمی شبیه به سایلنت هیل باید داشته باشه.و این یه نقطه ضعف واسه رزیدنت 7 باشه.
    و البته اینکه این نسخه شبیه ترین نسخه مدرن رزیدنت اویل به نسخه کلاسیک هست هم تا حدی قابل قبوله.

این صفحه را به اشتراک بگذارید