Resident Evil 7

گفتگو در 'Console Games Community' ایجاد شده توسط BMW_M3, ‏Jun 14, 2016.

1. BMW_M3

کاربر سایت

Resident Evil 7 جدیدترین عنوان از این سری است که به طور رسمی در کنفرانس E3 سونی معرفی شد.

[​IMG] بازی توسط کپکام و با استفاده از موتور گرافیکی جدید به نام RE Engine ساخته شده است.
    [​IMG] بازی در تاریخ January 24, 2017 برای هر سه پلتفرم PC ,Xbox One ,PS4 عرضه خواهد شد.
    [​IMG] بازی از ماه دسامبر سال 2014 در حال ساخت بوده است.
    گفتنی است دارندگان نسخه PS4 علاوه بر بازی به وسیله کنترلر میتوانند از Playstation VR برای بازی و تجربه کردن کل عنوان استفاده کنند.

[​IMG] برخلاف عناوین قبلی این بار RE7 به صورت اول شخص خواهد بود.داستان بازی پس از حوادث Resident Evil 6 و در ایالت لویزیانا آمریکا در اطراف عمارتی متروک اتفاق خواهد افتاد.
    شخصیت و کاراکتر اول بازی کاملا فردی جدید است. بدین معنا که هیچ کدام از شخصیت های معروف و قهرمانان سری قبل نخواهد بود.

[​IMG] سازندگان بازی وعده بازگشت به ریشه های دلهره آور این سری و همچنین تجربه ای خاص و نو در بین عناوین Survival Horror را با استفاده از تکتیک های صوتی و جلوه های ویژه گرافیکی که به لطف استفاده از موتور جدید Re Engine فراهم شده را به طرفداران این بازی داده اند.به گونه ای که بیشترین تمرکز سازنده های بروی اتمسفر و جو بازی عنوان شده است.

[​IMG] دموی قابل بازی این عنوان که پیش زمینه ای برای بازی اصلی خواهد بود هم اکنون تنها برای دارندگان PSN PLUS از طریق PSN Store قابل دانلود است.
    بنا بر اعلام کپکام دموی انتشار یافته بخشی از عنوان نهایی نخواهد بود.در عنوان اصلی شما بازی را با شخصیتی متفاوت آغار خواهید کرد.
    [​IMG] این عنوان برای پیش خرید به صورت دو نسخه معمولی( 59$) و (Deluxe Edition (79$ در PSN Store قرار گرفته است.
    [​IMG] ِافرادی که بازی را از طریق Psn Store پیش خرید کنند یک تم ویژه رایگان و Survivor Pack DLC رو دریافت خواهند کرد.
    همچنین نسخه Deluxe Editon دارای دو محتوای اضافه خواهد بود که به مرور زمان منشر خواهند شد. اولین Add On شامل چهار داستان فرعی کوتاه,دومین هم شامل یک اپیزود کامل داستانی خواهد بود.

لینک دانلود تریلر 720P :
    http://4upld.com/2ngUb

walkthrough دموی منتشر شده اختصاصی بازی سنتر (با تشکر از
    Bahram)
    http://www.bazicenter.com/videos/102
    تصاویر بازی :

[​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]
    [​IMG] [​IMG]
    [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]

#1 BMW_M3, ‏Jun 14, 2016
    آخرین ویرایش: ‏Jun 16, 2016
    Augustus, D@SHR3ZA, YAKUZA_2 و 50 نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.
  2. SkyEagle

کاربر سایت

به نکته ی خوبی اشاره کردی اتفاقا میخواستم یک ویدئو بسازم در مورد اینکه "کپی کردن عنصر های بازی های مختلف در یک بازی جدید خوب هست یا نه؟" درکل جواب کوتاه اینه که خوب هست . چرا که اگر وسواس فکری رو کنار بذاریم و بجای اینکه دنبال این باشیم کی از کجا کدوم موقعیت داستانی رو کپی کرده و لذت بردن از محیط رو معیار قرار بدیم تجربه ی بازی عالی ای مثل سایلنت هیل که ساختش متوقف شده توی یک بازی جدید بسیار هیجان انگیز خواهد بود .
    همیشه تعداد تجربه بیشتر بهتر کم تجربگی و فقط تجربه ی سه چهار عنوان هست چرا که اگر همه بازی هایی که خوشمون نیاد هم بازی کنیم فرق بین خوب و بد رو میفهمیم
    مثلا دیروز من یک بازی به اسم husk رو بازی کردم و تموم کردم طبق گفته ی سازندگان تجربه ای مثل سایلنت خواهد بود براش یک تاپیک هم زدم اصلا در حد هیچ کدوم از evil within ,resident evil silent hill و ... نبود ولی تجربه ی خیلی عالی بود بازی کردنش

اون لست اف آس رو من بازی نکردم چون پلی استیشن ندارم ولی یک خلاقیت به خرج دادم :)) اومدم سرچ کردم راهنمای کامل بازی تو یوتیوب دیدم چند نفر ویدئو هایی درست کردن تحت عنوان last of us the movie که گیم پلی کامل بازی هست در شش ساعت حالا دانلود کردم حال ندارم نگاه کنم :D

Bey0nd این نوشته را Like کرده است.
  3. reza_cowboy

کاربر سایت

نام:
    رضا
    با اینکه بازی خیلی خوب بود ولی فقط خداکنه نسخه 8 بازی دوباره سوم شخص بشه.
    از نظر تاریخ داستانی جدیدترین داستان بازی هست دیگه یعنی بعد همه اویلهای قبلی داره اتفاق می افته دوستان؟؟؟

4. Democracy

Democracy Stay hungry. Stay foolish.
    کاربر سایت

نام:
    نریمان
    بله داستانش بعد همه است

5. Black Roz

کاربر سایت

این دی ال سی banned footage چیه که در حال حاظر میشه خرید با قیمت 10 دلار؟ ارزش خرید داره؟ کسی بازی کرده؟ چندساعت گیم پلی داره و این که داستانش چیه
    این دی ال سی که قراره بهار بیاد حتما باید دیسک اورجینال بازیرو داشته باشیم تا بتونیم دی ال سی رو بخریم؟

6. Forza 6

کاربر سایت

سلام ببین عزیز من همه شو با زی کردم.اما خوشم نیومد ازش جز گیم پلی اونم اولای بازی.
    DLC ک جای خود دارد!!اما اگه منظورت DLC اوله اره خوشبختانه دلچسبه.معمایی هس اما زود تموم میشه.دومین DLC هم صحبتشو نمیکنم!
    ارزش نداره
    ولیDLC مورد انتظار بعدی ک سوالتون بود چیزی اعلام نکردن.تو بعضی از بازیا باید دیسکشو داشته باشی اما بعضی بازیا هم بدون دیسک اجرا میشن
    باید منتظر موند و دید ک کپکام این بار چ آشی برامون پخته!!!!!!!!

موفق باشید

Black Roz این نوشته را Like کرده است.
  7. Black Roz

کاربر سایت

بازی رو تقریبا 3 روزه تموم کردم...به نظر من که بازی خیلی خوبی از آب درامد.
    با تغییر دوربین از سوم شخص به اول شخص فکر نمی کردم خیلی برام بتونه جذاب باشه ولی انصافا اینطور نبود و بازی خیلی هیجان داشت برام.
    گرافیک بازی به نظرم خوب بود و مشکلی از این بابت نداشت...صداگذاری عالی + لول دیزاینرهای بازی هم بسیار خوب و جالب طراحی شده بود همچنین معماهای بازی هم به نظر من خوب بودند.
    داستان بازی هم که از نظر بعضی ها جالب نبود اما به نظر من خوب و قابل قبول بود و مشکلی از این بابت نداشت.
    سختی بازی در حالت نرمال دیگه واقعا ساده بود...تنوع باس فایت ها بسیار خوب بود ولی تنوع دشمنان داخل بازی بسیار ضعیف بود..این بازی که همه چیز به این خوبی داشت جا داشت 4 تا موجود دیگه بیشتر طراحی می کردن..به نظر من تو این مورد شدیدا کمکاری کردن.
    از لحاظ هیجان و استرس هم اول بازی خیلی بیشتر به من چسبید مخصوصا پدر خانواده بیکر که واقعا رو مخ بود و خیلی هیجان داشت.

در کل بازی بسیار خوب بود و من که اصلا امیدی نداشتم تونستم با جذابیت بالا بازیرو تموم کنم.

Democracy این نوشته را Like کرده است.
  8. reza_cowboy

کاربر سایت

نام:
    رضا
    بازی رو درجه سختی mad house کلا عوض میشه انگار!:-bd
    من الان رو درجه سختی mad house دارم میرم و قسمت اول که تو گاراژ درگیر میشیم بجا اینکه من بشینم پشت ماشین و پدر خانواده بیکرو دنبال کنم اون نشست منو دنبال کرد خیلی حال کردم:D
    دوستان چرا دختره اولین نمیتونه کنترل ethan رو مثل بقیه تو دست بگیره؟؟؟
    اون قسمت آخر که ethan با پدر خانواده بیکر داره حرف میزنه تو اتاق و دخترش هم هست تو خوابه؟؟؟
    پایان بازی رو درجه سختی mad house عوض میشه؟؟؟من تا الان 2 تا پایان که یبار زوی و یبار میا رو درمان میکنیم رو دیدم ولی شنیدم تو دور آخر با گرفتن گل سکه ها پایان تغییر میکنه؟

Democracy این نوشته را Like کرده است.
  9. feroozGT

کاربر سایت

نام:
    فیروز
    رو madhouse بازی عوض نمیشه حتی جای آیتم ها هم عوض نمیشه فقط دشمنان سریعتر میشن و هوش مصنوعی باس ها هم بهتر میشه قبل از باس فایت ها مثلا دیگه صدای راه رفتنت رو هم میشنون و بعضی جاها جای بعضی از دشمنان هم عوض میشه منظورم دشمنان عادی هست نه باس ها:D
    دلیلش اینه شما دیر رفتی سوار ماشین بشی:D روی حالت آسان میتونی سریع سوار ماشین بشی اما رو حالت سخت باید با اون پیچ گوشتی که داری بری اون جعبه کنار پله آهنی نزدیک ماشین رو باز کنی که کلید ماشین رو بدست بیاری بعد بری سوار ماشین بشی:Dکه البته نیازی هم نداره این کار رو انجام بدی چون پیچ گوشتی ها رو باید بذاری واسه جعبه های دیگه که ازش آیتم خوب بدست بیاری:D
    33 سکه تغییری ایجاد نمیکنه تو پایان بازی من که رفتم چیزی ندیدم. اما بنظر میرسه پایان دیگه ای داشته هم باشه که احتمال زیاد هم داره منتها هنوز کسی بدستش نیاورده تو یوتیوب هم دیدم فعلا همون 2 تا پایان هست:D

reza_cowboy این نوشته را Like کرده است.
  10. db07

کاربر سایت

اخرین اپدیت بازی چنده؟

11. Lions Gate

کاربر سایت

نام:
    سام
    1.3
    500mb

db07 این نوشته را Like کرده است.
  12. reza_cowboy

کاربر سایت

نام:
    رضا
    اره دقت نکرده بودم زیاد نیست تفاوتها....بنظرم بازی باید بدون درجه سختی میشد و نرمال مثل mad house میشد چون اصن بیشتر بازی تو حالت نرمال خالی از دشمن هستش:-??

13. Arios 22

کاربر سایت

نام:
    Ali
    منم بازی تمام کردم

خوب با اول شخص بودنش مشکلی ندارم

ولی بازی زیاد رزیدنت اویل نیست،انگار یه بازی خوب با یه سری ایده های خوب ساختن و حالا نیاز به یه اسم تجاری خوب برا فروش داشتن و گفتن اسمشو بزاریم رزیدنت اویل.چرا؟ چون نه زامبی میبینیم(این مورد خیلی برام مهم بود وقتی دیدم بازی هیچ زامبی نداره خیلی خورد تو ذوقم) نه قهرمانا بازی هستن نه زیاد خبری از آمبرلا هست نه سوم شخص هست

واقعا وجه مشترک این بازی با سری رزیدنت اویل چی بود؟

بازی خوب بود و ترسناک هم بود به نظرم اما اویل نبود

emad-360 و gamer1998y این نوشته را Like کرده اند.
  14. Triangels

Triangels 플레이 스테이션 팬
    کاربر سایت

نام:
    ارمان
    تنوع دشمنها متاسفانه کم بود :(
    ولی رو Boss ها خیلی عالی کار کردن
    همون خونه ... معماها ... درهایه قفل ... حسه exploration اینا. کلا resident هایه قدیمی یه بازیهایی بودن که به ادم حسه Adventure میدادن تا حسه action-third person shooter یی که بعد از 4 به بازی داده شد. حداقل تویه این بازی اون حسه adventure horror دوباره به وجود اومده که این خیلی خوبه ^_^
    LOL

Ehsan95_76, 360xbox, Paradise Lost و 5 نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.
  15. gorgnamaa

کاربر سایت

نام:
    علیرضا
    یعنی حتی 1 درصد احتمال نمی دادم که این بازی انقدر خوب باشه ...
    اولش که شروع کردم یکم خورد تو ذوقم گفتم باز اینا گند زدن ولی بعد از اینکه یکی دو ساعت بازی کردم باید بگم واقعا نظرم عوض شد.
    کی میگه این Resident Evil نیست !؟ اتفاقا این خوده خوده Resident Evil ه.
    اونی که Resident Evil نیست این چند تا شماره ای هستن که توی سالهای اخیر اومدن. توی اویل های اخیر شما فقط کاراکتر های اویل رو می دیدید و خبری از اصالت Resident Evil توشون نبود.
    توی این بازی درسته که کاراکترها و دشمنا اویلی نیستن ولی این همون اویلیه که باید توی نسل جدید منتشر بشه.
    اتمسفر عالی, گیم پلی عالی, مدیریت آیتم ها و تیرها و ... عالی.
    اسم این بازی رو بذارید Resident Evil 5 .

16. ehsan M

کاربر سایت

فقط امید دارم به اویل رولیشن ۳ که سوم شخص ساخته بشه و عالی در بیاد.