Resident Evil 7

گفتگو در 'Console Games Community' ایجاد شده توسط BMW_M3, ‏Jun 14, 2016.

1. کاربر سایت

Resident Evil 7 جدیدترین عنوان از این سری است که به طور رسمی در کنفرانس E3 سونی معرفی شد.

[​IMG] بازی توسط کپکام و با استفاده از موتور گرافیکی جدید به نام RE Engine ساخته شده است.
    [​IMG] بازی در تاریخ January 24, 2017 برای هر سه پلتفرم PC ,Xbox One ,PS4 عرضه خواهد شد.
    [​IMG] بازی از ماه دسامبر سال 2014 در حال ساخت بوده است.
    گفتنی است دارندگان نسخه PS4 علاوه بر بازی به وسیله کنترلر میتوانند از Playstation VR برای بازی و تجربه کردن کل عنوان استفاده کنند.

[​IMG] برخلاف عناوین قبلی این بار RE7 به صورت اول شخص خواهد بود.داستان بازی پس از حوادث Resident Evil 6 و در ایالت لویزیانا آمریکا در اطراف عمارتی متروک اتفاق خواهد افتاد.
    شخصیت و کاراکتر اول بازی کاملا فردی جدید است. بدین معنا که هیچ کدام از شخصیت های معروف و قهرمانان سری قبل نخواهد بود.

[​IMG] سازندگان بازی وعده بازگشت به ریشه های دلهره آور این سری و همچنین تجربه ای خاص و نو در بین عناوین Survival Horror را با استفاده از تکتیک های صوتی و جلوه های ویژه گرافیکی که به لطف استفاده از موتور جدید Re Engine فراهم شده را به طرفداران این بازی داده اند.به گونه ای که بیشترین تمرکز سازنده های بروی اتمسفر و جو بازی عنوان شده است.

[​IMG] دموی قابل بازی این عنوان که پیش زمینه ای برای بازی اصلی خواهد بود هم اکنون تنها برای دارندگان PSN PLUS از طریق PSN Store قابل دانلود است.
    بنا بر اعلام کپکام دموی انتشار یافته بخشی از عنوان نهایی نخواهد بود.در عنوان اصلی شما بازی را با شخصیتی متفاوت آغار خواهید کرد.
    [​IMG] این عنوان برای پیش خرید به صورت دو نسخه معمولی( 59$) و (Deluxe Edition (79$ در PSN Store قرار گرفته است.
    [​IMG] ِافرادی که بازی را از طریق Psn Store پیش خرید کنند یک تم ویژه رایگان و Survivor Pack DLC رو دریافت خواهند کرد.
    همچنین نسخه Deluxe Editon دارای دو محتوای اضافه خواهد بود که به مرور زمان منشر خواهند شد. اولین Add On شامل چهار داستان فرعی کوتاه,دومین هم شامل یک اپیزود کامل داستانی خواهد بود.

لینک دانلود تریلر 720P :
    http://4upld.com/2ngUb

walkthrough دموی منتشر شده اختصاصی بازی سنتر (با تشکر از
    Bahram)
    http://www.bazicenter.com/videos/102
    تصاویر بازی :

[​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]
    [​IMG] [​IMG]
    [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]

آخرین ویرایش: ‏Jun 16, 2016
    Augustus, D@SHR3ZA, YAKUZA_2 و 50 نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.
  2. کاربر سایت

ن ولی دارم میسوزم ن از پولش
    بخاطر اینکه کپکام این سری رو داره ب فنا میده خیلی ناراحتم ک بهترین بازی تاریخ زندگی م ...
    حرفی ندارم ک ادامه بدم

bigbang0661 این نوشته را Like کرده است.
  3. کاربر سایت

نام:
    فرشید
    دوستان من یک 4 ساعتی هست دارم بازی میکنم کلا بازیش چند ساعته ؟

4. کاربر سایت

بین این dlc ها که بیرون اومده، فقط Daughters خوب بود. بقیه حالت تفریحی و سرگرمی دارن. هیچ کدوم گره ای از گذشته اولین و ارتباط آمبرلا با بازی باز نمیکنن.

Sent from my MI 5 using Tapatalk

ps34 و Forza 6 این نوشته را Like کرده اند.
  5. کاربر سایت

روی ایزی بین ۶ تا ۷ ساعت میشه تمومش کرد ولی اگه بخوای گوشه و کنار بازیو بگردی تا ۹ ساعت هم ممکنه طول بکشه.
    من ویدئو دیدم طرف رو حالت نایتمر بصورت اسپید ران رفته ۴.۳۰.

Sent from my MI 5 using Tapatalk

trust n1 این نوشته را Like کرده است.
  6. کاربر سایت

نام:
    فرشید
    سوال بعدیم این دی ال سی مجانیه که گذاشته ارزش داره ؟ قشنگه ؟ ربطی به داستان داره ؟

7. کاربر سایت

نام:
    فرشید
    دوستان این دی ال سی هست ؟
    resident evil 7 teaser:beginning hour
    ایا ارزش داره 3 گیگ دنلود کنم اگر دی ال سی نیست چی هست اگرم دی ال سیه ایا به داستان بازی ربط داره؟

8. کاربر سایت

نام:
    منصور
    نه داداش DLC ایش پولیه مجانی نیست و مرتبط با بیکر ها و اتن و داستان
    اینم مشخصه چیه تیزر ابتدای بازی روشم نوشته

trust n1 این نوشته را Like کرده است.
  9. Retro Gamer دبیر تحریریه

نام:
    نریمان
    خب بعد اینکه بازی رو دو بار تا حالا تموم کردم در حال حاضر دارم روی حالت Madhouse بازی رو انجام میدم :D
    توی این مد بازی یه سری تغییرات داره که باعث شده بازی خیلی جذاب تر بشه و به نظر من بخشی از لذت این بازی اینه که روی این حالت بازی رو تموم کنی. یه سری نکات توی این حالت هست که میذارم توی اسپویلر.

اول اینکه دیگه خبری از چک پوینتهای چند دقیقه یک بار نیست :D فقط چند جای خاص تو بازی بهتون چک پوینت میده. پس برای ذخیر کرده بازی باید از ضبط کاست استفاده کنید. اما کار به همینجا ختم نمیشه و تعداد کاست ها محدود هست یعنی باید بگردید و کاست پیدا کنید تا بتونید بازی رو ذخیره کنید :D
    دشمنهای بازی رسما وحشی شدن :-" با دو تا ضربه شما رو میکشن و تمام
    باید تا جایی که میتونید آیتمها رو جمع کنید و ترکیبات مختلف بسازید چون خیلی مهم هست
    محل ظهور دشمنها کلا فرق کرده. یه جا ممکنه نباشن و یه جا دوتایی بهتون حمله کنند
    باس های بازی رو باید با تاکتیک بکشید و مبارزه با اونها خیلی چالشی شده

=========================================================

پ.ن: خیلی خوشحال میشم اونایی که با این بازی مخالف هستن و تا الان هزاران ایراد از بازی گرفتن بیان با دلیل بگن که چرا و با کدوم بخشهای بازی مشکل دارن :D بازی اینقدر خوب هست و اینقدر رزیدنت هست که آدم اصلا خسته نمیشه :D

feroozGT, Ƥ.s.Y.c.H.o, jhoobin و یک نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.
  10. کاربر سایت

برعکس شما که انقدر سریع بازی رو تموم کردید من خیلی کند دارم میش میرم. بازی واسه من سخته و خیلی تا حالا مردم.
    نظرم واسه بازی این هست که واقعا قابل احترام هست همه چی بازی عالیه. به نظرم تغییر دوربین اجتناب ناپذیره و میخواستن اون خس ترس رو واقعی به خورد آدم بدن. قبلا هم اویل اول شخص داشتیم. فکر‌کنم Dead Aim. ولی بازم به نظر من بهتر بود این رو به اسم شماره نمیدادن و به اسم یه چیز دیگه میدادن.

Ƥ.s.Y.c.H.o این نوشته را Like کرده است.
  11. Retro Gamer دبیر تحریریه

نام:
    نریمان
    اول شخص که زیاد بوده :D
    GUN Survivors
    GUN Survivors 2
    Darkside Chronicles
    Umbrella Chronicles
    این Dead Aim هم ترکیبی بود بین اول شخص و سوم شخص :D
    ولی کلا توی این اول شخص ها همین نسخه 7 از همه بهتر بوده و در واقع درخور شماره دار بودن هست

12. Я!5Ξ UP کاربر فعال

نام:
    تونی آلمِیدا
    این 2تایی که بولد کردم دست کمی از این RE7 نداشتن. بر خلاف تصورم به شدت به شدت به شدت حس نوستالوژیک رو زنده میکنن توی آدم به خصوص DC.

Democracy, Sunderland, Ƥ.s.Y.c.H.o و یک نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.
  13. |ًٌ We're The Whites | کاربر فعال

نام:
    Mehdi
    اتفاقا بتظرم خیلی تصمیم خوبی بود که بازی شماره دار شد. تنها مشکلی که ( اونم فقط از بیرون قابل ذکر هست ) به بازی میشه گرفت، تغییر دوربین نسخه های شماره دار هست، که بنظرم جز شاید تا 30 دقیقه اول بازی، اصلا حس نمیشه دیگه:) بازی انقدر نکته مثبت و جذاب داره که این نکته بولد شده تا قبل عرضه بازی، هیچی نیست.

Bahram و Democracy این نوشته را Like کرده اند.
  14. کاربر سایت

این دو تا هنوزم میشه گرفت و بازیشون کرد؟ تو اینترنت واسه دانلود هست که نصب بشه روی 7؟

15. Я!5Ξ UP کاربر فعال

نام:
    تونی آلمِیدا
    این 2تا مال Wii هستن. اما میتونی با شبیه ساز بازی کنی.

16. Retro Gamer دبیر تحریریه

نام:
    نریمان
    آره اونم بخاطر اینکه وقایع اون در جریانات داستانهای سری کلاسیک هست :D بیش از حد هم به شدت حس نوستالژی رو زنده میکنه :D

Ƥ.s.Y.c.H.o این نوشته را Like کرده است.

این صفحه را به اشتراک بگذارید