Resident Evil 7

گفتگو در 'Console Games Community' ایجاد شده توسط BMW_M3, ‏Jun 14, 2016.

1. کاربر سایت

Resident Evil 7 جدیدترین عنوان از این سری است که به طور رسمی در کنفرانس E3 سونی معرفی شد.

[​IMG] بازی توسط کپکام و با استفاده از موتور گرافیکی جدید به نام RE Engine ساخته شده است.
    [​IMG] بازی در تاریخ January 24, 2017 برای هر سه پلتفرم PC ,Xbox One ,PS4 عرضه خواهد شد.
    [​IMG] بازی از ماه دسامبر سال 2014 در حال ساخت بوده است.
    گفتنی است دارندگان نسخه PS4 علاوه بر بازی به وسیله کنترلر میتوانند از Playstation VR برای بازی و تجربه کردن کل عنوان استفاده کنند.

[​IMG] برخلاف عناوین قبلی این بار RE7 به صورت اول شخص خواهد بود.داستان بازی پس از حوادث Resident Evil 6 و در ایالت لویزیانا آمریکا در اطراف عمارتی متروک اتفاق خواهد افتاد.
    شخصیت و کاراکتر اول بازی کاملا فردی جدید است. بدین معنا که هیچ کدام از شخصیت های معروف و قهرمانان سری قبل نخواهد بود.

[​IMG] سازندگان بازی وعده بازگشت به ریشه های دلهره آور این سری و همچنین تجربه ای خاص و نو در بین عناوین Survival Horror را با استفاده از تکتیک های صوتی و جلوه های ویژه گرافیکی که به لطف استفاده از موتور جدید Re Engine فراهم شده را به طرفداران این بازی داده اند.به گونه ای که بیشترین تمرکز سازنده های بروی اتمسفر و جو بازی عنوان شده است.

[​IMG] دموی قابل بازی این عنوان که پیش زمینه ای برای بازی اصلی خواهد بود هم اکنون تنها برای دارندگان PSN PLUS از طریق PSN Store قابل دانلود است.
    بنا بر اعلام کپکام دموی انتشار یافته بخشی از عنوان نهایی نخواهد بود.در عنوان اصلی شما بازی را با شخصیتی متفاوت آغار خواهید کرد.
    [​IMG] این عنوان برای پیش خرید به صورت دو نسخه معمولی( 59$) و (Deluxe Edition (79$ در PSN Store قرار گرفته است.
    [​IMG] ِافرادی که بازی را از طریق Psn Store پیش خرید کنند یک تم ویژه رایگان و Survivor Pack DLC رو دریافت خواهند کرد.
    همچنین نسخه Deluxe Editon دارای دو محتوای اضافه خواهد بود که به مرور زمان منشر خواهند شد. اولین Add On شامل چهار داستان فرعی کوتاه,دومین هم شامل یک اپیزود کامل داستانی خواهد بود.

لینک دانلود تریلر 720P :
    http://4upld.com/2ngUb

walkthrough دموی منتشر شده اختصاصی بازی سنتر (با تشکر از
    Bahram)
    http://www.bazicenter.com/videos/102
    تصاویر بازی :

[​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]
    [​IMG] [​IMG]
    [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]

آخرین ویرایش: ‏Jun 16, 2016
    Augustus, D@SHR3ZA, YAKUZA_2 و 50 نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.
  2. کاربر سایت

با موو بازی کردید یا با دسته ؟ ایستاده بازی کردن که خیلی فک نکنم جالب باشه ممکنه یوهو بی افتی زمین .
    بازی RE مخصوص VR جداست یا همشون یکیه ؟ فرقی بین ریجن 1 و 2 که نیست

3. کاربر سایت

نه با دسته بازی کردم،ایستاده بازی کردن منظورم این نبود که مثلا خیلی جابجا می شدم،همون سرجای خودم ایستاده،نمیدونم ولی بنظر من ایستاده جالب تر بود،مود vrرو خود بازی هست ،وقتی هدست را روشن میکنی خودش میپرسه میخای رو حالت vr بری،منظورتون از ریجن برا چیه؟ برا بازی یاvr؟چون vrکه ریجن نداره ،برا بازی هم فرقی نداره

Black Roz این نوشته را Like کرده است.
  4. کاربر سایت

نام:
    ALIREZA - Tehran
    سلام به همه رفقای گل
    خب منم الان بازی و تموم کردم
    در یک کلام راضی ام :-bd
    RE7 بازی خوبی هست
    از بازی لذت میبرید
    آیتم ها و المان های رزیدنت اویل کاملا رعایت شده
    گیم پلی و گرافیک قابل قبول
    تنوع مناسب اسلحه ها ( من ینی عااااشق شات گان قدیمی دو لول هستم مخصوصا وقتی گلوله میذاری داخلش:x)
    ترس و استرس واقعی و کم نظیر و ...
    اویل 7 بازی جالبی هست یه جاهایی از بازی حس RE1 و 2 بهت دست میده یه جاهایی حس میکنی اتمسفر بازی دقیقا اویل 4 هست و بعضی جاها لیون اویل 6 میاد جلو نظرت. من فکر میکنم کپکام دقیقا این کار رو کرده تا همه رو راضی نگه داره قسمت اول بازی ترس و دلهره قسمت دوم بازی خطی و یه مقدار اکشن. خوبی این موضوع اینه که این آشی که کپکام درست کرده :D اصلا اصلا شور نیست و ترکیب این حس ها به هیچ وجه تاثیر منفی روی گیمر نمیذاره
    معما های بازی هم خوب بود ولی دیگه خیلی ساده بود البته من ناراضی نیستم
    بازی میتونست طولانی تر اکشن تر ( نه به اندازی اویل 6 ) و با زامبی های عزیز بیشتر باشه :D ولی خب به نظر برو بچز کپکام احترام میذاریم

من به عنوان یکی از طرفدارای قدیمی و فن های رزیدنت اویل از بازی راضی هستم و خوشحالم که کپکام دوباره داره به مسیر اصلی بر میگرده
    نمره من به بازی از 10 نمره ی خوب 8.5 هست. اون 1/5 نمره رو ندادم فقط به خاطر Resident Evil 4 چون نمره کامل 10 همچنان برای شاهکار سری چهارم بازی هست.
    امیدوارم بازی رو بتونید تهیه کنید و ازش لذت ببرید
    اویل 7 یه تجربه جدید و خوب برای عاشقای رزیدنت هست:x:x

Octienne, reach usa, robb stark و 9 نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.
  5. کاربر سایت

این بازی : عالی ، شگفت انگیز و کم نظیر بود . دمشون گرم و آفرین بر هوش و استعدادشون :)

مثل قسمت های اول بازی که نمیشد خیلی توضیح داد و میبایست برای بهتر درک کردنش نشست و باهاش زندگی کرد ، این هم همون روال رو طی کرد .

من هم به خاطر نداشتن سیستم قوی نتونستم فضای واقعی رو تجربه کنم ولی تونستم فضای کلاسیک ( گرافیک پایین ) رو تجربه کنم .

reach usa, Sunderland, Ƥ.s.Y.c.H.o و یک نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.
  6. کاربر سایت

نام:
    ALIREZA - Tehran
    بازی رو رو حالت نرمال تموم کردم الان دارم روی درجه سختی Madhouse میرم:(( خواستم بگم خعععععلی سخته واقعا اعصاب خورد کنه محدودیت سیو داری دوستان زامبی ها و غول ها هم واقعا سخت شدن اگه به هوای نامحدود کردن خشاب اسلحه ها نبود نمیرفتم :D:D ولی تا 48 ساعت آینده تمومش میکنم هر طوری هست

Democracy این نوشته را Like کرده است.
  7. Stay hungry. Stay foolish. کاربر سایت

نام:
    نریمان
    آقا یه راهنمایی بکنم نمیدونم انجام دادی یا نه :D اول بازی رو speedrun برو و توی کمتر از 4 ساعت بازی رو تموم کن بعد یه سلاح بهت میده که خیلی راحت تر میتونی توی حالت madhouse بازی کنی :D

Ƥ.s.Y.c.H.o و YAMAUCHI این نوشته را Like کرده اند.
  8. کاربر سایت

نام:
    ALIREZA - Tehran
    بابا زودتر میگفتی دهان بنده کاملا آسفالت شد :|
    میشه روی easy بازی رو کمتر از 4 ساعت تموم کنی بعد روی madhouse او سلاح خفنه رو داشته باشی ؟ :D:D

Democracy این نوشته را Like کرده است.
  9. Stay hungry. Stay foolish. کاربر سایت

نام:
    نریمان
    آره میشه :D

YAMAUCHI این نوشته را Like کرده است.
  10. کاربر سایت

نام:
    mohsen
    دوستان ترس بازی در چه حد هست؟
    من pt رو که بازی کردم خیلی ترسناک بود به حدی که کلا بازی رو همون اول کار ول کردم از شدت استرس و ترس.ایا ترسش در حد pt هست؟

11. Stay hungry. Stay foolish. کاربر سایت

نام:
    نریمان
    ترس بازی مثل رزیدنت هست :D ربطی به بازی دیگه ای نداره

Sunderland, jhoobin, ps3_360_wii و 3 نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.
  12. کاربر سایت

نام:
    ارش
    نه نگا کن اصلا مثه اون نیست توی p.t با چیزی طرف بودیم که برامون ناشناخته و حتی غیر قابل درک بود توی re به نیمه ی بازی که میرسی تقریبا همه چیز برات روشن میشه و من اصلا دیگه ترسی نداشتم چون میدونستم با چی طرفم ترس بازی هم بستگی به خودت داره چند چون دوربین اول شخص هست غاقلگیری داره کلا باید خیلی ادم ترسو باشه که نتونه بره من فقط چند بار غافلگیر شدم و خودش جالب بود و به نظرم برای ادم هم خوبه گاهی اوقات .:D
    به قول بزرگان بزرگترین ترس بشر از ناشناخته هاست....:)

mohsen2012 این نوشته را Like کرده است.
  13. کاربر سایت

نام:
    amir
    این dlc هاش خیلی زور میگه!!
    یکی که رفته بی زحمت تو اسپویلر بگه راجب چی هستن و چه اتفاقاتی میفته

14. کاربر سایت

نام:
    kasra
    دوستان ريجن ٢ عرب سانسور شده؟

15. کاربر سایت

خب DLC دوم هیچی نداشت
    خلاصه مطلب!!خودتونو علاف نکنین
    ارزششو نداره
    دیگه نمیدونم DLCهای بعدی میخان چ چیز مزخرف تری رو بهمون تحویل بدن.
    متاسفم...

16. Stay hungry. Stay foolish. کاربر سایت

نام:
    نریمان
    شما احیانا گروگان و چیزی دست کسی داری که مجبورت کرده این بازی رو انجام بدی و محتویاتش رو بخری؟ :D :-"

darkworld, jhoobin و Sunderland این نوشته را Like کرده اند.

این صفحه را به اشتراک بگذارید