Spider Man

گفتگو در 'PS4 Games' ایجاد شده توسط sajadkh, ‏Jun 14, 2016.

1. کاربر سایت

نام:
    Sajjad

بازی جدید استودیو Insomniac games در کنفرانس E3 2016 تحت عنوان Spider Man معرفی گردید.
    پیتر پارکر قهرمان سری اینبار بازگشته است تا ما شاهد ماجراجویی جدیدی باشیم،ماجراجویی که به ریشه های سری بازگشته است.کارگردان بازی در مورد بازی اینگونه میگوید"به طور شخصی یکی از اروزهایم کار برروی چنین بازی بود اینکه برروی IP کار کنیم که 22 سال در خانه خود نبوده است بسیار هیجان انگیز است.ما دوست داریم بازی بزرگی را با گیم پلی باورنکردنی،داستان عمیق و گرافیک چشم نواز بسازیم".
    پیترپارکر کسی است که به عنوان قهرمان وظیفه دارد با جرم و جنایت مبارزه کند و به صورت هم زمان اتفاقات زندگی شخصی خودش را نیز حل کند و یک تعادل میان زندگی و شخصیت خود برقرار سازد.جان و زندگی میلیون ها افرادی که در شهر نیویورک زندگی میکنند در دستان اوست.
    جزئیات بیشتری از این عنوان در رویداد PSX امسال منتشر خواهد شد.

اطلاعات کلی | Information
    • نسخه جدید Spider Man بزرگترین بازی اینسامنیاک و بلندپروازانه‌ترین بازی برای مارول است.
    • این نسخه جهان‌باز خواهد بود.
    • بازی طی مدتی 4 ساله در دست توسعه است.
    • این نسخه قرار نیست قسمتی از فیلم‌های انتشار یافته باشد و اینسامنیاک در حال انجام کارهایی است که خود میخواهد و همه چیز را به اندازه با یکدیگر مخلوط می‌کند.
    • داستان بازی ریشه دار خواهد بود و این برای اینسامنیاک گیمز فرصتی را پدید اورد تا جهان Spider Man را خودش بسازد. بازی هنوز هم به سنت قدیمی این فرانچایز احترام می‌گذارد اما توسعه‌دهندگان می‌توانند کمی آزادی در ساخت آن داشته باشند.به عنوان نمونه در طراحی لباس اسپایدرمن تغییراتی ایجاد شده است.
    • با پیشرفت در توسعه نسخه جدید Spider Man این عنوان روز به روز بهتر و بهتر می‌شود.
    • داستان بازی از جایی آغاز می‌شود که دنیا اسپایدرمن و پیتر پارکر با هم برخورد می‌کنند داستان در اصل برروی اینکه چه کسی در پشت ماسک قرار دارد و وقتی ماسک را برروی صورت خود قرار می‌دهد به چه چیزی تبدیل می‌شود تمرکز خواهد کرد.
    • نام بازی فعلا فقط Spider Man است.
    اسکرین شات ها | Screenshots

[​IMG] [​IMG]

آخرین ویرایش: ‏Jun 15, 2016
    Mo7aMMaD, Phantom Pain V, amirone و 41 نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.
  2. کاربر سایت

نام:
    امیر
    تریلری از گیم پلی بازی منتشر شده؟

3. کاربر سایت

نام:
    نریمان
    نمایش بازی خیلی خوب بود.
    سلیقشون تو انتخاب ویلن های بازی هم به نظر میرسه که خوبه... Mr. Negative >:)

SHANSER و Red Ѵ این نوشته را Like کرده اند.
  4. کاربر سایت

نام:
    مراد حلیمی
    نمایش بازی خیلی سینمایی و باحال بود ولی خیلی QTE داشت....اینهمه QTE جالب نبود به نظرم.
    باید دید همیشه بازی اینطوری خواهد بود یا فقط تو این ماموریت چون اسکریپت شده بود این حالت بود

.

Sunderland و SHANSER این نوشته را Like کرده اند.
  5. کاربر سایت

نام:
    منصور
    نمایش خوبی داشت گرافیکش که خوب بود استفاده المان های محیطی برای زدن دشمنان هم جالب بود حالا باید دید تنوع مراحل و باس هاش و. کلا چجوری هست تاریخ انتشارم که رفت برای 2018
    حجم Qte و سینماییش خیلی زیاد از حد بود و زیاد جالب نیست انقدر Qte

آخرین ویرایش: ‏Jun 13, 2017
  6. کاربر سایت

نام:
    کامیار
    عالی بود راضیم
    فقط امیدوارم تکراری نشه در طولانی مدت

7. کاربر سایت

نام:
    فرهود
    من فوق‌العاده حال کردم با بازی.:D خیلی خیلی زیاد! تنها نکته منفیش برای من یه خرده QTE ها بود و این که به نظرم سیستم مبارزه بازی زیاد پیچیدگی نداشت و خیلی راحت میتونست تکراری شه.:D امیدوارم مثه سری آرکهام سادگی در کنار زیبایی باشه سیستم مبارزات.

WCW این نوشته را Like کرده است.
  8. WCW WCW

کاربر سایت

نام:
    کثافت
    سیستم مبارزاتش که واقعا ساده بود با یک دکمه همه رو میزد ولی اون QTE های زیادیش خیلی رو مخ بود دیگه دوره اینقدر QTE و سینماتیک گذشته بهترین نکتش گرافیک نسبتا خوبش بود

Adidas95 این نوشته را Like کرده است.
  9. کاربر سایت

نام:
    ژوبین
    اتفاقا مبارزاتش حرف نداشت واقعا دور از انتظار بود برای این شخصیت بهتر از این نمیشد این نشون میده که سازنده هاش عالی عمل کردن فقط از این ویلیانش اصلا خوشم نمیاد حتی تو انیمیشناشم نتونستم درکش کنم :| اگه venom نشون میدادن خیلی بهتر میشد به هر حال خوبه که رفت 2018 . Dg امسال بیاد که سال بعد هزینه ها خیلی سنگین نشه:))

10. دبیر تحریریه

نام:
    آریا
    من وسط کنفرانس نتونستم راحت ببینمش و از اواسطش به بعد هی قطع و وصل میشد. نظرات رو که میخوندم ملت خیلی از QTEها شاکی بودن، ولی خودم که گیم پلی رو دیدم بسی لذت بردم! :D
    QTEهای بازی به نظرم جوری نیستن که به گیم پلی آسیب بزنن. بیشتر برای بخش های سینمایی هستن و سازنده های بازی به جای اینکه کاتسین بذارن، یه حالت فعل و انفعالی توش گذاشتن که گیمر هم یه نیمچه دخالتی داشته باشه. مثلاً اگه قرار بود QTE استفاده نشه، اینجا یا باید کلهم کاتسین بود یا گیمر فقط دستش رو بگیره روی آنالوگ و بدوئه که اون هم فرق زیادی با QTE نداره:

یا اینجا هم QTE داره، ولی خیلی لذت بخش به نظر میرسه و من همین حالت رو ترجیح میدم به اینکه فقط کاتسین اون قسمت رو ببینم:

البته من کلاً از QTE بدم نمیاد و برای همین کم پیش میاد که از این نظر با بازی ای مشکل داشته باشم. :D حالا Spider-Man باشه یا GoW و ...
    در مجموع نمایش بازی رو به شدت دوست داشتم و تقریباً میشه گفت همون چیزی بود که انتظارش رو داشتم. فقط بدم نمی اومد از یه villain معروف تر استفاده کنن.
    این Miles Morales آخر تریلر چیکار میکرد؟! :D من کمیک های Spider-Man رو دنبال نمیکنم و فقط میدونم این کاراکتر به عنوان یه Spider-Man سیاه پوست وارد دنیای کمیک شده و فکر نمیکردم توی این بازی هم حضور داشته باشه!

KiLL3R/4/Ev3r, 0zero0, m.a.t و 21 نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.
  11. کاربر سایت

نام:
    محمدرضا
    همه چی در بالاترین لول خودش قرار داره :x عجیب تخریب و افکت های دود عالی دراومده
    تنها چیزی که اعصابمو خورد میکنه انتظاره ~X(،خدا کنه همین 2018 که میگن بیاد ، ای کاش سونی مثل بتسدا عمل میکرد ، معمولا بین 6 ماه کم و بیش قبل از عرضه بازی هاشو معرفی میکنه و ملت رو عذاب نمیده

12. کاربر سایت

نام:
    نریمان
    محبوبیتش این چند وقت انقدر زیاده شده که مارول از دنیای Ultimate وارد دنیای اصلیش کرده. :D بعید نیست اینجا بتونیم باهاش بازی کنیم. :D

ADU_Tank و Dinosaur این نوشته را Like کرده اند.
  13. کاربر سایت

نام:
    مهدی
    بچه ها کسی امازینگ اسپایدرمن2 رو بازی کرده؟؟؟چون ممکنه بازی امشب تخفیف بخورده گفتم از شماها راهنمایی بگیرم اگر قشنگه بخرمش اگر نه هم که هیچ

14. کاربر سایت

نام:
    ژوبین
    اگه سازنده اکتی بود تخفیف میخورد ولی نیست بازیشم زمین تا اسمون با این فرق داره و خیلی زود تکراری میشه ارزش پول دادن نداره

S0lid Snake و ps34 این نوشته را Like کرده اند.
  15. کاربر سایت

نام:
    امین
    چقدر نمایشش فوق العاده بود. 10 بار تا الان دیدمش. اون قسمت های QTE هم بنظرم برای هیجان دادن و خلق صحنه‌های فوق سینمایی نیازه ولی به شرطی که زیاده روی نشه!
    کسی در مورد انجین بازی خبر داره؟ خیلی عجیب غریب cg like هستش! مخصوصا نورپردازی اونم تو یک محیط به این بزرگی. فکر کنم سونی انجین رو براشون فراهم کرده یا کمکشون میکنه نهایت استفاده رو از قابلیت های ps4 ببرن. درست مثل Ratchet and Clank .

Silent Siren, 0zero0, Barcelona FC و 4 نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.
  16. کاربر سایت

نام:
    Masoud
    تا اونجایی که میدونم بعد از تموم شدن قرار داد اکتیویژن و مارول این بازی کلاً از استور پاک شد.
    اگر به صفحه ی بازی مراجعه کنید، نوشته Not Available For Purchase

ps34 این نوشته را Like کرده است.

این صفحه را به اشتراک بگذارید