PlayStation Spider Man

p8ko_1.png

بازی جدید استودیو Insomniac games در کنفرانس E3 2016 تحت عنوان Spider Man معرفی گردید.
پیتر پارکر قهرمان سری اینبار بازگشته است تا ما شاهد ماجراجویی جدیدی باشیم،ماجراجویی که به ریشه های سری بازگشته است.کارگردان بازی در مورد بازی اینگونه میگوید"به طور شخصی یکی از اروزهایم کار برروی چنین بازی بود اینکه برروی IP کار کنیم که 22 سال در خانه خود نبوده است بسیار هیجان انگیز است.ما دوست داریم بازی بزرگی را با گیم پلی باورنکردنی،داستان عمیق و گرافیک چشم نواز بسازیم".
پیترپارکر کسی است که به عنوان قهرمان وظیفه دارد با جرم و جنایت مبارزه کند و به صورت هم زمان اتفاقات زندگی شخصی خودش را نیز حل کند و یک تعادل میان زندگی و شخصیت خود برقرار سازد.جان و زندگی میلیون ها افرادی که در شهر نیویورک زندگی میکنند در دستان اوست.

dos5_2.png

q32i_information.png
4jwc_5853bce2ec0c270fc2f62de9.png
نسخه جدید Spider Man بزرگترین بازی اینسامنیاک و بلندپروازانه‌ترین بازی برای مارول است.
این نسخه جهان‌باز خواهد بود
بازی طی مدتی 4 ساله در دست توسعه است.
این نسخه قرار نیست قسمتی از فیلم‌های انتشار یافته باشد
اینسامنیاک در حال انجام کارهایی است که خود میخواهد و همه چیز را به اندازه با یکدیگر مخلوط می‌کند.
داستان بازی ریشه دار است و برای استودیو فرصتی را پدید اورد تا جهان Spider Man را خودش بسازد.
بازی به سنت قدیمی فرانچایز احترام می‌گذارد توسعه‌دهندگان می‌توانند کمی آزادی در ساخت آن داشته باشند.تغییر در لباس اسپایدی مثال خوبی است.
با پیشرفت در توسعه نسخه جدید Spider Man این عنوان روز به روز بهتر و بهتر می‌شود.
داستان بازی در اصل برروی اینکه چه کسی در پشت ماسک قرار دارد و وقتی ماسک را برروی صورت خود قرار می‌دهد به چه چیزی تبدیل می‌شود تمرکز خواهد کرد.
نام بازی فقط Spider Man است.
اگر به سمت یک ساختمان تار پرت کنید و به سمتش حرکت کنید نه تنها بهش برخورد نمیکنید بلکه میتونید روی سطح ان ساختمان هم بدوید
در صورتی که سمت یه ساختمان تار پرت کنید و به سمتش حرکت کنید نه تنها بهش برخورد نمیکنید بلکه میتونید روی سطح اون ساختمان هم بدوید
در بازی امکان به قتل رساندن شخصی وجود ندارد اگر اسپایدر من کسی را از بالای ساختمان به پایین پرت کند، به صورت خودکار تار به طرف ان شخص پرتاب خواهد شد
این عنوان در تاریخ ۷ سپتامبر سال جاری مصادف با 16 شهریور ماه منتشر خواهد شد.

uvhm_1327327-spider-man.jpg

با تشکر از احسان عزیز برای زحماتش @Kaine

آخرین ویرایش:

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,228
نام
امیر حسین
لباس خوبه، به نظرم یه چیز کاملا متفاوت هم زدن که با فیلم-بازی ها اشتباه گرفته نشه:D ، اگر طراحی های معمول بود شاید تاثیر منفی میزاشت روی خریدارها(اونایی که صرفا از رو کاور یا با دوتا تبلیغ بازی رو میخرن:-")

ولی با این حال اگر تنوع لباس هم تو بازی باشه خیلی خوبه >:) مخصوصا تو بازی های OW ، این تنوع ها خیلی خوبه:D

• Like
Reactions: THELASTOFUSA_IR

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
خیلی سخته از اسپایدر من بازی سطح بالا دراورد هر چند اکتیویژن چندتای نسبتا خوب ساخت ولی همشون خطی بودن اینجا هم مثل بتمن ویلیان یا شخصیت های متنوع مثل Two Face و پنگو..نیست ولی بتونن یم محیط متنوع و زنده درست کنن با یک داستان خوب برد کردن

• Like

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,228
نام
امیر حسین
خیلی سخته از اسپایدر من بازی سطح بالا دراورد هر چند اکتیویژن چندتای نسبتا خوب ساخت ولی همشون خطی بودن اینجا هم مثل بتمن ویلیان یا شخصیت های متنوع مثل Two Face و پنگو..نیست ولی بتونن یم محیط متنوع و زنده درست کنن با یک داستان خوب برد کردن
این قضیه ی بدمن ها رو که گفتی نگرفتم! :D هنوز چیزی معرفی نشده که:D

• Like

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
این قضیه ی بدمن ها رو که گفتی نگرفتم! :D هنوز چیزی معرفی نشده که:D
اونور تو comic ها انقدر شخصیت جذاب هست که با نبوغ راکستدی میشه شاهکار بتمنی که واقعا قبل از راکستدی مرده بود یکجورایی تو بازی و یکسری بازی ضعیف .. ولی من خودم یکسری اسپایدر من های زیر نظر اکتیویژن رفتم خوب بود نسبتا یکم مشکل تکراری شدن داشت

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان

یه ونوم برای به خاک و خون کشیدن کافیه :D به خصوص که لایسنس کرکتر ونوم دست سونیه و نیاز نداره با کسی مذاکره کنه برای استفاده کردنش :D

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,228
نام
امیر حسین
اونور تو comic ها انقدر شخصیت جذاب هست که با نبوغ راکستدی میشه شاهکار بتمنی که واقعا قبل از راکستدی مرده بود یکجورایی تو بازی و یکسری بازی ضعیف .. ولی من خودم یکسری اسپایدر من های زیر نظر اکتیویژن رفتم خوب بود نسبتا یکم مشکل تکراری شدن داشت
منم بازم نگرفتما چی شد:-"
ولی به هر حال، اسپایدرمن هم یونیورس خودش رو داره که محبوبم هست! :D ، یکی از دلایل محبوبیت یک اثر این سبکی هم قاعدتا بدمن هاش هستن! :D ، پس Insomniac هم قاعدتا میتونه از بدمن ها و یا حتی دوست های متفاوتی توی بازی استفاده کنه :D

در مورد تکراری شدن، اگر تنها بخشی باشه که به Insomniac اعتماد داشته باشم، همین بخش گیم پلی خواهد بود:D یه چیز جذابی میدن که اصلا حس تکراری شدن نداشته باشه:D

bernoos

کاربر سایت
Sep 8, 2013
221
نام
Hunter
آره دقیقا موافقم
اسپایدر من چیزی نیست که بشه کاراکترای خیلی خفنی از توش بیرون کشید
اگه نخوان به کامیک وابسته باشن ( اینطور که پیداست نیستن ، طراحی لباس و داستان بازی کلا فرق داره) می تونن با خلاقیت خودشون یه سری بد من فوق العاده طراحی کنن و بزنن تو بازی
ای کاش زودتر یه گیمپلی نشون بدن ببینیم چی ساختن و دقیقا چه سبکیه
اگه اون گرافیک واقعی باشه طراحی های شاهکاری می تونن بزنن روش:x

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
16,959
نام
آریا
من خودم عاشق villainهای Batman هستم و همیشه اون ها رو بهترین های دنیای کمیک میدونم، ولی villainهای Spider-man هم فاصله زیادی ندارن! :D
از نمونه های کلاسیکی مثل Green Goblin و Doctor Octopus که جزو معروف ترین کاراکترها هستن، تا Lizard و Vulture و Sandman یا مثلاً Electro و Rhino و ... دیگه بگذریم از کاراکترهای خفنی مثل Venom و Carnage. یعنی هم بینشون افرادی پیدا میشه که از نظر داستانی قوی هستن و گذشته جالبی دارن، هم ویژگی هایی دارن که میشه توی گیم پلی ازشون استفاده کرد.
کلاً Spider-man از این نظر جزو خفن های عالم کمیک هست و نیازی به نگرانی نیست! :D اثری مثل Spider-Man 2000 هم نشون داده که پتانسیل این کاراکتر برای ساخت یه بازی خیلی بالا هست و وقتی این پتانسیل دست Insomniac بیفته، میتونیم امید زیادی بهش داشته باشیم.

NaRiiMaN

Equality is a Utopian Fantasy
ناظم انجمن
Jun 5, 2010
5,780
نام
نریمان
خیلی دوست دارم بدونم Insomniac از دیزاین های کلاسیک ویلین ها میخواد استفاده کنه یا دیزاین های مدرن و حال حاضر تو کامیکا نمونش Doc Ock:

البته این ظاهر جدید تو کامیکا توجیه داستانی داره که به همین استفاده ازش تو بازی رو سخت میکنه.

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,228
نام
امیر حسین
مدرنش بهتره:-" گرچه خیلی شبیه خود اسپایدیه:-"

ولی کلا ظاهر کلاسیک کاراکترها رو تو nتا بازی دیدیم، اگر بقیه هم انقدر تفاوت داشته باشن، به نظرم مدرن بهترن:-"

• Like
Reactions: SHANSER

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
اینا باید از ویلین هایی مثل Doc ock استفاده باس اصلی یا مراحل فرعی مثل بتمن کنن یعنی جوری نباشه که مثلا با یک مرحله اینو بشه باهاش مبارزه کرد عین Sacerrow که هی بتمن تا اخر اذیت میکرد باید اینا رو یکجوری کش دار کنن تا اخر داستانی کاری که اکتیویژن ناتوان بود در انجامش تو سری بازی ها و استفاده خوبی از اینا یا کلا نمیکرد

NaRiiMaN

ناظم انجمن
Jun 5, 2010
5,780
نام
نریمان
مدرنش بهتره:-" گرچه خیلی شبیه خود اسپایدیه:-"
دلیلش اینه خود پیتر پارکره. :D درست قبل از تجزیه شدن و از بین رفتن بدن دکتر اختاپوس، ذهنش رو با کلونی که از پیتر ساخته عوض میکنه. :D به همین دلیل گفتم استفاده ازش تو بازی سخته. :D

• Like
Reactions: SHANSER and Akiba

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,228
نام
امیر حسین
دلیلش اینه خود پیتر پارکره. :D درست قبل از تجزیه شدن و از بین رفتن بدن دکتر اختاپوس، ذهنش رو با کلونی که از پیتر ساخته عوض میکنه. :D به همین دلیل گفتم استفاده ازش تو بازی سخته. :D
اینکه پس هیچ:)) ، برو گزینه های دیگه ای مثال بزن:-"

---
@SHANSER
موافقم، اگر بتونند سیستمی مثل سری آرکام پیاده کنند خیلی خوب میشه! و امیدوارم اینجوری هم باشه! نه اینکه به صورت آرک-آرک ، هر کاراکتر بیاد 3-4تا مرحله خراب کاری کنه و بزنیمش، دوباره بعدی یکهو سر و کله ش پیدا بشه:-"
همه ی بدمن ها با هم دست به شرارت بزنند! اینجوری شهر خیلی زنده تر و واقعی تر به نظر میاد:D

• Like
Reactions: SHANSER

NaRiiMaN

ناظم انجمن
Jun 5, 2010
5,780
نام
نریمان
اینکه پس هیچ:)) ، برو گزینه های دیگه ای مثال
در هر صورت هویت اصلیش همون اوتو اکتویس هست دیگه. :D
======
این سیستم Most Wanted توی ارکام سیتی خوب پیاده شده بود ولی تو ارکام نایت نه. عملا برای هر ویلن باید یه کا رو چند با تکرار میکردی تا در نهایت دستگیرش کنی.

• Like
Reactions: SHANSER and Akiba

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
اینکه پس هیچ:)) ، برو گزینه های دیگه ای مثال بزن:-"

---
@SHANSER
موافقم، اگر بتونند سیستمی مثل سری آرکام پیاده کنند خیلی خوب میشه! و امیدوارم اینجوری هم باشه! نه اینکه به صورت آرک-آرک ، هر کاراکتر بیاد 3-4تا مرحله خراب کاری کنه و بزنیمش، دوباره بعدی یکهو سر و کله ش پیدا بشه:-"
همه ی بدمن ها با هم دست به شرارت بزنند! اینجوری شهر خیلی زنده تر و واقعی تر به نظر میاد:D
کلا خیلی ایده ها رو میشه تو این بازی پیاده کرد مثلا توی بتمن اون دیوارها که علامت میزد با ژل میتونستی نالود کنی اینجا میشه تو مقیاس بزرگتر دیوا ها رو با تار اسپایدی بگیری بکشی رو سر دشمن این یک ایده کلا تارش هزار مدل میتونه کاربردی تر باشه هر چند نیازه مثل بتمن یکسری گجت جدید به ایپایدر اضافه کنن برای تنوع

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر