PlayStation Spider Man

p8ko_1.png

بازی جدید استودیو Insomniac games در کنفرانس E3 2016 تحت عنوان Spider Man معرفی گردید.
پیتر پارکر قهرمان سری اینبار بازگشته است تا ما شاهد ماجراجویی جدیدی باشیم،ماجراجویی که به ریشه های سری بازگشته است.کارگردان بازی در مورد بازی اینگونه میگوید"به طور شخصی یکی از اروزهایم کار برروی چنین بازی بود اینکه برروی IP کار کنیم که 22 سال در خانه خود نبوده است بسیار هیجان انگیز است.ما دوست داریم بازی بزرگی را با گیم پلی باورنکردنی،داستان عمیق و گرافیک چشم نواز بسازیم".
پیترپارکر کسی است که به عنوان قهرمان وظیفه دارد با جرم و جنایت مبارزه کند و به صورت هم زمان اتفاقات زندگی شخصی خودش را نیز حل کند و یک تعادل میان زندگی و شخصیت خود برقرار سازد.جان و زندگی میلیون ها افرادی که در شهر نیویورک زندگی میکنند در دستان اوست.

dos5_2.png

q32i_information.png
4jwc_5853bce2ec0c270fc2f62de9.png
نسخه جدید Spider Man بزرگترین بازی اینسامنیاک و بلندپروازانه‌ترین بازی برای مارول است.
این نسخه جهان‌باز خواهد بود
بازی طی مدتی 4 ساله در دست توسعه است.
این نسخه قرار نیست قسمتی از فیلم‌های انتشار یافته باشد
اینسامنیاک در حال انجام کارهایی است که خود میخواهد و همه چیز را به اندازه با یکدیگر مخلوط می‌کند.
داستان بازی ریشه دار است و برای استودیو فرصتی را پدید اورد تا جهان Spider Man را خودش بسازد.
بازی به سنت قدیمی فرانچایز احترام می‌گذارد توسعه‌دهندگان می‌توانند کمی آزادی در ساخت آن داشته باشند.تغییر در لباس اسپایدی مثال خوبی است.
با پیشرفت در توسعه نسخه جدید Spider Man این عنوان روز به روز بهتر و بهتر می‌شود.
داستان بازی در اصل برروی اینکه چه کسی در پشت ماسک قرار دارد و وقتی ماسک را برروی صورت خود قرار می‌دهد به چه چیزی تبدیل می‌شود تمرکز خواهد کرد.
نام بازی فقط Spider Man است.
اگر به سمت یک ساختمان تار پرت کنید و به سمتش حرکت کنید نه تنها بهش برخورد نمیکنید بلکه میتونید روی سطح ان ساختمان هم بدوید
در صورتی که سمت یه ساختمان تار پرت کنید و به سمتش حرکت کنید نه تنها بهش برخورد نمیکنید بلکه میتونید روی سطح اون ساختمان هم بدوید
در بازی امکان به قتل رساندن شخصی وجود ندارد اگر اسپایدر من کسی را از بالای ساختمان به پایین پرت کند، به صورت خودکار تار به طرف ان شخص پرتاب خواهد شد
این عنوان در تاریخ ۷ سپتامبر سال جاری مصادف با 16 شهریور ماه منتشر خواهد شد.

uvhm_1327327-spider-man.jpg

با تشکر از احسان عزیز برای زحماتش @Kaine

آخرین ویرایش:

Death Writer

کاربر سایت
Aug 6, 2013
188
نام
حمیدرضا
همه میدونیم بازی گرونه ولی دیگه انقد ناله کردن نداره ! تهش اینه برین ظرفیتی بگیرین ، هکیم نگیرین خودم نزدیک 2 ساله ظرفیتی میگیرم تمام بازیارم تجربه میکنین ! بعد خوبیش اینه اکانتی که میگیرین یا تعویض میکنین یه چیزی سر میدین یا میفروشین به همون کانالی که خریدین ! ظرفیت 3 بگیرین فروششم راحتتره اگه خیلی مهمه براتون توی اکانت خودتون بازی کنین و تروفیا و این داستانا 50 ت گرونتر ظرفیت 2 بگیرین ! خلاصه دیگه انقد نا امیدی نداره هیچ عقل سلیمی نمیگه تا وقتی ظرفیتی هست بری 800 پول بدی برای دیسک

Sent from my SM-N910H using Tapatalk
آقا سلام. شرمند اگه این سوال تکراریه اما یه سوال راجع به ظرفیت 3 دارم.
ظرفیت 3 رو باید حتما روی اکانت یارو بازی کنیم؟ اکانت PSN یعنی؟ یا یوزر playstation دستگاه؟ یه خرده منطقی نیست به نظرم اگه رو اکانت PSN یارو باشیم! نه؟

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,158
نام
∂αнмα
آقا سلام. شرمند اگه این سوال تکراریه اما یه سوال راجع به ظرفیت 3 دارم.
ظرفیت 3 رو باید حتما روی اکانت یارو بازی کنیم؟ اکانت PSN یعنی؟ یا یوزر playstation دستگاه؟ یه خرده منطقی نیست به نظرم اگه رو اکانت PSN یارو باشیم! نه؟
بله ظرفیت 3 رو روی اکانتی که بازی هستش بازی میکنید فقط اکانت ظ2 هست که روی اکانت دستگاه فعال میشه

amir code

کاربر سایت
Mar 18, 2008
1,344
نام
amir hosein
دیشب بازیو گرفتم تا 5 صبح پای بازی بودم:D
بازیش واقعا شیرینه.اکشن بازی دیوانه واره.انیمیشنهای بازی عالیه.ست پیس های بازی نفسگیره...
یکاری کرد حتی حاضر نیستم 1 دقیقه از فیلمها و یا انیمیشنهاشو ببینم:D
اعتیاد آوره بازیش لامصب.
خدا این ظرفیت 1 رو از من نگیره بذاره زندگیمو بکنم:D
تو این گرونی ظرفیت 1 نعمتیه برام

reza_cowboy

کاربر سایت
Jan 31, 2012
1,177
نام
رضا
دیشب بازیو گرفتم تا 5 صبح پای بازی بودم:D
بازیش واقعا شیرینه.اکشن بازی دیوانه واره.انیمیشنهای بازی عالیه.ست پیس های بازی نفسگیره...
یکاری کرد حتی حاضر نیستم 1 دقیقه از فیلمها و یا انیمیشنهاشو ببینم:D
اعتیاد آوره بازیش لامصب.
خدا این ظرفیت 1 رو از من نگیره بذاره زندگیمو بکنم:D
تو این گرونی ظرفیت 1 نعمتیه برام
زدی تو خال ظرفیت 1 واقعا یکی از نعمتهای خدای متعال و سونی بزرگوار هست:D
اوایل بازی انقدر آدم جذب فایتها میشه دلت میخواهد لشکر نامحدود بهت حمله کنن ولی اکت 3 که میرسی یجورایی انگار بازی یهو سخت میشه و نمیشه راحت پرید وسط فایت چون یه لحظه اشتباه بیشتر از نصف جونت میره و فایتها طولانی میشن.
مراحل فرعی هم دست کم نگیر و به موقع برو سراغشون که هم بیشتر بهت بچسبه هم تنوع بدی

amir code

کاربر سایت
Mar 18, 2008
1,344
نام
amir hosein
زدی تو خال ظرفیت 1 واقعا یکی از نعمتهای خدای متعال و سونی بزرگوار هست:D
اوایل بازی انقدر آدم جذب فایتها میشه دلت میخواهد لشکر نامحدود بهت حمله کنن ولی اکت 3 که میرسی یجورایی انگار بازی یهو سخت میشه و نمیشه راحت پرید وسط فایت چون یه لحظه اشتباه بیشتر از نصف جونت میره و فایتها طولانی میشن.
مراحل فرعی هم دست کم نگیر و به موقع برو سراغشون که هم بیشتر بهت بچسبه هم تنوع بدی
همین یه سوراخ مونده برای نفس کشیدن:D
ماموریتهای فرعیشو راستیتش اصلا جدی نگرفتم چون نقطه ضعف بازی بوده ظاهرا:D
ولی میرم چشم:D

• Like
Reactions: reza_cowboy

blue lion

کاربر سایت
Sep 9, 2012
1,474
نام
Amir
در مورد مسایل فنی و تکنیکی که به اندازه کافی بحث شده ، منتها چیزی که باعث شده از این بازی خیلی خوشم بیاد ، اینه که در عین سادگی و بی ادعایی ، خیلی شیرینه . موقع بازی کردن حس خیلی خوبی رو منتقل میکنه که کمتر بازی ای هست که توانش رو داشته باشه .
در کنار سری آرکام بهترین بازی سوپر هیرویی هست که تجربه کردم .

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,249
نام
امیر حسین

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,249
نام
امیر حسین
باز خبر! :| با هم نمیگن نامردا! :-"

فردا آپدیت 1.07 میاد! :D
اما نکات مهم اینه... NG+ و درجه سختی Ultimate بهش اضافه میشه و هر کدوم هم یک تروفی دارن:D
نکته خاصی هم نیست... NG+ مثل همه جا به Skill و لباس و وسایل و ... از همون اول دسترسی دارید...

یه مورد دیگه هم گفتن قابلیت Rotate کردن استیکرها اضافه میشه با این آپدیت (بود که...فکر کنم Mirror منطورشون بوده:-" )

همین دیگه... اگر یک ساعت دیگه خبر جدید نیاد:D

voldmort

AʙʏsSw̶ᴀʟᴋεЯ
کاربر فعال
May 28, 2015
10,014
نام
ali
دیشب تمامش کردم:(
واقعا سرگرم شده بودم و کلی لذت بردم
نقطه قوت بازی Web Swing بود که هر چی تعریف کنم کم گفتم!
لباس‌هاش:x
راستی اکت سوم چقدر خفن بود(!)چه تمسفری داشت8-|
Sinister Six:x>:)
اونور هم گفتم اینکه میتونی تو شهر راحت بچرخی و از همه جا بری بالا خیلی جذابه و امیدوارم به زودی و روی همین نسل نسخه دوم رو تجربه کنیم:>

پ.ن: :)):-h

PS_Messages_20181018_125239.jpg

Rezahajizadegan

کاربر سایت
Oct 1, 2005
2,589
من هم اول زیاد خوشم نیومد و باهاش ارتباط برقرار نکردم خیلی زپرتی بود و راحت دشمنان میکشتنم ، ولی وقتی 25 درصد از بازی رو رفتم رادستم شد و شیرین شد مخصوصا که همه مرحله فرعی ها رو اول میرفتم و بعد سراغ مرحله اصلی میرفتم تا سری بعدش که مرحله فرعیاش باز بشه.
الانم تمومش کردم کلهم اجمعین چنتا چلنج مونده فقط.
خوب بود بازم یه شاهکار انحصاری دیگه برای PS4...ایستگاه بعد روی ایستگاه بازی 4 RD2.

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,903
نام
نـــــــویـــــــــد
تو یه بار نشد خوش خبر باشی یا خبری خوشی که میدی درست باشه @Akiba :D
قرار بود آپدیت دیروز بیاد اما اکانت توئیتر اینسامنیاک گفت اطلاعات اشتباه دادن اما به زودی آپدیت رو میدیم. بدین لامصبا این پلاس رو ببینیم چه کردین :D
ولی کلا خوبه که آپدیت پلاس و DLC رو تا قبل انتشار رد دد۲ میدن تا مشکلی پیش نیاد :D

• Like
Reactions: Akiba and voldmort

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,249
نام
امیر حسین
تو یه بار نشد خوش خبر باشی یا خبری خوشی که میدی درست باشه @Akiba :D
قرار بود آپدیت دیروز بیاد اما اکانت توئیتر اینسامنیاک گفت اطلاعات اشتباه دادن اما به زودی آپدیت رو میدیم. بدین لامصبا این پلاس رو ببینیم چه کردین :D
ولی کلا خوبه که آپدیت پلاس و DLC رو تا قبل انتشار رد دد۲ میدن تا مشکلی پیش نیاد :D
من بی گناهم:D ولی الان دیگه واقعا اومد! :-"

Spider-Man PS4 version 1.08 update now available - Gematsu

حالا از رو PSN برش میدارن:|

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر