PlayStation Spider Man

p8ko_1.png

بازی جدید استودیو Insomniac games در کنفرانس E3 2016 تحت عنوان Spider Man معرفی گردید.
پیتر پارکر قهرمان سری اینبار بازگشته است تا ما شاهد ماجراجویی جدیدی باشیم،ماجراجویی که به ریشه های سری بازگشته است.کارگردان بازی در مورد بازی اینگونه میگوید"به طور شخصی یکی از اروزهایم کار برروی چنین بازی بود اینکه برروی IP کار کنیم که 22 سال در خانه خود نبوده است بسیار هیجان انگیز است.ما دوست داریم بازی بزرگی را با گیم پلی باورنکردنی،داستان عمیق و گرافیک چشم نواز بسازیم".
پیترپارکر کسی است که به عنوان قهرمان وظیفه دارد با جرم و جنایت مبارزه کند و به صورت هم زمان اتفاقات زندگی شخصی خودش را نیز حل کند و یک تعادل میان زندگی و شخصیت خود برقرار سازد.جان و زندگی میلیون ها افرادی که در شهر نیویورک زندگی میکنند در دستان اوست.

dos5_2.png

q32i_information.png
4jwc_5853bce2ec0c270fc2f62de9.png
نسخه جدید Spider Man بزرگترین بازی اینسامنیاک و بلندپروازانه‌ترین بازی برای مارول است.
این نسخه جهان‌باز خواهد بود
بازی طی مدتی 4 ساله در دست توسعه است.
این نسخه قرار نیست قسمتی از فیلم‌های انتشار یافته باشد
اینسامنیاک در حال انجام کارهایی است که خود میخواهد و همه چیز را به اندازه با یکدیگر مخلوط می‌کند.
داستان بازی ریشه دار است و برای استودیو فرصتی را پدید اورد تا جهان Spider Man را خودش بسازد.
بازی به سنت قدیمی فرانچایز احترام می‌گذارد توسعه‌دهندگان می‌توانند کمی آزادی در ساخت آن داشته باشند.تغییر در لباس اسپایدی مثال خوبی است.
با پیشرفت در توسعه نسخه جدید Spider Man این عنوان روز به روز بهتر و بهتر می‌شود.
داستان بازی در اصل برروی اینکه چه کسی در پشت ماسک قرار دارد و وقتی ماسک را برروی صورت خود قرار می‌دهد به چه چیزی تبدیل می‌شود تمرکز خواهد کرد.
نام بازی فقط Spider Man است.
اگر به سمت یک ساختمان تار پرت کنید و به سمتش حرکت کنید نه تنها بهش برخورد نمیکنید بلکه میتونید روی سطح ان ساختمان هم بدوید
در صورتی که سمت یه ساختمان تار پرت کنید و به سمتش حرکت کنید نه تنها بهش برخورد نمیکنید بلکه میتونید روی سطح اون ساختمان هم بدوید
در بازی امکان به قتل رساندن شخصی وجود ندارد اگر اسپایدر من کسی را از بالای ساختمان به پایین پرت کند، به صورت خودکار تار به طرف ان شخص پرتاب خواهد شد
این عنوان در تاریخ ۷ سپتامبر سال جاری مصادف با 16 شهریور ماه منتشر خواهد شد.

uvhm_1327327-spider-man.jpg

با تشکر از احسان عزیز برای زحماتش @Kaine

آخرین ویرایش:

dark spartan

کاربر سایت
Feb 11, 2017
678
چقدر جالب. از tlou و death stranding بیشتره درصدش و جالبیش اینه کهdeath stranding چقدر کمه
کلا اسپایدرمن کاراکتر شناخته شده و به شدت محبوبی هست و تو تمام دنیا(مخصوصا آمریکا)طرفداران بی شماری داره:Dحتی به نظرم میتونه پرفروش ترین بازی نسل ۸ سونی بشه.

hitman68

کاربر سایت
Sep 6, 2011
6,357
کلا اسپایدرمن کاراکتر شناخته شده و به شدت محبوبی هست و تو تمام دنیا(مخصوصا آمریکا)طرفداران بی شماری داره:Dحتی به نظرم میتونه پرفروش ترین بازی نسل ۸ سونی بشه.
اینکه محبوبه آره میدونم. فیلماش مثل چی میفروشه:D ولی انصافا فکر نمیکردم از tlou بیشتر باشه. من شخصا از تریلرهای e3 خوشم اومد ولی بنظرم ی بازی معمولی بود ولی خب نظرها فرق داره دیگه:D

SHAYAN1999

کاربر سایت
Sep 19, 2014
1,342
اتفاقا یکی از کاربرا هم قبلا تو تاپیک گاد زمان عرضه ش که اومده بود همه روش هایپ بودن:D گفته بود که این بازی رکورد فروشو حداقل گاد رو میشکونه
امار پیش خریدش هم فک کنم خوب باشه چون از شاید یک ماه پیش اکانت هکیشو دیدم که در مقایسه با گاد ندیده بودم با اینقدر فاصله از زمان انتشار اک هکیش بیاد :D

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
البته اینکه به ریلیز دیت اسپایدرمن خیلی نزدیک هستیم در حالی که اصلا نمیدونیم باقی اون بازیها کی عرضه خواهند شد هم تاثیرگذاره تو این نظرسنجی :D

• Like
Reactions: s.snake2

Max Blood

کاربر سایت
Feb 17, 2016
805
نام
پویا
به این راحتیا هم نیست... محبوب بودن اسپایدرمن بر کسی پوشیده نیست ولی دنیای بازی با کمیک و سینما فرق داره:D
بتمن هم یکی از محبوب ترین ابرقهرمان های دنیاست و سری بتمن آرکام هم کیفیت فوق العاده ای داشت ولی باعث فروش نجومیش نشد:D

Daedalus

کاربر سایت
Apr 8, 2010
12,576
نام
فرهود
اسپایدرمن محبوب‌ترین ابرقهرمانه از نظر فروش از وقتی که به وجود اومده.:D تقریباً توی تمام این سال‌ها کامیک‌هاش پرفروش‌ترین بودن. کلاً شخصیت اول ماروله از نظر فروش و نمادشونه به قولی.:D تا قبل MCU اکس من و اسپایدرمن دوتا نماد مارول بودن و با اختلاف پرفروش‌ترین کامیک‌های مارول.:D خدا رو شکر بازی اسپایدرمن با کیفیت بعد مدت‌ها داریم میبینیم و با این حجم توجهی هم که MCU به مارول آورده، خیلی خیلی به فروش بازی امیدوارم.:D این بازی یکی از بهترین سیستم‌سلرا برای سونی میشه چون طرفدارای همچین کاراکتری هر جور شده یه PS4 دست و پا میکنن تا بتونن بازی کنن این رو.:D باقی بازیا فقط توی دنیای گیم مطرحن و اگه کسی گیمر نباشه نمیشناستشون ولی ابرقهرمانا اینطور نیستن، به علاوه ریتینگ بازی هم احتمالاً T باشه (بالای ۷ سال) چون کاراکتر رنگارنگیه اسپایدرمن و مثل بتمن یا دیردویل خیلی آرک‌های داستانی سیاه و خشن نداره. اینم یه چارت از فروش وسائل و کامیک‌های اسپایدرمن در مقایسه با باقی سوپرهیروها. تازه این مال قبل اینه که اسپایدرمن بیاد MCU، بعد این که اومد که اصاً خود مارولم قصد غوغا داره براش.:D تا قبلش به خاطر سونی کمتر روش مانور میدادن.
Charts.jpg

تا قبل MCU تمام این شخصیتای محبوب حال‌حاضر مارول B-Lister بودن در بهترین حالت از نظر فروش. فقط هالک تا قبل دهه ۸۰ خیلی پرفروش بوده در کنار Spider-Man که بعدش اون هم فروشش کم میشه و توی دهه هشتاد X-Men با هنرنمایی و نویسندگی کلیرمونت دگرگون میشه و کنار اسپایدرمن به نماد مارول تبدیل میشه. امیدوارم بازی درست حسابی از اکس من هم ببینیم حالا که فاکس داره میاد دست دیزنی، چون مارول سر قضیه لایسسینگ خیلی دلش نمیخواس تا الان اکس من رو دوباره احیا کنه.

آخرین ویرایش:

SHAYAN1999

کاربر سایت
Sep 19, 2014
1,342
دوستان جایی رو نمیشناسید ظرفیت 2 پیش فروش کنه ؟:D با این اوضاع دلار نمیشه صبر کرد
حالا این حرفا این جا جاش نیست ولی خدایی با این وضع چرا حتما دنبال ظ 2 هستین عجیبه !...:D
به احتمال زیاد یکی از سایت هایی که تو زمینه شیرینگ میشناسم باید بیاره طی چن روز دیگه
فیفا و کال اف و چند تا دیگه رو اورده احتمالا اونارو هم بیاره
ترس من از اونایی که هنوز رو استور نیومدن، لست 2 و سایبرپانک شاید از بهتریناشون ...

N!ma

کاربر سایت
Sep 13, 2011
2,465
نام
نیما
حالا این حرفا این جا جاش نیست ولی خدایی با این وضع چرا حتما دنبال ظ 2 هستین عجیبه !...:D
به احتمال زیاد یکی از سایت هایی که تو زمینه شیرینگ میشناسم باید بیاره طی چن روز دیگه
فیفا و کال اف و چند تا دیگه رو اورده احتمالا اونارو هم بیاره
ترس من از اونایی که هنوز رو استور نیومدن، لست 2 و سایبرپانک شاید از بهتریناشون ...
دنبال چی‌ باشیم پس ؟:D بهترین نوعشه دیگه بعدا هم‌ میشه فروخت دوشواریم نداره:D والا برادر من میخوام asap تهیه کنم بازی رو قیمت دیروز با امروز ۲۰تومن اختلاف داره خدا به دادمون برسه :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر