PlayStation Spider Man

p8ko_1.png

بازی جدید استودیو Insomniac games در کنفرانس E3 2016 تحت عنوان Spider Man معرفی گردید.
پیتر پارکر قهرمان سری اینبار بازگشته است تا ما شاهد ماجراجویی جدیدی باشیم،ماجراجویی که به ریشه های سری بازگشته است.کارگردان بازی در مورد بازی اینگونه میگوید"به طور شخصی یکی از اروزهایم کار برروی چنین بازی بود اینکه برروی IP کار کنیم که 22 سال در خانه خود نبوده است بسیار هیجان انگیز است.ما دوست داریم بازی بزرگی را با گیم پلی باورنکردنی،داستان عمیق و گرافیک چشم نواز بسازیم".
پیترپارکر کسی است که به عنوان قهرمان وظیفه دارد با جرم و جنایت مبارزه کند و به صورت هم زمان اتفاقات زندگی شخصی خودش را نیز حل کند و یک تعادل میان زندگی و شخصیت خود برقرار سازد.جان و زندگی میلیون ها افرادی که در شهر نیویورک زندگی میکنند در دستان اوست.

dos5_2.png

q32i_information.png
4jwc_5853bce2ec0c270fc2f62de9.png
نسخه جدید Spider Man بزرگترین بازی اینسامنیاک و بلندپروازانه‌ترین بازی برای مارول است.
این نسخه جهان‌باز خواهد بود
بازی طی مدتی 4 ساله در دست توسعه است.
این نسخه قرار نیست قسمتی از فیلم‌های انتشار یافته باشد
اینسامنیاک در حال انجام کارهایی است که خود میخواهد و همه چیز را به اندازه با یکدیگر مخلوط می‌کند.
داستان بازی ریشه دار است و برای استودیو فرصتی را پدید اورد تا جهان Spider Man را خودش بسازد.
بازی به سنت قدیمی فرانچایز احترام می‌گذارد توسعه‌دهندگان می‌توانند کمی آزادی در ساخت آن داشته باشند.تغییر در لباس اسپایدی مثال خوبی است.
با پیشرفت در توسعه نسخه جدید Spider Man این عنوان روز به روز بهتر و بهتر می‌شود.
داستان بازی در اصل برروی اینکه چه کسی در پشت ماسک قرار دارد و وقتی ماسک را برروی صورت خود قرار می‌دهد به چه چیزی تبدیل می‌شود تمرکز خواهد کرد.
نام بازی فقط Spider Man است.
اگر به سمت یک ساختمان تار پرت کنید و به سمتش حرکت کنید نه تنها بهش برخورد نمیکنید بلکه میتونید روی سطح ان ساختمان هم بدوید
در صورتی که سمت یه ساختمان تار پرت کنید و به سمتش حرکت کنید نه تنها بهش برخورد نمیکنید بلکه میتونید روی سطح اون ساختمان هم بدوید
در بازی امکان به قتل رساندن شخصی وجود ندارد اگر اسپایدر من کسی را از بالای ساختمان به پایین پرت کند، به صورت خودکار تار به طرف ان شخص پرتاب خواهد شد
این عنوان در تاریخ ۷ سپتامبر سال جاری مصادف با 16 شهریور ماه منتشر خواهد شد.

uvhm_1327327-spider-man.jpg

با تشکر از احسان عزیز برای زحماتش @Kaine

آخرین ویرایش:

Alireza717

کاربر سایت
Aug 12, 2016
1,518
خیلی بد فن شدیا قبلنا یکم منطق داشتی:D

عزیزم نهایت 4 تا صحنه اونم برای e3 این شکلیش کردن امکان نداره کل بازی به این شکل حتی من مطمئنم همین صحنه ی بازی هم تغییر پیدا می کنه در نسخه ی اصلی عین gow

بعدشم خودت فنی چرا به من چسب می زنی من اگه فن بودم اینقدر گند نمی زدم به مایکی یا بگم کنفرانس سونی بهتر بود اما من جایی ندیدم از انحصاری های سونی بد بگی پس برچسب فن بودن خودتو به من نسبت نده من هر چیزی که خوب باشه می گم حقیقتم می گن اینکه لست 2 فوق العادس شکی نیست اما اینم که بازی این شکلی نیست برای من شکی نیست قطعا بازی اصلی به این شکل نخواهد بود اصلا طرف از کجا بفهمه باید چه زمانی کجا چیکار کنه بازی real time اصلا می دونی معنیش چیه؟ 1 ثانیه اختلاف همه ی معادلات رو به هم می زنه من نمی دونم چطوری تو دیگه گول این حرفا رو می خوری بس که فن شدی.
همیشه گیم پلی هایی که ناتی داگ میده از خود بازیه و نه تغییر میکنه نه اسکریپت شدست
زمان لست 1 هم همین داستان ها برای همکاری الی با جوئل بود که دقیقا همونی بود که همه توی تریلر دیدن
برای انچارتد 4 میگفتن تخریب پذیری بازی اینجوری که نشون میدن نیست ولی توی بازی نهایی هم به همون شکل بود همینطور ارتباط بین دشمنا توی گیم پلی اول بازی
صدرصد گیم پلی اصلی part ۲ هم همینه که الان نشون دادن

NaRiiMaN

Equality is a Utopian Fantasy
ناظم انجمن
Jun 5, 2010
5,780
نام
نریمان
توی ایونت بعدی اسپایدرمن تو کامیک ها که Spidergeddon نام داره. اسپایدرمن اینسامنیاک به صورت رسمی وارد Canon دنیای کامیک مارول میشه. Spidergeddon دنباله ی ایونت Spider-Verse هست که تو اون همه ی مرد ها و زن های عنکبوتی از دنیا های مختلف دور هم جمع میشن.

تو این تصویر یکی از اسپایدرمن ها سیاه بود که توسط پالیگان مشخص شد اسپایدرمن اینسامنیاکه:

Tommy Vercetty

Remember the Name!
کاربر سایت
Nov 18, 2010
5,290
نام
ROULY

REZA TAEL

کاربر سایت
Mar 25, 2007
4,136
نام
طائل
این بازی زیباترین چیزی بود که من تو E3 دیدم.
عشق سازندگان رو میشه توش دید.
ولی متاسفانه بازم مث همیشه Inso به اون چیزی که واقعا حقشه نمیرسه، چون من احساس میکنم این بازی پتانسیل بهترین نسل شدن رو هم داره، اما کیه که انتخابش کنه
خیلی اندریت Inso ، اما برای من جزو کمپانی های tier 1 حساب میشه.
رسیستنش رو یادتونه، هنوز تو خاطراتمه
رچت
اسپایرو
سانست
حالا هم اسپایدرمن

به این تنوع در گیم پلی فقط باید احترام گذاشت.

esm nadaram

کاربر سایت
Jan 24, 2010
2,676
نام
حسین
این بازی زیباترین چیزی بود که من تو E3 دیدم.
عشق سازندگان رو میشه توش دید.
ولی متاسفانه بازم مث همیشه Inso به اون چیزی که واقعا حقشه نمیرسه، چون من احساس میکنم این بازی پتانسیل بهترین نسل شدن رو هم داره، اما کیه که انتخابش کنه
خیلی اندریت Inso ، اما برای من جزو کمپانی های tier 1 حساب میشه.
رسیستنش رو یادتونه، هنوز تو خاطراتمه
رچت
اسپایرو
سانست
حالا هم اسپایدرمن

به این تنوع در گیم پلی فقط باید احترام گذاشت.
دقيقا اندريته رضا جان، هم رسيستنس هم سانست فوق العاده بودن، اما من حس ميكنم كه با اسپايدر من وارد مرحله جديدي ميشن و از زير سايه شوم اندرريتي :D در ميان.

من خودم شخصا علاقه اي به اسپايدي ندارم ولي اين بازي كاري با من كرد كه افتادم داخل فكره خريد كالكتورش

• Like
Reactions: REZA TAEL

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
مشکلش اینه همه این حرکات مثلا خفن رو همون بتمن راکستدی هم داست حالا اینجا یکم سرعتش بیشتر کردن وگرنه اونجا هم با گجت ها میتونستی کلی کارهای مختلف کنی هر چند خیلی از اپگرید ها عملا بی استفاده بو

WCW

کاربر سایت
Nov 5, 2007
4,810
نام
کثافت
چرخه شبانه روزیش بعد داستان اصلی قابل انتخابه برف و... یک چرخه شبانه روزی رعال تایم داشت مطمنا ارزشش بیشتر بود ولی شبیه اینفیموس هست

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر