Death Stranding

گفتگو در 'PS4 Games' ایجاد شده توسط .Amirone, ‏Jun 14, 2016.

 1. .Amirone

  Gold User

  تاریخ عضویت:
  ‏Oct 1, 2009
  ارسال ها:
  967
  [​IMG]
  Death Stranding یک بازی اکشن سوم شخص با تاکید بر ارتباطات ، توسط KOJIMA PRODUCTIONS توسعه داده شده و بصورت کاملا انحصاری توسط Sony Interactive Entertainment برای PS4 منتشر خواهد شد . این اولین بازی توسط Hideo Kojima می باشد که پس از انحلال Kojima Productions در سال 2015 به عنوان شرکت تابعه Konami و اصلاح آن به عنوان یک استودیوی مستقل در E3 2016 برای سونی اعلام شد . تاریخ انتشار آن نامشخص است .
  هیدئو کوجیما اعلام کرد : DS از تعریف سنتی اکشن و نقش آفرینی که در بازیهای دیگر قابل مشاهده است پا را فراتر خواهد گذاشت ، " با Death Stranding می خواهم گام بعدی ، آینده بازی را طوری با گیم پلی و داستان سرایی شکل دهم که فراتر از فرمت های این ژانر است " ، این موضوع ثابت می کند Death Stranding قطعا عنوانی جاه طلبانه است و مانند هر چیزی که توسط کوجیما خلق شده ، قبلا انجام نشده است . همچنین در نمایشگاه TGS 2016 اعلام شد DS یک بازی جهان باز با عناصر آنلاین خواهد بود .

  Developer(s) : Kojima Productions

  Publisher(s) : Sony Interactive Entertainment

  Director(s) : Hideo Kojima

  Producer(s) : Hideo Kojima . Kenichiro Imaizumi

  Designer(s) : Hideo Kojima

  Artist(s) : Yoji Shinkawa

  Writer(s) : Hideo Kojima Hitori Nojima

  Composer(s) : Ludvig Forssell

  Engine : Decima

  Platform(s) : PlayStation 4

  Release : TBA

  Genre(s) : Action

  Mode(s) : Single-player, multiplayer


  [​IMG]
  شخصیت اصلی داستان با نام سم (Norman Reedus) غرق در دنیایی جنگ زده ، همراه با پدیده های ناشناخته شده . Mads Mikkelsen نقش آنتاگونیست اصلی را ایفا میکند . نقش Guillermo del Toro در تریلر هنوز مشخص نیست .
  مدس در کنفرانس Tokyo Comic Con 2017با IGN ژاپن مصاحبه داشت و اعلام کرد که شخصیت ها "دوبعدی" همانند سایر بازی های کوجیما هستند. مدس اشاره کرد : "شما باید این شخصیت ها را به شیوه های مختلف در طول بازی ببینید ، که ممکن است در برخورد با کلونی های جدید هر شخصیت ، در نسل ها و دوره های زمانی اشاره کند ! .

  [​IMG]
  برای درک بهتر داستان باید تریلر بازی را کنکاش کنیم و با تئوریهای مختلف برداشت های خودمان را بازگو کنیم (کوجیما هم علاقه مند به تئوریهای طرفداران است)
  قسمتی از صحبتهای سم در تریلر سوم ، مسیری که جهان طی کرده را توضیح میدهد :
  انفجاری که زمان ، فضا و زندگی را به همان اندازه که ما از آن اطلاع داریم شرح میدهد ، تئوری بیگ بنگ ، ولی در کلماتش به یک انفجار دیگر ( انفجاری که آخرین ماست) ، که ماهیت نامشخصی دارد اشاره میکند . این انفجار منظور جنگ هسته ای نیست ، کلیت بازی شبیه به اثر نئون گونزیس می باشد ، دنیایی که در معرض نابسامانی و فاجعه زیست محیطی قرار گرفته است ، میتوان مثالی آورد ؛ جهان ساختگی Evangelion که خدایانی دارد با نهادهای عظیم ، که قادر به اشکال مختلف ویرانی مانند سلاح هسته ای هستند . این موجودات اغلب برای ترور و یا سایر بلایای طبیعی طراحی و تفسیر می شوند . اما اکنون ما از خودمان جلوتر هستیم !
  با اینکه بازی بیش از حد مرموز است ! ، با معجون غیر معمول از تصاویر بصری و موسیقی فراموش نشدنی ، میبینیم انتظارمان از خالق افسانه ای متال گیر و نماد هنر هشتم کمتر از آن هم نیست !

  [​IMG]

  آنچه که میتوانیم در تریلر سوم از گیم پلی ، هر چند اندک انتظار داشته باشیم را مشاهده خواهیم کرد ؛ هشدار ربات در زمانی که خطر (موجودات نفتی ! ) نزدیک شماست ، چیزی که جالب است در این مورد ، این روبات نیس که متوجه موجودات می شود ، کودک آنها را شناسایی میکند ، زمانی که کودک را رها میکند ، روبات غیر فعال میشود ! و قدرتش را از دست میدهد ، دستبندها به عنوان نوار سلامتی از آبی به زرد و از زرد به قرمز تغییر رنگ میدهند مانند نوار نورانی DS4

  [​IMG]
  Kojima Productions در حال کار با Guerilla Games در زمینه توسعه Death Stranding است ، بازی از موتور بسیار قدرتمند DECIMA بهره میبرد ، همه چیزهایی که ما تاکنون در تریلر دیده ایم ، مستقیم بر روی PS4 Pro اجرا شده است .
  [​IMG]
  تریلر سوم :
  [​IMG]
  تحلیل تریلر سوم :
  [​IMG]
  اولین چیزی که ما در تریلر میبینم یک پوشش گیاهیست که به سرعت در حال رشد و مرگ است ! ، نورمن که ما آن را در بازی به نام سم میشناسیم مسیری که جهان طی کرده را توضیح میدهد ، انفجاری که زمان ، فضا و زندگی را به همان اندازه که ما از آن اطلاع داریم شرح میدهد ، تئوری بیگ بنگ ، ولی در کلماتش به یک انفجار دیگر ( انفجاری که آخرین ماست) ، که ماهیت نامشخصی دارد اشاره میکند . این انفجار منظور جنگ هسته ای نیست ، کلیت بازی شبیه به اثر نئون گونزیس می باشد ، دنیایی که در معرض نابسامانی و فاجعه زیست محیطی قرار گرفته است ، میتوان مثالی آورد ؛ جهان ساختگی Evangelion که خدایانی دارد با نهادهای عظیم ، که قادر به اشکال مختلف ویرانی مانند سلاح هسته ای هستند . این موجودات اغلب برای ترور و یا سایر بلایای طبیعی طراحی و تفسیر می شوند . اما اکنون ما از خودمان جلوتر هستیم !
  سم و دو مرد بی نام در یک حادثه ، زخمی بیدار میشوند ، بر روی شلوار سم نامی به چشم میخورد که ممکن است مربوط به یک سازمان یا نقش او باشد ، یا یک حامی ، آن دو نفر به عنوان گروه خلبانی "CORPSE DISPOSAL TEAM 6" شناخته می شوند که ممکن است توضیح دهد آنها چه کارهایی را با جسدی که جمجمه زرد دارد انجام می دهند . ما از تریلر قبل متوجه شدیم مدس رهبری تیمی از جنگجویان جنگ جهانی دوم رو بر عهده دارد ، کسی یا چیزی که قادر به جان بخشیدن بدن بی جان آنها می باشد . ولی هدف آنها هنوز مشخص نیست .

  [​IMG]

  زمانی که مرد تلاش میکند همکارش را از زیر ماشین بیرون بکشد ، آنچه که میتوانیم از گیم پلی انتظار داشته باشیم را مشاهده خواهیم کرد ؛ هشدار ربات در زمانی که خطر (موجودات نفتی ! ) نزدیک شماست ، چیزی که جالب است در این مورد ، این روبات نیس که متوجه موجودات می شود ، کودک آنها را شناسایی میکند ، زمانی که کودک را رها میکند ، روبات غیر فعال میشود ! و قدرتش را از دست میدهد ، دستبندها به عنوان نوار سلامتی از آبی به زرد و از زرد به قرمز تغییر رنگ میدهند مانند نوار نورانی DS4 ، ماهیتی که تا الان شرح داده ام فقط قسمتی کوچک از یک راز بزرگتر است .

  [​IMG]

  ایده ی موجودات نامریی بنظر ساده است ، در اینجا بجای بی حرکت ماندن ، خود را درگیر اتفاقات می کنند ، گودال نفت توسط یک شخصیت شناور کنترل می شود ، تلاش برای بدست آوردن شخصیت مجروح ، درحال حاضر ما میدانیم آنها می خواهند مردم زنده بمانند ، پس از مرگ ، شخصیت را رها می کنند .
  در این مرحله تریلر شکل کلاسیک مرموز به خود میگیرد ،
  حرکات دست و اشاره ای که آن شخص مرموز انجام میدهد با حرکات مدس در تریلر اول یکسان است ، لباس او بسیار شبیه به Chico در MGSV مییاشد . و بنظر می آید او نسخه ی پیشرفته تر روبات را در اختیار دارد .

  [​IMG]

  زمانی که موجودات برای مقابله می آیند ، میبینیم که او نوزاد را به سم منتقل میکند ، و به او میفهماند قبل از تلاش برای کشتن خود ، آن را اجرا کند ! ، در مورد این صحنه یک چیز جلبه توجه میکند ، همه چیز جز سم در هوا شناور است ! . در اوج تریلر ، با موجودی عظیم مانند مارینت ، سم مواجه میشود ، که سیم یا طنابهایی از او آویزانه ، پس از انفجار بنظر می آید سم به سوی دیگری هدایت میشود ، اینجاست که ایده ی جنگ هسته ای ، با فاجعه ی از هم گسیخته شدن واقعیتهای ما شکل میگیرد ، و در بسیاری از داستانها محبوبیت دارد .

  در زیر آب ما یک خالکوبی بر روی دست راست سم میبینیم که بنظر نماد شیطان است ، علامتی به صورت مختصر در قفسه سینه ظاهر و ناپدید می شود ، در اطراف او همه چیز تغییر میکند ، همه چیز آهسته شناور می شود ، موجودی غول پیکر نمایان ، و تمام ماهیها به سمت بالا می روند .
  در داخل سم دوم ! ما تنها یک کودک میبینیم ، بخش C اول تیزر به این معنی است که آنچه در اینجا مشاهده می کنیم قبل از اینکه کودک در نهایت از او خارج شود اتفاق می افتد .
  یکی از نظریه های محبوب ، نشان می دهد نوزادان کلون ، صاحبان آنها هستند ! که می توانند مکانیک مرگ و تولد را از کلون خود بازیابی کنند .

  [​IMG]

  مدس در کنفرانس Tokyo Comic Con امسال با IGN ژاپن مصاحبه داشت و نشان داد که شخصیت ها "دوبعدی" همانند سایر بازی های کوجیما هستند.

  مدس گفت: "شما باید این شخصیت ها را به شیوه های مختلف در طول بازی ببینید ، که ممکن است در برخورد با کلونی های جدید هر شخصیت ، در نسل ها و دوره های زمانی اشاره کند ! .

  پس از دنباله زیر آب ، سم بر روی سطح بیدار میشود ، و سرانجام آن دسته از tardigrades ی که قبلا دیدیم را مشاهده خواهیم کرد ، این فقط یک رویا نیست .

  و آن 5 شخصیت مرموز از جنگجویان اتمی ..

  [​IMG]


  [​IMG]

  [​IMG] [​IMG]


  [​IMG]
   
  #1 .Amirone, ‏Jun 14, 2016
  آخرین ویرایش: ‏Jan 26, 2018
  Akiba, mostafa_rez, stanley و 111 نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.
 2. ROULY

  کاربر سایت

  تاریخ عضویت:
  ‏Nov 18, 2010
  ارسال ها:
  1,367
  نام:
  Rouly
  photo_2017-04-13_18-12-38.jpg
  استاد هم آره...:):|:-"
   
  Cj_sa, reza_cowboy, CriRo7 و 11 نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.
 3. Amin.AP

  کاربر سایت

  تاریخ عضویت:
  ‏Dec 31, 2016
  ارسال ها:
  662
  نام:
  امین
  استاد یکی از فن های کهنه کار اصغر فرهادی هست:Thumbup:
   
  CriRo7 و Armin.jrpg این نوشته را Like کرده اند.
 4. mohsen2012

  کاربر سایت

  تاریخ عضویت:
  ‏May 26, 2012
  ارسال ها:
  2,167
  نام:
  mohsen
  استاد و بانو
   

  Attached Files:

  Octienne, James Bond, ps3_360_wii و 9 نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.
 5. KingAmir

  کاربر سایت

  تاریخ عضویت:
  ‏Apr 19, 2016
  ارسال ها:
  377
  watch?v=KYEElOgcUMw
   
  Oakenshield, A.YOU.L و jhoobin این نوشته را Like کرده اند.
 6. jhoobin

  کاربر سایت

  تاریخ عضویت:
  ‏Jul 21, 2016
  ارسال ها:
  2,598
  نام:
  ژوبین
  من فعلن شیلتر شکن ندارم چی هست میشه توضیح بدید؟
   
  A.YOU.L این نوشته را Like کرده است.
 7. mohsen2012

  کاربر سایت

  تاریخ عضویت:
  ‏May 26, 2012
  ارسال ها:
  2,167
  نام:
  mohsen
  استاد و دنیرو
   

  Attached Files:

  bezad, a75ian, Octienne و 3 نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.
 8. vaan 2

  کاربر سایت

  تاریخ عضویت:
  ‏Dec 20, 2009
  ارسال ها:
  4,751
  نام:
  مازیار
  میگم بهتر نیست برای فعالیت های روزانه و علاقه مندی های استاد یه تاپیک جداگانه بزنیم ؟؟؟
   
  gamer1998y, Greenliserd, DeadPooLX و 15 نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.
 9. ADU_Tank

  کاربر سایت

  تاریخ عضویت:
  ‏May 26, 2011
  ارسال ها:
  1,110
  نام:
  Ali
  هنوز دارن یعنی فیلم برداری میکنن؟؟
  مدز میکلسن قراره بره برای فصل بعدی هانیبال بازی کنه. احتمالا تا این پروژه تموم نشه استاد یقشو ول نمیکنه:-"
  یه تیزر هم میدادن تو e3 ما راضی میبودیم8->
   
 10. reza_cowboy

  کاربر سایت

  تاریخ عضویت:
  ‏Jan 31, 2012
  ارسال ها:
  1,035
  نام:
  رضا
  چقدر دوست دارم به اندازه 30 ثانیه تریلر از گیم پلی بیاد ببینیم چی هست اصن!!!!میترسم تهش یهو شطرنج باشه:D
   
  gamer1998y, evil dead, PWLG و 8 نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.
 11. mikammi

  کاربر سایت

  تاریخ عضویت:
  ‏Feb 9, 2014
  ارسال ها:
  231
  نام:
  shahab
  شوت بای می.

  [​IMG]
   
  THELASTOFUSA_IR, Silent Siren, REZA TAEL و 27 نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.
 12. Metal Gear

  Gold User

  تاریخ عضویت:
  ‏Jan 16, 2010
  ارسال ها:
  2,534
  هیدئو خبر داده سرانجام امروز تونسته نتایج خوب آزمایشات DS رو ببینه:Wink:

  [​IMG]

  همچنین KP و GG تایید کردن توی #SIGGRAPH2017 حضور دارن و مقداری از پیشرفتهاشون رو با DecimaEngine به اشتراک میزارن

  [​IMG]

  امیدوارم با تغییراتی که روی موتور DE انجام دادن در نهایت بتونن به 60fps برسن چون به شخصه نرمی گیم پلی و هوش مصنوعی قوی تو DS رو به گرافیک بالاتر ترجیح میدم.
  تو چند سال گذشته کوجیما و تیمش معمولا هدفشون رو روی 60fps گذاشتن.از MGS Collection گرفته تا همین MGS GZ و V .حتی MGS 2 زمان خودش 60fps بود.
   
  #416 Metal Gear, ‏Jul 28, 2017
  آخرین ویرایش: ‏Jul 29, 2017
  Dinosaur, KingAmir, SPILL و 14 نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.
 13. blechh

  کاربر سایت

  تاریخ عضویت:
  ‏Jul 25, 2013
  ارسال ها:
  2,320
  نام:
  حسین
  البته اگه منظورت هورایزنه با وجود 30 فریم واقعا یکی از نرم ترین و پابلیش شده ترین بازی های عمرم بود کوجیما هم که اگه بخواد بتزی بده بیشتر تمرکزش رو گرافیکه
   
 14. king of north

  کاربر سایت

  تاریخ عضویت:
  ‏Apr 5, 2012
  ارسال ها:
  5,371
  نام:
  سهند
  ولی بدی ۳۰ فریم اینه که اگه ۲،۳فریم پایین بالا بشه قشنگ معلومه و اختلال ایجاد میشه ولی حالا بتید دید با این انجین چیکار میکنن
   
 15. blechh

  کاربر سایت

  تاریخ عضویت:
  ‏Jul 25, 2013
  ارسال ها:
  2,320
  نام:
  حسین
  این موتور گرافیکی که گریلا استفاده میکنه یکی از عجایبه دنیاست شما اگه تونستی تو هورایزن افت فریم پیدا کنی( غیر از یکی از مراحل فرعی که فکر کنم درستش کردن:D که اونجا تعداد NPC ها نزدیک به 50 تا شده بود) بیا هرچی دلت خواست به من بگو:D
  از اون سمت سابقه نشون داده تیمی که با کوجیما کار میکنند و همچنین خود کوجیما رو فریم ریت خیلی حساس تر از منو شمان:D بعدشم کوجیما کسی بوده که به گرافیک بازیاش پز میداده خیلی خیلی بعیده که به خاطر 60 فریم شدن از گرافیک بازی بزنه:D
   
  mahdi-ps4, ps3_360_wii و THELASTOFUSA_IR این نوشته را Like کرده اند.
 16. killer8800

  کاربر سایت

  تاریخ عضویت:
  ‏Feb 24, 2015
  ارسال ها:
  23
  square enix داره یه بازی واسه سال 2018 میسازه که یوجی شینکاوا هم توش همکاری میکنه در عین اینکه رو DS هم کار میکنه تریلرش رو دیدم قشنگ حس متال گیر داره و به شدت باعث تعجبم شد