1. به منظور آشنایی هرچه بیشتر با علاقمندی ها و همچنین ایجاد زمینه های تعامل و همکاری بیشتر با شما یاران وفادار و همیشگی بازی سنتر، پرسشنامه ای تحقیقی تهیه شده است که در بر گیرنده اطلاعات و علاقمندی های شما کاربران عزیز است. با پاسخ گویی به آن ما را یاری نمایید. برای مشاهده پرسشنامه کلیک کنید
  بستن اطلاعیه

Death Stranding

گفتگو در 'PS4 Games' ایجاد شده توسط .Amirone, ‏Jun 14, 2016.

?

شرکت کنندگان قبل از ثبت رای ، ابتدای پست اول را مطالعه کنند .

 1. Metal Gear Solid 0

 2. Death Stranding

 3. Silent Hills

Results are only viewable after voting.
 1. .Amirone

  Gold User

  تاریخ عضویت:
  ‏Oct 1, 2009
  ارسال ها:
  1,309
  [​IMG]
  Death Stranding یک بازی اکشن سوم شخص با تاکید بر ارتباطات ، توسط KOJIMA PRODUCTIONS توسعه داده شده و بصورت کاملا انحصاری توسط Sony Interactive Entertainment برای PS4 منتشر خواهد شد . این اولین بازی توسط Hideo Kojima می باشد که پس از انحلال Kojima Productions در سال 2015 به عنوان شرکت تابعه Konami و اصلاح آن به عنوان یک استودیوی مستقل در E3 2016 برای سونی اعلام شد . تاریخ انتشار آن نامشخص است .
  هیدئو کوجیما اعلام کرد : DS از تعریف سنتی اکشن و نقش آفرینی که در بازیهای دیگر قابل مشاهده است پا را فراتر خواهد گذاشت ، " با Death Stranding می خواهم گام بعدی ، آینده بازی را طوری با گیم پلی و داستان سرایی شکل دهم که فراتر از فرمت های این ژانر است " ، این موضوع ثابت می کند Death Stranding قطعا عنوانی جاه طلبانه است و مانند هر چیزی که توسط کوجیما خلق شده ، قبلا انجام نشده است . همچنین در نمایشگاه TGS 2016 اعلام شد DS یک بازی جهان باز با عناصر آنلاین خواهد بود .

  Developer(s) : Kojima Productions

  Publisher(s) : Sony Interactive Entertainment

  Director(s) : Hideo Kojima

  Producer(s) : Hideo Kojima . Kenichiro Imaizumi

  Designer(s) : Hideo Kojima

  Artist(s) : Yoji Shinkawa

  Writer(s) : Hideo Kojima Hitori Nojima

  Composer(s) : Ludvig Forssell

  Engine : Decima

  Platform(s) : PlayStation 4

  Release : TBA

  Genre(s) : Action

  Mode(s) : Single-player, multiplayer

  [​IMG]
  شخصیت اصلی داستان با نام سم (Norman Reedus) غرق در دنیایی جنگ زده ، همراه با پدیده های ناشناخته شده . Mads Mikkelsen نقش آنتاگونیست اصلی را ایفا میکند . نقش Guillermo del Toro در تریلر هنوز مشخص نیست .
  مدس در کنفرانس Tokyo Comic Con 2017با IGN ژاپن مصاحبه داشت و اعلام کرد که شخصیت ها "دوبعدی" همانند سایر بازی های کوجیما هستند. مدس اشاره کرد : "شما باید این شخصیت ها را به شیوه های مختلف در طول بازی ببینید ، که ممکن است در برخورد با کلونی های جدید هر شخصیت ، در نسل ها و دوره های زمانی اشاره کند ! .

  [​IMG]
  برای درک بهتر داستان باید تریلر بازی را کنکاش کنیم و با تئوریهای مختلف برداشت های خودمان را بازگو کنیم (کوجیما هم علاقه مند به تئوریهای طرفداران است)
  قسمتی از صحبتهای سم در تریلر سوم ، مسیری که جهان طی کرده را توضیح میدهد :
  انفجاری که زمان ، فضا و زندگی را به همان اندازه که ما از آن اطلاع داریم شرح میدهد ، تئوری بیگ بنگ ، ولی در کلماتش به یک انفجار دیگر ( انفجاری که آخرین ماست) ، که ماهیت نامشخصی دارد اشاره میکند . این انفجار منظور جنگ هسته ای نیست ، کلیت بازی شبیه به اثر نئون گونزیس می باشد ، دنیایی که در معرض نابسامانی و فاجعه زیست محیطی قرار گرفته است ، میتوان مثالی آورد ؛ جهان ساختگی Evangelion که خدایانی دارد با نهادهای عظیم ، که قادر به اشکال مختلف ویرانی مانند سلاح هسته ای هستند . این موجودات اغلب برای ترور و یا سایر بلایای طبیعی طراحی و تفسیر می شوند . اما اکنون ما از خودمان جلوتر هستیم !
  با اینکه بازی بیش از حد مرموز است ! ، با معجون غیر معمول از تصاویر بصری و موسیقی فراموش نشدنی ، میبینیم انتظارمان از خالق افسانه ای متال گیر و نماد هنر هشتم کمتر از آن هم نیست !

  [​IMG]

  آنچه که میتوانیم در تریلر سوم از گیم پلی ، هر چند اندک انتظار داشته باشیم را مشاهده خواهیم کرد ؛ هشدار ربات در زمانی که خطر (موجودات نفتی ! ) نزدیک شماست ، چیزی که جالب است در این مورد ، این روبات نیس که متوجه موجودات می شود ، کودک آنها را شناسایی میکند ، زمانی که کودک را رها میکند ، روبات غیر فعال میشود ! و قدرتش را از دست میدهد ، دستبندها به عنوان نوار سلامتی از آبی به زرد و از زرد به قرمز تغییر رنگ میدهند مانند نوار نورانی DS4

  [​IMG]
  Kojima Productions در حال کار با Guerilla Games در زمینه توسعه Death Stranding است ، بازی از موتور بسیار قدرتمند DECIMA بهره میبرد ، همه چیزهایی که ما تاکنون در تریلر دیده ایم ، مستقیم بر روی PS4 Pro اجرا شده است .
  [​IMG]
  تریلر سوم :
  [​IMG]
  تحلیل تریلر سوم :
  [​IMG]
  اولین چیزی که ما در تریلر میبینم یک پوشش گیاهیست که به سرعت در حال رشد و مرگ است ! ، نورمن که ما آن را در بازی به نام سم میشناسیم مسیری که جهان طی کرده را توضیح میدهد ، انفجاری که زمان ، فضا و زندگی را به همان اندازه که ما از آن اطلاع داریم شرح میدهد ، تئوری بیگ بنگ ، ولی در کلماتش به یک انفجار دیگر ( انفجاری که آخرین ماست) ، که ماهیت نامشخصی دارد اشاره میکند . این انفجار منظور جنگ هسته ای نیست ، کلیت بازی شبیه به اثر نئون گونزیس می باشد ، دنیایی که در معرض نابسامانی و فاجعه زیست محیطی قرار گرفته است ، میتوان مثالی آورد ؛ جهان ساختگی Evangelion که خدایانی دارد با نهادهای عظیم ، که قادر به اشکال مختلف ویرانی مانند سلاح هسته ای هستند . این موجودات اغلب برای ترور و یا سایر بلایای طبیعی طراحی و تفسیر می شوند . اما اکنون ما از خودمان جلوتر هستیم !
  سم و دو مرد بی نام در یک حادثه ، زخمی بیدار میشوند ، بر روی شلوار سم نامی به چشم میخورد که ممکن است مربوط به یک سازمان یا نقش او باشد ، یا یک حامی ، آن دو نفر به عنوان گروه خلبانی "CORPSE DISPOSAL TEAM 6" شناخته می شوند که ممکن است توضیح دهد آنها چه کارهایی را با جسدی که جمجمه زرد دارد انجام می دهند . ما از تریلر قبل متوجه شدیم مدس رهبری تیمی از جنگجویان جنگ جهانی دوم رو بر عهده دارد ، کسی یا چیزی که قادر به جان بخشیدن بدن بی جان آنها می باشد . ولی هدف آنها هنوز مشخص نیست .

  [​IMG]

  زمانی که مرد تلاش میکند همکارش را از زیر ماشین بیرون بکشد ، آنچه که میتوانیم از گیم پلی انتظار داشته باشیم را مشاهده خواهیم کرد ؛ هشدار ربات در زمانی که خطر (موجودات نفتی ! ) نزدیک شماست ، چیزی که جالب است در این مورد ، این روبات نیس که متوجه موجودات می شود ، کودک آنها را شناسایی میکند ، زمانی که کودک را رها میکند ، روبات غیر فعال میشود ! و قدرتش را از دست میدهد ، دستبندها به عنوان نوار سلامتی از آبی به زرد و از زرد به قرمز تغییر رنگ میدهند مانند نوار نورانی DS4 ، ماهیتی که تا الان شرح داده ام فقط قسمتی کوچک از یک راز بزرگتر است .

  [​IMG]

  ایده ی موجودات نامریی بنظر ساده است ، در اینجا بجای بی حرکت ماندن ، خود را درگیر اتفاقات می کنند ، گودال نفت توسط یک شخصیت شناور کنترل می شود ، تلاش برای بدست آوردن شخصیت مجروح ، درحال حاضر ما میدانیم آنها می خواهند مردم زنده بمانند ، پس از مرگ ، شخصیت را رها می کنند .
  در این مرحله تریلر شکل کلاسیک مرموز به خود میگیرد ،
  حرکات دست و اشاره ای که آن شخص مرموز انجام میدهد با حرکات مدس در تریلر اول یکسان است ، لباس او بسیار شبیه به Chico در MGSV مییاشد . و بنظر می آید او نسخه ی پیشرفته تر روبات را در اختیار دارد .

  [​IMG]

  زمانی که موجودات برای مقابله می آیند ، میبینیم که او نوزاد را به سم منتقل میکند ، و به او میفهماند قبل از تلاش برای کشتن خود ، آن را اجرا کند ! ، در مورد این صحنه یک چیز جلبه توجه میکند ، همه چیز جز سم در هوا شناور است ! . در اوج تریلر ، با موجودی عظیم مانند مارینت ، سم مواجه میشود ، که سیم یا طنابهایی از او آویزانه ، پس از انفجار بنظر می آید سم به سوی دیگری هدایت میشود ، اینجاست که ایده ی جنگ هسته ای ، با فاجعه ی از هم گسیخته شدن واقعیتهای ما شکل میگیرد ، و در بسیاری از داستانها محبوبیت دارد .

  در زیر آب ما یک خالکوبی بر روی دست راست سم میبینیم که بنظر نماد شیطان است ، علامتی به صورت مختصر در قفسه سینه ظاهر و ناپدید می شود ، در اطراف او همه چیز تغییر میکند ، همه چیز آهسته شناور می شود ، موجودی غول پیکر نمایان ، و تمام ماهیها به سمت بالا می روند .
  در داخل سم دوم ! ما تنها یک کودک میبینیم ، بخش C اول تیزر به این معنی است که آنچه در اینجا مشاهده می کنیم قبل از اینکه کودک در نهایت از او خارج شود اتفاق می افتد .
  یکی از نظریه های محبوب ، نشان می دهد نوزادان کلون ، صاحبان آنها هستند ! که می توانند مکانیک مرگ و تولد را از کلون خود بازیابی کنند .

  [​IMG]

  مدس در کنفرانس Tokyo Comic Con امسال با IGN ژاپن مصاحبه داشت و نشان داد که شخصیت ها "دوبعدی" همانند سایر بازی های کوجیما هستند.

  مدس گفت: "شما باید این شخصیت ها را به شیوه های مختلف در طول بازی ببینید ، که ممکن است در برخورد با کلونی های جدید هر شخصیت ، در نسل ها و دوره های زمانی اشاره کند ! .

  پس از دنباله زیر آب ، سم بر روی سطح بیدار میشود ، و سرانجام آن دسته از tardigrades ی که قبلا دیدیم را مشاهده خواهیم کرد ، این فقط یک رویا نیست .

  و آن 5 شخصیت مرموز از جنگجویان اتمی ..

  [​IMG]
  تحلیل و بررسی ویدئوی چهارم  [​IMG]

  [​IMG] [​IMG]

  [​IMG]
   
  #1 .Amirone, ‏Jun 14, 2016
  آخرین ویرایش: ‏Jun 17, 2018
  kanway, Danyal_King, R@OUF و 128 نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.
 2. Amin.AP

  کاربر سایت

  تاریخ عضویت:
  ‏Dec 31, 2016
  ارسال ها:
  699
  نام:
  امین
  دقیقا منم میخوام ببینم وقتی گریلا همچین چیزی رو جهان باز خلق کرده کوجیما با اون وسواس فوق العادش و هدف Photorealism ش برای Death Strnding چی در میاره از این انجین:Praying:

  PS4 Base gameplay shot
  [​IMG]
   
  benjohn, KingAmir, m.a.t و 6 نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.
 3. blechh

  کاربر سایت

  تاریخ عضویت:
  ‏Jul 25, 2013
  ارسال ها:
  2,488
  نام:
  حسین
  بازی بیش از حد جرئیات داشت:|
  اصلا زمانی که داشتم بازیش میکردم تصور این همه جزئیات اونم تو یک بازی جهان باز برام غیر ممکن بود:| فکر میکردم فقط ناتی داگ میتونه از این کارا کنه:D
   
  ps3_360_wii و SHANSER این نوشته را Like کرده اند.
 4. SHANSER

  کاربر سایت

  تاریخ عضویت:
  ‏Jun 17, 2009
  ارسال ها:
  6,532
  نام:
  منصور
  این بخاطر اینه که اشنایی نداشتی با GG چون همیشه اینا تو تکنولوژی واقعا پیشرو هستن..
   
 5. blechh

  کاربر سایت

  تاریخ عضویت:
  ‏Jul 25, 2013
  ارسال ها:
  2,488
  نام:
  حسین
  من بیشتر از هر کسی با کارای گریلا اشنایی دارم:D اون زمان که کیلزون 2 رو داد بیرون تصور همچین گرافیکی واقعا برام غیرممکن بود جریان اینه که اینا هیچ وقت کار جهان بازنساختن اصلا هم تصور این که شرکتی بتونه یه همچین جزئیات و گرافیکی تو یک عنوان جهان باز بسازه غیرممکن بود برام حتی ناتی داگ تا قبل از انچارتد 4 همین جناب عالی اصلا به عقلت خطور میکرد که گریلا بره همچین چیزی بسازه که میگی اشنایی نداشتی؟ نه دیگه:D گربلا یه شرکت شوتر ساز؟:| چطوری شرکتی که همیشه تو شوتر گرافیکش پیشرو بوده انتظار داشتی جهان باز بسازه اونم rpg؟ برا این گفتم ناتی داگ چون مرحله ماداگاسکارش رو دیدم:D و همچنین سابقه کارش تو شاهکار ساختن
  امیدوارم منظور رو گرفته باشی:D اخه معمولا ازشرکتایی همچین انتظاری دارن که حداقل تو همچین سبکی حداقل یه کار داشته باشن نه شرکتی که فقط شوتر میساخته:D
   
  #394 blechh, ‏Mar 25, 2017
  آخرین ویرایش: ‏Mar 25, 2017
  Adidas95 و ps3_360_wii این نوشته را Like کرده اند.
 6. dante-turbo

  کاربر سایت

  تاریخ عضویت:
  ‏Dec 14, 2007
  ارسال ها:
  260
  نام:
  Farzad
  photo_2017-03-25_17-48-56.jpg
   
  bezad, sttiger, ps3_360_wii و 19 نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.
 7. .::Snake::.

  کاربر سایت

  تاریخ عضویت:
  ‏Feb 8, 2014
  ارسال ها:
  390
  هرچند حضور اما استون داخل بازی بعید نیست،‌ اما این عکس فیکه. اون یوزری که این عکس رو داخل ردیت پخش کرده مثل این‌که این عکس رو از یه پیج اینستاگرامی که کاس‌پلی‌ها و فن‌میدها رو از DS جمع‌آوری می‌کنه برداشته.

  لینک پیج

  پ.ن: صرفاً امیدوارم اگه اما استون یا استفانی جوستنی دیدیم دوباره کوجیما نیاد یه شخصیت فقط برهنه تحویل بده محض فن‌سرویس و جذب مخاطب. یکمم رو شخصیت‌پردازی کار کنه که دوباره جریان کاراکتر بی‌خودی عین کوآیت تکرار نشه. :D
   
  #396 .::Snake::., ‏Mar 26, 2017
  آخرین ویرایش: ‏Mar 26, 2017
  robb stark, bezad, BatiGoal و 8 نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.
 8. CEO KAZ HIRAI

  کاربر سایت

  تاریخ عضویت:
  ‏Aug 18, 2014
  ارسال ها:
  27
  باور کن همون فن سرویس از 80% شخصیت های زن صنعت گیم به یاد موندنی تر شد:Dیعنی شخصیتای کوجیما در بدترین حالتشون از خیلی عناوین دیگه سرترن و تو ذهن ها باقی میمونن.
  کلا بازیهای کوجیما تو صنعت گیم فقط ویژه خودشن.با این بازیگرای معروف و سیستم جهان باز بودن به گمونم نیمه دوم 2019 به انتشار برسه یعنی آخرای نسل 8 سونی.

  یه تصویر هنری از طرفدار
  [​IMG]
   
  #397 CEO KAZ HIRAI, ‏Mar 26, 2017
  آخرین ویرایش: ‏Mar 29, 2017
  bezad, ps3_360_wii, BatiGoal و یک نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.
 9. CEO KAZ HIRAI

  کاربر سایت

  تاریخ عضویت:
  ‏Aug 18, 2014
  ارسال ها:
  27
  اینم از شایعه Emma Stone:D

  [​IMG]
   
  CriRo7, benjohn, robb stark و 16 نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.
 10. Metal Gear

  Gold User

  تاریخ عضویت:
  ‏Jan 16, 2010
  ارسال ها:
  2,576
  کوجیما چند ماه پیش با انتشار یه تصویر مبهم اشاره کرده بود که بازیگر زن مورد علاقمو ملاقات کردم که بعضیا حدسهایی زدن مثل Emma Stone و غیره اما جالبه که هر دو تا اکانتش الان دارن Lindsay Wagner رو دنبال میکنن نه اکانت شایعات تازه رو:-?

  [​IMG]

  Lindsay Wagner تو کارهای اکشن علمی تخیلی تجربه داره به ویژه سریال "The Bionic Woman" که خود کوجیما هم ازش تعریف کرده بود. بعلاوه از صدای خوبی برخورداره و خوانندگی هم کرده.

  [​IMG]

  یه نکته دیگه 2 ماه پیش هیدئو یه سری تصویر منتشر کرد که توی یکی از اونا مشخصه مربوط به مراحل موشن کپچر یه بازیگره زنه.

  [​IMG]

  پ.ن:حالا چه این بازیگره باشه یا نه در مجموع کوجیما داره سونی رو بیچاره میکنه:D
   
  robb stark, James Bond, Adidas95 و 26 نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.
 11. Octienne

  Gold User

  تاریخ عضویت:
  ‏Sep 2, 2012
  ارسال ها:
  3,138
  نام:
  Mohammad
  سونی بیچاره داره تند تند بازی انحصاری عرضه میکنه تا خرج بازی کوجیما رو دربیاره:))
   
  Dyrone, footsoldier, CriRo7 و 6 نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.
 12. jhoobin

  کاربر سایت

  تاریخ عضویت:
  ‏Jul 21, 2016
  ارسال ها:
  2,803
  نام:
  ژوبین
  من که امیدوارم این یکی رو هم مثل بن افلک همین جوری دنبال کرده باشه :> خدا به سونی رحم کنه ساخت بازی تازه شروع شده این همه برا استاد خرج کرده امار هزینش زمان عرضه میاد میبینیم شده یچی حدود 60-70 میلیون=))
   
 13. blechh

  کاربر سایت

  تاریخ عضویت:
  ‏Jul 25, 2013
  ارسال ها:
  2,488
  نام:
  حسین
  60_70 میلیون دلار؟:|:))
  این رقم که برا همه بازیا انحصاری سونی خرج میشه تازه میانگینه
  راکستار برا بازیش 300 میلیون خرج کرد
  با این همه خرج که کوجیما کرده و جهان باز بودنش و این که همه کار میشه کرد داخلش هزینه بازی از 300 رد نکنه خیلیه
   
  KingAmir این نوشته را Like کرده است.
 14. Oakenshield

  Oakenshield Fire and Cold Ashes
  کاربر سایت

  تاریخ عضویت:
  ‏Jan 23, 2015
  ارسال ها:
  2,256
  نام:
  محمد
  این 300 میلیون و اینا اغراقه به نظرم. درسته سر فنتوم پین این بحث کمبود بودجه بالا گرفت، اما همونم در نهایت اگه خیلی بخوایم دست بالا بگیریم با 20 میلیون دیگه کامل کامل می شد. دت استرندیگ هم بعیده از 150 میلین بالاتر بره .
   
  KingAmir و jhoobin این نوشته را Like کرده اند.
 15. jhoobin

  کاربر سایت

  تاریخ عضویت:
  ‏Jul 21, 2016
  ارسال ها:
  2,803
  نام:
  ژوبین
  اوه پس من درباره هزینه بازی ها اشتباه فکر میکردم :|=)) پس هزینه هورایزن چقدر بود؟:-/
   
 16. Amin.AP

  کاربر سایت

  تاریخ عضویت:
  ‏Dec 31, 2016
  ارسال ها:
  699
  نام:
  امین
  $47 Million
   
  Capcom, KingAmir, jhoobin و 2 نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.