1. به منظور آشنایی هرچه بیشتر با علاقمندی ها و همچنین ایجاد زمینه های تعامل و همکاری بیشتر با شما یاران وفادار و همیشگی بازی سنتر، پرسشنامه ای تحقیقی تهیه شده است که در بر گیرنده اطلاعات و علاقمندی های شما کاربران عزیز است. با پاسخ گویی به آن ما را یاری نمایید. برای مشاهده پرسشنامه کلیک کنید
  بستن اطلاعیه

Death Stranding

گفتگو در 'PS4 Games' ایجاد شده توسط .Amirone, ‏Jun 14, 2016.

?

شرکت کنندگان قبل از ثبت رای ، ابتدای پست اول را مطالعه کنند .

 1. Metal Gear Solid 0

 2. Death Stranding

 3. Silent Hills

Results are only viewable after voting.
 1. .Amirone

  Gold User

  تاریخ عضویت:
  ‏Oct 1, 2009
  ارسال ها:
  1,309
  [​IMG]
  Death Stranding یک بازی اکشن سوم شخص با تاکید بر ارتباطات ، توسط KOJIMA PRODUCTIONS توسعه داده شده و بصورت کاملا انحصاری توسط Sony Interactive Entertainment برای PS4 منتشر خواهد شد . این اولین بازی توسط Hideo Kojima می باشد که پس از انحلال Kojima Productions در سال 2015 به عنوان شرکت تابعه Konami و اصلاح آن به عنوان یک استودیوی مستقل در E3 2016 برای سونی اعلام شد . تاریخ انتشار آن نامشخص است .
  هیدئو کوجیما اعلام کرد : DS از تعریف سنتی اکشن و نقش آفرینی که در بازیهای دیگر قابل مشاهده است پا را فراتر خواهد گذاشت ، " با Death Stranding می خواهم گام بعدی ، آینده بازی را طوری با گیم پلی و داستان سرایی شکل دهم که فراتر از فرمت های این ژانر است " ، این موضوع ثابت می کند Death Stranding قطعا عنوانی جاه طلبانه است و مانند هر چیزی که توسط کوجیما خلق شده ، قبلا انجام نشده است . همچنین در نمایشگاه TGS 2016 اعلام شد DS یک بازی جهان باز با عناصر آنلاین خواهد بود .

  Developer(s) : Kojima Productions

  Publisher(s) : Sony Interactive Entertainment

  Director(s) : Hideo Kojima

  Producer(s) : Hideo Kojima . Kenichiro Imaizumi

  Designer(s) : Hideo Kojima

  Artist(s) : Yoji Shinkawa

  Writer(s) : Hideo Kojima Hitori Nojima

  Composer(s) : Ludvig Forssell

  Engine : Decima

  Platform(s) : PlayStation 4

  Release : TBA

  Genre(s) : Action

  Mode(s) : Single-player, multiplayer

  [​IMG]
  شخصیت اصلی داستان با نام سم (Norman Reedus) غرق در دنیایی جنگ زده ، همراه با پدیده های ناشناخته شده . Mads Mikkelsen نقش آنتاگونیست اصلی را ایفا میکند . نقش Guillermo del Toro در تریلر هنوز مشخص نیست .
  مدس در کنفرانس Tokyo Comic Con 2017با IGN ژاپن مصاحبه داشت و اعلام کرد که شخصیت ها "دوبعدی" همانند سایر بازی های کوجیما هستند. مدس اشاره کرد : "شما باید این شخصیت ها را به شیوه های مختلف در طول بازی ببینید ، که ممکن است در برخورد با کلونی های جدید هر شخصیت ، در نسل ها و دوره های زمانی اشاره کند ! .

  [​IMG]
  برای درک بهتر داستان باید تریلر بازی را کنکاش کنیم و با تئوریهای مختلف برداشت های خودمان را بازگو کنیم (کوجیما هم علاقه مند به تئوریهای طرفداران است)
  قسمتی از صحبتهای سم در تریلر سوم ، مسیری که جهان طی کرده را توضیح میدهد :
  انفجاری که زمان ، فضا و زندگی را به همان اندازه که ما از آن اطلاع داریم شرح میدهد ، تئوری بیگ بنگ ، ولی در کلماتش به یک انفجار دیگر ( انفجاری که آخرین ماست) ، که ماهیت نامشخصی دارد اشاره میکند . این انفجار منظور جنگ هسته ای نیست ، کلیت بازی شبیه به اثر نئون گونزیس می باشد ، دنیایی که در معرض نابسامانی و فاجعه زیست محیطی قرار گرفته است ، میتوان مثالی آورد ؛ جهان ساختگی Evangelion که خدایانی دارد با نهادهای عظیم ، که قادر به اشکال مختلف ویرانی مانند سلاح هسته ای هستند . این موجودات اغلب برای ترور و یا سایر بلایای طبیعی طراحی و تفسیر می شوند . اما اکنون ما از خودمان جلوتر هستیم !
  با اینکه بازی بیش از حد مرموز است ! ، با معجون غیر معمول از تصاویر بصری و موسیقی فراموش نشدنی ، میبینیم انتظارمان از خالق افسانه ای متال گیر و نماد هنر هشتم کمتر از آن هم نیست !

  [​IMG]

  آنچه که میتوانیم در تریلر سوم از گیم پلی ، هر چند اندک انتظار داشته باشیم را مشاهده خواهیم کرد ؛ هشدار ربات در زمانی که خطر (موجودات نفتی ! ) نزدیک شماست ، چیزی که جالب است در این مورد ، این روبات نیس که متوجه موجودات می شود ، کودک آنها را شناسایی میکند ، زمانی که کودک را رها میکند ، روبات غیر فعال میشود ! و قدرتش را از دست میدهد ، دستبندها به عنوان نوار سلامتی از آبی به زرد و از زرد به قرمز تغییر رنگ میدهند مانند نوار نورانی DS4

  [​IMG]
  Kojima Productions در حال کار با Guerilla Games در زمینه توسعه Death Stranding است ، بازی از موتور بسیار قدرتمند DECIMA بهره میبرد ، همه چیزهایی که ما تاکنون در تریلر دیده ایم ، مستقیم بر روی PS4 Pro اجرا شده است .
  [​IMG]
  تریلر سوم :
  [​IMG]
  تحلیل تریلر سوم :
  [​IMG]
  اولین چیزی که ما در تریلر میبینم یک پوشش گیاهیست که به سرعت در حال رشد و مرگ است ! ، نورمن که ما آن را در بازی به نام سم میشناسیم مسیری که جهان طی کرده را توضیح میدهد ، انفجاری که زمان ، فضا و زندگی را به همان اندازه که ما از آن اطلاع داریم شرح میدهد ، تئوری بیگ بنگ ، ولی در کلماتش به یک انفجار دیگر ( انفجاری که آخرین ماست) ، که ماهیت نامشخصی دارد اشاره میکند . این انفجار منظور جنگ هسته ای نیست ، کلیت بازی شبیه به اثر نئون گونزیس می باشد ، دنیایی که در معرض نابسامانی و فاجعه زیست محیطی قرار گرفته است ، میتوان مثالی آورد ؛ جهان ساختگی Evangelion که خدایانی دارد با نهادهای عظیم ، که قادر به اشکال مختلف ویرانی مانند سلاح هسته ای هستند . این موجودات اغلب برای ترور و یا سایر بلایای طبیعی طراحی و تفسیر می شوند . اما اکنون ما از خودمان جلوتر هستیم !
  سم و دو مرد بی نام در یک حادثه ، زخمی بیدار میشوند ، بر روی شلوار سم نامی به چشم میخورد که ممکن است مربوط به یک سازمان یا نقش او باشد ، یا یک حامی ، آن دو نفر به عنوان گروه خلبانی "CORPSE DISPOSAL TEAM 6" شناخته می شوند که ممکن است توضیح دهد آنها چه کارهایی را با جسدی که جمجمه زرد دارد انجام می دهند . ما از تریلر قبل متوجه شدیم مدس رهبری تیمی از جنگجویان جنگ جهانی دوم رو بر عهده دارد ، کسی یا چیزی که قادر به جان بخشیدن بدن بی جان آنها می باشد . ولی هدف آنها هنوز مشخص نیست .

  [​IMG]

  زمانی که مرد تلاش میکند همکارش را از زیر ماشین بیرون بکشد ، آنچه که میتوانیم از گیم پلی انتظار داشته باشیم را مشاهده خواهیم کرد ؛ هشدار ربات در زمانی که خطر (موجودات نفتی ! ) نزدیک شماست ، چیزی که جالب است در این مورد ، این روبات نیس که متوجه موجودات می شود ، کودک آنها را شناسایی میکند ، زمانی که کودک را رها میکند ، روبات غیر فعال میشود ! و قدرتش را از دست میدهد ، دستبندها به عنوان نوار سلامتی از آبی به زرد و از زرد به قرمز تغییر رنگ میدهند مانند نوار نورانی DS4 ، ماهیتی که تا الان شرح داده ام فقط قسمتی کوچک از یک راز بزرگتر است .

  [​IMG]

  ایده ی موجودات نامریی بنظر ساده است ، در اینجا بجای بی حرکت ماندن ، خود را درگیر اتفاقات می کنند ، گودال نفت توسط یک شخصیت شناور کنترل می شود ، تلاش برای بدست آوردن شخصیت مجروح ، درحال حاضر ما میدانیم آنها می خواهند مردم زنده بمانند ، پس از مرگ ، شخصیت را رها می کنند .
  در این مرحله تریلر شکل کلاسیک مرموز به خود میگیرد ،
  حرکات دست و اشاره ای که آن شخص مرموز انجام میدهد با حرکات مدس در تریلر اول یکسان است ، لباس او بسیار شبیه به Chico در MGSV مییاشد . و بنظر می آید او نسخه ی پیشرفته تر روبات را در اختیار دارد .

  [​IMG]

  زمانی که موجودات برای مقابله می آیند ، میبینیم که او نوزاد را به سم منتقل میکند ، و به او میفهماند قبل از تلاش برای کشتن خود ، آن را اجرا کند ! ، در مورد این صحنه یک چیز جلبه توجه میکند ، همه چیز جز سم در هوا شناور است ! . در اوج تریلر ، با موجودی عظیم مانند مارینت ، سم مواجه میشود ، که سیم یا طنابهایی از او آویزانه ، پس از انفجار بنظر می آید سم به سوی دیگری هدایت میشود ، اینجاست که ایده ی جنگ هسته ای ، با فاجعه ی از هم گسیخته شدن واقعیتهای ما شکل میگیرد ، و در بسیاری از داستانها محبوبیت دارد .

  در زیر آب ما یک خالکوبی بر روی دست راست سم میبینیم که بنظر نماد شیطان است ، علامتی به صورت مختصر در قفسه سینه ظاهر و ناپدید می شود ، در اطراف او همه چیز تغییر میکند ، همه چیز آهسته شناور می شود ، موجودی غول پیکر نمایان ، و تمام ماهیها به سمت بالا می روند .
  در داخل سم دوم ! ما تنها یک کودک میبینیم ، بخش C اول تیزر به این معنی است که آنچه در اینجا مشاهده می کنیم قبل از اینکه کودک در نهایت از او خارج شود اتفاق می افتد .
  یکی از نظریه های محبوب ، نشان می دهد نوزادان کلون ، صاحبان آنها هستند ! که می توانند مکانیک مرگ و تولد را از کلون خود بازیابی کنند .

  [​IMG]

  مدس در کنفرانس Tokyo Comic Con امسال با IGN ژاپن مصاحبه داشت و نشان داد که شخصیت ها "دوبعدی" همانند سایر بازی های کوجیما هستند.

  مدس گفت: "شما باید این شخصیت ها را به شیوه های مختلف در طول بازی ببینید ، که ممکن است در برخورد با کلونی های جدید هر شخصیت ، در نسل ها و دوره های زمانی اشاره کند ! .

  پس از دنباله زیر آب ، سم بر روی سطح بیدار میشود ، و سرانجام آن دسته از tardigrades ی که قبلا دیدیم را مشاهده خواهیم کرد ، این فقط یک رویا نیست .

  و آن 5 شخصیت مرموز از جنگجویان اتمی ..

  [​IMG]
  تحلیل و بررسی ویدئوی چهارم  [​IMG]

  [​IMG] [​IMG]

  [​IMG]
   
  #1 .Amirone, ‏Jun 14, 2016
  آخرین ویرایش: ‏Jun 17, 2018
  kanway, Danyal_King, R@OUF و 128 نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.
 2. PWLG

  کاربر سایت

  تاریخ عضویت:
  ‏Feb 6, 2014
  ارسال ها:
  694
  نام:
  Qeiji
  تا اونجایی که میدونم، صاحب اثر کوجیماس و سونی فقط ناشره، میتونن بعدا یه اسمی بزنن تنگ بازی و برا پلتفرمهای دیگه هم بدن. نینجاگیدن هم فکرکنم یه همچین وضعیتی داشت انحصاری اکس باکس بود ولی بعد با پسونند سیگما، برای پلی3 اومد
   
 3. jhoobin

  کاربر سایت

  تاریخ عضویت:
  ‏Jul 21, 2016
  ارسال ها:
  2,803
  نام:
  ژوبین
  انجین بازی مال سونیه :| از اون نشونه های بازی تو هورایزن تشکر ویژه از کوجیما دیگه احتمال انحصاری بودن چند برابر میکنه حتی تو تریلرا بازی هم اسم سونی هست
  -------------------
  بنظر من که سونی دیگه کوجمیا رو قاپیده رفته یا دست کم برای این بازی اینطوریه پس دوستان بیخودی انتظار نسخه pc نکشن:p
   
  mahdi-ps4 و PWLG این نوشته را Like کرده اند.
 4. Cloud Strife

  کاربر سایت

  تاریخ عضویت:
  ‏Nov 13, 2006
  ارسال ها:
  12,119
  نام:
  ماکان
  دیگه چی تایید بشه؟ ناشر و صاحب IP سونی هست. و به همین دلیل امکانات ساخت رو هم بهشون دادن.
   
  The End Of Ps, s.snake2, Adidas95 و 2 نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.
 5. PWLG

  کاربر سایت

  تاریخ عضویت:
  ‏Feb 6, 2014
  ارسال ها:
  694
  نام:
  Qeiji
  آره من فکر میکردم صاحب اثر کوجیماپروداکشنزه نه سونی، فکر میکردم سونی فقط ناشره
  کلا باید بیخیالش شم ظاهرا :D
   
 6. YAKUZA_2

  کاربر سایت

  تاریخ عضویت:
  ‏Nov 3, 2008
  ارسال ها:
  1,404
  نه اطلاعاتت درست نیست.تو سایت kojimaproductions / خود سونی SIE و Trademarks Justia حق مالکیت معنوی(IP) Death Stranding رو بنام Sony Interactive Entertainment America LLC ثبت کردن.کلا صاحب IP فقط سونیه و ناشریش رو خودش به عهده داره , حالا اینکه فقط روی PS4 منتشر بشه یا نه به تصمیم سونی بستگی داره مثل Uncharted 4.

  [​IMG]

  Ninja Gaiden II فقط ناشری رو مایکروسافت به عهده داشت ولی صاحب IP بازم Koei Tecmo بود اما Death Stranding علاوه بر موتور بازیسازی و امکانات فنی هم ناشری و هم IP برای سونیه.
  خدا رو چه دیدی شاید یه روزی سونی برای دل کوجیما هم که شده دستکم بزاره DS روی استیم منتشر بشه:D
   
  ps3_360_wii, PWLG و jhoobin این نوشته را Like کرده اند.
 7. PWLG

  کاربر سایت

  تاریخ عضویت:
  ‏Feb 6, 2014
  ارسال ها:
  694
  نام:
  Qeiji
  آره چند ساعت پیش یکی از دوستام گفت بهم ماجرا رو. ممنون به هرحال برای شفاف سازی

  یادمه یه بار گفتن بزرگترین رقیب ما PCـه پس عمرا اگه بدنش تو استیم:D
   
  YAKUZA_2 این نوشته را Like کرده است.
 8. db07

  کاربر سایت

  تاریخ عضویت:
  ‏Oct 31, 2007
  ارسال ها:
  735
  کسی از دوستان مصاحبه کوجیما با b b سی فارسی رو داره؟
   
 9. KingAmir

  کاربر سایت

  تاریخ عضویت:
  ‏Apr 19, 2016
  ارسال ها:
  408
  با BBC World مصاحبه کرده. چیز خاصیم نداره.
  watch?v=pBzr2p7QR_A
   
  db07 این نوشته را Like کرده است.
 10. CEO KAZ HIRAI

  کاربر سایت

  تاریخ عضویت:
  ‏Aug 18, 2014
  ارسال ها:
  27
  بین عناوینی که در نسل 8 انجام دادم تنها MGS V بود که یه گیم پلی ساختارشکن و بشدت کارآمد ارائه داد.مبارزات تن به تن/انجام ماموریتها به شکل های گوناگون/گان پلی و هندلینگ بینظیرشون بهمراه آپگریدهای بسیار بدردبخور و هوش مصنوعی بسیار خوب دشمنا که گیمر رو تشویق میکنه بارها و بارها باهاشون درگیر بشه چیزی که بیشتر شرکتهای بازیسازی در این مورد پیشرفت آنچنانی نداشتن.

  امیدوارم Death Stranding بتونه حتی از MGS V هم هوش مصنوعی بهتری ارائه بده تا بلکه شرکتهای دیگه بازیسازی با دیدن چنین سطحی بیشتر تشویق بشن بجای پرداخت بیش از اندازه روی گرافیک (که سالهاست بعنوان یه فاکتور تبلیغاتی استفاده میشه) روی هوش مصنوعی که ارزش گیم پلی رو بسیار بالا میبره کار کنن.
   
  Armin.jrpg, PEDRAMGOLCHIN و Coffee Addicted این نوشته را Like کرده اند.
 11. arash1996

  کاربر سایت

  تاریخ عضویت:
  ‏May 17, 2012
  ارسال ها:
  1,622
  نام:
  آرش
  شایعه شده که Emma Stone در Death Stranding حضور داره. از Mads Mikkelsen در این باره سوال پرسیدن، اونم گفته:
  «نمی‌تونم در این مورد صحبت کنم ولی از این شایعه خوشم میاد. این یه شایعه‌ی دوست داشتنیه.»

  Is Emma Stone Going to Star in Death Stranding?

  پ.ن: کوجیما کلا علاقه‌ی زیادی به Emma Stone داره و حضورش توی بازی رو هم به صورت غیرمستقیم چندین بار tease کرده.

  پ.ن 2: از به واقعیت پیوستن این شایعه بسیار مشعوف می‌شویم :D
   
  PXG, bezad, a75ian و 9 نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.
 12. FUTURE

  کاربر فعال

  تاریخ عضویت:
  ‏Aug 20, 2014
  ارسال ها:
  2,100
  نام:
  Alireza
  جلسه‌ی کوجیما با بر و بچه‌های سونی :D احتمالا دارن واسه نمایش E3 آماده میشن :D (کمتر از 3 ماه مونده \m/)

  large.jpg

  مارک سرنی هم اون ته جلسه میبینید... تمام تلاششو کرده از کوجیما دورتر بشینه :D بدبختی اینه این سرنی هر کار بزرگی هم کرده باشه بازم وقتی میبینمش یاد Knack میوفتم :D و البته نسخه‌ی دومش :D:|
  در کل اینکه اصلا تعجب نمی‌کنم دوباره یه تریلر دیگه از Death Stranding تو E3 ببینیم چون مطمئنم سونی هر فرصتی پیدا کنه، میاد روی Death Stranding و کوجیما تاکید می‌کنه و باهاش پز میده :D حتی اگه 1/10 مراحل ساختشم طی نشده باشه :D:|
  من که نظرم اینه کلا یکی دو سال بیخیال کوجیما بشن و بزاره مراحل توسعه‌ی بازیشو حداقل تا یه جایی پیش ببره و بعدش با یه نمایش گیم‌پلی خفن و تاریخ عرضه بیان ملت رو هایپ مرگ کنن ولی اینطوری هم به گیمرا سخت می‌گذره و نمی‌تونن صبر کنن و هم کوجیما تمرکزش رو بجای خود بازی میزاره روی نمایش‌ها و ...
   
  KingAmir, m.a.t, .::Snake::. و 15 نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.
 13. sttiger

  کاربر سایت

  تاریخ عضویت:
  ‏Apr 19, 2014
  ارسال ها:
  552
  نام:
  محمدصادق
  :D
   
  KingAmir, GHOST OF SPART, danesh2000 و یک نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.
 14. Cloud Strife

  کاربر سایت

  تاریخ عضویت:
  ‏Nov 13, 2006
  ارسال ها:
  12,119
  نام:
  ماکان
  این متین ایزدی کلا فکر میکنه خیلی بانمک و کوله.
   
  KingAmir, mikammi و S0lid Snake این نوشته را Like کرده اند.
 15. Dinosaur

  دبیر تحریریه

  تاریخ عضویت:
  ‏Sep 29, 2005
  ارسال ها:
  15,600
  نام:
  آریا
  قیافه سرنی چرا این طوریه؟! :)) انگار بقیه در حال بحث و گفتگو بودن و سرنی هم اون گوشه برای خودش سرگرم کار بوده و یه دفعه فهمیده اینا میخوان عکس بگیرن و گفته بذارین منم باشم! :D
  خدا بخیر کنه این Death Stranding رو با انجین Decima! دارم Horizon بازی میکنم و بعد از 10 ساعت بازی کردن همچنان توی شوک هستم که چطوری همچین چیزی با این گرافیک بنیان فکن و دنیای عظیم روی PS4 فقرا (نه Pro) اجرا میشه. :|
   
  Red Ѵ, KingAmir, m.a.t و 14 نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.
 16. Silent Siren

  کاربر سایت

  تاریخ عضویت:
  ‏Aug 31, 2014
  ارسال ها:
  204
  نام:
  مهدی
  بنده خدا همیشه از نظر توجه عموم بهش ظلم میشه. بیشتر اوقات سهم و نقش مهمی رو طی یه پروژه ایفا می‌کنه اما اونقدری که باید و شاید مورد توجه عموم و مدیا ها قرار نمیگیره. {البته حیطه کاریش زیاد هم جذاب نیست:D}.! تو پنل PSX بازی هم باتوجه به اینکه تو قضیه پیدا کردن موتور استودیو و اصن هدایت دوباره کوجیما به راه راست نقش اساسی و بزرگی داشته اما طی مصاحبه هیچکسی ازش نمیپرسید اصن خَرت به چن منه ؟:D...آخرشم تو 20 ثانیه پایانی تازه یادش افتادن {تازه اونموقع کارگردان دوربین فهمید اصن یه سرنی نامی داخل مصاحبس آوردش داخل کادر}، کوجیما گفت این همسفر و همقطار من تو سفرهام بوده. بغض کرده بود.
  ولی خودشم میدونه خیلی دوسش میداریم:D
   
  KingAmir, .::Snake::. و danesh2000 این نوشته را Like کرده اند.