Death Stranding

گفتگو در 'PS4 Games' ایجاد شده توسط Cloud Strife, ‏Jun 14, 2016.

1. کاربر سایت

نام:
    ماکان

بالاخره بازی جدید کوجیما معرفی شد!

نمایش بازی با این شعر شروع میشه:

براي ديدن دنيا در يك دانه ي شن و يا
    لمس آسمانها در يك گل وحشي
    نهايت را در كف دستانت نگاه دار و..
    و ابديت را در يك لحظه

اثر ویلیام بلیک

اطلاعات جدید از بازی که جف کیلی تو مصاحبه با کوجیما فهمیده:

کوجیما برای ساخت بازی هیچ همکاری با دل تورو نداره.

لوگو بازی هیچ ربطی به بازی نداره و فقط یه لوگو ـه!

یه بازی اکشنه!

داستان بازی کماکان یه رازه و حرفی نمیزنه کوجیما!

فعلا اسم شخصیت رو نخواهد گفت!

ساخت بازی زمان بره، پس فعلا منتظرش نباشید!

اسم بازی کنایه ای به چیزی که خودکشی کرده و مرده هست، مثل وال یا نهنگ، چیزی که از یه دنیای دیگه به اینجا امده!!!!

Norman Reedus مجدد با کوجیما همکاری میکنه. ناشر بازی هم خود سونیه.

یه توضیح در مورد اسم بازی:

Death Stranding ساخته شده از کلمه Cetacean Stranding و به معنی خودکشی دسته جمعی نهنگ هاست. توی تریلر هم یه عالمه ماهی نشون داده میشه که به ساحل امدن و مردن.

پ.ن: جالب اینه که جناب Norman Reedus لخت بود. کنایه ای به Naked Snake!
    پ.پ.ن: با تشکر از احسان بابت ترجمه صحیح شعر! چیزی که من نوشته بودم ورای مزخرف بود گویا!:D

آخرین ویرایش: ‏Jun 17, 2016
    ADU_Tank, mohammad ps4, CEO KAZ HIRAI و 88 نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.
  2. کاربر سایت

نام:
    Qeiji
    تا اونجایی که میدونم، صاحب اثر کوجیماس و سونی فقط ناشره، میتونن بعدا یه اسمی بزنن تنگ بازی و برا پلتفرمهای دیگه هم بدن. نینجاگیدن هم فکرکنم یه همچین وضعیتی داشت انحصاری اکس باکس بود ولی بعد با پسونند سیگما، برای پلی3 اومد

3. کاربر سایت

نام:
    ژوبین
    انجین بازی مال سونیه :| از اون نشونه های بازی تو هورایزن تشکر ویژه از کوجیما دیگه احتمال انحصاری بودن چند برابر میکنه حتی تو تریلرا بازی هم اسم سونی هست
    -------------------
    بنظر من که سونی دیگه کوجمیا رو قاپیده رفته یا دست کم برای این بازی اینطوریه پس دوستان بیخودی انتظار نسخه pc نکشن:p

mahdi-ps4 و PWLG این نوشته را Like کرده اند.
  4. کاربر سایت

نام:
    ماکان
    دیگه چی تایید بشه؟ ناشر و صاحب IP سونی هست. و به همین دلیل امکانات ساخت رو هم بهشون دادن.

The End Of Ps, s.snake2, Adidas95 و 2 نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.
  5. کاربر سایت

نام:
    Qeiji
    آره من فکر میکردم صاحب اثر کوجیماپروداکشنزه نه سونی، فکر میکردم سونی فقط ناشره
    کلا باید بیخیالش شم ظاهرا :D

6. کاربر سایت

نه اطلاعاتت درست نیست.تو سایت kojimaproductions / خود سونی SIE و Trademarks Justia حق مالکیت معنوی(IP) Death Stranding رو بنام Sony Interactive Entertainment America LLC ثبت کردن.کلا صاحب IP فقط سونیه و ناشریش رو خودش به عهده داره , حالا اینکه فقط روی PS4 منتشر بشه یا نه به تصمیم سونی بستگی داره مثل Uncharted 4.

Ninja Gaiden II فقط ناشری رو مایکروسافت به عهده داشت ولی صاحب IP بازم Koei Tecmo بود اما Death Stranding علاوه بر موتور بازیسازی و امکانات فنی هم ناشری و هم IP برای سونیه.
    خدا رو چه دیدی شاید یه روزی سونی برای دل کوجیما هم که شده دستکم بزاره DS روی استیم منتشر بشه:D

ps3_360_wii, PWLG و jhoobin این نوشته را Like کرده اند.
  7. کاربر سایت

نام:
    Qeiji
    آره چند ساعت پیش یکی از دوستام گفت بهم ماجرا رو. ممنون به هرحال برای شفاف سازی

یادمه یه بار گفتن بزرگترین رقیب ما PCـه پس عمرا اگه بدنش تو استیم:D

YAKUZA_2 این نوشته را Like کرده است.
  8. کاربر سایت

کسی از دوستان مصاحبه کوجیما با b b سی فارسی رو داره؟

9. کاربر سایت

با BBC World مصاحبه کرده. چیز خاصیم نداره.
    watch?v=pBzr2p7QR_A

db07 این نوشته را Like کرده است.
  10. کاربر سایت

بین عناوینی که در نسل 8 انجام دادم تنها MGS V بود که یه گیم پلی ساختارشکن و بشدت کارآمد ارائه داد.مبارزات تن به تن/انجام ماموریتها به شکل های گوناگون/گان پلی و هندلینگ بینظیرشون بهمراه آپگریدهای بسیار بدردبخور و هوش مصنوعی بسیار خوب دشمنا که گیمر رو تشویق میکنه بارها و بارها باهاشون درگیر بشه چیزی که بیشتر شرکتهای بازیسازی در این مورد پیشرفت آنچنانی نداشتن.

امیدوارم Death Stranding بتونه حتی از MGS V هم هوش مصنوعی بهتری ارائه بده تا بلکه شرکتهای دیگه بازیسازی با دیدن چنین سطحی بیشتر تشویق بشن بجای پرداخت بیش از اندازه روی گرافیک (که سالهاست بعنوان یه فاکتور تبلیغاتی استفاده میشه) روی هوش مصنوعی که ارزش گیم پلی رو بسیار بالا میبره کار کنن.

Armin.jrpg, PEDRAMGOLCHIN و Coffee Addicted این نوشته را Like کرده اند.
  11. کاربر سایت

نام:
    آرش
    شایعه شده که Emma Stone در Death Stranding حضور داره. از Mads Mikkelsen در این باره سوال پرسیدن، اونم گفته:
    «نمی‌تونم در این مورد صحبت کنم ولی از این شایعه خوشم میاد. این یه شایعه‌ی دوست داشتنیه.»

Is Emma Stone Going to Star in Death Stranding?

پ.ن: کوجیما کلا علاقه‌ی زیادی به Emma Stone داره و حضورش توی بازی رو هم به صورت غیرمستقیم چندین بار tease کرده.

پ.ن 2: از به واقعیت پیوستن این شایعه بسیار مشعوف می‌شویم :D

PXG, bezad, a75ian و 9 نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.
  12. کاربر فعال

نام:
    Alireza
    جلسه‌ی کوجیما با بر و بچه‌های سونی :D احتمالا دارن واسه نمایش E3 آماده میشن :D (کمتر از 3 ماه مونده \m/)

large.jpg

مارک سرنی هم اون ته جلسه میبینید... تمام تلاششو کرده از کوجیما دورتر بشینه :D بدبختی اینه این سرنی هر کار بزرگی هم کرده باشه بازم وقتی میبینمش یاد Knack میوفتم :D و البته نسخه‌ی دومش :D:|
    در کل اینکه اصلا تعجب نمی‌کنم دوباره یه تریلر دیگه از Death Stranding تو E3 ببینیم چون مطمئنم سونی هر فرصتی پیدا کنه، میاد روی Death Stranding و کوجیما تاکید می‌کنه و باهاش پز میده :D حتی اگه 1/10 مراحل ساختشم طی نشده باشه :D:|
    من که نظرم اینه کلا یکی دو سال بیخیال کوجیما بشن و بزاره مراحل توسعه‌ی بازیشو حداقل تا یه جایی پیش ببره و بعدش با یه نمایش گیم‌پلی خفن و تاریخ عرضه بیان ملت رو هایپ مرگ کنن ولی اینطوری هم به گیمرا سخت می‌گذره و نمی‌تونن صبر کنن و هم کوجیما تمرکزش رو بجای خود بازی میزاره روی نمایش‌ها و ...

KingAmir, m.a.t, .::Snake::. و 15 نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.
  13. کاربر سایت

نام:
    محمدصادق
  14. کاربر سایت

نام:
    ماکان
    این متین ایزدی کلا فکر میکنه خیلی بانمک و کوله.

KingAmir, mikammi و S0lid Snake این نوشته را Like کرده اند.
  15. دبیر تحریریه

نام:
    آریا
    قیافه سرنی چرا این طوریه؟! :)) انگار بقیه در حال بحث و گفتگو بودن و سرنی هم اون گوشه برای خودش سرگرم کار بوده و یه دفعه فهمیده اینا میخوان عکس بگیرن و گفته بذارین منم باشم! :D
    خدا بخیر کنه این Death Stranding رو با انجین Decima! دارم Horizon بازی میکنم و بعد از 10 ساعت بازی کردن همچنان توی شوک هستم که چطوری همچین چیزی با این گرافیک بنیان فکن و دنیای عظیم روی PS4 فقرا (نه Pro) اجرا میشه. :|

Red Ѵ, KingAmir, m.a.t و 14 نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.
  16. کاربر سایت

نام:
    مهدی
    بنده خدا همیشه از نظر توجه عموم بهش ظلم میشه. بیشتر اوقات سهم و نقش مهمی رو طی یه پروژه ایفا می‌کنه اما اونقدری که باید و شاید مورد توجه عموم و مدیا ها قرار نمیگیره. {البته حیطه کاریش زیاد هم جذاب نیست:D}.! تو پنل PSX بازی هم باتوجه به اینکه تو قضیه پیدا کردن موتور استودیو و اصن هدایت دوباره کوجیما به راه راست نقش اساسی و بزرگی داشته اما طی مصاحبه هیچکسی ازش نمیپرسید اصن خَرت به چن منه ؟:D...آخرشم تو 20 ثانیه پایانی تازه یادش افتادن {تازه اونموقع کارگردان دوربین فهمید اصن یه سرنی نامی داخل مصاحبس آوردش داخل کادر}، کوجیما گفت این همسفر و همقطار من تو سفرهام بوده. بغض کرده بود.
    ولی خودشم میدونه خیلی دوسش میداریم:D

KingAmir, .::Snake::. و danesh2000 این نوشته را Like کرده اند.

این صفحه را به اشتراک بگذارید