1. به منظور آشنایی هرچه بیشتر با علاقمندی ها و همچنین ایجاد زمینه های تعامل و همکاری بیشتر با شما یاران وفادار و همیشگی بازی سنتر، پرسشنامه ای تحقیقی تهیه شده است که در بر گیرنده اطلاعات و علاقمندی های شما کاربران عزیز است. با پاسخ گویی به آن ما را یاری نمایید. برای مشاهده پرسشنامه کلیک کنید
  بستن اطلاعیه

Death Stranding

گفتگو در 'PS4 Games' ایجاد شده توسط .Amirone, ‏Jun 14, 2016.

?

شرکت کنندگان قبل از ثبت رای ، ابتدای پست اول را مطالعه کنند .

 1. Metal Gear Solid 0

 2. Death Stranding

 3. Silent Hills

Results are only viewable after voting.
 1. .Amirone

  Gold User

  تاریخ عضویت:
  ‏Oct 1, 2009
  ارسال ها:
  1,309
  [​IMG]
  Death Stranding یک بازی اکشن سوم شخص با تاکید بر ارتباطات ، توسط KOJIMA PRODUCTIONS توسعه داده شده و بصورت کاملا انحصاری توسط Sony Interactive Entertainment برای PS4 منتشر خواهد شد . این اولین بازی توسط Hideo Kojima می باشد که پس از انحلال Kojima Productions در سال 2015 به عنوان شرکت تابعه Konami و اصلاح آن به عنوان یک استودیوی مستقل در E3 2016 برای سونی اعلام شد . تاریخ انتشار آن نامشخص است .
  هیدئو کوجیما اعلام کرد : DS از تعریف سنتی اکشن و نقش آفرینی که در بازیهای دیگر قابل مشاهده است پا را فراتر خواهد گذاشت ، " با Death Stranding می خواهم گام بعدی ، آینده بازی را طوری با گیم پلی و داستان سرایی شکل دهم که فراتر از فرمت های این ژانر است " ، این موضوع ثابت می کند Death Stranding قطعا عنوانی جاه طلبانه است و مانند هر چیزی که توسط کوجیما خلق شده ، قبلا انجام نشده است . همچنین در نمایشگاه TGS 2016 اعلام شد DS یک بازی جهان باز با عناصر آنلاین خواهد بود .

  Developer(s) : Kojima Productions

  Publisher(s) : Sony Interactive Entertainment

  Director(s) : Hideo Kojima

  Producer(s) : Hideo Kojima . Kenichiro Imaizumi

  Designer(s) : Hideo Kojima

  Artist(s) : Yoji Shinkawa

  Writer(s) : Hideo Kojima Hitori Nojima

  Composer(s) : Ludvig Forssell

  Engine : Decima

  Platform(s) : PlayStation 4

  Release : TBA

  Genre(s) : Action

  Mode(s) : Single-player, multiplayer

  [​IMG]
  شخصیت اصلی داستان با نام سم (Norman Reedus) غرق در دنیایی جنگ زده ، همراه با پدیده های ناشناخته شده . Mads Mikkelsen نقش آنتاگونیست اصلی را ایفا میکند . نقش Guillermo del Toro در تریلر هنوز مشخص نیست .
  مدس در کنفرانس Tokyo Comic Con 2017با IGN ژاپن مصاحبه داشت و اعلام کرد که شخصیت ها "دوبعدی" همانند سایر بازی های کوجیما هستند. مدس اشاره کرد : "شما باید این شخصیت ها را به شیوه های مختلف در طول بازی ببینید ، که ممکن است در برخورد با کلونی های جدید هر شخصیت ، در نسل ها و دوره های زمانی اشاره کند ! .

  [​IMG]
  برای درک بهتر داستان باید تریلر بازی را کنکاش کنیم و با تئوریهای مختلف برداشت های خودمان را بازگو کنیم (کوجیما هم علاقه مند به تئوریهای طرفداران است)
  قسمتی از صحبتهای سم در تریلر سوم ، مسیری که جهان طی کرده را توضیح میدهد :
  انفجاری که زمان ، فضا و زندگی را به همان اندازه که ما از آن اطلاع داریم شرح میدهد ، تئوری بیگ بنگ ، ولی در کلماتش به یک انفجار دیگر ( انفجاری که آخرین ماست) ، که ماهیت نامشخصی دارد اشاره میکند . این انفجار منظور جنگ هسته ای نیست ، کلیت بازی شبیه به اثر نئون گونزیس می باشد ، دنیایی که در معرض نابسامانی و فاجعه زیست محیطی قرار گرفته است ، میتوان مثالی آورد ؛ جهان ساختگی Evangelion که خدایانی دارد با نهادهای عظیم ، که قادر به اشکال مختلف ویرانی مانند سلاح هسته ای هستند . این موجودات اغلب برای ترور و یا سایر بلایای طبیعی طراحی و تفسیر می شوند . اما اکنون ما از خودمان جلوتر هستیم !
  با اینکه بازی بیش از حد مرموز است ! ، با معجون غیر معمول از تصاویر بصری و موسیقی فراموش نشدنی ، میبینیم انتظارمان از خالق افسانه ای متال گیر و نماد هنر هشتم کمتر از آن هم نیست !

  [​IMG]

  آنچه که میتوانیم در تریلر سوم از گیم پلی ، هر چند اندک انتظار داشته باشیم را مشاهده خواهیم کرد ؛ هشدار ربات در زمانی که خطر (موجودات نفتی ! ) نزدیک شماست ، چیزی که جالب است در این مورد ، این روبات نیس که متوجه موجودات می شود ، کودک آنها را شناسایی میکند ، زمانی که کودک را رها میکند ، روبات غیر فعال میشود ! و قدرتش را از دست میدهد ، دستبندها به عنوان نوار سلامتی از آبی به زرد و از زرد به قرمز تغییر رنگ میدهند مانند نوار نورانی DS4

  [​IMG]
  Kojima Productions در حال کار با Guerilla Games در زمینه توسعه Death Stranding است ، بازی از موتور بسیار قدرتمند DECIMA بهره میبرد ، همه چیزهایی که ما تاکنون در تریلر دیده ایم ، مستقیم بر روی PS4 Pro اجرا شده است .
  [​IMG]
  تریلر سوم :
  [​IMG]
  تحلیل تریلر سوم :
  [​IMG]
  اولین چیزی که ما در تریلر میبینم یک پوشش گیاهیست که به سرعت در حال رشد و مرگ است ! ، نورمن که ما آن را در بازی به نام سم میشناسیم مسیری که جهان طی کرده را توضیح میدهد ، انفجاری که زمان ، فضا و زندگی را به همان اندازه که ما از آن اطلاع داریم شرح میدهد ، تئوری بیگ بنگ ، ولی در کلماتش به یک انفجار دیگر ( انفجاری که آخرین ماست) ، که ماهیت نامشخصی دارد اشاره میکند . این انفجار منظور جنگ هسته ای نیست ، کلیت بازی شبیه به اثر نئون گونزیس می باشد ، دنیایی که در معرض نابسامانی و فاجعه زیست محیطی قرار گرفته است ، میتوان مثالی آورد ؛ جهان ساختگی Evangelion که خدایانی دارد با نهادهای عظیم ، که قادر به اشکال مختلف ویرانی مانند سلاح هسته ای هستند . این موجودات اغلب برای ترور و یا سایر بلایای طبیعی طراحی و تفسیر می شوند . اما اکنون ما از خودمان جلوتر هستیم !
  سم و دو مرد بی نام در یک حادثه ، زخمی بیدار میشوند ، بر روی شلوار سم نامی به چشم میخورد که ممکن است مربوط به یک سازمان یا نقش او باشد ، یا یک حامی ، آن دو نفر به عنوان گروه خلبانی "CORPSE DISPOSAL TEAM 6" شناخته می شوند که ممکن است توضیح دهد آنها چه کارهایی را با جسدی که جمجمه زرد دارد انجام می دهند . ما از تریلر قبل متوجه شدیم مدس رهبری تیمی از جنگجویان جنگ جهانی دوم رو بر عهده دارد ، کسی یا چیزی که قادر به جان بخشیدن بدن بی جان آنها می باشد . ولی هدف آنها هنوز مشخص نیست .

  [​IMG]

  زمانی که مرد تلاش میکند همکارش را از زیر ماشین بیرون بکشد ، آنچه که میتوانیم از گیم پلی انتظار داشته باشیم را مشاهده خواهیم کرد ؛ هشدار ربات در زمانی که خطر (موجودات نفتی ! ) نزدیک شماست ، چیزی که جالب است در این مورد ، این روبات نیس که متوجه موجودات می شود ، کودک آنها را شناسایی میکند ، زمانی که کودک را رها میکند ، روبات غیر فعال میشود ! و قدرتش را از دست میدهد ، دستبندها به عنوان نوار سلامتی از آبی به زرد و از زرد به قرمز تغییر رنگ میدهند مانند نوار نورانی DS4 ، ماهیتی که تا الان شرح داده ام فقط قسمتی کوچک از یک راز بزرگتر است .

  [​IMG]

  ایده ی موجودات نامریی بنظر ساده است ، در اینجا بجای بی حرکت ماندن ، خود را درگیر اتفاقات می کنند ، گودال نفت توسط یک شخصیت شناور کنترل می شود ، تلاش برای بدست آوردن شخصیت مجروح ، درحال حاضر ما میدانیم آنها می خواهند مردم زنده بمانند ، پس از مرگ ، شخصیت را رها می کنند .
  در این مرحله تریلر شکل کلاسیک مرموز به خود میگیرد ،
  حرکات دست و اشاره ای که آن شخص مرموز انجام میدهد با حرکات مدس در تریلر اول یکسان است ، لباس او بسیار شبیه به Chico در MGSV مییاشد . و بنظر می آید او نسخه ی پیشرفته تر روبات را در اختیار دارد .

  [​IMG]

  زمانی که موجودات برای مقابله می آیند ، میبینیم که او نوزاد را به سم منتقل میکند ، و به او میفهماند قبل از تلاش برای کشتن خود ، آن را اجرا کند ! ، در مورد این صحنه یک چیز جلبه توجه میکند ، همه چیز جز سم در هوا شناور است ! . در اوج تریلر ، با موجودی عظیم مانند مارینت ، سم مواجه میشود ، که سیم یا طنابهایی از او آویزانه ، پس از انفجار بنظر می آید سم به سوی دیگری هدایت میشود ، اینجاست که ایده ی جنگ هسته ای ، با فاجعه ی از هم گسیخته شدن واقعیتهای ما شکل میگیرد ، و در بسیاری از داستانها محبوبیت دارد .

  در زیر آب ما یک خالکوبی بر روی دست راست سم میبینیم که بنظر نماد شیطان است ، علامتی به صورت مختصر در قفسه سینه ظاهر و ناپدید می شود ، در اطراف او همه چیز تغییر میکند ، همه چیز آهسته شناور می شود ، موجودی غول پیکر نمایان ، و تمام ماهیها به سمت بالا می روند .
  در داخل سم دوم ! ما تنها یک کودک میبینیم ، بخش C اول تیزر به این معنی است که آنچه در اینجا مشاهده می کنیم قبل از اینکه کودک در نهایت از او خارج شود اتفاق می افتد .
  یکی از نظریه های محبوب ، نشان می دهد نوزادان کلون ، صاحبان آنها هستند ! که می توانند مکانیک مرگ و تولد را از کلون خود بازیابی کنند .

  [​IMG]

  مدس در کنفرانس Tokyo Comic Con امسال با IGN ژاپن مصاحبه داشت و نشان داد که شخصیت ها "دوبعدی" همانند سایر بازی های کوجیما هستند.

  مدس گفت: "شما باید این شخصیت ها را به شیوه های مختلف در طول بازی ببینید ، که ممکن است در برخورد با کلونی های جدید هر شخصیت ، در نسل ها و دوره های زمانی اشاره کند ! .

  پس از دنباله زیر آب ، سم بر روی سطح بیدار میشود ، و سرانجام آن دسته از tardigrades ی که قبلا دیدیم را مشاهده خواهیم کرد ، این فقط یک رویا نیست .

  و آن 5 شخصیت مرموز از جنگجویان اتمی ..

  [​IMG]
  تحلیل و بررسی ویدئوی چهارم  [​IMG]

  [​IMG] [​IMG]

  [​IMG]
   
  #1 .Amirone, ‏Jun 14, 2016
  آخرین ویرایش: ‏Jun 17, 2018
  kanway, Danyal_King, R@OUF و 128 نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.
 2. FUTURE

  کاربر فعال

  تاریخ عضویت:
  ‏Aug 20, 2014
  ارسال ها:
  2,100
  نام:
  Alireza
  Dinosaur, Cloud Strife, SPILL و 14 نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.
 3. Silent Siren

  کاربر سایت

  تاریخ عضویت:
  ‏Aug 31, 2014
  ارسال ها:
  204
  نام:
  مهدی
  ^
  باتوجه به هینتایی که تو لینک هست خیلی هم بعید نیس.!
  ولی خیلی وقت هم هست یه حدسایی در رابطه با حضور جی اِف کوجیما Stefanie Joosten تو بازی زده میشه.:D
  با اینکه خودش اهل هلنده و بنظر تصادفی میرسه این قضیه اما تایم لاین زمانی که از استودیو دیدن کرده مصادف با دو ماه بعد از پایان تور تکنولوژی کوجیما و اون تیز های اولیه خود بازی. خودشم تایید کرده که توی یه پروژه ویدیو گیم دیگه هم دخیله.:D

  [​IMG]

  اینم هینت خود کوجیما تو جدیدترین ویدیو چنل یوتوبش که کلاهی که سریع میذاره روی سرش و بعد برمیداره فقط از طریق وبسایت Booking Agency خود Stefanie Joosten قابل سفارشه.!:D

  [​IMG]
   
  bezad, Dinosaur, KingAmir و 6 نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.
 4. Bey0nd

  کاربر سایت

  تاریخ عضویت:
  ‏Oct 27, 2015
  ارسال ها:
  144
  از وقتی مدز مایکلسن رو دیدم خیلی کنجکاوم بدونم بازی چطوریه ، مخصوصا الان که تو مصاحبه گفته نقشش منفی نیست.
   
 5. blechh

  کاربر سایت

  تاریخ عضویت:
  ‏Jul 25, 2013
  ارسال ها:
  2,488
  نام:
  حسین
  دوستان فقط تام کروز مونده اونم بیاد تو تیم دیگه حله:D
   
  J. Constantine این نوشته را Like کرده است.
 6. mikammi

  کاربر سایت

  تاریخ عضویت:
  ‏Feb 9, 2014
  ارسال ها:
  244
  نام:
  shahab
  منبع ندارم ولی از اونجا که روی قوطی‌ها ژاپنی نوشته پس اینبار اکیپ گریلا رفته به کوجیما سر بزنه، پس دوستان نگران نباشن کوجیما هیچ جا نرفته تو استودیوش داره بازی می‌سازه:D

  [​IMG]

  [​IMG]
   
  #365 mikammi, ‏Feb 24, 2017
  آخرین ویرایش: ‏Feb 24, 2017
  Dinosaur, amirone, bezad و 16 نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.
 7. Cloud Strife

  کاربر سایت

  تاریخ عضویت:
  ‏Nov 13, 2006
  ارسال ها:
  12,119
  نام:
  ماکان
  مدز گفته وقتی با کوجیما درباری بازی صحبت کرده ایشون کل داستان و پلات رو براش تعریف کرده اما سر در نیاورده قضیه چی به چیه و داستان درباری جه موضوعی هست!:D حالا نمیدونم مدز خنگه یا داستان کوجیما یه چیز خیلی پیچیده و مغز آب کنه. البته به احتمال فراوان هر دو گزینه صحیحه!:D
   
  Solidsnake_1, GHOST OF SPART, m.a.t و 13 نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.
 8. Armin.jrpg

  کاربر سایت

  تاریخ عضویت:
  ‏Sep 1, 2011
  ارسال ها:
  717
  نام:
  Armin
  تو کدوم مصاحبش؟
   
 9. Bey0nd

  کاربر سایت

  تاریخ عضویت:
  ‏Oct 27, 2015
  ارسال ها:
  144
  یه ویدیو بود که فن ها ازش سوال میپرسیدن اون جواب میداد ، یکی پرسید نقشت تو بازی منفیه ؟ اونم گفت نه نقشم تو بازی منفی نیست و وقتی بیاد متوجه میشید .
   
  GHOST OF SPART, jhoobin, Armin.jrpg و یک نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.
 10. .::Snake::.

  کاربر سایت

  تاریخ عضویت:
  ‏Feb 8, 2014
  ارسال ها:
  390
  تو تیتراژ Horizon Zero Dawn آخرش تو بخش Special Thanks اسم هیدئو کوجیما و اعضای تیم جدیدش می‌یاد که طبق بررسی یکی تو ردیت همه‌شون قبلاً با کوجیما چه از قدیم چه از MGSV همکاری داشتن و حداقل نکته خوبیه که می‌دونیم تیم جدید همون آدم‌های قبل هستن. گفتنیه که این‌ها فقط بخشی از تیم هستش چون اسم یوجی شینکاوا و یه سری دیگه نیومده.

  [​IMG]

  Kenichiro Imaizumi (MGS4/PW/R/V producer)
  Ayako Terashima (Kojima’s PA)
  Aiko Sakamoto (MGS:PW lead programmer)
  Daizoburo Nakamura (MGSV lead programmer)
  Yuta Hoshino (MGSV FX engineer)
  Nozomu Takeuchi (MGSV art / programmer)
  Hideki Sasaki (MGS series art director / character modeler)
  Yasuhiro Ikoma (MGS3-V / ZOE2 / PT effects artist)
  Ludvig Forssell (MGSV / PT music composition)
  Jorge Ken Hashimoto (Kojima’s translator)
  Takaaki Ishikawa (MGSV graphics engineer)
  Fumito Miyauchi (MGSV Fox Engineer / UI programmer)
  Hiroyuki Nakayama (MGSV sound designer)
  Akira Inamura (MGSV character artist)
  Kohei Ishiyama (MGSV effects programmer)
  Makoto Abe (MGSV UI programmer)
  Kazuya Adachi (MGSV Fox Engine tech director)
  Satoshi Matsuno (MGS3-V level design / artist)
  Satoshi Matsuno (MGS3-V programming)
  Takayuki Uchida (MGS4-V environment design / artist)
  Hiroaki Arai (MGSV programmer / lead tech artist)
  یه ایستر اگ دیگه هم از Death Stranding داخل هورایزن هست که توضیحاتش اشاره به گردن‌بند نورمن ریداس داره.

  Abandoned Amulet (Very Rare) – This object is valid only for the curious merchants. Six blocks of metal oxidized twisted from one cable.
  [​IMG]
   
  Cloud Strife, m.a.t, sajadkh و 13 نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.
 11. KingAmir

  کاربر سایت

  تاریخ عضویت:
  ‏Apr 19, 2016
  ارسال ها:
  408
  یه سری ایستر اگ دیگه هم پیدا شده. تو یه جایی از بازی که شبیه آزمایشگاهه که توش تخت و اینا داره اون دستبندی که به دست نورمن و گییرمو بود رو پیدا کردن. یه جای دیگه اون عروسک بچه رو پیدا کردن
   
  jhoobin, ps3_360_wii, mikammi و 3 نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.
 12. mikammi

  کاربر سایت

  تاریخ عضویت:
  ‏Feb 9, 2014
  ارسال ها:
  244
  نام:
  shahab
  [​IMG]
   
  Cloud Strife, Kaine, ps3_360_wii و 12 نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.
 13. blechh

  کاربر سایت

  تاریخ عضویت:
  ‏Jul 25, 2013
  ارسال ها:
  2,488
  نام:
  حسین
  اقا با این خبرا دیگه واقعا میشه تایید کرد که بازی انحصاری کامله و کوجیما دیگه برگشته پیش سونی:D
   
  jhoobin این نوشته را Like کرده است.
 14. PWLG

  کاربر سایت

  تاریخ عضویت:
  ‏Feb 6, 2014
  ارسال ها:
  694
  نام:
  Qeiji
  تا تایید نشه که چیزی مشخص نیست. درکل امیدوارم اینطور نشه:think:
   
 15. mahdi-ps4

  کاربر سایت

  تاریخ عضویت:
  ‏Nov 13, 2015
  ارسال ها:
  384
  در این که بازی انحصاری شکی نیست داره با موتور فرست پارتی سونی بازی میسازه بعد برا pc بیاد محاله!!!
   
 16. YAKUZA_2

  کاربر سایت

  تاریخ عضویت:
  ‏Nov 3, 2008
  ارسال ها:
  1,404
  اگه 1% قرار باشه بازی به غیر از PS4 جای دیگه ای عرضه بشه استیمه.تازه اونم بعد از اینکه سونی شیره بازی رو از نظر اقتصادی روی PS4 کشید روی استیم با ناشری خودش منتشرش میکنه(شاید یکی دو سال بعد از انتشارش).چون IP این عنوان بنام سونی ثبت شده و امکانات ساختش همه جوره توسط سونی تهیه شده از جمله موتور بازیسازی و امکانات فنی