1. به منظور آشنایی هرچه بیشتر با علاقمندی ها و همچنین ایجاد زمینه های تعامل و همکاری بیشتر با شما یاران وفادار و همیشگی بازی سنتر، پرسشنامه ای تحقیقی تهیه شده است که در بر گیرنده اطلاعات و علاقمندی های شما کاربران عزیز است. با پاسخ گویی به آن ما را یاری نمایید. برای مشاهده پرسشنامه کلیک کنید
  بستن اطلاعیه

Death Stranding

گفتگو در 'PS4 Games' ایجاد شده توسط .Amirone, ‏Jun 14, 2016.

?

شرکت کنندگان قبل از ثبت رای ، ابتدای پست اول را مطالعه کنند .

 1. Metal Gear Solid 0

 2. Death Stranding

 3. Silent Hills

Results are only viewable after voting.
 1. .Amirone

  Gold User

  تاریخ عضویت:
  ‏Oct 1, 2009
  ارسال ها:
  1,310
  [​IMG]
  Death Stranding یک بازی اکشن سوم شخص با تاکید بر ارتباطات ، توسط KOJIMA PRODUCTIONS توسعه داده شده و بصورت کاملا انحصاری توسط Sony Interactive Entertainment برای PS4 منتشر خواهد شد . این اولین بازی توسط Hideo Kojima می باشد که پس از انحلال Kojima Productions در سال 2015 به عنوان شرکت تابعه Konami و اصلاح آن به عنوان یک استودیوی مستقل در E3 2016 برای سونی اعلام شد . تاریخ انتشار آن نامشخص است .
  هیدئو کوجیما اعلام کرد : DS از تعریف سنتی اکشن و نقش آفرینی که در بازیهای دیگر قابل مشاهده است پا را فراتر خواهد گذاشت ، " با Death Stranding می خواهم گام بعدی ، آینده بازی را طوری با گیم پلی و داستان سرایی شکل دهم که فراتر از فرمت های این ژانر است " ، این موضوع ثابت می کند Death Stranding قطعا عنوانی جاه طلبانه است و مانند هر چیزی که توسط کوجیما خلق شده ، قبلا انجام نشده است . همچنین در نمایشگاه TGS 2016 اعلام شد DS یک بازی جهان باز با عناصر آنلاین خواهد بود .

  Developer(s) : Kojima Productions

  Publisher(s) : Sony Interactive Entertainment

  Director(s) : Hideo Kojima

  Producer(s) : Hideo Kojima . Kenichiro Imaizumi

  Designer(s) : Hideo Kojima

  Artist(s) : Yoji Shinkawa

  Writer(s) : Hideo Kojima Hitori Nojima

  Composer(s) : Ludvig Forssell

  Engine : Decima

  Platform(s) : PlayStation 4

  Release : TBA

  Genre(s) : Action

  Mode(s) : Single-player, multiplayer

  [​IMG]
  شخصیت اصلی داستان با نام سم (Norman Reedus) غرق در دنیایی جنگ زده ، همراه با پدیده های ناشناخته شده . Mads Mikkelsen نقش آنتاگونیست اصلی را ایفا میکند . نقش Guillermo del Toro در تریلر هنوز مشخص نیست .
  مدس در کنفرانس Tokyo Comic Con 2017با IGN ژاپن مصاحبه داشت و اعلام کرد که شخصیت ها "دوبعدی" همانند سایر بازی های کوجیما هستند. مدس اشاره کرد : "شما باید این شخصیت ها را به شیوه های مختلف در طول بازی ببینید ، که ممکن است در برخورد با کلونی های جدید هر شخصیت ، در نسل ها و دوره های زمانی اشاره کند ! .

  [​IMG]
  برای درک بهتر داستان باید تریلر بازی را کنکاش کنیم و با تئوریهای مختلف برداشت های خودمان را بازگو کنیم (کوجیما هم علاقه مند به تئوریهای طرفداران است)
  قسمتی از صحبتهای سم در تریلر سوم ، مسیری که جهان طی کرده را توضیح میدهد :
  انفجاری که زمان ، فضا و زندگی را به همان اندازه که ما از آن اطلاع داریم شرح میدهد ، تئوری بیگ بنگ ، ولی در کلماتش به یک انفجار دیگر ( انفجاری که آخرین ماست) ، که ماهیت نامشخصی دارد اشاره میکند . این انفجار منظور جنگ هسته ای نیست ، کلیت بازی شبیه به اثر نئون گونزیس می باشد ، دنیایی که در معرض نابسامانی و فاجعه زیست محیطی قرار گرفته است ، میتوان مثالی آورد ؛ جهان ساختگی Evangelion که خدایانی دارد با نهادهای عظیم ، که قادر به اشکال مختلف ویرانی مانند سلاح هسته ای هستند . این موجودات اغلب برای ترور و یا سایر بلایای طبیعی طراحی و تفسیر می شوند . اما اکنون ما از خودمان جلوتر هستیم !
  با اینکه بازی بیش از حد مرموز است ! ، با معجون غیر معمول از تصاویر بصری و موسیقی فراموش نشدنی ، میبینیم انتظارمان از خالق افسانه ای متال گیر و نماد هنر هشتم کمتر از آن هم نیست !

  [​IMG]

  آنچه که میتوانیم در تریلر سوم از گیم پلی ، هر چند اندک انتظار داشته باشیم را مشاهده خواهیم کرد ؛ هشدار ربات در زمانی که خطر (موجودات نفتی ! ) نزدیک شماست ، چیزی که جالب است در این مورد ، این روبات نیس که متوجه موجودات می شود ، کودک آنها را شناسایی میکند ، زمانی که کودک را رها میکند ، روبات غیر فعال میشود ! و قدرتش را از دست میدهد ، دستبندها به عنوان نوار سلامتی از آبی به زرد و از زرد به قرمز تغییر رنگ میدهند مانند نوار نورانی DS4

  [​IMG]
  Kojima Productions در حال کار با Guerilla Games در زمینه توسعه Death Stranding است ، بازی از موتور بسیار قدرتمند DECIMA بهره میبرد ، همه چیزهایی که ما تاکنون در تریلر دیده ایم ، مستقیم بر روی PS4 Pro اجرا شده است .
  [​IMG]
  تریلر سوم :
  [​IMG]
  تحلیل تریلر سوم :
  [​IMG]
  اولین چیزی که ما در تریلر میبینم یک پوشش گیاهیست که به سرعت در حال رشد و مرگ است ! ، نورمن که ما آن را در بازی به نام سم میشناسیم مسیری که جهان طی کرده را توضیح میدهد ، انفجاری که زمان ، فضا و زندگی را به همان اندازه که ما از آن اطلاع داریم شرح میدهد ، تئوری بیگ بنگ ، ولی در کلماتش به یک انفجار دیگر ( انفجاری که آخرین ماست) ، که ماهیت نامشخصی دارد اشاره میکند . این انفجار منظور جنگ هسته ای نیست ، کلیت بازی شبیه به اثر نئون گونزیس می باشد ، دنیایی که در معرض نابسامانی و فاجعه زیست محیطی قرار گرفته است ، میتوان مثالی آورد ؛ جهان ساختگی Evangelion که خدایانی دارد با نهادهای عظیم ، که قادر به اشکال مختلف ویرانی مانند سلاح هسته ای هستند . این موجودات اغلب برای ترور و یا سایر بلایای طبیعی طراحی و تفسیر می شوند . اما اکنون ما از خودمان جلوتر هستیم !
  سم و دو مرد بی نام در یک حادثه ، زخمی بیدار میشوند ، بر روی شلوار سم نامی به چشم میخورد که ممکن است مربوط به یک سازمان یا نقش او باشد ، یا یک حامی ، آن دو نفر به عنوان گروه خلبانی "CORPSE DISPOSAL TEAM 6" شناخته می شوند که ممکن است توضیح دهد آنها چه کارهایی را با جسدی که جمجمه زرد دارد انجام می دهند . ما از تریلر قبل متوجه شدیم مدس رهبری تیمی از جنگجویان جنگ جهانی دوم رو بر عهده دارد ، کسی یا چیزی که قادر به جان بخشیدن بدن بی جان آنها می باشد . ولی هدف آنها هنوز مشخص نیست .

  [​IMG]

  زمانی که مرد تلاش میکند همکارش را از زیر ماشین بیرون بکشد ، آنچه که میتوانیم از گیم پلی انتظار داشته باشیم را مشاهده خواهیم کرد ؛ هشدار ربات در زمانی که خطر (موجودات نفتی ! ) نزدیک شماست ، چیزی که جالب است در این مورد ، این روبات نیس که متوجه موجودات می شود ، کودک آنها را شناسایی میکند ، زمانی که کودک را رها میکند ، روبات غیر فعال میشود ! و قدرتش را از دست میدهد ، دستبندها به عنوان نوار سلامتی از آبی به زرد و از زرد به قرمز تغییر رنگ میدهند مانند نوار نورانی DS4 ، ماهیتی که تا الان شرح داده ام فقط قسمتی کوچک از یک راز بزرگتر است .

  [​IMG]

  ایده ی موجودات نامریی بنظر ساده است ، در اینجا بجای بی حرکت ماندن ، خود را درگیر اتفاقات می کنند ، گودال نفت توسط یک شخصیت شناور کنترل می شود ، تلاش برای بدست آوردن شخصیت مجروح ، درحال حاضر ما میدانیم آنها می خواهند مردم زنده بمانند ، پس از مرگ ، شخصیت را رها می کنند .
  در این مرحله تریلر شکل کلاسیک مرموز به خود میگیرد ،
  حرکات دست و اشاره ای که آن شخص مرموز انجام میدهد با حرکات مدس در تریلر اول یکسان است ، لباس او بسیار شبیه به Chico در MGSV مییاشد . و بنظر می آید او نسخه ی پیشرفته تر روبات را در اختیار دارد .

  [​IMG]

  زمانی که موجودات برای مقابله می آیند ، میبینیم که او نوزاد را به سم منتقل میکند ، و به او میفهماند قبل از تلاش برای کشتن خود ، آن را اجرا کند ! ، در مورد این صحنه یک چیز جلبه توجه میکند ، همه چیز جز سم در هوا شناور است ! . در اوج تریلر ، با موجودی عظیم مانند مارینت ، سم مواجه میشود ، که سیم یا طنابهایی از او آویزانه ، پس از انفجار بنظر می آید سم به سوی دیگری هدایت میشود ، اینجاست که ایده ی جنگ هسته ای ، با فاجعه ی از هم گسیخته شدن واقعیتهای ما شکل میگیرد ، و در بسیاری از داستانها محبوبیت دارد .

  در زیر آب ما یک خالکوبی بر روی دست راست سم میبینیم که بنظر نماد شیطان است ، علامتی به صورت مختصر در قفسه سینه ظاهر و ناپدید می شود ، در اطراف او همه چیز تغییر میکند ، همه چیز آهسته شناور می شود ، موجودی غول پیکر نمایان ، و تمام ماهیها به سمت بالا می روند .
  در داخل سم دوم ! ما تنها یک کودک میبینیم ، بخش C اول تیزر به این معنی است که آنچه در اینجا مشاهده می کنیم قبل از اینکه کودک در نهایت از او خارج شود اتفاق می افتد .
  یکی از نظریه های محبوب ، نشان می دهد نوزادان کلون ، صاحبان آنها هستند ! که می توانند مکانیک مرگ و تولد را از کلون خود بازیابی کنند .

  [​IMG]

  مدس در کنفرانس Tokyo Comic Con امسال با IGN ژاپن مصاحبه داشت و نشان داد که شخصیت ها "دوبعدی" همانند سایر بازی های کوجیما هستند.

  مدس گفت: "شما باید این شخصیت ها را به شیوه های مختلف در طول بازی ببینید ، که ممکن است در برخورد با کلونی های جدید هر شخصیت ، در نسل ها و دوره های زمانی اشاره کند ! .

  پس از دنباله زیر آب ، سم بر روی سطح بیدار میشود ، و سرانجام آن دسته از tardigrades ی که قبلا دیدیم را مشاهده خواهیم کرد ، این فقط یک رویا نیست .

  و آن 5 شخصیت مرموز از جنگجویان اتمی ..

  [​IMG]
  تحلیل و بررسی ویدئوی چهارم  [​IMG]

  [​IMG] [​IMG]

  [​IMG]
   
  #1 .Amirone, ‏Jun 14, 2016
  آخرین ویرایش: ‏Jun 17, 2018
  kanway, Danyal_King, R@OUF و 128 نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.
 2. Metal Gear

  Gold User

  تاریخ عضویت:
  ‏Jan 16, 2010
  ارسال ها:
  2,576
  اینکه هر دوتا اکانت توییتر کوجیما " Ben Affleck رو دنبال میکنن کمی مشکوک میزنه چون الکی کسی رو دنبال نمیکنه! اون موقعی هم که کوجیما توی کونامی حضور داشت ابراز علاقه کرده بود باهاش همکاری کنه(که مربوط به ساخت فیلم متال گیر میشد و پروژش کنسل شد)

  [​IMG]
   
  Solidsnake_1, MaMaSaN, D_grayman و 14 نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.
 3. REDEMPTiON313#

  کاربر سایت

  تاریخ عضویت:
  ‏Nov 26, 2010
  ارسال ها:
  575
  نام:
  AAA
  PEDRAMGOLCHIN, Octienne, MaMaSaN و 10 نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.
 4. Oakenshield

  Oakenshield Fire and Cold Ashes
  کاربر سایت

  تاریخ عضویت:
  ‏Jan 23, 2015
  ارسال ها:
  2,256
  نام:
  محمد
  In Engine Pics:
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
   
  Armin.jrpg, PEDRAMGOLCHIN, Octienne و 20 نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.
 5. isapor1234

  کاربر سایت

  تاریخ عضویت:
  ‏Mar 31, 2016
  ارسال ها:
  153
  نام:
  امیر
  بازی zone of the enders که کوجیما پروداکشنز والت سال 2003 توسط کونامی منتشر کرد

  [​IMG]

  [​IMG]

  شباهت های زیادی به این بازی داره :-w این بند و طناب داره مثلا سمت چپی به کمر وصل شده لباسه هم شباهت های زیادی داره مثل اون دایره ها یا ماسک شخصیت البته بیشتر دیزان و کاراکتر ها شبیه متال گیر هستش :-?
   
  PEDRAMGOLCHIN, Octienne, GHOST OF SPART و 13 نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.
 6. Cloud Strife

  کاربر سایت

  تاریخ عضویت:
  ‏Nov 13, 2006
  ارسال ها:
  12,119
  نام:
  ماکان
  جالب اینه که این عکس ماله the 2nd Runner هست، یعنی تنها شماره از بازی که طراح شخصیت ها شینکاوا بوده. در نتیجه بعید نیست شینکاوا و کوجیما برای طراحی شخصیت های DS از همین الهام گرفته باشن.
   
  KingAmir, Sunderland, ps3_360_wii و 4 نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.
 7. Sunderland

  کاربر سایت

  تاریخ عضویت:
  ‏May 18, 2012
  ارسال ها:
  2,930
  نام:
  Ebrahim
  3174005-konami1.jpg
   
  Turok-71, agent 360, Daedalus و 25 نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.
 8. amirone

  کاربر سایت

  تاریخ عضویت:
  ‏Aug 13, 2014
  ارسال ها:
  2,455
  [​IMG]

  [​IMG]
   
  mahdi-ps4, bezad, PEDRAMGOLCHIN و 18 نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.
 9. Oakenshield

  Oakenshield Fire and Cold Ashes
  کاربر سایت

  تاریخ عضویت:
  ‏Jan 23, 2015
  ارسال ها:
  2,256
  نام:
  محمد
  کوجیما تصویر زیر را به مناسبت سال نو منتشر کرد:
  [​IMG]
   
  bezad, Octienne, slipkboy و 12 نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.
 10. isapor1234

  کاربر سایت

  تاریخ عضویت:
  ‏Mar 31, 2016
  ارسال ها:
  153
  نام:
  امیر
  یه تیکه از تریلر بازی رو به سبک فیلم‌های جنایی آلفرد هیچکاک دراوردم [​IMG]

  دانلود ویدیو با کیفیت: 1080 | 720 | 360
  [​IMG]
   
  #354 isapor1234, ‏Jan 12, 2017
  آخرین ویرایش: ‏Jan 26, 2017
  bernoos, bezad, PEDRAMGOLCHIN و 12 نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.
 11. Cloud Strife

  کاربر سایت

  تاریخ عضویت:
  ‏Nov 13, 2006
  ارسال ها:
  12,119
  نام:
  ماکان
  خیلی خوبه!:D

  [​IMG]
   
  Armin.jrpg, vivanred, bezad و 8 نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.
 12. Sunderland

  کاربر سایت

  تاریخ عضویت:
  ‏May 18, 2012
  ارسال ها:
  2,930
  نام:
  Ebrahim
  C3AXhZpXcAANnEK.jpg C3AXhZsXcAAsmft.jpg C3AXhZtWEAEKcES.jpg C3AXhZyXgAAKYWz.jpg
   
  James Bond, Octienne, Ehsan95_76 و 15 نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.
 13. YAKUZA_2

  کاربر سایت

  تاریخ عضویت:
  ‏Nov 3, 2008
  ارسال ها:
  1,404
  اصلا وقتی این بازی داره روی PS4 میاد آدم میتونه به گزینه دیگه ای هم فکر کنه:Dحالا اونایی که وضعشون خوبه داستانشون جداست:-" ولی 90% گیمرا معمولا فقط میتونن یه پلتفرم رو درست حسابی روش بازی کنن.
   
  mahdi-ps4 این نوشته را Like کرده است.
 14. Kaine

  Kaine Kuraudo Sutoraifu
  Gold User

  تاریخ عضویت:
  ‏May 29, 2009
  ارسال ها:
  9,089
  نام:
  احسان
  Kojima Productions’ New Office Is As Stylish As You’d Expect From Hideo Kojima

  [​IMG]

  [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]
  [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]

  پ.ن: یه تور گردشگری بذارن توی جذب توریست به شدت می تونه موفق باشه استودیو :D
   
  Armin.jrpg, PXG, Criminal و 27 نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.
 15. isapor1234

  کاربر سایت

  تاریخ عضویت:
  ‏Mar 31, 2016
  ارسال ها:
  153
  نام:
  امیر
  یه تیکه از تریلر بازی Death Stranding رو با موسیقی متن فیلم Sicario تلفیق کردم (سازنده آهنگ: Jóhann Jóhannsson) و فیلتر سبز رنگ گذاشتم.

  مشاهده ویدیو در آپارات
  [​IMG]
  (Death Stranding - The Beast (Sicario Soundtrack
  دانلود ویدیو با کیفیت: 1080p | 720p | 360p

   
  jhoobin, armintn, PXG و 10 نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.
 16. isapor1234

  کاربر سایت

  تاریخ عضویت:
  ‏Mar 31, 2016
  ارسال ها:
  153
  نام:
  امیر
  Cpt. price و jhoobin این نوشته را Like کرده اند.