PlayStation Days Gone

cyq3_1.png

بررسی بازی Days Gone

بازی Days Gone عنوانی جهان باز و سوم شخص ، همراه با ماجراجویی در سبک ترس و بقا است که توسط SIE Bend Studio در حال توسعه است و به صورت انحصاری برای PS4 در تاریخ 26م آپریل 2019 ، برابر با 6م اردیبهشت 98 منتشر خواهد شد . این عنوان آخرالزمانی 2 سال پس از وقوع یک بیماری هولناک و همه گیر رخ داده است ، تقریبا تمام بشریت را به کام مرگ کشانده و میلیون ها نفر را به "Freakers" تبدیل کرده است ، بازی دارای سیستم آب و هوایی پویا و چرخه شبانه روز می باشد . انجین بازی Unreal Engine 4 می باشد و از PS4 PRO پشتیبانی می کند .

1504_3.png

شخصیت اصلی بازی نامش دیکون است ، در تریلر بازی مشاهده کردیم دیکون همسرش سارا را به یاد می آورد که تنها خاطرات خوش او پس از پخش شدن ویروس است و احتمال مبتلا شدن سارا توسط این بیماری .
اکنون آخرالزمان ؛ دیکون عضو گروهی از موتورسواران است که دنیا برای آن‌ها در جاده‌ها خلاصه شده و دیگر زندگی و دوستی برایشان معنایی ندارد ، تنها چیزی که برای آن‌ها باقی مانده ، تلاش برای بقا در این دنیای بی‌رحم است . همه‌ جا پر شده از موجودات زامبی‌ مانند به نام فریکرها ، شهرها تبدیل به گورستان شده اند و بازماندگان به جنگلها و کوهها پناه برده اند ، موتور دیکون نقش اساسی در بازی ایفا خواهد کرد .
ناامیدی دیکون ، خاطرات تلخی که از گذشته برایش باقی مانده ، دنیای ضد قهرمانی که هر کس برای نجات جان خود دست به هر عملی می زند ، علتهایی که شخصیت پردازی دیکون را در طول بازی در بین بازیکنان قوی و قوی تر میکند .

iir2_2.png

وسیله نقلیه اصلی موتورسیکلت است ، با قطعاتی که در طول بازی به دست می آورید می توان به منظور افزایش سرعت ، دوام یا مانور نسبت به سایر پارامترها تغییرات ایجاد کرد ، بازیکن می تواند اهداف را با روشهای مختلفی پشت سر بگذارد ، از اختفا تا استفاده از سلاحهای گوناگون با بردهای متفاوت و تعامل با محیط . سیستم کرفتینگ در بازی باعث می شود بازیکن در قسمت آیتمها ، قادر به تولید موارد جدید برای بهبود کارایی مبارزه شود . مدیریت منابع از جمله مواردیست که بازیکنان را در طول بازی به چالش می کشد و در گیم پلی نقشی پررنگ خواهد داشت ، مانند تمام شدن سوخت موتورسیکلت ، حیوانات آلوده مانند خرس و گرگ در بازی حضور دارند که در بعضی موارد فرار ! ، منطقی ترین راه پشت سرگذاشتن این موجودات است .

76gn_giphy.gif
1fs5_giphy_(3).gif
bit_giphy_(2).gif

DIGITAL DELUXE EDITION

The full game downloadable from PlayStation Store , with a digital soundtrack and art book , three bike skins , the monkey wrench fast repair tool and a PS4 dynamic theme

iw1h_5.png

SPECIAL EDITION

The full game with a SteelBook case , a physical and digital artbook , the original soundtrack on CD, three drifter bike skins , the monkey wrench fast repair tool and a PS4 dynamic theme

hctb_6.png

Collector's Edition

The full game with a SteelBook case , the collector’s edition statue , six collector pins , a clothing patch , four decals and all the special edition content

cpji_4.png

Standard

The full game on Blu-ray Disc

oj9_days-gone-standard-bd-edition-two-column-01-ps4-05feb19nz_1549329195903.png

Last edited by a moderator:

« Lions Gate »

کاربر سایت
Aug 9, 2014
444
نام
سام
کمی اطلاعات:
- بازی بخش مالتی‌پلیر نداره.
بسیار عالی . خدایی خسته شدیم انقدر مزخرفات انلاین تحویلمون دادن . همین که بخش انلاین نداره نوید داستان قوی رو میده .

Tommy Fisher

Shit happens
کاربر سایت
Apr 5, 2009
5,954
نام
رضـا
این بازی دقیقاً همون چیزیه که من میخوام یعنی با وجود نمایش های فوق العاده عناوین دیگه توی کنفرانس, Days Gone برای من Game of Show بود . دمو Extended رو دیدم واقعاً فوق العادست (پیشنهاد میکنم حتماً ببینید) . ستینگ بازی محیط کاملاً OW اون حجم انبوه زامبی ها و میلیون ها (!!) راه مختلفی که میشه مرحله رو پیش برد و با زامبی ها مقابله کرد باورنکردنیه !

اطلاعات جدید هم که قسمتیش رو مهدی گذاشت واقعاً عالیه . توی HUD بازی علامت های میزان بنزین و سلامت انجین موتور هم رویت میشه که میتونه یکی از محرک های فوق العاده برای بازیکن باشه تا محیط رو کاملاً کنکاش کنه .
در کل واقعاً امیدوارم نسبت به این بازی .

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
16,997
نام
آریا
آقا این دموی کامل تر رو از دست ندین! :D watch?v=bGej8K1r8KI
من توی کنفرانس با بازی حال کردم، ولی بعد از دیدن دمو عاشقش شدم! البته شاید اصلاً هیچ وقت سراغش نرم، چون به زامبی جماعت حساسیت دارم و این بازی هم از شدت هیجان و استرس چیزی هست که کمتر نمونه ای داره! :|
یعنی قشنگ مثل شبیه ساز World War Z می مونه و زامبی ها همچین مثل سیل از در و دیوار میریزن که آدم نمیتونه نفس بکشه!! توی دموی جدید هم طرف انواع و اقسام کارها رو میکنه، ولی باز آخرش از پس زامبی ها برنمیاد و توی همون جای قبلی تموم میشه. البته مشخصه که دمو رو به خاطر E3 محدود کردن و میخواستن هیجان بیشتری داشته باشه، وگرنه میتونست بزنه به دل جنگل و فرار کنه، ولی اینکه تا کِی فرار کنه مشخص نیست! :D چون با چیزی که من دیدم زامبی ها ول کن نیستن!
در مورد هوش مصنوعی زامبی ها و مهمات اسلحه هم به نظرم خیلی اشتباهه که Days Gone رو با بقیه بازی های این مدلی مقایسه کنیم. بازی کلاً یه هدف دیگه ای داره و در هر لحظه صدها زامبی به سمت بازیکن هجوم میارن. یعنی اگه هوش مصنوعی اینا خیلی خفن بود یا تیرهای کمی داشتیم، کلهم گیم پلی یه مدل دیگه میشد و به این شکل قابل اجرا نبود و بازی تبدیل میشد به یه چیز دیگه. ولی الآن مهمات زیادی داریم و البته زامبی ها هم به سمت بینهایت میل میکنن و باید از هر گوشه و کنار محیط استفاده کرد. مثلاً کاراکتر با چاقو طنابی که چوب ها رو نگه میداره پاره میکنه که روی زامبی ها بیفتن، یا با C4 انفجار راه میندازه و الوار میریزه رو سر این بدبخت ها. ولی خب هیچ جا امنیت نداره و توی هر خونه و کلبه ای هم که بریم، باز بروبچ از در و دیوار میریزن تو و کلاً از نظر هیجان چیز عجیبیه! :| :D
یه سری عکس گرفتم که خب به خاطر کیفیت Youtube زیاد تعریفی نداره، ولی حتماً خودتون ویدئو رو ببینین.

استفاده از محیط برای مقابله با زامبی ها و موج های عظیم زامبی:

یکی از عزیزان در فاصله نزدیک! :D

قطع عضو خفن هم داریم که خب توی عکس چیز خاصی معلوم نیست!

و استفاده از محیط برای سلاخی زامبی ها:

ps4 only

کاربر سایت
Jun 7, 2015
993
نام
علی جون
یک لحظه فک کردم دلست دوم هست
بسیار خوشم امد
خداکنه داستان ابکی نداشته باشه
برخی ایرادات بر طرف شه
مثلا تیر ها کم باشه نه این این بیست تا خشاب تو دمو عوض میکرد
هز هر وسیله برا دفاع استفاده کنه

Democracy

Stay hungry. Stay foolish.
کاربر سایت
Feb 15, 2010
4,957
این موجوداتی که تو بازی بودن من رو بدجور یاد Abby های سریال Wayward Pines انداختن :-" اون لامصب ها که بد جونورایی هستن امیدوارم اینا اینجوری نباشن :D

• Like
Reactions: all4u and sajadkh

sajadkh

کاربر سایت
Jul 28, 2012
2,181
نام
Sajjad
این موجوداتی که تو بازی بودن من رو بدجور یاد Abby های سریال Wayward Pines انداختن :-" اون لامصب ها که بد جونورایی هستن امیدوارم اینا اینجوری نباشن :D
اتفاقا همونجورین که میگی از اسمشونم معلوم داره کلا قاطین ول کن هم نیستن فقط فله ای میریزن باید بکشی کلا هیجان استرس از اسمشونم معلومه کلا عصاب ندارن Freakers
و اینکه میلیون ها راه واسه جلو بردن بازی هستش شدیدا پشم ریزونه.خداییش گیم پلی بازی خیلی خوبه کلا به نظرم این Freakers دسته جمعی حمله میکنن سازنده ها هم اینو گفتن که دو نوع Freakers وجود داره یه نوعشون به صورت دسته جمعی حمله میکنن

amir nakhaee

کاربر سایت
Dec 13, 2013
1,802
نام
امیر
الان بازی open worldــه یا فقط سندباکسه ؟ فکر کنم توی کنفرانس گفتن open world اما توی اطلاعات جدیدی که اومد گفتن سندباکسه !

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,177
نام
ماکان
دقت کردید نمایش بازی چقدر شبیه به Horizon بود؟‌ یعنی اول صدای یه نریتور در مورد اینکه دنیا چطور از مسیر عادی خارج شد و تبدیل به این فاکد آپ شده توضیح میداد، بعد شخصیت به بالای یه صخره در یک بلندی میرفت و به افق خیره میشد (!)، یه Draw Distance عالی، موسیقی تموم میشد و بعد گیم پلی شروع...

کلا فرم تریلر و نمایش بازی کامل کپی پیست نمایش اولیه Horizon بود. البته خود بازی به شدت عالیه و من به عنوان علاقه مند به زامبی ها! به شدت لذت بردم ازش. البته هنوز اکستندد رو ندیدم اما میبینم الان!:D

NEXT GEN GAMER

کاربر سایت
Oct 29, 2007
1,023
این دموی Extended بازی عالی بود!!! (موندم چرا اینو نمایش ندادن تو کنفرانس! خب مشخصه چون جای رد دد رو هول هولکی گرفتx-(:D) من راستش نمایش خود بازی تو کنفرانس زیاد جذبم نکرد ولی وقتی این دمو رو دیدم که از انواع و اقسام راه ها می خواد این وحشی ها رو بکشه ولی بازم ول کن نیستن خیلی حال کردم به نظرم این بازی با یه داستان پویا و دنیای بزرگ به یه عنوان خاص و موفق می تونه تبدیل بشه حدقل تا قبل tlou 2 بسیار میچسبه:D

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,177
نام
ماکان
این دموی Extended بازی عالی بود!!! (موندم چرا اینو نمایش ندادن تو کنفرانس! خب مشخصه چون جای رد دد رو هول هولکی گرفتx-(:D) من راستش نمایش خود بازی تو کنفرانس زیاد جذبم نکرد ولی وقتی این دمو رو دیدم که از انواع و اقسام راه ها می خواد این وحشی ها رو بکشه ولی بازم ول کن نیستن خیلی حال کردم به نظرم این بازی با یه داستان پویا و دنیای بزرگ به یه عنوان خاص و موفق می تونه تبدیل بشه حدقل تا قبل tlou 2 بسیار میچسبه:D

لینک بده منم ببینم!:D

• Like
Reactions: Adidas95

B_O_X_E_R

کاربر سایت
Feb 16, 2016
601
نام
آرین کمال
یکی از بهترین گرافیک هایی بود که تو e3 دیدم با این اتمسفر!
بازی هنوز محبوب نشده ولی رفته رفته میشه چون گرافیک فک براندازی داره کافیه به اون صحنه ای که با زنه سوار موتور هستن دقت کنید وزش باد چجوری لباس کرکترارو تکون میداد!

mahdi-ps4

کاربر سایت
Nov 13, 2015
757
اقا وحشتناک با این بازی حال کردم
حتی تصورشم سخته اون تعداد زامبی دنبالت بیفتن بعد سوار موتور شروع به فرار کنی بعد از چپو راست از داخل جنگل زامبی بریزه سرت یا بری نوک قله کوه بعد ببینی لشکر زامبیا دارن میان بالا شدیدا با فرم زامبیا و نوع حرکتشون که دقیقا عین world war z حال کردم منتظرشم بد جور!!
واقعا سونی هر نوع سلیقه ای رو جواب میده با انواع انحصاریاش!!
یه همچین چیزی تو لیست انحصاریای سونی کم بود که اضافه شد!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر