Gears of War 4 | PC

توسعه دهنده : The Coalition
ناشر : Microsoft studios
تاریخ انتشار : پاییز 1395
پلتفرم : XBOX ONE & Windows 10

در کنفرانس E3 مایکروسافت مشخص شد Gears of War 4 به صورت همزمان برای ویندوز 10 نیز عرضه میشود

همونطور که ما می دونیم GEARS OF WAR 3 با از بین رفتن کامل لوکاست ها و لمبنت ها توسط دستگاه Counter Measure آدام فینکس و کشته شدن کویین میراه توسط مارکوس فینکس به اتمام رسید و سیاره SERA بار دیگر بعد از گذشت نزدیک به 100 سال جنگ چهره آرامش رو به خود بگیرد اما مساله این است که این آرامش تا چه حد پایدار است؟

داستان Gears of War 4 بیست و بنج سال پس از اتفاقات شماره سوم بازی رخ خواهد داد,شخصیت اصلی بازیJD Fenix پسر مارکوس فینکس می باشد که به همراه 2 تا از دوستان خود kait و del به دنبال پیدا کردن سر نخ هایی از گم شدن احالی روستا هستند که در این بین پی خواهند برد که هیولاهایی ناشناخته به آن ها حمله می کنند که قهرمان های داستان به دنبال پیدا کردن ارتباط بین ناپدید شدن مردم و منشاء پیدایش هیولاها هستند.
ارتش COG در پایان GEARS OF WAR 3 به دلیل انبوه زیاد اجساد لوکاستها قادر به از بین بردن تمامی آنها نبودن و قهرمانان ما بر این باورند که منشا پیدایش این هیولاهای جدید که Swarm نام دارند در یکی از گورستان های جمعی لوکاستها می باشد.
Swarm ها بخشی از تحدید برای کاراکتر های جدیدی بازی می باشند زیرا جو وحشیانه ی جدید SERA این بار نقش جدی تری را ایفا می کند,همونطور که قبلا ذکر شد دستگاه کانتر مژر آدام فینکس باعث شد تا از رشد لمبنسی و ایمولژن جلوگیری و برای همیشه به آن خاتمه دهد اما این پایان کار نیست چرا که باعث بوجود آمدن تغییرات گسترد ه ای در اکوسیستم سرا شده است که حاصل آن پدید آمدن طوفان های آتشین که Windflare نام دارند,این طوفان ها در وقع در 4 نوع طبقه بندی خواهند شد,از وزش باد های ملایم گرفته تا طوفان های وحشی به همراه رعد هایی کشنده که پلیر باید خیلی محتاتانه عمل کنند
طبق گفته راد فرگوسن بازی قرار هست به ریشه های خودش که ترس از ناشناخته ها و اتمسفر تاریک و خشن هست برگردد.

اطلاعات تایید شده :
- داستان بازی در 1 روز اتفاق خواهد افتاد.
- 3 فکشن در بازی وجود خواهد داشت :
COG : بازمانده ی سربازان جنگ با لوکاست ها که در قلمرو جدید در شهرهایی با دیوارهای بلند زندگی می کنند.
The Outsiders : افرادی هستند که تابع قوانین خودشون و در طبیعت زندگی می کنند ( همانند stranded های GEARS ها پیشین)
Swarm : گونه ای جدید از هیولا ها هستن که شامل pouncers,juvies,snatchers,screamer,swarms
- تمامی Execution های نسخه پیشین در بازی هست به اضافه موارد جدید که شامل :
Yank&shank - Vault kick - knife Execution
صلاح های جدید بازی : Dropshot - Buzzsaw - Buzzkill
- بازی دارای سیستم آب هوایی به صورت داینامیک می باشد.
- هنگام درگیری قابلیت به وجود آمدن کاور جدید برای سنگر گیری هست.
- کمپین بازی 1080P و 30fps می باشد.
- بازی دارای Co-op آنلاین 2 نفره می باشد.

تصاویر :

Characters

Weapons

Enemies

تریلرها :

گیم پلی جدید
لینک : Gears of War 4 - Conquering the fort

Gears of War 4 E3 2015 Gameplay Demo
- لینک

...

TOMORROW- لینک

با تشکر از @Musician

آخرین ویرایش:

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
برام جالبه هر سیستم پیشنهادی که میاد ملت غر می زنن اولا که ای سیستم ها عملا هیچ وقت با واقعیت جور نیست 1 چیزی برای خالی نبودن می زنن 2 اینکه دیگه کمتر از 750ti هم مگه داریم؟ سیستم اخری هم برای 4k 60 گفتن نیازه نه 1080 که اگر واقعا درست باشه که احتمالا از خوب هم چیزی فراتره البته 4k dynamic هست ظاهرا نه native

bluestar

کاربر سایت
Oct 7, 2005
1,024
اقا یه دقیقه این 1080 و 60 فریم و 4 کا و ... رها کنید راجب خود بازی صحبت کنید
هر چی تریلر بیتشر از بازی میبینم عطشم کمتر میشه. بازی انگار یه کپی پیست از شماره اول هست با عوض کردن دشمنا و گرافیک بالاتر. اصلا اون نرمی و انعطاف شماره سوم رو نداره. میترسم این رو هم که از شاهکار های ماکرو محسوب میشه به یه عنوان صرفا خوب تبدیل کنند. دقیقا بلایی که سر هیلو در اوردن

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
اقا یه دقیقه این 1080 و 60 فریم و 4 کا و ... رها کنید راجب خود بازی صحبت کنید
هر چی تریلر بیتشر از بازی میبینم عطشم کمتر میشه. بازی انگار یه کپی پیست از شماره اول هست با عوض کردن دشمنا و گرافیک بالاتر. اصلا اون نرمی و انعطاف شماره سوم رو نداره. میترسم این رو هم که از شاهکار های ماکرو محسوب میشه به یه عنوان صرفا خوب تبدیل کنند. دقیقا بلایی که سر هیلو در اوردن

preview ها که خیلی خوبه اما این نسل همه گند زدن اینم روش اتفاقی نمی افته دیگه عادت کردیم.

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,371
نام
Majid
تو ویندوز 7 هم اجرا می شه ؟؟ (تام رایدر گفته بودن فقط ویندوز 10 ولی روی 7 هم اجرا شد )
خیر بازی های مایکروسافت از این به بعد در انحصار ویندوز 10 هستن و به هیچ شکل روی ویندوز دیگه اجرا نمیشن (تازه فقط بیلد های جدیدش، روی نسخه های اولیه وین 10 هم اجرا نمیشه)
توم ریدر هم من هیچ جا نشنیده بودم بگن فقط روی 10، ولی اون کلا قضیش فرق داره.
البته خود مایکروسافت گفته بود بعضی بازی هاشو به استیم میاره. Quantum Break رو که آورد، احتمال این که اینم بیاره هست، البته احتمالا با 7-8 ماه تاخیر.
آره ممکنه اما کوانتوم بریک وضعش خیلی متفاوت تره نسبت به اینا، بازی های Remedy همیشه با تاخیر برا پی سی عرضه میشدن و در کل همچین انصحاری خاصی برای مایکرو محسوب نمیشدن اما گیرز آو وار یا فورتزا و ... که سال ها در انحصار کنسول مایکرو بودن احتمال اینکه به استیم بیان خیلی کمه.

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Vesemir

Vesemir

A WITCHER ON THE PATH
کاربر سایت
May 29, 2014
1,428
نام
کیوان
خیر بازی های مایکروسافت از این به بعد در انحصار ویندوز 10 هستن و به هیچ شکل روی ویندوز دیگه اجرا نمیشن (تازه فقط بیلد های جدیدش، روی نسخه های اولیه وین 10 هم اجرا نمیشه)
توم ریدر هم من هیچ جا نشنیده بودم بگن فقط روی 10، ولی اون کلا قضیش فرق داره.
البته خود مایکروسافت گفته بود بعضی بازی هاشو به استیم میاره. Quantum Break رو که آورد، احتمال این که اینم بیاره هست، البته احتمالا با 7-8 ماه تاخیر.
آره ممکنه اما کوانتوم بریک وضعش خیلی متفاوت تره نسبت به اینا، بازی های Remedy همیشه با تاخیر برا پی سی عرضه میشدن و در کل همچین انصحاری خاصی برای مایکرو محسوب نمیشدن اما گیرز آو وار یا فورتزا و ... که سال ها در انحصار کنسول مایکرو بودن احتمال اینکه به استیم بیان خیلی کمه.
خب فرق Quantum Break با بقیه بازیهای رمدی اینه که صاحب IP خود مایکروسافت هست، یعنی اومدن کوانتوم روی استیم تصمیمش با مایکروسافت بوده، به همین خاطر میگم شاید بیاد. با این وضع استور مایکروسافت هم خیلی ها حاضر نیستن بازی های استور رو بخرن، یکیش خود من که تو دانلود Forza Apex موندم و با این حجمی که گیرز داره خودم میرم روی X1 بازیش میکنم چون دانلود کردن 80 گیگ با این وضع اینترنت تقریبا غیر ممکنه برای من. خیلی های دیگه(نه فقط تو ایران حتی تو خود آمریکا) هم همین مشکلو با استور دارن.

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: majidred2011

Sha7ab

کاربر سایت
Dec 2, 2006
992
نام
شهاب
اینده بازی و دنیای گیم فقط و فقط در دست کنسول های بازی است نه در PC که بالاترین گرافیک رو هم براش خریداری کنی اخر سر یه جای بازی لنگ می زنه.
انحصاری ها در Pc شکست گیم رو به همراه داره .
همین بازی Gears of War نسخه یک براش Pc اومد چرا نسخه 2 و 3 و judgment نیومد؟؟؟
این نسخه 4 رو هم که برای pc منتشر دارن میکنند فقط و فقط به خاطر ترس ماکروسافت از فروش پایین هست اونم بخاطر اینکه xbox one کلا استقبال ازش نشده در مقابل PS4
من خودم از طرفداران ماکروسافت و کنسول هاش هستم و نمیخوانم نظرم رو تحمیل کنم و بحثی هم ندارم قصد توهین و جسارت به هیچ یک از دوستان گلم رو هم ندارم
ولی نباید نظر من رو هم حذف میکردن .
موفق باشید.
یاعلیمدد
توجیهتون برای اینکه آینده PC نابوده عالی بود! :))

kamyy

کاربر سایت
Mar 20, 2013
3,874
نام
بنیامین
بازی سنگینی هست :

ولی

سیستم من عالیه بازی رو می خوره
رم : ۳۲GB DDR4
گرافیک : AMD R9 380
سی پی یو : INTEL CORE I7 12CORE
هارد : ۵۰۰ SSD

فقط من شماره های قبلی رو نرفتم . مهمه ؟

hitman68

کاربر سایت
Sep 6, 2011
6,358
بازی سنگینی هست :

ولی

سیستم من عالیه بازی رو می خوره
رم : ۳۲GB DDR4
گرافیک : AMD R9 380
سی پی یو : INTEL CORE I7 12CORE
هارد : ۵۰۰ SSD

فقط من شماره های قبلی رو نرفتم . مهمه ؟
منم هیچکدوم نرفتم مطئنا بازی کنی بهتره ک فقط نسخه اول برای PC اومده
گرچه اونم کرک نشده (البته نسخه ای که جدیدا دادن)
اینم به احتمال زیاد کرک نمیشه پس زیاد فکرشو نکن چون میدونم نمیخری

kamyy

کاربر سایت
Mar 20, 2013
3,874
نام
بنیامین
منم هیچکدوم نرفتم مطئنا بازی کنی بهتره ک فقط نسخه اول برای PC اومده
گرچه اونم کرک نشده (البته نسخه ای که جدیدا دادن)
اینم به احتمال زیاد کرک نمیشه پس زیاد فکرشو نکن چون میدونم نمیخری
امان از کرک

MOHAMAD_PC

کاربر سایت
Apr 25, 2016
8
دوستان سلام
دوتا سوال دارم:
1.احتمال کرک شدن این بازی مثل بازی QUANTUM BREAK هست؟
2.اگه خدایی نکرده بازی کرک نشد از کجا میتونم بازی رو اورجینال تهیه کنم؟

Paradise Lost

کاربر سایت
Feb 4, 2016
2,983
نام
احمد
دوستان سلام
دوتا سوال دارم:
1.احتمال کرک شدن این بازی مثل بازی QUANTUM BREAK هست؟
2.اگه خدایی نکرده بازی کرک نشد از کجا میتونم بازی رو اورجینال تهیه کنم؟
هیچ جوره معلوم نیست!
شما یک اکانت مایکرسافت درست میکنی میزنی تو ویندوزت:D یک گیفت کارت 40 دلاری میخری ریجنت رو میزاری رو هند بازی رو از استور میخری میری تو حساب شما و دانلودش میکنی یا صبر میکنی سی دی کی اش رو تهیه میکنی بازم میزنی تو حسابت:D

• Like
Reactions: MOHAMAD_PC

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر