Gears of War 4 | PC

توسعه دهنده : The Coalition
ناشر : Microsoft studios
تاریخ انتشار : پاییز 1395
پلتفرم : XBOX ONE & Windows 10

در کنفرانس E3 مایکروسافت مشخص شد Gears of War 4 به صورت همزمان برای ویندوز 10 نیز عرضه میشود

همونطور که ما می دونیم GEARS OF WAR 3 با از بین رفتن کامل لوکاست ها و لمبنت ها توسط دستگاه Counter Measure آدام فینکس و کشته شدن کویین میراه توسط مارکوس فینکس به اتمام رسید و سیاره SERA بار دیگر بعد از گذشت نزدیک به 100 سال جنگ چهره آرامش رو به خود بگیرد اما مساله این است که این آرامش تا چه حد پایدار است؟

داستان Gears of War 4 بیست و بنج سال پس از اتفاقات شماره سوم بازی رخ خواهد داد,شخصیت اصلی بازیJD Fenix پسر مارکوس فینکس می باشد که به همراه 2 تا از دوستان خود kait و del به دنبال پیدا کردن سر نخ هایی از گم شدن احالی روستا هستند که در این بین پی خواهند برد که هیولاهایی ناشناخته به آن ها حمله می کنند که قهرمان های داستان به دنبال پیدا کردن ارتباط بین ناپدید شدن مردم و منشاء پیدایش هیولاها هستند.
ارتش COG در پایان GEARS OF WAR 3 به دلیل انبوه زیاد اجساد لوکاستها قادر به از بین بردن تمامی آنها نبودن و قهرمانان ما بر این باورند که منشا پیدایش این هیولاهای جدید که Swarm نام دارند در یکی از گورستان های جمعی لوکاستها می باشد.
Swarm ها بخشی از تحدید برای کاراکتر های جدیدی بازی می باشند زیرا جو وحشیانه ی جدید SERA این بار نقش جدی تری را ایفا می کند,همونطور که قبلا ذکر شد دستگاه کانتر مژر آدام فینکس باعث شد تا از رشد لمبنسی و ایمولژن جلوگیری و برای همیشه به آن خاتمه دهد اما این پایان کار نیست چرا که باعث بوجود آمدن تغییرات گسترد ه ای در اکوسیستم سرا شده است که حاصل آن پدید آمدن طوفان های آتشین که Windflare نام دارند,این طوفان ها در وقع در 4 نوع طبقه بندی خواهند شد,از وزش باد های ملایم گرفته تا طوفان های وحشی به همراه رعد هایی کشنده که پلیر باید خیلی محتاتانه عمل کنند
طبق گفته راد فرگوسن بازی قرار هست به ریشه های خودش که ترس از ناشناخته ها و اتمسفر تاریک و خشن هست برگردد.

اطلاعات تایید شده :
- داستان بازی در 1 روز اتفاق خواهد افتاد.
- 3 فکشن در بازی وجود خواهد داشت :
COG : بازمانده ی سربازان جنگ با لوکاست ها که در قلمرو جدید در شهرهایی با دیوارهای بلند زندگی می کنند.
The Outsiders : افرادی هستند که تابع قوانین خودشون و در طبیعت زندگی می کنند ( همانند stranded های GEARS ها پیشین)
Swarm : گونه ای جدید از هیولا ها هستن که شامل pouncers,juvies,snatchers,screamer,swarms
- تمامی Execution های نسخه پیشین در بازی هست به اضافه موارد جدید که شامل :
Yank&shank - Vault kick - knife Execution
صلاح های جدید بازی : Dropshot - Buzzsaw - Buzzkill
- بازی دارای سیستم آب هوایی به صورت داینامیک می باشد.
- هنگام درگیری قابلیت به وجود آمدن کاور جدید برای سنگر گیری هست.
- کمپین بازی 1080P و 30fps می باشد.
- بازی دارای Co-op آنلاین 2 نفره می باشد.

تصاویر :

Characters

Weapons

Enemies

تریلرها :

گیم پلی جدید
لینک : Gears of War 4 - Conquering the fort

Gears of War 4 E3 2015 Gameplay Demo
- لینک

...

TOMORROW- لینک

با تشکر از @Musician

آخرین ویرایش:

sms.moosavi

کاربر سایت
Sep 9, 2010
1,808
نام
سید محمد موسوی
دوستان راهی نیست این بازیو بدون نیاز به اینترنت ران کرد؟ یه جایی دیدم بازیو ۳۶۵ روز افلاینش میکنن؟
تا اونجا که می دونم یه سیستم که به عنوان سییستم اصلی مشخص شده باشه می تونه بازی رو آفلاین اجرا کنه. البته می شه وقتی وارد بازی شدید آفلاینش کنید که مثلا آپدیت نکنه دیگه. ولی نمی شه کلا آفلاین اجرا کرد مگر روی همون یه سیستم.

A-L-I

El amor es la fuerza más poderosa del mundo, amant
کاربر سایت
Jul 18, 2010
6,286
راهی هست بتونم این بازی رو با دوستم شیر کنم با هم بازی کنیم؟
میتونه با اکانتت به ویندوز لوگین بشه و بازی رو دانلود کنه و باهم آفلاین بازی کنید ، یا هر کدوم ـتون آنلاین هم بازی کنین اما نمیشه 2 تایی ـتون همزمان آنلاین باشید.

• Like
Reactions: Coffee Addicted

mehran3500

کاربر سایت
Feb 23, 2008
490
نام
master
تا اونجا که می دونم یه سیستم که به عنوان سییستم اصلی مشخص شده باشه می تونه بازی رو آفلاین اجرا کنه. البته می شه وقتی وارد بازی شدید آفلاینش کنید که مثلا آپدیت نکنه دیگه. ولی نمی شه کلا آفلاین اجرا کرد مگر روی همون یه سیستم.
همچین چیزی برا این بازی وجود ندارد اگر اپدیت بیاد غیر ممکنه آفلاین بشه حتی سینگلشم بازی کرد. اون گزینه بدرد یازیای ایندی و... می خوره.

sms.moosavi

کاربر سایت
Sep 9, 2010
1,808
نام
سید محمد موسوی
همچین چیزی برا این بازی وجود ندارد اگر اپدیت بیاد غیر ممکنه آفلاین بشه حتی سینگلشم بازی کرد. اون گزینه بدرد یازیای ایندی و... می خوره.
خب باید قبل این که بازی آپدیت رو چک کنه اینترنت رو قطع کنید. من خودم این طوری بازی کردم

Coffee Addicted

Better be careful The killer might be near
کاربر سایت
Dec 19, 2006
1,278
میتونه با اکانتت به ویندوز لوگین بشه و بازی رو دانلود کنه و باهم آفلاین بازی کنید ، یا هر کدوم ـتون آنلاین هم بازی کنین اما نمیشه 2 تایی ـتون همزمان آنلاین باشید.
پس بدرد نمیخوره...بهترین سیستم شیرینگ مال سونیه راحت هر دو آنلاین بازی میکنند این مسخره بازیا رو هم نداره

mehran3500

کاربر سایت
Feb 23, 2008
490
نام
master
خب باید قبل این که بازی آپدیت رو چک کنه اینترنت رو قطع کنید. من خودم این طوری بازی کردم
من نتونستم داداش. قبلا سعی کرده بودم. ارور فیلد چک آپدیت میده .خیلی عجیبه شما می تونی! البته ظاهرا شما نسخه های اشتراکی رو می گید که شاید فرق کن.

sms.moosavi

کاربر سایت
Sep 9, 2010
1,808
نام
سید محمد موسوی
من نتونستم داداش. قبلا سعی کرده بودم. ارور فیلد چک آپدیت میده .خیلی عجیبه شما می تونی! البته ظاهرا شما نسخه های اشتراکی رو می گید که شاید فرق کن.
نه من اوریج داشتم. اشتراکی نبود. به محض این که می رفت تو بازی کابل اینترنتو می کندم واسه آپدیت چک نکنه :D لامصب آپدیتاش وحشتناک بود!

Coffee Addicted

Better be careful The killer might be near
کاربر سایت
Dec 19, 2006
1,278
من این بازی رو سه بار دانلودش کردم بخاطر مشکلاتی پیش اومده اما الان که دارم بازی میکنم میبینم کاملا ارزشش رو داشته
این هم بگم که خیلی بده یه بازی تا کرک نشه تاپیکش شلوغ نمیشه....نمیدونم خبر دارید یا نه اما شاهکار بسیار بزرگی رو از دست میدین،با این حال به نظر من هر طور که شده این بازی رو بخرید حتی اشتراکی یا با هر روش دیگه

• Like
Reactions: kamyy

ArefTheGreat

کاربر سایت
Jul 7, 2009
1,179
نام
عارف واعظ قائمی
آقا آپدیت جدید هم با حجم 9.67 GB عرضه شد. خدا رحم کنه!!! کسی میدونه چندتا دیگه از اینا مونده؟
من واقعا تشکر میکنم اگه کسی منو سر عقل بیاره این باز رو دیگه پاک کنم، بیش از 2 ماه اصلا بازی نکردم، نمیدونم چه کرمی هست هنوز آپدیت میکنم، خدایی بازیش به من حال داد، ولی دیگه مسخره شده!!!! خدایی خودشون درک نمیکنن؟ طرف 500 گیگ تا 1 ترابایت xbox داره بعد 10-20% از فضا فقط رو یک بازی؟ خوب شاید یک وقت هوس کنم کمی بازی کنم!!! ولی نمیخوام انقدر آپدیت کنم!!!!!!!
*****آپدیت پست*****(ساعت 12:08 بعد از نیمه شب روز 5 شنبه 14 اردیبهشت 1396)
آقا لازم نیست آپدیت کنین حتما، تا به شما اجازه بده بازی کنین!!!
من الان تست کردم، دانلود آپدیت رو pause کردم از microsoft store و بازی رو اجرا کردم، بازی کامل اجرا میشه، حتی مپ های قدیمی هم قابل بازی هست به صورت آنلاین!!!! حالت داستانی هم که قعدتا اجرا میشد وقتی من multiplayer versus رو اجرا کردم!!! مثل اینکه فقط برای دسترسی به content های جدید نیاز به آپیدیت داره!!!!
yeeeeeeeeeeeeeeeeeey
کاش زودتر از این موضوع خبردار میشدم!!!!!!!!!!!!! دیگه از این به بعد اگر حسش بود آپدیت میکنیم!!!!!!!!!!! (که نیست حالا حالا ها!!!! LOL)

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: tokio_hotel

WW_EA

کاربر سایت
Aug 5, 2010
199
نام
EHSAN
اقا کسی مشکل وصل شدن به سرورهای آنلاین بازی رو داره؟
من وقتی می خوام versus یا horde بازی کنم با اینکه به اینترنت وصل هستم ولی بازی نمی تونه به هیچ سروری وصل بشه. کانکشن اینترنت رو هم که چک می کنم می بینم اصلا Send و Receive ندارم
در حالی که مثلا بخش Store یا Customization کار می کنه و آیتم ها به خوبی از اینترنت load میشن و بازی Send و Receive می کنه.
باید چی کار کرد؟

M.J_A47

کاربر سایت
Dec 1, 2016
6
آقا آپدیت جدید هم با حجم 9.67 GB عرضه شد. خدا رحم کنه!!! کسی میدونه چندتا دیگه از اینا مونده؟
من واقعا تشکر میکنم اگه کسی منو سر عقل بیاره این باز رو دیگه پاک کنم، بیش از 2 ماه اصلا بازی نکردم، نمیدونم چه کرمی هست هنوز آپدیت میکنم، خدایی بازیش به من حال داد، ولی دیگه مسخره شده!!!! خدایی خودشون درک نمیکنن؟ طرف 500 گیگ تا 1 ترابایت xbox داره بعد 10-20% از فضا فقط رو یک بازی؟ خوب شاید یک وقت هوس کنم کمی بازی کنم!!! ولی نمیخوام انقدر آپدیت کنم!!!!!!!
*****آپدیت پست*****(ساعت 12:08 بعد از نیمه شب روز 5 شنبه 14 اردیبهشت 1396)
آقا لازم نیست آپدیت کنین حتما، تا به شما اجازه بده بازی کنین!!!
من الان تست کردم، دانلود آپدیت رو pause کردم از microsoft store و بازی رو اجرا کردم، بازی کامل اجرا میشه، حتی مپ های قدیمی هم قابل بازی هست به صورت آنلاین!!!! حالت داستانی هم که قعدتا اجرا میشد وقتی من multiplayer versus رو اجرا کردم!!! مثل اینکه فقط برای دسترسی به content های جدید نیاز به آپیدیت داره!!!!
yeeeeeeeeeeeeeeeeeey
کاش زودتر از این موضوع خبردار میشدم!!!!!!!!!!!!! دیگه از این به بعد اگر حسش بود آپدیت میکنیم!!!!!!!!!!! (که نیست حالا حالا ها!!!! LOL)
سلام
داداش مطمئنی؟
یعنی من الان بخوام سی دی کی اشتراکی بازی رو بخرم با نسخه بدون اپدیت کار میکنه؟

ArefTheGreat

کاربر سایت
Jul 7, 2009
1,179
نام
عارف واعظ قائمی
سلام
داداش مطمئنی؟
یعنی من الان بخوام سی دی کی اشتراکی بازی رو بخرم با نسخه بدون اپدیت کار میکنه؟
والا اپدیت آخر که دانلود نکنی هم کار میکنه، ولی همون نسخه یک سال پیش رو نمیدونم والا کار میکنه یا نه.....

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر