Gears of War 4 | PC

توسعه دهنده : The Coalition
ناشر : Microsoft studios
تاریخ انتشار : پاییز 1395
پلتفرم : XBOX ONE & Windows 10

در کنفرانس E3 مایکروسافت مشخص شد Gears of War 4 به صورت همزمان برای ویندوز 10 نیز عرضه میشود

همونطور که ما می دونیم GEARS OF WAR 3 با از بین رفتن کامل لوکاست ها و لمبنت ها توسط دستگاه Counter Measure آدام فینکس و کشته شدن کویین میراه توسط مارکوس فینکس به اتمام رسید و سیاره SERA بار دیگر بعد از گذشت نزدیک به 100 سال جنگ چهره آرامش رو به خود بگیرد اما مساله این است که این آرامش تا چه حد پایدار است؟

داستان Gears of War 4 بیست و بنج سال پس از اتفاقات شماره سوم بازی رخ خواهد داد,شخصیت اصلی بازیJD Fenix پسر مارکوس فینکس می باشد که به همراه 2 تا از دوستان خود kait و del به دنبال پیدا کردن سر نخ هایی از گم شدن احالی روستا هستند که در این بین پی خواهند برد که هیولاهایی ناشناخته به آن ها حمله می کنند که قهرمان های داستان به دنبال پیدا کردن ارتباط بین ناپدید شدن مردم و منشاء پیدایش هیولاها هستند.
ارتش COG در پایان GEARS OF WAR 3 به دلیل انبوه زیاد اجساد لوکاستها قادر به از بین بردن تمامی آنها نبودن و قهرمانان ما بر این باورند که منشا پیدایش این هیولاهای جدید که Swarm نام دارند در یکی از گورستان های جمعی لوکاستها می باشد.
Swarm ها بخشی از تحدید برای کاراکتر های جدیدی بازی می باشند زیرا جو وحشیانه ی جدید SERA این بار نقش جدی تری را ایفا می کند,همونطور که قبلا ذکر شد دستگاه کانتر مژر آدام فینکس باعث شد تا از رشد لمبنسی و ایمولژن جلوگیری و برای همیشه به آن خاتمه دهد اما این پایان کار نیست چرا که باعث بوجود آمدن تغییرات گسترد ه ای در اکوسیستم سرا شده است که حاصل آن پدید آمدن طوفان های آتشین که Windflare نام دارند,این طوفان ها در وقع در 4 نوع طبقه بندی خواهند شد,از وزش باد های ملایم گرفته تا طوفان های وحشی به همراه رعد هایی کشنده که پلیر باید خیلی محتاتانه عمل کنند
طبق گفته راد فرگوسن بازی قرار هست به ریشه های خودش که ترس از ناشناخته ها و اتمسفر تاریک و خشن هست برگردد.

اطلاعات تایید شده :
- داستان بازی در 1 روز اتفاق خواهد افتاد.
- 3 فکشن در بازی وجود خواهد داشت :
COG : بازمانده ی سربازان جنگ با لوکاست ها که در قلمرو جدید در شهرهایی با دیوارهای بلند زندگی می کنند.
The Outsiders : افرادی هستند که تابع قوانین خودشون و در طبیعت زندگی می کنند ( همانند stranded های GEARS ها پیشین)
Swarm : گونه ای جدید از هیولا ها هستن که شامل pouncers,juvies,snatchers,screamer,swarms
- تمامی Execution های نسخه پیشین در بازی هست به اضافه موارد جدید که شامل :
Yank&shank - Vault kick - knife Execution
صلاح های جدید بازی : Dropshot - Buzzsaw - Buzzkill
- بازی دارای سیستم آب هوایی به صورت داینامیک می باشد.
- هنگام درگیری قابلیت به وجود آمدن کاور جدید برای سنگر گیری هست.
- کمپین بازی 1080P و 30fps می باشد.
- بازی دارای Co-op آنلاین 2 نفره می باشد.

تصاویر :

Characters

Weapons

Enemies

تریلرها :

گیم پلی جدید
لینک : Gears of War 4 - Conquering the fort

Gears of War 4 E3 2015 Gameplay Demo
- لینک

...

TOMORROW- لینک

با تشکر از @Musician

آخرین ویرایش:

sms.moosavi

کاربر سایت
Sep 9, 2010
1,808
نام
سید محمد موسوی
خودم میدونم. مشخصه داره هر کاری میکنه که Windows 10 رو محبوب تر و ملت رو ترغیب نصب اش کنه. ولی وقتی من میبینم که توی یه کاری خوب نیستم میسپارم دست اهل اش. یه نگاه به فروم خارجی در مورد Gears of war 4 یا بقیه بازی ها بکنید. خیلی ها مشکلات جور وا جور دارن. خودم شخصا بدجور مشکل سرعت دانلود از استور دارم. پیر میشم تا یه نرم افزار 14 مگی رو آپدیت کنم. وقتی میبینن که این همه مشکل آپدیت و آچیومنت و ... داره خب بیخیال شین. مطمعنا میشه کارهای دیگه ای کرد. نمیدونم چطوری. مثلا با استیم یه جور قرار داد ببنده که کاربران win 10 موقع خرید از استیم مزایای بهتری نسبت به بقیه سیستم عامل ها داشته باشن. یا هر راه حل دیگه ای. قرار نیست مایکروسافت توی همه چیز عالی باشه.
خب یه ذره صبر داشته باشید! استیم هم یک ساله به این جایی که الان هست نرسیده! مشکلات استور هم بالاخره برطرف می شه
البته اون چیزی که بیش از مشکلاتش منو نگران می کنه محدودیت و سختگیری های شدید مایکروسافته مثل این که به این سادگی هانمی شه از چیزی بکاپ گرفت یا خرید ها باید مستقیما از داخل استور انجام بشه یا این که فقط روی یک سیستم می شه آفلاین بازی کرد و ...

depth

کاربر سایت
Jul 17, 2014
110
سلام دوستان
اقا من برای بازی بیلد جدید ویندوز رو نصب کردم و آپدیت های بازی رو هم گرفتم و بازی رو نصب کردم اما وقتی میرم داخل بازی کارت گرافیک ثانویه اصلیم که انویدیا هستش رو نمیشناسه و بازی با کارت گرافیک اولیه که سطحش پایینتر اجرا میشه (لپتاپ دارای دو کارت گرافیک) باید چیکار کنم ویندوز کارت گرافیک رو بشناسه برای بازی ؟
درایور ها هم نصبه و با اپدیت قدیم و جدید انویدیا هم امتحان کردن اما درست نشد.
graphic.png

hitman68

کاربر سایت
Sep 6, 2011
6,332
سلام دوستان
اقا من برای بازی بیلد جدید ویندوز رو نصب کردم و آپدیت های بازی رو هم گرفتم و بازی رو نصب کردم اما وقتی میرم داخل بازی کارت گرافیک ثانویه اصلیم که انویدیا هستش رو نمیشناسه و بازی با کارت گرافیک اولیه که سطحش پایینتر اجرا میشه (لپتاپ دارای دو کارت گرافیک) باید چیکار کنم ویندوز کارت گرافیک رو بشناسه برای بازی ؟
graphic.png
همه لپ تاپ ها مشه گفت دو گرافیک دارن معمولا خودش اتوماتیک گرافیک بالاتر انتخاب میکنه اگ نکرد کافیه روی ایکون بازی راست کلیک کنین و از منوی باز شده از بالا گزینه دوم فک کنم باشه اونجا گرافیک انتخاب کنین

depth

کاربر سایت
Jul 17, 2014
110
همه لپ تاپ ها مشه گفت دو گرافیک دارن معمولا خودش اتوماتیک گرافیک بالاتر انتخاب میکنه اگ نکرد کافیه روی ایکون بازی راست کلیک کنین و از منوی باز شده از بالا گزینه دوم فک کنم باشه اونجا گرافیک انتخاب کنین
با تشکر ممنون از پاسختون ولی بنده اینو خودم میدونم شما متوجه منظور من نشدین تو قسمت shared system memory باید مقدر 3گیگ نشون بده و همین طور که میبینید ویندوز گرافیک اینویدیا رو شناسایی نمیکنه(generic pnp monitor)

meysam_gamer

کاربر سایت
Mar 11, 2006
457
نام
میثم
سلام بر دوستان من امروز دیتای بازیرو گرفتم. البته اصل کاری اکانت بازیه هالا سوالم اینه که ارزش داره این همه پول بدم بره این بازی؟ بخش چند نفرش چحوریاس؟بازیکن داره یا بده یه مدت فراموش میشه؟و اخرین سوالم اینه که اکانت بازیرو از کجا تهیه کنم؟

Sent from my E6633 using Tapatalk

NO ps3

کاربر سایت
May 5, 2009
2,161
نام
محسن
من امروز بازی نصب کردم یه آپدیت 5.5 گیگی هم اومد که اونم نصب کردم و وارد بازی شدم یه 20 دقیقه بازی کردم بعد که ازش خارج شدم

وبعد دوباره بازی رو اجرا کردم داخل بازی این خطا رو میده http://uupload.ir/files/y5om_img_20161207_072711_hdr.jpg

از طریق استور هم PLAY کردم بازی همین خطارو میده :-/

god of shadow

کاربر سایت
Jul 19, 2009
409
سلام دوستان
graphic.png

درود

دوست عزیز ویندوز شما اصلا به طور رسمی کارت گرافیک انویدیا رو نشناخته باتوجه به این عکس. شما یه عکس از device manager بزار. قسمت display adapter ببینیم اوضاع چطوریه
توی گوگل هم یه سرچ برای نصب درایور کارت گرافیک به صورت دستی بکن. از همین قسمت device manager انجام میشه. فکر کنم مشکلت حل بشه

NO ps3

کاربر سایت
May 5, 2009
2,161
نام
محسن
من امروز بازی نصب کردم یه آپدیت 5.5 گیگی هم اومد که اونم نصب کردم و وارد بازی شدم یه 20 دقیقه بازی کردم بعد که ازش خارج شدم

وبعد دوباره بازی رو اجرا کردم داخل بازی این خطا رو میده http://uupload.ir/files/y5om_img_20161207_072711_hdr.jpg

از طریق استور هم PLAY کردم بازی همین خطارو میده :-/
خب مشکل از غیر فعال کردن آپدیت ویندوز بود که حل شد

ArefTheGreat

کاربر سایت
Jul 7, 2009
1,172
نام
عارف واعظ قائمی
سلام دوستان
یک سوال این بازی قرار هست هر ما یک چیزی حدود 5 گیگابایت رو حجمش اضافه به شه؟ خوب یعنی یک سال دیگه میشه گفت تنها 150 گیگ از هارد آدم باید مختص این بازی باشه؟ نمیشه کاری کرد که فقط کسایی که Season pass دارن map های جدید رو بگیرن؟

Annunaki ™

کاربر سایت
Jan 14, 2014
3,728
نام
رضا.آ
دوستان دیتای شاتل لند مشکلی نداره از اونجا بگیرم؟ اونم نسخه 3dm

به هیچ عنوان نسخه داخل شاتلند یا سایتهای دیگه رو دانلود نکنید .
من برای fh3 اینکار رو کردم

این فایلها چون با یک اکانت دیگه و روی یک os دیگه دانلود شده دارای certificate ایه که متاسفانه ویندوز شما اون رو برای نصب قبول نمی کنه
البته باز راهی برای نصب داره و من fh3 رو با همین روش نصب کردم .
اما بعد از نصب برای آپدیت به مشکل میخورید .
پس بهتره مستقیم از خود استور دانلود کنید یا لینک دانلود رو روی os خودتون با اکانت خودتون از استور استخراج و با idm دانلود و با powershell نصب کنید !

A$$A$$IN

کاربر سایت
Nov 24, 2009
168
نام
ALIREZA
پس بهتره مستقیم از خود استور دانلود کنید یا لینک دانلود رو روی os خودتون با اکانت خودتون از استور استخراج و با idm دانلود و با powershell نصب کنید !
سلام
میشه فقط اپدیت رو به این روش دانلود کرد؟ من از اپدیت قبلی هنوز نتونستم اپدیت کنم.... خیر سرم سیزن پس هم خریدم :|

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر