Gears of War 4 | PC

توسعه دهنده : The Coalition
ناشر : Microsoft studios
تاریخ انتشار : پاییز 1395
پلتفرم : XBOX ONE & Windows 10

در کنفرانس E3 مایکروسافت مشخص شد Gears of War 4 به صورت همزمان برای ویندوز 10 نیز عرضه میشود

همونطور که ما می دونیم GEARS OF WAR 3 با از بین رفتن کامل لوکاست ها و لمبنت ها توسط دستگاه Counter Measure آدام فینکس و کشته شدن کویین میراه توسط مارکوس فینکس به اتمام رسید و سیاره SERA بار دیگر بعد از گذشت نزدیک به 100 سال جنگ چهره آرامش رو به خود بگیرد اما مساله این است که این آرامش تا چه حد پایدار است؟

داستان Gears of War 4 بیست و بنج سال پس از اتفاقات شماره سوم بازی رخ خواهد داد,شخصیت اصلی بازیJD Fenix پسر مارکوس فینکس می باشد که به همراه 2 تا از دوستان خود kait و del به دنبال پیدا کردن سر نخ هایی از گم شدن احالی روستا هستند که در این بین پی خواهند برد که هیولاهایی ناشناخته به آن ها حمله می کنند که قهرمان های داستان به دنبال پیدا کردن ارتباط بین ناپدید شدن مردم و منشاء پیدایش هیولاها هستند.
ارتش COG در پایان GEARS OF WAR 3 به دلیل انبوه زیاد اجساد لوکاستها قادر به از بین بردن تمامی آنها نبودن و قهرمانان ما بر این باورند که منشا پیدایش این هیولاهای جدید که Swarm نام دارند در یکی از گورستان های جمعی لوکاستها می باشد.
Swarm ها بخشی از تحدید برای کاراکتر های جدیدی بازی می باشند زیرا جو وحشیانه ی جدید SERA این بار نقش جدی تری را ایفا می کند,همونطور که قبلا ذکر شد دستگاه کانتر مژر آدام فینکس باعث شد تا از رشد لمبنسی و ایمولژن جلوگیری و برای همیشه به آن خاتمه دهد اما این پایان کار نیست چرا که باعث بوجود آمدن تغییرات گسترد ه ای در اکوسیستم سرا شده است که حاصل آن پدید آمدن طوفان های آتشین که Windflare نام دارند,این طوفان ها در وقع در 4 نوع طبقه بندی خواهند شد,از وزش باد های ملایم گرفته تا طوفان های وحشی به همراه رعد هایی کشنده که پلیر باید خیلی محتاتانه عمل کنند
طبق گفته راد فرگوسن بازی قرار هست به ریشه های خودش که ترس از ناشناخته ها و اتمسفر تاریک و خشن هست برگردد.

اطلاعات تایید شده :
- داستان بازی در 1 روز اتفاق خواهد افتاد.
- 3 فکشن در بازی وجود خواهد داشت :
COG : بازمانده ی سربازان جنگ با لوکاست ها که در قلمرو جدید در شهرهایی با دیوارهای بلند زندگی می کنند.
The Outsiders : افرادی هستند که تابع قوانین خودشون و در طبیعت زندگی می کنند ( همانند stranded های GEARS ها پیشین)
Swarm : گونه ای جدید از هیولا ها هستن که شامل pouncers,juvies,snatchers,screamer,swarms
- تمامی Execution های نسخه پیشین در بازی هست به اضافه موارد جدید که شامل :
Yank&shank - Vault kick - knife Execution
صلاح های جدید بازی : Dropshot - Buzzsaw - Buzzkill
- بازی دارای سیستم آب هوایی به صورت داینامیک می باشد.
- هنگام درگیری قابلیت به وجود آمدن کاور جدید برای سنگر گیری هست.
- کمپین بازی 1080P و 30fps می باشد.
- بازی دارای Co-op آنلاین 2 نفره می باشد.

تصاویر :

Characters

Weapons

Enemies

تریلرها :

گیم پلی جدید
لینک : Gears of War 4 - Conquering the fort

Gears of War 4 E3 2015 Gameplay Demo
- لینک

...

TOMORROW- لینک

با تشکر از @Musician

آخرین ویرایش:

ArefTheGreat

کاربر سایت
Jul 7, 2009
1,179
نام
عارف واعظ قائمی
بله بخش داستانی 2 نفره هم میشه
والا من فكر يا من سوال رو بد گفتم، مشكل ما اين هست كه تو حالت horde و versus ميتونيم باهم بازي كنيم، ولي تو story بازي هر چي سعي ميكنيم، نفري كه join شده تا بازي شروع ميشه قطع ميشه. در واقع connection error ميده.
سوال دوم اين بود شما وقتي تو نسخه كامپيوتر هم ديگه رو invite ميكنين ، چه جوري متوجه ميشين؟
Notification كجا مياد؟
اگه دوستان بتونن راهنمايي كنين متشكر ميشم.

آخرین ویرایش:

Pois0nous

کاربر سایت
Sep 12, 2016
82
نام
Pooya

A_Severus

کاربر سایت
Jun 28, 2016
21
Gears of War 4 for PC will also include LAN support for gamers hoping to play on home networks. These features are applied to Campaign, Horde, and Multiplayer modes, on top of the cross-play support Microsoft confirmed for Windows 10 and Xbox One systems.

نوشته LAN برای پی سی در این حالات هست!
یه نگاه به این تاپیک بندازید:

[PC] We need true Crossplay! | Gears of War 4 | Forums | Gears of War - Official Site
تاپیکی که شما دادی مربوط به چیز دیگه ایه. مشکل ایشون چیز دیگه ای هست

• Like
Reactions: ArefTheGreat

ArefTheGreat

کاربر سایت
Jul 7, 2009
1,179
نام
عارف واعظ قائمی
منم نصب کردم همین مشکل رو دارم الان. مشکل از برقراری ارتباط از طریق teredo هست. لینک :
Teredo Address Not Obtained | Xbox App on Windows 10

خودم هنوز مشکلم حل نشده. دارم راه حل ها رو امتحان میکنم. مشکلم اگه حل شد میگم چکار کردم

ویرایش 1 :

برای من توی قسمت services که رفتم IP Helper روی حالت Disable بود. تغییرش دادم به اتوماتیک و start رو زدم. مشکل teredo توی اپلیکیشن Xbox رفع شد وی وقتی رفتم توی بازی دوباره ارور داد. برگشتم بیرون دوباره نوشته بود : Teredo Not Obtained. با این حال این مرحله رو انجام بدید :

Solution 6: Windows services required for Xbox Live multiplayer and party chat have been changed from their default values

There are four key services that are required for Xbox Live multiplayer and party chat to function on Windows 10. If any of these services have been disabled, you will need to re-enable them in order to use Xbox Live party chat and multiplayer systems.

Check to make sure that the required Windows services are enabled:

1. Enter Services in the search field on your toolbar (Cortana).
  2. Select Services from the search results.
  3. In the Services application, check the Start-up Type for the following services to ensure that they are set to their default values:
    IKE and AuthIP IPsec Keying Modules, Start-up Type: Automatic (Trigger Start)
    IP Helper, Start-up Type: Automatic
    Xbox Live Auth Manager, Start-up Type: Manual
    Xbox Live Networking Service, Start-up Type: Manual
ویرایش 2 :

این مرحله ی پایین رو که انجام دادم درست شد. فقط دقت کنید توی خود سایت مایکروسافت command دیگه ای نوشته که من اونو زدم برام کار نکرد. من خودم یه command براش پیدا کردم و جایگزین کردم که احتمال زیاد برای همه کار میکنه. کافیه مراحل زیر رو دنبال کنید :
(بازم میگم دقت کنیدکه راه حلی که توی سایت مایکروسافت هست ممکنه جواب نده. متن زیر رو دنبال کنید مشکلتون حل میشه)

نکته : ریستارت مرحله ی 7 فراموش نشه

Solution 2: Uninstall the Teredo adaptor

1. Right-click the Start icon, and then select Command Prompt (Admin).
  2. To disable Teredo, run the following command from the Admin command prompt:
    netsh interface Teredo set state disable

3. Right-click the Start icon, and then select Device Manager.
  4. Select View and then Show Hidden Devices.
  5. Select Network Adaptors.
  6. Identify any adaptors that contain "Teredo," such as Teredo Tunnelling Pseudo-Interface or Microsoft Teredo Tunnelling Adaptor. Right-click the adaptor name, and then select Uninstall.
  7. Restart your PC.
To re-enable the Teredo:

1. Right-click the Start icon, and then select Command Prompt (Admin).
  2. Run the following command from the Admin command prompt:
Netsh Int Teredo Set State Enterpriseclient
Note The Microsoft Teredo Tunnelling Adaptor will re-install automatically. Do not install theTeredo Tunnelling Pseudo-Interface adaptor manually in Device Manager, as this may cause issues with Teredo functionality.

نکته ی آخر : برای اینکه بتونید Coop بازی کنید، هر دو نفری که میخوان به هم وصل بشن باید توی Setting اپلیکیشن Xbox در ویندوز 10 قسمت Network که میرن Teredo روی حالت Obtained باشه. اگه یکی شون هم Obtained نباشه نمی تونن به هم وصل بشن.
و اینکه بدونید این مشکل رو همه ی کاربرهای دنیا دارن و باید دستی رفع کنن. پس اگه شما از طریق روش بالا مشکل رو حل کردید و نتونستید به صورت رندوم به کاربر دیگه ای متصل بشید حتما طرف مقابل این مشکل رو حل نکرده. پس سعی کنید برای Coop کسی رو پیدا کنید که مشکل رو حل کرده باشه و توی لیست friend هاتون ادش کنید و مستقیم به اون وصل بشید.

من خودم الان درستش کردم. اگر کسی خواست با من تست کنه ID ام رو میذارم اینجا توی اپ Xbox ادم کنید :
LordSeverus1997
سرور Discord هم دارم که تازه ساختم و دارم روش کار میکنم. فقط زبانش فارسی نیست ولی می تونیم چت صوتی انجام بدیم: Discord
آقا بابت وقتی که گذاشتی خیلی ممنون، یک like خالی واقعا کافی نبود، من شب برم خونه تست می کنم، ایشالا مشکل منم حل شه، Xbox id منم aref1372 هست، اگه شد بزنیم. ;)

A-L-I

El amor es la fuerza más poderosa del mundo, amant
کاربر سایت
Jul 18, 2010
6,286
بازی رو امروز روی Casual برای سومین بار البته به صورت Speedrun رفتم برای گرفتن اچیومنت The sound of Silence و اینکه بالاخره بهمون اچیومنت مسخره Ready for more رو بده ، Silence رو گرفتیم ، اما بازم برای اتمام بازی یه Ready for more نداد :)) دیگه Learned to hard way پیشکش اونم نداد :D نمیدونم دیگه چجوری باید تموم کرد بازی رو ، 3 بار روی Casual , Hardcore , Insane !!! این دفعه روی Casual یه کله Speedrun تایم که زدم 4 ساعت و 42 دقیقه شد تا شروع Credits .... تنها بازی ای بود که تا تقریبا 10 روز بعد از ریلیز 3 بار تمومش کردم :)

BitsandBytes

we will not falter, we will not fail!
کاربر سایت
Sep 2, 2012
3,985
نام
Mohammad
دوستان من بازی رو به صورت دیجیتالی روی ایکس وان گرفتم.راه حلی وجود داره که رو PC هم بازیش کنم؟

REDEMPTiON313#

کاربر سایت
Nov 26, 2010
569
نام
AAA
یعنی به صورت هم زمان هم میتونم رو ایکس وان بازیش کنم و هم ویندوز؟
هم زمان فکر نمیکنم بشه...
باید یا با کنسول یا پی سی بازی کنید،سیو هاتون سینک شه بعد دوباره با پی سی یا کنسول...

• Like
Reactions: BitsandBytes

sms.moosavi

کاربر سایت
Sep 9, 2010
1,808
نام
سید محمد موسوی
ببخشید این جا می گم چون تاپیک مشکلات پرنده پر نمی زنه کسی از دوستان تهرانی هست که لطف کنه دیتای بازی رو ازش بگیرم؟

Sobhan_23

کاربر سایت
May 31, 2009
4,162
نام
سبحان
بچه ها کسی تونسته بخش مولتی پلیر رو بره روی حالت Comptetive ؟ من هرچی سرچ میکنم چیزی پیدا نمیکنه ولی سوشال راحت پیدا میکنه!

Pois0nous

کاربر سایت
Sep 12, 2016
82
نام
Pooya
بچه ها کسی تونسته بخش مولتی پلیر رو بره روی حالت Comptetive ؟ من هرچی سرچ میکنم چیزی پیدا نمیکنه ولی سوشال راحت پیدا میکنه!
PC ؟ متاسفانه خیلی از بخش های versus نسخه ی پی سی به لطف کراس نبودن بازی مرده است!

• Like
Reactions: Sobhan_23

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر