Gears of War 4 | PC

توسعه دهنده : The Coalition
ناشر : Microsoft studios
تاریخ انتشار : پاییز 1395
پلتفرم : XBOX ONE & Windows 10

در کنفرانس E3 مایکروسافت مشخص شد Gears of War 4 به صورت همزمان برای ویندوز 10 نیز عرضه میشود

همونطور که ما می دونیم GEARS OF WAR 3 با از بین رفتن کامل لوکاست ها و لمبنت ها توسط دستگاه Counter Measure آدام فینکس و کشته شدن کویین میراه توسط مارکوس فینکس به اتمام رسید و سیاره SERA بار دیگر بعد از گذشت نزدیک به 100 سال جنگ چهره آرامش رو به خود بگیرد اما مساله این است که این آرامش تا چه حد پایدار است؟

داستان Gears of War 4 بیست و بنج سال پس از اتفاقات شماره سوم بازی رخ خواهد داد,شخصیت اصلی بازیJD Fenix پسر مارکوس فینکس می باشد که به همراه 2 تا از دوستان خود kait و del به دنبال پیدا کردن سر نخ هایی از گم شدن احالی روستا هستند که در این بین پی خواهند برد که هیولاهایی ناشناخته به آن ها حمله می کنند که قهرمان های داستان به دنبال پیدا کردن ارتباط بین ناپدید شدن مردم و منشاء پیدایش هیولاها هستند.
ارتش COG در پایان GEARS OF WAR 3 به دلیل انبوه زیاد اجساد لوکاستها قادر به از بین بردن تمامی آنها نبودن و قهرمانان ما بر این باورند که منشا پیدایش این هیولاهای جدید که Swarm نام دارند در یکی از گورستان های جمعی لوکاستها می باشد.
Swarm ها بخشی از تحدید برای کاراکتر های جدیدی بازی می باشند زیرا جو وحشیانه ی جدید SERA این بار نقش جدی تری را ایفا می کند,همونطور که قبلا ذکر شد دستگاه کانتر مژر آدام فینکس باعث شد تا از رشد لمبنسی و ایمولژن جلوگیری و برای همیشه به آن خاتمه دهد اما این پایان کار نیست چرا که باعث بوجود آمدن تغییرات گسترد ه ای در اکوسیستم سرا شده است که حاصل آن پدید آمدن طوفان های آتشین که Windflare نام دارند,این طوفان ها در وقع در 4 نوع طبقه بندی خواهند شد,از وزش باد های ملایم گرفته تا طوفان های وحشی به همراه رعد هایی کشنده که پلیر باید خیلی محتاتانه عمل کنند
طبق گفته راد فرگوسن بازی قرار هست به ریشه های خودش که ترس از ناشناخته ها و اتمسفر تاریک و خشن هست برگردد.

اطلاعات تایید شده :
- داستان بازی در 1 روز اتفاق خواهد افتاد.
- 3 فکشن در بازی وجود خواهد داشت :
COG : بازمانده ی سربازان جنگ با لوکاست ها که در قلمرو جدید در شهرهایی با دیوارهای بلند زندگی می کنند.
The Outsiders : افرادی هستند که تابع قوانین خودشون و در طبیعت زندگی می کنند ( همانند stranded های GEARS ها پیشین)
Swarm : گونه ای جدید از هیولا ها هستن که شامل pouncers,juvies,snatchers,screamer,swarms
- تمامی Execution های نسخه پیشین در بازی هست به اضافه موارد جدید که شامل :
Yank&shank - Vault kick - knife Execution
صلاح های جدید بازی : Dropshot - Buzzsaw - Buzzkill
- بازی دارای سیستم آب هوایی به صورت داینامیک می باشد.
- هنگام درگیری قابلیت به وجود آمدن کاور جدید برای سنگر گیری هست.
- کمپین بازی 1080P و 30fps می باشد.
- بازی دارای Co-op آنلاین 2 نفره می باشد.

تصاویر :

Characters

Weapons

Enemies

تریلرها :

گیم پلی جدید
لینک : Gears of War 4 - Conquering the fort

Gears of War 4 E3 2015 Gameplay Demo
- لینک

...

TOMORROW- لینک

با تشکر از @Musician

آخرین ویرایش:

Paradise Lost

کاربر سایت
Feb 4, 2016
2,940
نام
احمد
همون قدر نظر بدی که نسبت به پورت بازی داشتم غلط از اب در اومد ^_~ البته قبول داشته باشید از قصد نبود و این که واقعا با بازی کردن کوانتام و اوایل ریمیستر گرز و همین اواخر فورزا جایی هیچ اطمینانی نذاشت مایکرو :-O
در کل پورت این بازی این قدر شاهکار هست که منو از خرید ایکس باکس منصرف کرد :-) و با توجه به این که این بازی یک بازی معمولی نیست نمیشه بخاطر مشکلات استور از خریدش صرف نظر کرد :-) مایکرو هم از خر شیطون پایین نمیاد و بیخیال استورش نمیشه :[ شوخی شوخی دیگه ما هم باید کم کم عادت کنیم به این استور >:(

Pois0nous

کاربر سایت
Sep 12, 2016
82
نام
Pooya
من بازی رو خریدم و الان روی دانلوده چند روزه. شنیدم مولتی پلیر بازی Cross نیست! درسته یا دارن شوخی می کنن؟!
مگه همه جا نگفتن این بازی کراسه؟!! من 200 ت دادم با دوستام تو xb بازی کنم فقط! حالا می گن کراس نیست بخش مولتیش؟! مسخره کردن؟!!!

REDEMPTiON313#

کاربر سایت
Nov 26, 2010
569
نام
AAA
عزیز من این بازیایی که میگید چون فایل اپکس نیست شاید حق با شما باشه ولی از یک بازی دیگری (کیلر اینسکت) فایل اپکس تهیه کرده بودم و فولدرشم دارم الان بعد تعویض ویندوز نه اپکس نصب می شود و نه فولدرش. نظر شما چیه؟ (اررور ویندوز دولوپر لیسانس میده )
اگه قبلا درست بوده الان نصب نمیشه شاید ویندوزتون مشکل داره،
------------
REDEMPTiON313AA
ادد کنید!
------------
دوستان من مانیتورم 1080ــــه،به نظرتون UpScale کنم رو 2K یا بالاتر تاثیرش تو جزئیات زیاده یا خیلی[با مانیتور 1080]حس نمیشه؟
مشخصات سیستم هم: i7 6700K - 1080Founders - 16GBTridentZ

-Poormaz-

کاربر سایت
Oct 6, 2009
4,091
نام
پوریا
من بازی رو خریدم و الان روی دانلوده چند روزه. شنیدم مولتی پلیر بازی Cross نیست! درسته یا دارن شوخی می کنن؟!
مگه همه جا نگفتن این بازی کراسه؟!! من 200 ت دادم با دوستام تو xb بازی کنم فقط! حالا می گن کراس نیست بخش مولتیش؟! مسخره کردن؟!!!
اینطور که توی خبرهای رسمی خوندم وقتی با دسته بازی میکنید موقع matchmaking به پلیر های xbox هم میتونید اضافه بشید. ولی وقتی موس و کیبورد دصل باشه نه. فقط توی پلیر های PC دنبال باریکن میگرده.

• Like
Reactions: {ehsan}

ArefTheGreat

کاربر سایت
Jul 7, 2009
1,172
نام
عارف واعظ قائمی
------------
REDEMPTiON313AA
ادد کنید!
------------
دوستان من مانیتورم 1080ــــه،به نظرتون UpScale کنم رو 2K یا بالاتر تاثیرش تو جزئیات زیاده یا خیلی[با مانیتور 1080]حس نمیشه؟
والا دوست عزیز اول اینکه کاش جای این کارت یک 1070 میگرفتی و یک مانیتور 2k، چون این گرافیک شما الان حتی رو 4k هم میتونه همین gears of war 4 تقریبا فیکس رو 60 فریم بده، ولی خوب منطقی ترین کارش این هست که خودت هم تست کنی ببینی راحتی یا نه، والا من خودم مانیتورم 2k هست upscale کنم به 4k خیلی حس خوبی ندارم. فونت ها کمی کوچیک میشه، بعضی چیزا خیلی خوب معلوم نیست و.... در کل ترجیح من همون res ماکس مانیتور هست، ولی باز به خود شما بستگی داره، تست کن ببین راحتی، اگه آره خوب دیگه چه کاری به نظر بقیه داری.

Pois0nous

کاربر سایت
Sep 12, 2016
82
نام
Pooya
اینطور که توی خبرهای رسمی خوندم وقتی با دسته بازی میکنید موقع matchmaking به پلیر های xbox هم میتونید اضافه بشید. ولی وقتی موس و کیبورد دصل باشه نه. فقط توی پلیر های PC دنبال باریکن میگرده.
نه اونو سایت ها به عنوان یه راه حل به ماکروسافت پیشنهاد داده بودن

---
الان یه نیم ساعتی تو فروم گیرز چرخ زدم، دیدم نه تنها کراس پلی نیست و همه ناراضی ان! بلکه به شدت مشکل مچ میکینگ هم داره رو پی سی و همه ناراضی ان که هر چی وا میستن هیچ مچی پیدا نمی کنه!

A-L-I

El amor es la fuerza más poderosa del mundo, amant
کاربر سایت
Jul 18, 2010
6,286
به جرأت میشه گفت هیچ ایرادی بر این بازی وارد نیست و علاوه بر بخش اصلی، بخش آنلاین و Matchmaking در CO-OP و Online و به طور کلی مود Versus و Horde بی نقص و بسیار سریع و مطلوبه....

آخرین ویرایش:

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
بازی شروع خیلی خوبی داره اما بخش ربات ها حقیقتا خسته کننده می شه چیزی که انتظارشم داشتم به همین علتم متاش کمتر از انتظار شد.

گرافیک عالی هست فریم دهی بی نهایت خوب هست هر کاری می کنم هر چی افکت بهش می دم(تنظیمات گرافیکی بسیار گسترده ای بازی داره.) بازی زیر 60 بیا نیست:D

REDEMPTiON313#

کاربر سایت
Nov 26, 2010
569
نام
AAA
والا دوست عزیز اول اینکه کاش جای این کارت یک 1070 میگرفتی و یک مانیتور 2k، چون این گرافیک شما الان حتی رو 4k هم میتونه همین gears of war 4 تقریبا فیکس رو 60 فریم بده، ولی خوب منطقی ترین کارش این هست که خودت هم تست کنی ببینی راحتی یا نه، والا من خودم مانیتورم 2k هست upscale کنم به 4k خیلی حس خوبی ندارم. فونت ها کمی کوچیک میشه، بعضی چیزا خیلی خوب معلوم نیست و.... در کل ترجیح من همون res ماکس مانیتور هست، ولی باز به خود شما بستگی داره، تست کن ببین راحتی، اگه آره خوب دیگه چه کاری به نظر بقیه داری.

کلا گرافیک رو به نظرم باید چیزی گرفت که Feature Profترین گزینه باشه،ولی کلا به نسبت هزینه/پرفورمنس قبول دارم 1070 خیلی گزینه ی خوبیه...
upscale هم تست می کنم،دمت گرم جواب دادی...

----------------------------------
در مورد Matchmaking و وضعیت آنلاین بازی هم-با اینکه از مایکرو بعید بود-ولی واقعا عالی کار شده...
من هم با سیستم خودم تو خونه هم با سیستم سر کار بازی میکنم هیچ مشکلی نداره بازی پروفایلم هم بدون مشکل سینک میشه.......
---------------------------------
به علاوه ی اینا رو منوی بازی هم خیلی کار شده،مخصوصا انیمیشن های بخش کاستومایز و Gear Pack خیلی خوب بود.

• Like
Reactions: ArefTheGreat

-Poormaz-

کاربر سایت
Oct 6, 2009
4,091
نام
پوریا
نه اونو سایت ها به عنوان یه راه حل به ماکروسافت پیشنهاد داده بودن

---
الان یه نیم ساعتی تو فروم گیرز چرخ زدم، دیدم نه تنها کراس پلی نیست و همه ناراضی ان! بلکه به شدت مشکل مچ میکینگ هم داره رو پی سی و همه ناراضی ان که هر چی وا میستن هیچ مچی پیدا نمی کنه!
به لینک زیر برو و خط آخر رو بخون.خوده مایکروسافت گفته بود. کسی بهش پیشنهاد نداده بود. حالا این قابلیت توی بازی نیست دیگه نمیدونم. شاید نخواستن.
Gears of War 4 will have split-screen co-op for PC

These features are applied to Campaign, Horde, and Multiplayer modes, on top of the cross-play support Microsoft confirmed for Windows 10 and Xbox One systems.

aminxxx

کاربر سایت
Jan 10, 2009
1,002
نام
ramin
------------
REDEMPTiON313AA
ادد کنید!
------------
شما شارپنس رو بچسبون آخر AA هم آخر باشه نیاز به 4کا نداری منتها بجای این گزینه یک گزینه رندر نور و رفلکس نور داره که باید دستی اینارو از الترا بزاری روی insane و اونجاست که عرق کارتت درمیاد.

---------------------
مارو هم اد کنید :
Ramin021

-----------------------
یه مورد جالب پیدا کردم. یک گزینه در بخش advance video وجود داره که محدودیت vram رو اعمال میکنه اگر کارت گرافیکتون محدودیت ویرم نداره یا زمانی که این بازی dx12 از sli پشتبانی کرد و اگر شد vram هارو جمع کرد اون رو غیرفعال کنید توی تکسچرهای فرعی تاثیر داره ولی لامصب خوره ویرم میره بالا:
بعد کالاف که 11 گیگ بود این دوم با غیر فعال کردن این گزینه :o

s67jb2yu29zq3b0sjwm7.png

• Like
Reactions: sadegh93 and Fratos

ArefTheGreat

کاربر سایت
Jul 7, 2009
1,172
نام
عارف واعظ قائمی
آقا کسی میتونه داستانی بازی رو CO-OP با دوستش بره؟ (ما هر دو رو PC هستیم) تو حالت های versus و horde میشه راحت بازی کرد، ولی CO-OP اونی که join میشه به host درجا قطع میشه، تا لودینگ بازی تموم میشه، راستی کلا هم از خود بازی inv میکنیم هیچ notification خاصی نمیده، ولی بازی رو باز میکنیم، بعد از رو برنامه خود XBOX رو ویندوز 10 به هم وصل میشیم درست وصل میشه، چرا اینطوریه؟ کلا وقتی inv میکنی notification کجا میاد؟

A_Severus

کاربر سایت
Jun 28, 2016
21
آقا کسی میتونه داستانی بازی رو CO-OP با دوستش بره؟ (ما هر دو رو PC هستیم) تو حالت های versus و horde میشه راحت بازی کرد، ولی CO-OP اونی که join میشه به host درجا قطع میشه، تا لودینگ بازی تموم میشه، راستی کلا هم از خود بازی inv میکنیم هیچ notification خاصی نمیده، ولی بازی رو باز میکنیم، بعد از رو برنامه خود XBOX رو ویندوز 10 به هم وصل میشیم درست وصل میشه، چرا اینطوریه؟ کلا وقتی inv میکنی notification کجا میاد؟
بله بخش داستانی 2 نفره هم میشه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر