Prey | PC

گفتگو در 'بحث و تبادل نظر پيرامون بازی های PC' ایجاد شده توسط Ƥ.s.Y.c.H.o, ‏Jun 13, 2016.

1. Ƥ.s.Y.c.H.o

Ƥ.s.Y.c.H.o |ًٌ We're The Whites |
    کاربر فعال

نام:
    Mehdi

شرکت Bethesda در کنفرانس خود در E3 2016 از بازی Prey رونمایی کرد.
    این بازی توسط استدیوی Arkane، سازنده ی بازی موفق و تحسین شده ی Dishonored در سال 2012، در دست ساخت است.
    داستان بازی در سال 2032 اتفاق می افتد و شما در نقش فردی به نام Morgan ظاهر خواهید شد.
    لازم به ذکر است که پیش از این عنوان Prey 2 به دلیل عدم مطابقت با استاندارد ها و کیفیت های لازم مورد تایید Bethesda، کنسل شد.
    نسخه ی اول این بازی در سال 2006 توسط استدیو Human Head برای PC و Xbox 360 عرضه شده بود.

• ناشر: Bethesda Softwroks
    • سازنده: Arkane Studios
    • سبک: Action Sci-Fi
    • تاریخ انتشار: 2017

این بازی برای سه پلتفرم PC، Xbox One و PS4 در سال مذکور عرضه خواهد شد.

تریلر معرفی بازی را از اینجا دانلود کنید.

تصاویر برگرفته شده از تریلر:
    [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]

PC's BoxArt & Logo:
    [​IMG][​IMG]

#1 Ƥ.s.Y.c.H.o, ‏Jun 13, 2016
    آخرین ویرایش: ‏Jun 13, 2016
    noorihamid99, CriRo7, kamyy و 27 نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.
  2. 3RFAN

کاربر سایت

نام:
    ERFAN
    البته به صورت تکنیکی این قسمتو رد نکردم بقیه جاها هم گشتم خبری نبود -ولی رفتم تو یکی از قسمت های همون سالن که اتاق دکتره هست - اون قسمت که درش اتصالی داده
    هی جرقه الکتریکی میزنه -اونو داخل شدم بعد از اونجا از سفینه رفتم بیرون حالا اوون بیرونو قشنگ نگشتم .

momo این نوشته را Like کرده است.
  3. momo

کاربر سایت

دوستان این قسمت بازی رو چیکار باید کنم ؟
    این در قرمزه برای من و باز نمیشه
    این عکس رو از نت گیر اوردم

4. Fifa 10

کاربر سایت

نام:
    پوریا
    دوست عزیز هر جای بازی گیر کردین یه عکس بازی خودتون بزارید. یه عکس از قسمت objective هم بزاری خوبه. ولی اگه قرمزه پس فکر کنم به این دلیل باشه:
    برادرت اجازه ی ورودت رو به بعضی جاها مسدود کرده. باید بری reactor رو ریسیت کنی تا درست بشه. یه عکس از گیمپلی خودت بزاری کامل جئابت رو میدم.

kamyy و momo این نوشته را Like کرده اند.
  5. 3RFAN

کاربر سایت

نام:
    ERFAN
    این هی بتو میگه لباس مخصوص میخوای برا بیرون رفتن - اینجا تو همون سالن بگرد برو او بالا مالا ها چند تا سیستم هست اونا رو دستکاری کن . بگردی راحت پیدا می کنی

6. momo

کاربر سایت

اشکم دراومده والاه
    راه نمیده اصن ~X(

#65 momo, ‏May 24, 2017
    آخرین ویرایش: ‏May 24, 2017
  7. idahadi21

کاربر سایت

نام:
    هادی
    kamyy و FOXP2 این نوشته را Like کرده اند.
  8. s.1

s.1
    کاربر سایت

خیلی هم بد نگفته درسته که زیاد از حد ازش بد گفته اما تمام مشکلاتی که گفته درش هست نمرش هم 7 داده که زیادم بد نیست.
    البته نمی دونم گذاشتن نقد سایت دیگه ای خلاف قوانینم هست یا نه

9. Fifa 10

کاربر سایت

نام:
    پوریا
    فکر کنم باید بری artaxn رو درست کنی. همونجایی که تیر و مهمات و ... درست میکنی. حداقل توی objective که اینطور نوشته. قسمت optional. ولی در کل نیاز به لباس داری برای حالت بی وزنی.

10. momo

کاربر سایت

ممنون از راهنماییتون
    دوستان کسی نمیتونه دقیق تر راهنمایی کنه ؟

11. hossein gamer

کاربر سایت

نام:
    سید حسین
    بب
    ببین دادا همین عکسی که گذاشتی که روبروش وایستادی باید بری سمت چپت ده متر اونور تر یه اتاق هست بالا از طریق اون نرده ها بپر خودتو برسون به اون بالا تو همون محوطه

12. B.O

B.O
    کاربر سایت

دوستان تو مرحله deep storage یه جا هست که در ورودیش laverage III می خواد تا مانع رو برداری. من هم 2 تا nourmond دارم و این skill شش تا می خواد. راه دیگه ای نیست بشه وارد شد. دیوونه کرد مارو این بازی. دیسانرد این جوری نبود!
    1.jpg
    2.jpg

13. The Listener

The Listener Take Me Home
    عضو تحریریه

نام:
    رایان
    یه Recycler Grenade بنداز اونجا.

kamyy این نوشته را Like کرده است.
  14. Destruction

Destruction The Death Fleet Descends
    ناظم انجمن

نام:
    Blue Shadow
    فضازدگی | نقد و بررسی بازی Prey - بازی سنتر
    ببخشین نقدش طول کشید، به دلیل پیچیدگی‌ بازی مجبور شدم به مدت زیاد بازیش کنم تا تجربه کاملی برا نقد داشته باشم. بعدش هم که خورد به E3 مجبورا یکم صبر کردیم. :D
    (اینور هم بذاریم :D)

jetalpha, kamyy, Amin_Evil_Dead و 14 نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.
  15. prometheus

کاربر سایت

نام:
    امیرحسین
    نقد خيلي خوبي بود و مشخص بود كه منتقد خودش با اين سبك آشناست چون براي مثال گشتن و پيدا كردن نوشته ها يا ايميل ها و خواندن اونها كه باعث آشنايي بيشتر گيمر با جهان و داستان بازي ميشه از نقاط قوت بازيه ولي اكثرا به جز اين نقد ، ساير نقدهاي سايت هاي فارسي زبان اين رو از نقاط ضعف و خسته كننده بازي دونسته بودن .
    علاوه بر اين قسمتي كه در مورد تغيير گرافيكي و ديداري در نقد توضيح داده شده بود خيلي برام جالب بود چون نهايت نكته سنجي منتقد رو ميرسوند. فقط به قسمت صداگذاري و موسيقي بازي آنچنان پرداخته نشده بود و به نظرم از نقاط قوت بازي در خلق اتمسفر ترسناك و گيرا بود.
    در ضمن استفاده از اون مستند آركين و قضيه كد 0451 خيلي جالب و منحصر به فرد بود.
    خسته نباشيد

Sent from my iPhone using Tapatalk

jetalpha, The Listener, Mohamad_ndr و 4 نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.
  16. .MARSHAL.

کاربر سایت

نام:
    سیاوش
    نقد بسیار خوبی بود کاوه عزیز؛ از خوندنش لذت بردم. نوع نگاه و توجه بسیار خوبت به جزییات این اثر بسیار ستودنی هست و مشخص ـه که وقت و انرژی زیادی برای این نقد گذاشتی، واقعا خسته نباشید میگم و تشکر میکنم بابت زحمتی که برای این نقد کشیدی.

یک موردی رو هم در مورد استایل و طراحی هنری بازی به نظرم رسید گفتم بگم شاید خالی از لطف نباشه؛ چون خیلی دیدم که چه از گیمر های وطنی و چه خارجی از استایل هنری بازی خیلی تعجب میکنند و براشون جای سوال هست که بالاخره سازنده ها تکلیف ـشون توی این بازی چی بوده؟

دلیل این استایل هنری عجیب و غریب درواقع این هست که؛ چون کمپانی ها و آژانس های فضایی مختلفی در طول دهه های مختلف کنترل Talos I رو به عهده داشتند به همین خاطر ساختار معماری و طراحی این ایستگاه فضایی ترکیبی از سبک RetroFuturism دهه 60 آمریکا (که مثالش رو تو سری های Fallout و BioShock به وفور دیدیم؛ البته این سبک فقط محدود به این طراحی ها نیست و در دهه های بعد از دهه 60 وسعت و دامنه بیشتری داره) و سبک معماری Brutalist ـه اتحاد شوروی (که نمونش رو در سری Half-Life دیدیم) و همچنین از همه مهمتر سبک معماری فرانسه ی قبل از جنگ جهانی اول یعنی Art Deco هست که فکر میکنم این مورد آخر خیلی بیشتر از بقیه در بازی استفاده شده که با توجه به فرانسوی بودن Arkane زیاد هم دور از انتظار نبود.

سبک معماری Art Deco سبک بسیار لوکس و معروفی هست که در نقاط مختلف دنیا مخصوصا New York به میزان خیلی زیادی استفاده شده.

jetalpha, Amin_Evil_Dead, SMB2VF و 9 نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.