مشكلات و سوالات شما در مورد Wii

ldghn

کاربر سایت
Oct 20, 2005
2,576
نام
Milad
ldghn جان والا ما از این کارا بلد نیستیم هنوز هم DVD Writer نخریدیم.اگه من هزینه اش رو بدم می تونی واسه من آمادش کنی ؟ اگه می تونی بگو که پیام خصوصی بهت بدم.در ضمن پول رو چطوری دستت برسونم؟

والا من يه مدت اينو به صورت اشتراکی گذاشتم واسه فروش.ولی الان واقعاً کارای دانشگاه و يه سری ديگه از کارا بد جور ريخته رو سرم.شايد تا آخرای هفته ديگه تونستم برات بفرستم.اگه شد بهت PM ميدم.شرمنده

alimami

کاربر سایت
Feb 13, 2008
3,028
نام
علی
آقا این کنسول ما چند وقته که هی تن تن گیر می کنه. چند بار پشت سر هم تو Zack & Wiki چند بار هم تو No More Hero .به نظرتون دلیلش چیه؟گرما؟DVD؟modchip؟کدومش مشکل داره؟
اصلا برای شما پیش اومده؟

Black Hand

کاربر سایت
Aug 19, 2007
420
نام
Kian
برای من هم تو بازی Bully یه بار کاملا صفحه وایساد مجبور شدم خاموش روشن کنم ولی DVD من خشی نداشد اگه دوستان چیزی در باره ی دلیل این مشکل میدونن لطفا بگن

Naughty Kitty

کاربر سایت
Jul 27, 2006
1,423
برای من هم تو بازی Bully یه بار کاملا صفحه وایساد مجبور شدم خاموش روشن کنم ولی DVD من خشی نداشد اگه دوستان چیزی در باره ی دلیل این مشکل میدونن لطفا بگن
آقا این کنسول ما چند وقته که هی تن تن گیر می کنه. چند بار پشت سر هم تو Zack & Wiki چند بار هم تو No More Hero .به نظرتون دلیلش چیه؟گرما؟DVD؟modchip؟کدومش مشکل داره؟
ببینید Wii رو جای خوبی گذاشتید که هوا جریان بشه؟! درسته که مشکل گرمایی نداره ولی تهویه خوب واسش لازمه!
تنها علت گیر کردن فکر کنم همین میتونه باشه؛ اینطوری هم که میگید DVD هم مشکلی نداشته...

alimami

کاربر سایت
Feb 13, 2008
3,028
نام
علی
ببینید Wii رو جای خوبی گذاشتید که هوا جریان بشه؟! درسته که مشکل گرمایی نداره ولی تهویه خوب واسش لازمه!
تنها علت گیر کردن فکر کنم همین میتونه باشه؛ اینطوری هم که میگید DVD هم مشکلی نداشته...
آره منم تو ویترین گذاشته بودم ولی گیر می کرد تازه گی ها گذاشتمش بیرون دیگه گیر نگرد.ان شا ا... دیگه گیر نمی کنه.:)

alimami

کاربر سایت
Feb 13, 2008
3,028
نام
علی
آقا من امروز dvd writer خریدم:cheesygriSMG رو هم از وست خریدم:)من این آپدیت wiikey رو که می زارم وی دیسک رو به عنوان بازی گیم کیوب می شناسه بعد که می زنم توش صفحه سیاه می آد و هیچ دگمه ای رو نمی زنم. دور جای dvd وی آبی میشه بعد دستگاه خودش ریست میشه راحت بدون مشکل میاد.
تازه SMG رو که از وست گرفتم هم بدون هیچ پچ و مچ ژاپنی میاره.:):laughing::cheesygri(وست خودش گفت اگه مادچیپت wiikey اصل نیست نبر نمیاره)
امکان داره مادچیپ بنده wiikey اصل باشه؟:biggrin1:

Naughty Kitty

کاربر سایت
Jul 27, 2006
1,423
بعد که می زنم توش صفحه سیاه می آد و هیچ دگمه ای رو نمی زنم.
این دیگه از عجایبه! حداقل توی اون منوی آپدیت میرفت برای ما...! :cheesygri
تازه SMG رو که از وست گرفتم هم بدون هیچ پچ و مچ ژاپنی میاره.
001 توش هست دیگه ؟!
امکان داره مادچیپ بنده wiikey اصل باشه؟
با این گفته های بالا معلومه که نیست...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر