مشكلات و سوالات شما در مورد Wii

highlight

کاربر سایت
May 17, 2007
1,040
سلام دوستان من یه wii گرفتم روش usb loder با homwii channel اگه درست نوشته باشم نصبه ولی وقتی بازی رو تو فلش و sd میریزم میزنم به دستگاه تو هیچ یک از این برنامه ها هیچ بازی دیده نمیشه ازتون خواهش میکنم بگید چی کار باید بکنم تا بازی رو پیدا کنه ثواب میکنه کسی جواب بده؟؟؟؟؟

سلام
فلش رو با فرمت Fat فرمت کنید. با برنامه wiibackupmanage ایمج بازی رو به wbfs تبدیل کنید بعد بریزید توی فولدر wbfs داخل فلش. از برنامه UsbLoaderGX هم استفاده کنید. فلش رو توی پورت پایینی دستگاه بگذارید چون فقط از همون پورت جواب میده و اون یکی برای این منظور مناسب نیست.

Darvag

کاربر سایت
Jun 19, 2013
253
سلام
فلش رو با فرمت Fat فرمت کنید. با برنامه wiibackupmanage ایمج بازی رو به wbfs تبدیل کنید بعد بریزید توی فولدر wbfs داخل فلش. از برنامه UsbLoaderGX هم استفاده کنید. فلش رو توی پورت پایینی دستگاه بگذارید چون فقط از همون پورت جواب میده و اون یکی برای این منظور مناسب نیست.

دوست عزیز خیلی لطف کردی جواب دادی خدا امثال شمارو تو سایت زیاد کنه

- - -ویرایش - - -

مبارکت باشه :x

مراحلی که highlight گفت انجام بدی حله :bighug:

خیلی سالاری دمت گرم

• Like
Reactions: bazicon

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
سلام دوستان
من تازه Wii خریدم
هر کار کردم به اینترنت وصل نشد ( WLAN )
لطفا راهنمایی‌ کنید.
ممنون

سلام داداش

مبارک باشه :x

باید وصل شه . مراحلی که انجام دادی بگو تا ببینم مشکل کجاست

البته یادت باشه پروتکل و مد ها قدیمی برای اتصال به اینترنت انتخاب کنی چون پروتکل ها و مد هایی که ds و wii استفاده میکنن از مد ها قدیمی استفاده میکنن

fifa13

کاربر سایت
Jan 5, 2012
918
سلام داداش

مبارک باشه :x

باید وصل شه . مراحلی که انجام دادی بگو تا ببینم مشکل کجاست

البته یادت باشه پروتکل و مد ها قدیمی برای اتصال به اینترنت انتخاب کنی چون پروتکل ها و مد هایی که ds و wii استفاده میکنن از مد ها قدیمی استفاده میکنن
......error code 51331 unable to connect to the internet

highlight

کاربر سایت
May 17, 2007
1,040
سلام دوستان
من تازه Wii خریدم
هر کار کردم به اینترنت وصل نشد ( WLAN )
لطفا راهنمایی‌ کنید.
ممنون
سلام
مبارک باشه.
در قسمت تنظیمات اینترنت پس از انجام تنظیمات وایرلس در کنسول Wii برو به تنظیم MTU Value و عدد 1500 یا 1492 رو وارد کن و تنظیمات رو ذخیره کن. حالا دیگه باید به اینترنت وایرلس وصل بشه.

fifa13

کاربر سایت
Jan 5, 2012
918
سلام
مبارک باشه.
در قسمت تنظیمات اینترنت پس از انجام تنظیمات وایرلس در کنسول Wii برو به تنظیم MTU Value و عدد 1500 یا 1492 رو وارد کن و تنظیمات رو ذخیره کن. حالا دیگه باید به اینترنت وایرلس وصل بشه.
نشد
......error code 51331 unable to connect to the internet

آخرین ویرایش:

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
تو فرومای خارجی‌ پرسیدم یکی‌ گفت بخش آنلاین کاملا برداشته شده,
یعنی‌ به خاطر اینه که به اینترنت وصل نمیشه؟

تو خبری که نینتندو داده بود گفته بود سرور ها مولتی جمع شدن اما خود اینترنت یعنی مرورگر . خدماتی مثل wii netflix و ...... هنوز پا برجان

تو خود بازی سنترم قبلا خبرشو گذاشته بودن

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر