مشكلات و سوالات شما در مورد Wii

highlight

کاربر سایت
May 17, 2007
1,040
آخه نکته اینجاست که فایلی که من دانلود کردم خودش با فرمته wbfs هست ولی نه میشه به iso تبدیلش کرد نه میشه ریخت رو فلش!
نرم افزار دیگه ای هست که باهاش امتحان کنم؟

خیلی عجیبه! با برنامه WiiBackupManager هر دو فرمت WBFS و ایزو به هم قابل تبدیل هستند.
1. در پنجره اصلی برنامه روی تب Add کیلک کن و با کلیک کردن روی گزینه Files فایل ایزو یا WBFS رو انتخاب کن. حالا اسم فایل انتخاب شده در قسمت وسط پنجره اصلی برنامه قابل رویت هستش. روی مربع کنار این اسم کلیک کن تا یک تیک بخوره.
2. حالا در همون پنجره اصلی برنامه روی تب Transfer کلیک کن و یکی از گزینه های ISO یا WBFS رو انتخاب کن که با اینکار یه پنجره کوچک باز میشه و جایی در کامپیوتر رو آدرس بده تا فایل استخراجی ذخیره بشه.
دقیقا همین ها رو انجام دادی؟

mhgh40

کاربر سایت
Jul 11, 2008
187
نام
محمد حسین
خیلی عجیبه! با برنامه WiiBackupManager هر دو فرمت WBFS و ایزو به هم قابل تبدیل هستند.
1. در پنجره اصلی برنامه روی تب Add کیلک کن و با کلیک کردن روی گزینه Files فایل ایزو یا WBFS رو انتخاب کن. حالا اسم فایل انتخاب شده در قسمت وسط پنجره اصلی برنامه قابل رویت هستش. روی مربع کنار این اسم کلیک کن تا یک تیک بخوره.
2. حالا در همون پنجره اصلی برنامه روی تب Transfer کلیک کن و یکی از گزینه های ISO یا WBFS رو انتخاب کن که با اینکار یه پنجره کوچک باز میشه و جایی در کامپیوتر رو آدرس بده تا فایل استخراجی ذخیره بشه.
دقیقا همین ها رو انجام دادی؟
آره دقیقا همین کارو کردم

• Like
Reactions: bazicon

رضا ناوی

کاربر سایت
Jul 26, 2011
54
نام
رضا ناوی
سلام دوستانیه مشکلی برای وی عزیزم پیش اومده متاسفانهچند روزقبل من ماریو کارتو دان کردم واسه ویمشکل اینه کهتو این بازی شما ویموترو باید بقصورت عمودی تو دست نکه دارید ولی من اکه صاف نکهدارم توی بازی ماشین بسمت چپ انحنا دارهانگار دسته کالیبره نیست یا خرابهحتما باید یه مقدار کج بگیرم ویموتوتو نید فور اسپیدم تست کردم همینجوری بودحالا بنظرتون چه کنمیعنی ویموت خرابه ؟

• Like

رضا ناوی

کاربر سایت
Jul 26, 2011
54
نام
رضا ناوی
دوستان یعنی هیچ کس تا بحال به مشکل من برخورد نکرده ؟
موقع بازی ویموت رو که کاملا افقی میگیرم ماشین خودبخود بسمت چپ منحرف میشه تو بازی
حتما باید ویموت رو بسمت راست متمایل نگهدارم که صاف حرکت کنه
ویموت چجوری کالیبره میشه ؟ تو ستینگز یه کالیبریشن داره ولی کار خاصی انجام نمیده ...
دوستان اگر میدونن راه حل واسه من دریغ نکنن لطفا ....

• Like

رضا ناوی

کاربر سایت
Jul 26, 2011
54
نام
رضا ناوی
خیلی ممنون از پاسخگویی دوستان !
دنبال یه سری امولاتور واسه وی میگردم میخوام بازیای سگا و میکرو رو اجرا کنم رو وی
اگر از دوستان کسی داره لطف کنه لینک بده
تو نت چیزی پیدا نکردم
ممنون

aiat_gamer

کاربر سایت
Mar 7, 2008
4,321
نام
ayat
دوستان یعنی هیچ کس تا بحال به مشکل من برخورد نکرده ؟
موقع بازی ویموت رو که کاملا افقی میگیرم ماشین خودبخود بسمت چپ منحرف میشه تو بازی
حتما باید ویموت رو بسمت راست متمایل نگهدارم که صاف حرکت کنه
ویموت چجوری کالیبره میشه ؟ تو ستینگز یه کالیبریشن داره ولی کار خاصی انجام نمیده ...
دوستان اگر میدونن راه حل واسه من دریغ نکنن لطفا ....

ممکنه مشکل Wiimote باشه. منم یکی گرفتم چت میزن تقلبی زیاده آخه.

highlight

کاربر سایت
May 17, 2007
1,040
خیلی ممنون از پاسخگویی دوستان !
دنبال یه سری امولاتور واسه وی میگردم میخوام بازیای سگا و میکرو رو اجرا کنم رو وی
اگر از دوستان کسی داره لطف کنه لینک بده
تو نت چیزی پیدا نکردم
ممنون
چند امولاتور عالی که قابلیت اجرای بازیهای کنسولهایی مثل آتاری، نینتندو، سوپر نینتندو، سگا، پلی استیشن و .... رو روی کنسول Wii فراهم می کنند داخل یه پک کامل گذاشتم. از وبلاگم دانلود کنید:

World of Emulators & Games

رضا ناوی

کاربر سایت
Jul 26, 2011
54
نام
رضا ناوی
ممکنه مشکل Wiimote باشه. منم یکی گرفتم چت میزن تقلبی زیاده آخه.

مشکل رو با نینتندو مطرح کردم و جوابی هم که دادن همین بود که دسته تقلبیه و دسته اصل باید تهیه کنم !
دوستی که من ازش خریدم گفت اصله ولی ...
بگذریم
ممنون

- - -ویرایش - - -

چند امولاتور عالی که قابلیت اجرای بازیهای کنسولهایی مثل آتاری، نینتندو، سوپر نینتندو، سگا، پلی استیشن و .... رو روی کنسول Wii فراهم می کنند داخل یه پک کامل گذاشتم. از وبلاگم دانلود کنید:

World of Emulators & Games

تشکر شدید !!
مثل همیشه مختصر و مفید و 100% کاربردی
کاش کاربرای بیشتری مثل شما تو فروم بود ...

highlight

کاربر سایت
May 17, 2007
1,040
مشکل رو با نینتندو مطرح کردم و جوابی هم که دادن همین بود که دسته تقلبیه و دسته اصل باید تهیه کنم !
دوستی که من ازش خریدم گفت اصله ولی ...
بگذریم
ممنون

- - -ویرایش - - -

تشکر شدید !!
مثل همیشه مختصر و مفید و 100% کاربردی
کاش کاربرای بیشتری مثل شما تو فروم بود ...
خواهش می کنم. نظر لطف شماست. خوشحال میشم اگر مشکلی از دوستان رو بتونم حل کنم.

King Mahdi

کاربر سایت
Dec 7, 2007
504
نام
M3hdi
بازی Just Dance 4 Special Edition دان کردم ریختم تو فولدر wfbs فلش و با لودر باز کردمش منتهی حجم بازی رو میزنه 0.00 وقتی میزنم روش میادتو منو اصلی دستگاه!! مشکل از کجاست؟! ممنون میشم راهنمایی کنید.

آخرین ویرایش:
  • Like

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
سلام دوستانیه مشکلی برای وی عزیزم پیش اومده متاسفانهچند روزقبل من ماریو کارتو دان کردم واسه ویمشکل اینه کهتو این بازی شما ویموترو باید بقصورت عمودی تو دست نکه دارید ولی من اکه صاف نکهدارم توی بازی ماشین بسمت چپ انحنا دارهانگار دسته کالیبره نیست یا خرابهحتما باید یه مقدار کج بگیرم ویموتوتو نید فور اسپیدم تست کردم همینجوری بودحالا بنظرتون چه کنمیعنی ویموت خرابه ؟

من با ویموت تقلبی هم کار کردم تو ماریو کارت مشکلی نداشته

چون دو سری ویموت داریم درجه 1 و درجه 2 فکر کنم برای شما از سری درجه 2 باشه

درجه 1 ها حدود 70 هزار تومنه درجه 2 ها حدود 40 تا 50 هزار تومن

Darvag

کاربر سایت
Jun 19, 2013
253
سلام دوستان من یه wii گرفتم روش usb loder با homwii channel اگه درست نوشته باشم نصبه ولی وقتی بازی رو تو فلش و sd میریزم میزنم به دستگاه تو هیچ یک از این برنامه ها هیچ بازی دیده نمیشه ازتون خواهش میکنم بگید چی کار باید بکنم تا بازی رو پیدا کنه ثواب میکنه کسی جواب بده؟؟؟؟؟

• Like

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر