Watch Dogs 2

jwysgb8cnu8lj6hc7rt0.jpg

Title : Watch Dogs 2
Publisher : UBI Soft
Genre : Open World, Action
(Release Date : 11/15/16(25 aban
Franchise: Watch Dogs
Main Character : Marcus Holloway
Main Site : San Francisco​
توضیحات : در این قسمت از سری Watch Dogs شاهد شخصیت جدید Marcus ، یک هکر با استعداد جوان هستیم ؛ که با عضویت در گروه منفور "Deadsec" سعی به انجام یکی از بزرگترین هک های تاریخ یعنی هک ctOS 2.0 دارد .سیستمی مهاجم و فراگیر که توسط مغز های متفکر مجرم برای تحت نظر قرار دادن و فریب مردم برنامه ریزی شده است.

همچنین شما در صورت پیش خرید بازی می توانید مرحله اضافی "Zodiac Killer" که در مورد هکر روح مانند شهر سان فرانسیسکو است را تجربه کنید هکری که هیچ گاه پیدا نشده است ، پس از چندین و چند سال به شهر باز می گردد.

60533048510934814871.jpg

Watch Dogs 2 - Reveal Trailer
720p || 1080p

51190857988741157005.jpg

Watch Dogs 2 - Marcus Introduction
720p || 1080p

60773498577029580394.jpg

Watch Dogs 2: World Premiere Announcement - E3 2016
720p || 1080p

نسخه های مختلف بازی :
نسخه معمولی :

Watch_Dogs2-8.jpg Watch_Dogs2-12.jpg

نسخه لوکس
: علاوه بر بازی دارای پکیجی از آیتم های شخصی سازی شده الکترونیکی است.

نسخه گلد: شامل بازی ، آیتم های دیجیتالی و سیزن پس بازی می باشد.

Watch_Dogs2-10.jpg Watch_Dogs2-7.jpg

نسخه کالکتوری
: می تواند همراه هر کدام از نسخه های معمولی، گلد و یا لوکس خریداری شود . با خرید این نسخه می توانید از یک Drone به نام "Wrench Junior" که با استفاده از اسمارت فون قابل کنترل استفاده کنید.

Watch_Dogs2-4-1 (1).jpg

همچنین شما در صورت پیش خرید بازی می توانید مرحله اضافی "Zodiac Killer" که در مورد هکر روح مانند شهر سان فرانسیسکو است را تجربه کنید هکری که هیچ گاه پیدا نشده است ، پس از چندین و چند سال به شهر باز می گردد.

Attachments

• image_watch_dogs_2-31974-3615_0001.jpg
    image_watch_dogs_2-31974-3615_0001.jpg
    88.2 KB · مشاهده: 33
  • image_watch_dogs_2-31974-3615_0002.jpg
    image_watch_dogs_2-31974-3615_0002.jpg
    186.8 KB · مشاهده: 36
آخرین ویرایش:

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,247
نام
امیر حسین
این ویدیو رو هم به نظرم ببینید،ارزشش رو داره،موارد جالبی از بازی رو نشون میده! :D

9Things You Probably Didn't Know You Could Do In Watch Dogs 2
watch?v=vvmWoncWUzw

@sabco
اگر میشه زحمت اینم بکش! :D

• Like
Reactions: sabco

sabco

کاربر فعال
Sep 16, 2009
1,595
این ویدیو رو هم به نظرم ببینید،ارزشش رو داره،موارد جالبی از بازی رو نشون میده! :D

watch?v=vvmWoncWUzw

@sabco
اگر میشه زحمت اینم بکش! :D
720p 60fps || 1080p 60fps

YAKUZA_2

کاربر سایت
Nov 3, 2008
1,387
تریلر داستانیشو الان دیدم اینم تهش چیزی نمیشه. جذبه شخصیت اصلیش در حد هویج.لامصب هیچ حسی رو تریلر بهم منتقل نکرد که هیجان زده بشم نمیدونم اشکال از موتور بازیسازیشونه یا عصبای من D :

jhoobin

کاربر سایت
Jul 21, 2016
3,527
نام
ژوبین
تریلر داستانیشو الان دیدم اینم تهش چیزی نمیشه. جذبه شخصیت اصلیش در حد هویج.لامصب هیچ حسی رو تریلر بهم منتقل نکرد که هیجان زده بشم نمیدونم اشکال از موتور بازیسازیشونه یا عصبای من D :
نه داداش شخصیتش واقعا از هویجم بد تره باز شخصیت نسخه ی اول خوب بود این چیه قیافش بدون ماسک میبینم حالم بد میشه

• Like
Reactions: bigbang0661

account240

کاربر سایت
Oct 4, 2012
860
خداییش منم نمیدونم چرا شخصیت اصلی رو عوض کردن، حداقل یه شخصیت بچسب درست میکردن :D

aiat_gamer

کاربر سایت
Mar 7, 2008
4,321
نام
ayat
کلا این حرکات یوبی سافت فقط در راستای فرصت طلبی هست نه به قول اون وری ها Artistic choice. مثل AC: Syndicate فقط می خوان از اوضاع روز سواستفاده کنن بدون اینکه پشتش فکری باشه. الان هم بحث این black lives matter و racism اینا داغه، سریع یه شخصیت خیلی اتو خورده سیاه رو علم کردن از این موج یه سواری بگیرن.

WCW

کاربر سایت
Nov 5, 2007
4,810
نام
کثافت
کلا این حرکات یوبی سافت فقط در راستای فرصت طلبی هست نه به قول اون وری ها Artistic choice. مثل AC: Syndicate فقط می خوان از اوضاع روز سواستفاده کنن بدون اینکه پشتش فکری باشه. الان هم بحث این black lives matter و racism اینا داغه، سریع یه شخصیت خیلی اتو خورده سیاه رو علم کردن از این موج یه سواری بگیرن.
یوبی سافت انقدر ip داره نمیدونه چیکار کنه( یک سر هزار سودا)
این WD اینا جدی گرفتنش مثل Farcry وAC وارد چرخه ادامه دار بودنش کردن البته نسخه اولش با اون تبلیغات عجیب غریب. و هایپ شدید خوبم فروخت براشون رکورد زد ولی این نسخه کلا مظلوم واقع شده نه هایپی نه تبلیغی هیچی انگار فقط میخواستن استثنا سالی که Ac نیست یک ادامه ای برای WD زده باشن

aiat_gamer

کاربر سایت
Mar 7, 2008
4,321
نام
ayat
یوبی سافت انقدر ip داره نمیدونه چیکار کنه( یک سر هزار سودا)
این WD اینا جدی گرفتنش مثل Farcry وAC وارد چرخه ادامه دار بودنش کردن البته نسخه اولش با اون تبلیغات عجیب غریب. و هایپ شدید خوبم فروخت براشون رکورد زد ولی این نسخه کلا مظلوم واقع شده نه هایپی نه تبلیغی هیچی انگار فقط میخواستن استثنا سالی که Ac نیست یک ادامه ای برای WD زده باشن
مشکل اینجاس که نمی خواد درست وقت بذاره و روی ip کار کنه. یه ایده خوب میاره وسط، ولی شروع می کنه ایده هاش رو از بازی های دیگه کپی پیست کردن. با قدرت تبلیغات و دلقک بازی این سایت های سرسپرده که فقط الکی جو می دن بازی رو می کنه تو پای ملت، ملت هم بعد از مدتی می بینن بازی تو پاشون رفته زده می شن از اون IP. کلا استاده اینه که ایده های ناب رو تبدیل کنه به یه بازی معمولی و یا به جای پرداخت ایده تو شماره های بعدی اینقدر تکرار کنه بازی رو رس بازی کشیده بشه چیزی ازش نمونه.

• Like
Reactions: SHANSER

NaRiiMaN

Equality is a Utopian Fantasy
ناظم انجمن
Jun 5, 2010
5,814
نام
نریمان
من هر دفعه فکر کنم یوبی سرعقل اومده سریعا خلافش رو ثابت می کنه. برای بازی سیزن پس ۴۰ دلاری معرفی شده و محتویات سیزن پس رو که ببینید متوجه میشین ۲۰ دلار هم نمی ارزه. نکته ی جالب اینجاست که اومدن Difficulty جدید رو توی سیزن پس گذاشتن و بابتش دارن پول میگیرن.

jhoobin

کاربر سایت
Jul 21, 2016
3,527
نام
ژوبین
من هر دفعه فکر کنم یوبی سرعقل اومده سریعا خلافش رو ثابت می کنه. برای بازی سیزن پس ۴۰ دلاری معرفی شده و محتویات سیزن پس رو که ببینید متوجه میشین ۲۰ دلار هم نمی ارزه. نکته ی جالب اینجاست که اومدن Difficulty جدید رو توی سیزن پس گذاشتن و بابتش دارن پول میگیرن.
اینا که خوبه اصن معلوم نیست بازیی نهایی چی هست مشخصه بازی میاد معلوم میشه گرافیک تریلراش فیکه پر از باگه این کار یوبی دیگه من یکی رو که خسته کرده بعد از اساسینز 4 دیگه هیچ کدوم از بازیاش نخریدم

ps4 only

کاربر سایت
Jun 7, 2015
993
نام
علی جون
با تریلر اخر رفت تو لیست خرید
مطمئن باشید متای بالا 80 در انتظاره
یک بازی خاطر انگیز در حد اساسین کرید 2

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر