Injustice 2

Developer: NetherRealm Studios
.Publisher: Warner Bros
Genre: Fighting
Release Date: May 16th, 2017

گیلد بازیسنتر : 9NE26
گروه تلگرام: Injustice 2 Community | BC

با تشکر از احسان @Kaine عزیر بابت کار های گرافیکی فوق العادش.​

آخرین ویرایش:

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
اون که اره اصلا خوب نیست، ولی خب حداقل تو همین عکسی که خودت گذاشتی از فاجعه بهتر شده :D

البته تنها بازی که مو های خانوم ها رو خوب دراورده بود تا اونجایی که یادم میاد فقط Rise Of Tomb Raider بود :D مسئله ای که هست خیلی فیزیکش تاثیر داره و واقعا هم سخته و توقعی نمیره :D تک تک نخ های مو به هرچیزی بخوان واکنش بدن و اینا خیلی پروسه سنگینی هست برای بازی :D

نه خب منظورم صرفاً تارهای مو و رئال بودنش نیست :D بیشتر معتفدم موها باید از این حالت خطی و صاف در بیاد و حجیم بشه :D دیگه بعد از شونصد نسل فک نمیکنم توقع زیادی باشه :D الان مثلاً اینو ببین :

این تکنیک دیگه روو به انقراضه :D
میگم حالا لازم نیست دونه دونه تار مو معلوم باشه ، اصن نورپردازی و فلان افکت هم نمیخواهیم ولی حداقل اینجوری حجم توش باشه آدم احساس تغییر نسل بهش دست بده :D اصلاً هم چیزی غیر ممکنی نیست استفاده از موی حجم دار ، به عنوان مثال :

نگران دامن هم نباش، وقتی کاستوم Power Girl رو داره، دامن که کاستوم جز کاستوم کلاسیکش هست رو مگه میشه نداشته باشه؟ :D

داشته باشه که من دیگه چیزی ازش نمیخوام :D

WCW

کاربر سایت
Nov 5, 2007
4,810
نام
کثافت
همین 10 تا دونه کاراکتر داره بازی! نکنه ادبون دوباره نقشه DLC کشیده:-?
اسپایدر من جز کدوم تیمه که تا حالا تو هیچ فایتینگی نبوده DC یا Maravel ?:-?

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
همین 10 تا دونه کاراکتر داره بازی! نکنه ادبون دوباره نقشه DLC کشیده:-?
اسپایدر من جز کدوم تیمه که تا حالا تو هیچ فایتینگی نبوده DC یا Maravel ?:-?
راستر کامل بازی هنوز معرفی نشده و به این 10 نفر خلاصه نمیشه ! اسپایدرمن هم که مال ماروله و خیلی وقته توی سری بازی MvC حضور داره، به عنوان مثال خودش :

استیجش :

WCW

کاربر سایت
Nov 5, 2007
4,810
نام
کثافت
راستر کامل بازی هنوز معرفی نشده و به این 10 نفر خلاصه نمیشه ! اسپایدرمن هم که مال ماروله و خیلی وقته توی سری بازی MvC حضور داره، به عنوان مثال خودش :

استیجش :

داداش من گیج شدم این بازی ادبون همون شبیه کمبته دیگه با کارکتر های Dc فقط درسته پایه گیم پلیش همونه ؟ من شماره قبلش نرفتم چون اون MVC2 که تو تاسپکش پرسیدم ازت فهمیدم اون چه مدلیه

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
داداش من گیج شدم این بازی ادبون همون شبیه کمبته دیگه با کارکتر های Dc فقط درسته پایه گیم پلیش همونه ؟ من شماره قبلش نرفتم چون اون MVC2 که تو تاسپکش پرسیدم ازت فهمیدم اون چه مدلیه

آره این گیم پلیش شبیه کامبته با کرکترهای DC ولی سیستم Health Bar بازی شبیه Darkstalkers ـه.

• Like
Reactions: WCW

WCW

کاربر سایت
Nov 5, 2007
4,810
نام
کثافت
این کاراکتر های Dc و Maravel دست مایه خوبی برای ادبون و ککام شده جز SF و Kombat یک سری جداگانه هم بدن بیرون البته این شماره قبلش نقد هاش خوب بود

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
اطلاعات جدید از بازی ، 17 ژانویه !

lfn2_capture.jpg

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,247
نام
امیر حسین
برای بازی که هایپ نیستم، ولی برای تریلر هایپ میشویم! :D جالب میزنه :D

---
اوه اوه Story Mode ـه ظاهراً :D چرا این چند وقته همش از استوری مود تریلر میدن بازیا که من نبینم :((
این احتمالا همون Intro بازی هستش:-" ، که فقط هدف رو مشخص میکنه و چیز خاصی از داستان اسپویل نمیشه:D

• Like
Reactions: Kainé

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر