Injustice 2

Developer: NetherRealm Studios
.Publisher: Warner Bros
Genre: Fighting
Release Date: May 16th, 2017

گیلد بازیسنتر : 9NE26
گروه تلگرام: Injustice 2 Community | BC

با تشکر از احسان @Kaine عزیر بابت کار های گرافیکی فوق العادش.​

آخرین ویرایش:

Destro

Gold User
Apr 18, 2010
3,476
نام
Nightwing
ریجن 2 کد دارکساید رو داره فکر کنم. ریجن یک چیزی نداره.
بازی ریجن لاک نیست، ریجن تو آنلاین بازی کردن تاثیری نداره.
DLC هم 9 تا شخصیت داره که فعلا 5 تاش اومده، تریلر هاشونو ببین.
نسخه Ultimate edition رو میخواستم بگیرم دیدم ۱۲۰ دلاره!:D

Sorena Asadi

کاربر سایت
Jan 23, 2014
1,041
من اصلا به بازی های فایتینگ علاقه نداشتم ولی این همینجوری گفتم یه تست بزنم بد جوری ی ی حال ل ل کردم باهاش اصلا فکر نمیکردم اینقدر عالی باشه البته فن DC و شخصیت هاش هستم اما بازم بازی واسم یه تجربه خاص و اعتیاد اوره

NaRiiMaN

Equality is a Utopian Fantasy
ناظم انجمن
Jun 5, 2010
5,831
نام
نریمان

14 نوامبر برای دارندگان سیزن پس میاد. همون روز هم Trialـش تو مالتیورس برای کسایی که میخوان امتحانش کنن در دسترسه.
=============

مالتیورس های مربوط به جاستیس لیگ از هفته ی دیگه شروع میشن و میتونید Gear های DCEU رو بدست بیارید. در ضمن قراره مالتیورس های اختصاصی Source Crystal هم به بازی اضافه بشن که بشه سریع تر شیدر و اسکین گرفت.

ArefTheGreat

کاربر سایت
Jul 7, 2009
1,179
نام
عارف واعظ قائمی

14 نوامبر برای دارندگان سیزن پس میاد. همون روز هم Trialـش تو مالتیورس برای کسایی که میخوان امتحانش کنن در دسترسه.
=============

مالتیورس های مربوط به جاستیس لیگ از هفته ی دیگه شروع میشن و میتونید Gear های DCEU رو بدست بیارید. در ضمن قراره مالتیورس های اختصاصی Source Crystal هم به بازی اضافه بشن که بشه سریع تر شیدر و اسکین گرفت.
بالاخره یک راه درست حسابی برای آزاد کردن Source Crystal ها دادن، چقد hell boy خفنه!!! خیلی خوبه میشه دست سنگیش رو عوض کرد و نه هفت تیرش رو!!!

• Like
Reactions: NaRiiMaN

Sony+

کاربر سایت
Mar 22, 2015
543
نسخه آلتیمات با کاورشو که همون اول معرفی کرده بودن.و دیجیتالی هم بود و فیزیکیش می مونه بعد از اتمام dlc ها.ادبون همیشه بازیاش اینجوری بوده از بعد MK2011

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر