Injustice 2

Developer: NetherRealm Studios
.Publisher: Warner Bros
Genre: Fighting
Release Date: May 16th, 2017

گیلد بازیسنتر : 9NE26
گروه تلگرام: Injustice 2 Community | BC

با تشکر از احسان @Kaine عزیر بابت کار های گرافیکی فوق العادش.​

آخرین ویرایش:

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
سانســور های بازی !!! :D
یه سریش به خاطر به خاطر مسائل تکنیکی و این جور قضایا بوده و خب البته اهم اهم ، مثل :

اما بخش اعظم کار :D
یه سری از Gear های حذف و سانســور شدن به خاطر دوز بالای خاک بر سری ، یه سری اصلاحات سایز روی بعضی قسمت های بدن کرکترها داشتیم اونم به خاطر همون قضیه :D یا یه سری بخش های بدن که بیرون بوده با چیزای مختلف پوشیده شده و عوض شده (که بعضیاش توضیحه و توی عکس نیست مثل بلک کنری که پر از تور و این حرفها هست لباسش، خودتون متوجه قضیه بشید) :D

و در نهایت موردی که احتمالاً دهن خیلیا رو باز میذاره اینکه دیزاین چهره ی یه سری کرکترها رو کلاً ریختن پایین از نو ساختن به خاطر اینکه ظاهر صورت و موی طرف خیلی تحریک کننده بوده مثلاً !!! (بی خیال بابا) مثل بلک کنری و استارفایر :

هارلی هم که کلاً متفاوت از چیزی که الان توی بازی هست بوده ، فرم بدن و اینا هم اهم اهم همچنین :

پ.ن : از ایران می نالیم وضع سانســور اونور داره روز به روز به مملکت عزیزمون نزدیک تر میشه :D با این وضع امیدوارم در آینده ی نه چندان دور یه مرد رو به جای کرکترهای فیمیل تحویل ملت ندن :D

آخرین ویرایش:

NaRiiMaN

Equality is a Utopian Fantasy
ناظم انجمن
Jun 5, 2010
5,817
نام
نریمان
@Kaine
چه خوب شد اینارو گذاشتی من حالشو نداشتم. :D اینا کار یکی از دیزاینرای اصلیه NRSـه. یوزرنیمش تو اینستا gihon_sihon هست. واقعا ادم اینا رو میبینه حسرت می خوره. :D
جالبه که بازی نسبت به بتا هم سانسور داره و کلی از Gear های Black Canary تو بازی نیست.
الان مثلا چه دلیلی داشته که این از بازی حذف شده:

ArefTheGreat

کاربر سایت
Jul 7, 2009
1,179
نام
عارف واعظ قائمی
آقا چه مسخره بازی شده، من تو آپدیت جدید ست مربوط به تولد هارلی کویین رو از دست دادم!! اون از بتمن که بعد از بیش از 30 تا قسمت لباس epic تاحالا دستش برام drop نشده، اینم از این، مثل اینکه فقط من نبودم، تو نت چک کردم، دیدم بودن کسانی که پول دادن shader های جدید رو خریدن و الان براشون lock هست....
چه مسخره بازی ای هست آخه؟ 100$ میدی، اول که برخلاف قبل همه چی برات لاک هست، و برای آزاد کردن skin باید ریز ریز شناس بیاری ست جمع کنی، بعد shader بگیری، و برای لباس ها و ست درست کردن کلی بازی کنی، آخرم همش بپره!!!!
خوب من دوست دارم لباس های مختلف رو مثل بازی قبلی برای هر کراکتر داشته باشم، کلی وقت بزاری multiverse بری، آخرش همش بر باد بره، کلی وقت و 100$ پول حیف این بازی مسخره کردم، یعنی کل 40 سیزن پس میشه 9 تا کاراکتر!!!!

NaRiiMaN

ناظم انجمن
Jun 5, 2010
5,817
نام
نریمان
آقا چه مسخره بازی شده، من تو آپدیت جدید ست مربوط به تولد هارلی کویین رو از دست دادم!! اون از بتمن که بعد از بیش از 30 تا قسمت لباس epic تاحالا دستش برام drop نشده، اینم از این، مثل اینکه فقط من نبودم، تو نت چک کردم، دیدم بودن کسانی که پول دادن shader های جدید رو خریدن و الان براشون lock هست....
چه مسخره بازی ای هست آخه؟ 100$ میدی، اول که برخلاف قبل همه چی برات لاک هست، و برای آزاد کردن skin باید ریز ریز شناس بیاری ست جمع کنی، بعد shader بگیری، و برای لباس ها و ست درست کردن کلی بازی کنی، آخرم همش بپره!!!!
خوب من دوست دارم لباس های مختلف رو مثل بازی قبلی برای هر کراکتر داشته باشم، کلی وقت بزاری multiverse بری، آخرش همش بر باد بره، کلی وقت و 100$ پول حیف این بازی مسخره کردم، یعنی کل 40 سیزن پس میشه 9 تا کاراکتر!!!!
این مشکلی بوده که با آپدیت 1.10 به وجود اومده. من آپدیت رو نگرفتم ولی خودشون گفتن با ریست کردن دستگاه همه چی بر میگرده و برای خیلی ها برگشته. این روش رو حتما امتحان کن. الان هم که 1.11 اومد تا از اتفاق افتادن دوبارش جلوگیری کنه.

• Like
Reactions: ArefTheGreat

ArefTheGreat

کاربر سایت
Jul 7, 2009
1,179
نام
عارف واعظ قائمی
این مشکلی بوده که با آپدیت 1.10 به وجود اومده. من آپدیت رو نگرفتم ولی خودشون گفتن با ریست کردن دستگاه همه چی بر میگرده و برای خیلی ها برگشته. این روش رو حتما امتحان کن. الان هم که 1.11 اومد تا از اتفاق افتادن دوبارش جلوگیری کنه.
والا من دستگاه رو reset نکردم ولی خوب بالاخره چند بار از وقتی این مشکل رو فهمیدم کنسول خاموش روشن شده، حتی بازی رو هم قبل آپدیت 1.11 و هم بعدش تست کردم که در هر دو صورت یک سری gear ها رفتن، حالا منظور از reset کردن چیه؟ امتحان کنیم شاید جواب بده

NaRiiMaN

ناظم انجمن
Jun 5, 2010
5,817
نام
نریمان
والا من دستگاه رو reset نکردم ولی خوب بالاخره چند بار از وقتی این مشکل رو فهمیدم کنسول خاموش روشن شده، حتی بازی رو هم قبل آپدیت 1.11 و هم بعدش تست کردم که در هر دو صورت یک سری gear ها رفتن، حالا منظور از reset کردن چیه؟ امتحان کنیم شاید جواب بده
والا دقیق نمیدونم ولی مثل اینکه تمام چیز هایی که تا قبل از 25 سپتامبر داشتی برمیگرده و فقط اونایی که بعدش گرفتی ممکنه برنگرده. الان فقط Gear های که تو این 4-5 روزه گرفتی پاک شده یا کلا همه چی؟

ArefTheGreat

کاربر سایت
Jul 7, 2009
1,179
نام
عارف واعظ قائمی
والا دقیق نمیدونم ولی مثل اینکه تمام چیز هایی که تا قبل از 25 سپتامبر داشتی برمیگرده و فقط اونایی که بعدش گرفتی ممکنه برنگرده. الان فقط Gear های که تو این 4-5 روزه گرفتی پاک شده یا کلا همه چی؟
نه فقط ست مربوط به تولد هارلی رفته لباس هاش شده ست اولیه level 1.....
ریست اگه منظور نگه داشتن دکمه power و intilaize کردن هست رو البته نکردم، ولی اگه منظور خاموش روشن کردن هست تا دلت بخواد تست کردم، کلا من چک کردم مثل اینکه برای بعضی افراد ریست هم جواب نداده.....=((=((=((

• Like
Reactions: NaRiiMaN

ArefTheGreat

کاربر سایت
Jul 7, 2009
1,179
نام
عارف واعظ قائمی

تریلر Atom

خیلی خوب بود. :-bd
الان یعنی Hellboy چی میشه؟ هنوز fighter pack 2 که کامل نشده، هیچی از gameplay مربوط به hellboy نشون ندادن، منم هنوز اسکین های مربوط به هارلی رو دوباره دریافت نکردم....x-(x-(
کلا آپدیت جدید تا اونجا که فهمیدم فقط جلوگیری کرد از پاک شدن Gear ها و هیچ تاثیری رو Gear های از دست رفته مثل اینکه نداره.... کلی وقتم تلف شد، من اصلا هارلی باز نبودم، کلی وقت گذاشتم با هارلی لول 9 اون سری رو تموم کردم، بعدم تا 20 بیاد بالا که بشه equip کرد، آخرم همش بپره، همین طور یک سری Gear های مربوط به Batman و ...
در کل با این سیستم مسخره gear اصلا حال نکردم، چهار تا اسکین مختلف از کاراکترت بخای باید کلی بازی کنی بلکه شانس بیاری اونی که میخوایی پیدا بشه..... قدیم، یک مربع میزدی، خیلی راحت اسکین مورد نظرت رو پیدا میکردی، یا مثل tekken 7 کاش دست آدم باز تر میبود، و انقدر به شانس وابسته نبود....

atom البته جالب بود، ولی الان فقط 2 تا کاراکتر دیگه مونده، من چند جا دیدم صحبت kitana هست مثل اینکه.....

آخرین ویرایش:

NaRiiMaN

ناظم انجمن
Jun 5, 2010
5,817
نام
نریمان
الان یعنی Hellboy چی میشه؟ هنوز fighter pack 2 که کامل نشده، هیچی از gameplay مربوط به hellboy نشون ندادن، منم هنوز اسکین های مربوط به هارلی رو دوباره دریافت نکردم....x-(x-(
کلا آپدیت جدید تا اونجا که فهمیدم فقط جلوگیری کرد از پاک شدن Gear ها و هیچ تاثیری رو Gear های از دست رفته مثل اینکه نداره.... کلی وقتم تلف شد، من اصلا هارلی باز نبودم، کلی وقت گذاشتم با هارلی لول 9 اون سری رو تموم کردم، بعدم تا 20 بیاد بالا که بشه equip کرد، آخرم همش بپره، همین طور یک سری Gear های مربوط به Batman و ...
در کل با این سیستم مسخره gear اصلا حال نکردم، چهار تا اسکین مختلف از کاراکترت بخای باید کلی بازی کنی بلکه شانس بیاری اونی که میخوایی پیدا بشه..... قدیم، یک مربع میزدی، خیلی راحت اسکین مورد نظرت رو پیدا میکردی، یا مثل tekken 7 کاش دست آدم باز تر میبود، و انقدر به شانس وابسته نبود....

atom البته جالب بود، ولی الان فقط 2 تا کاراکتر دیگه مونده، من چند جا دیدم صحبت kitana هست مثل اینکه.....
Hellboy که سر جاشه و تا چند روز اینده تریلرش هم میاد. اتم اولین کرکتر Fighter Pack 3 هست. این ویدیو هم رو کانال CW به مناسبت شروع فصل جدید Legends Of Tomorrow گذاشته .
واسه چیزایی که از دست دادی باید به ساپورت WB ایمیل بزنی. فکر کنم مشکلات حل می کنن.
اد بون خودش گفته که دیگه هیچ شخصیتی از MK به بازی اضافه نمیشه. اون شخصیت مونث احتمالا Enchantress هست.

dooste.man83

کاربر سایت
Nov 20, 2008
3,907
دیسک بازی رو می خوام تهیه کنم
توی جعبه بازی باید کد خاصی باشه ؟

ریجن 1 یا 2 اش برای آنلاین فرقی میکنه یا خیر؟ ( کدوم رو توصیه میکنید ؟ )
DLC خاصی داره که ارزش داشته باشه ریجن 1 بخرم ؟ ( چون دیسک های تو بازار همه ریجن 2 بودن تا جایی که دیدم )
ممنون

آخرین ویرایش:

NaRiiMaN

ناظم انجمن
Jun 5, 2010
5,817
نام
نریمان
دیسک بازی رو می خوام تهیه کنم
توی جعبه بازی باید کد خاصی باشه ؟

ریجن 1 یا 2 اش برای آنلاین فرقی میکنه یا خیر؟ ( کدوم رو توصیه میکنید ؟ )
DLC خاصی داره که ارزش داشته باشه ریجن 1 بخرم ؟ ( چون دیسک های تو بازار همه ریجن 2 بودن تا جایی که دیدم )
ممنون
ریجن 2 کد دارکساید رو داره فکر کنم. ریجن یک چیزی نداره.
بازی ریجن لاک نیست، ریجن تو آنلاین بازی کردن تاثیری نداره.
DLC هم 9 تا شخصیت داره که فعلا 5 تاش اومده، تریلر هاشونو ببین.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر