Injustice 2

Developer: NetherRealm Studios
.Publisher: Warner Bros
Genre: Fighting
Release Date: May 16th, 2017

گیلد بازیسنتر : 9NE26
گروه تلگرام: Injustice 2 Community | BC

با تشکر از احسان @Kaine عزیر بابت کار های گرافیکی فوق العادش.​

آخرین ویرایش:

NaRiiMaN

Equality is a Utopian Fantasy
ناظم انجمن
Jun 5, 2010
5,829
نام
نریمان
شرمنده که اینو میپرسم: منبع خبری هم دارید که من مطمن شم؟اخه میخوام روز اول 240 تومن بابتش هزینه کنم یه وقت پولم هدر نره چون انگار فعلا فقط ریجن ال دبی ریلیز شده و گفتم اگر لاک هست بمونم تا ریجن دو بیاد.البته من از خدامه آل بخرم که بتونم محتویاتو براش دانلود کنم
خواهش می کنم. اینم منبعش:

Injustice 2 will not be region locked

• Like
Reactions: ps34

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,299
نام
مهدی
بازی رو رفتم بگیرم ریجن ال میگفت 250 تومن بعدش گفت تا پس فردا به قدری بار زیاد میشه که تا 215 هم میاد پایین منم دیگه تا دوشنبه سه شنبه دست نگه داشتم با عرضه جهانی بگیرمش با قیمت معقول تری.
فایتینگ باز اصلا نیستم سبک بازیم شوتره ولی به خاطر بخش داستانی قوی و به خاطر شخصیت فلش و کاپیتان کلد میخرم

• Like
Reactions: amir_k2m

NaRiiMaN

ناظم انجمن
Jun 5, 2010
5,829
نام
نریمان
من 3-4 ساعت از بخش داستانی رو بازی کردم. :D از لحاظ کارگردانی صحنه ها، دیالوگ ها، انیمیشن های صورت و موارد دیگه تا این جا که بهترین بازی NRS بوده. اگه با همین روند بره جلو حتی ممکنه بالاتر از MK9 هم برای من قرار بگیره. تنها نکته ی منفی ای که میتونم تا اینجا از بازی بگیرم اینه که یه جاهایی با کامیک تناقض داره که البته خیلی جزئی هست و از نظر کلی مشکلی نداره.
یه نکته ی دیگه هم که باید ازش تعریف کنم گرافیک بازیه. :D با این که کلی ویدئو از بازی هست ولی تا وقتی خودتون بازی نکنین متوجه نمیشین گرافیک بازی چقدر خوبه. :D طراحی استیج ها که کاملا تو یه سطح دیگست. کافیه یه Throw رو حریف بزنید تا ببینید n تا آیتم تو پس زمینه اینور اونور میفتن. :D
در کل تا اینجا از بازی راضیم تا ببینیم در ادامه چی میشه. :D

==========
آقا خوش به حالت، برای ما که pre-order کردیم هنوز دانلود شروع نشده!!! Darkside چطور هست؟ مثل shoa kahn یک موجود خیلی OP هست یا نرمال؟
من جا داره بگم کاش از دشمن های سوپرمن دوباره doomsday هم بود، یا مثلا Mongul افراد خیلی قوی در حد خود سوپرمن، فقط یک darkside هست اونم برای pre-order.
بازم میگم امید وارم اون کاراکتر DLC که هیکلی بود azreal نباشه، یا spawn باشه یا etrgan... یا هر کسی خفن دیگه، آدام نباشه، حتی LOBO هم خوبه، یک زمانی صحبت hell boy هم بود، اونم خیلی دوست داشتم باشه!!! حیف.....
اون نسخه ای که من گرفتم توش کد دارکساید رو نداره. :(

آخرین ویرایش:

ArefTheGreat

کاربر سایت
Jul 7, 2009
1,179
نام
عارف واعظ قائمی
من 3-4 ساعت از بخش داستانی رو بازی کردم. :D از لحاظ کارگردانی صحنه ها، دیالوگ ها، انیمیشن های صورت و موارد دیگه تا این جا که بهترین بازی NRS بوده. اگه با همین روند بره جلو حتی ممکنه بالاتر از MK9 هم برای من قرار بگیره. تنها نکته ی منفی ای که میتونم تا اینجا از بازی بگیرم اینه که یه جاهایی با کامیک تناقض داره که البته خیلی جزئی هست و از نظر کلی مشکلی نداره.
یه نکته ی دیگه هم که باید ازش تعریف کنم گرافیک بازیه. :D با این که کلی ویدئو از بازی هست ولی تا وقتی خودتون بازی نکنین متوجه نمیشین گرافیک بازی چقدر خوبه. :D طراحی استیج ها که کاملا تو یه سطح دیگست. کافیه یه Throw رو حریف بزنید تا ببینید n تا آیتم تو پس زمینه اینور اونور میفتن. :D
آقا خوش به حالت، برای ما که pre-order کردیم هنوز دانلود شروع نشده!!! Darkside چطور هست؟ مثل shoa kahn یک موجود خیلی OP هست یا نرمال؟
من جا داره بگم کاش از دشمن های سوپرمن دوباره doomsday هم بود، یا مثلا Mongul افراد خیلی قوی در حد خود سوپرمن، فقط یک darkside هست اونم برای pre-order.
بازم میگم امید وارم اون کاراکتر DLC که هیکلی بود azreal نباشه، یا spawn باشه یا etrgan... یا هر کسی خفن دیگه، آدام نباشه، حتی LOBO هم خوبه، یک زمانی صحبت hell boy هم بود، اونم خیلی دوست داشتم باشه!!! حیف.....

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
من عکس هاش دیدم اصلا گفتم گرافیکش واقعا با کیفیت و سطح بالا هست حالا بخش های مختلفش برو ببینیم چجوریه کلا چی به چیه

iMahmoud

کاربر سایت
May 28, 2009
813
نام
محمودرضا
بازی رو رفتم بگیرم ریجن ال میگفت 250 تومن بعدش گفت تا پس فردا به قدری بار زیاد میشه که تا 215 هم میاد پایین منم دیگه تا دوشنبه سه شنبه دست نگه داشتم با عرضه جهانی بگیرمش با قیمت معقول تری.
فایتینگ باز اصلا نیستم سبک بازیم شوتره ولی به خاطر بخش داستانی قوی و به خاطر شخصیت فلش و کاپیتان کلد میخرم
همین الان میتونید ریجن ال رو به قیمت ۲۱۵ تومن بخرید
۲ ساعت پیش از میدان امام خمینی قیمت گرفتم ۲۱۵ تومن

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: ps34

GHOST OF SPART

کاربر سایت
May 28, 2011
261
اگه نسخه آلتیمیت فیزیکیش گیر بیاد یعنی کد دارکساید هم روشه؟منظورم اینه تمام نسخه های آلتیمیت فقط از طریق پیش خرید قابل دسترسی هستن دیگه؟

iMahmoud

کاربر سایت
May 28, 2009
813
نام
محمودرضا
بازی به قیمت ۲۱۵ همین الان از میدان امام خیمنی خریداری شد
در جریان باشید و به قیمت نجومی نخرید

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

NaRiiMaN

ناظم انجمن
Jun 5, 2010
5,829
نام
نریمان
منم میخوام:Dبنظر شما میتونه از مورتال کمبت تو نبردها بهتر باشه؟من فایتینگ خشکو دوست ندارم
از چه نظر بهتر؟ به صورت کلی شباهت هایی به MK داره ولی تغییرات بنیادی هم داره که باعث تمایزش از MK بشه. بطور مثال استفاده از Meter تو اینجاستس خیلی گسترده تره و میشه حرکاتی مثل Air Escape، Meter Burn Roll و... از رو باهاش اجرا کرد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر