Injustice 2

Developer: NetherRealm Studios
.Publisher: Warner Bros
Genre: Fighting
Release Date: May 16th, 2017

گیلد بازیسنتر : 9NE26
گروه تلگرام: Injustice 2 Community | BC

با تشکر از احسان @Kaine عزیر بابت کار های گرافیکی فوق العادش.​

آخرین ویرایش:

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
تریلر هایپ برانگیزی بود ولی آخه CG ؟! :D (شروع تریلر چقدر شبیه گاو اسنژن بود :D) انتظار داشتم حداقل بعد از اینهمه مدت بی خبری به جای صرفاً آنونس کردن کرکترها یه چند تا صحنه ی In-Game هم داشته باشه :D CG قشنگ آدمو بین زمین و هوا میذاره چون از یه طرف آنونسه ولی از یه طرف هیچی هم از خود بازی نشون نمیده :D امیدوارم بزودی یه سری گیم پلی تریلر هم بدن ببینیم چیکار کردن :D

صفحه ی مربوط به شخصیت ها تو سایت اصلی، تعدادشون رو 31 زده! =P~
اگه 9 تا کرکتر DLC هم قاطیش باشه احتمالاً لانچ بازی چیزی حدود 22 تا کرکتر باید داشته باشه عین MKX :D اگه بدون اونا 31 ـی باشه که دیگه دمشون گرم :D
با 9 تا کرکتر و 3 تا کاستوم یه نسخه ی کامپلیت واسه بهار سال بعدش افتادیم :D

NaRiiMaN

Equality is a Utopian Fantasy
ناظم انجمن
Jun 5, 2010
5,821
نام
نریمان
تریلر هایپ برانگیزی بود ولی آخه CG ؟! :D (شروع تریلر چقدر شبیه گاو اسنژن بود :D) انتظار داشتم حداقل بعد از اینهمه مدت بی خبری به جای صرفاً آنونس کردن کرکترها یه چند تا صحنه ی In-Game هم داشته باشه :D CG قشنگ آدمو بین زمین و هوا میذاره چون از یه طرف آنونسه ولی از یه طرف هیچی هم از خود بازی نشون نمیده :D امیدوارم بزودی یه سری گیم پلی تریلر هم بدن ببینیم چیکار کردن :D

اگه 9 تا کرکتر DLC هم قاطیش باشه احتمالاً لانچ بازی چیزی حدود 22 تا کرکتر باید داشته باشه عین MKX :D اگه بدون اونا 31 ـی باشه که دیگه دمشون گرم :D
با 9 تا کرکتر و 3 تا کاستوم یه نسخه ی کامپلیت واسه بهار سال بعدش افتادیم :D
دیگه با اون تصاویری که از تریلر نشون داده بودن تابلو بود که CGـه. چه انتظاری داشتی؟ :D ولی همونطور که گفتم از هفته ی دیگه قراره بصورت هفتگی تا زمان لانچ Gameplay Reveal برای شخصیت های مختلف بدن.

راجع به تعداد هم امکان نداره زیر 28 باشه موقع لانچ. :D خود اد بون تایید کرده. :D MKX هم 24 تا بود که با Goro میشد 25 تا. اینجا هم احتمالا بازی اصلی 30 تاست + Darkseid میشه همون 31 تو زمان لانچ. 9 تا هم به مرور اضافه میشه که میشه 40 تا. :D خیلی منطقی به نظر میرسه.
نسخه های کامپلیت بازی ها هم WB فکر کنم دراپ کرده دیگه. سر بتمن که من کلی صبر کردم آخر سر همون بازی اصلیو دادن با کد دانلود Season Pass (که همین الان برای I2 در نظر گرفتن.)

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
دیگه با اون تصاویری که از تریلر نشون داده بودن تابلو بود که CGـه. چه انتظاری داشتی؟ :D ولی همونطور که گفتم از هفته ی دیگه قراره بصورت هفتگی تا زمان لانچ Gameplay Reveal برای شخصیت های مختلف بدن.

راجع به تعداد هم امکان نداره زیر 28 باشه موقع لانچ. :D خود اد بون تایید کرده. :D MKX هم 24 تا بود که با Goro میشد 25 تا. اینجا هم احتمالا بازی اصلی 30 تاست + Darkseid میشه همون 31 تو زمان لانچ. 9 تا هم به مرور اضافه میشه که میشه 40 تا. :D خیلی منطقی به نظر میرسه.
نسخه های کامپلیت بازی ها هم WB فکر کنم دراپ کرده دیگه. سر بتمن که من کلی صبر کردم آخر سر همون بازی اصلیو دادن با کد دانلود Season Pass (که همین الان برای I2 در نظر گرفتن.)
عکس ها که آره معلوم بود CG ـه ولی مثلاً دوست داشتم اینجوری باشه که استوری مود رو در قالب CG نشون بدن بعد به کرکترها که میرسه به جای این نماهای دارک و عذاب آور سوئیچ کنن روی گیم پلی مثلاً :D ولی خب نشد دیگه ، منتظریم ببینیم بعداً چی نشون میدن :D

فک کنم همونجوری که تا الان توی نمایش های گیم پلی نشون دادن در بهترین حالت راستر باید همون 28 تایی باشه که Darkseid هم داخل همون 28 تاس و قفله (توی MKX هم گورو داخل راستر بود و قفل بود) که با اون 9 تا هم مثلاً بشه 37 که خب فاصله ای با همون 40 تا نداره :D ولی خب بازم راستر بزرگی ورداشته اد بون :D موندم توی این 3 ماه و نیم ، 4 ماه باقی مونده چه جوری میخواد این 18 تا کرکترو معرفی کنه :D ماهی 4 تا یعنی هفته ای یه دونه هم معرفی کنه کم میاد باز :D
حالا اون بتمن بوده، فایت ها فک کنم فرق کنه قضیه ـش :D من XL ـو نگرفتم ولی فک میکنم کل محتوا باید روی دیسکش باشه ؟ :D چون توی فایت ها نخوان محتوا رو روی دیسک بذارن طرف مگه مریضه بره کامپلیت بخره میره نسخه ی قبلی رو مفت و ارزون میخره یه سیزن پس هم جدا میگیره حالشو میبره :D

===

استور :

آخرین ویرایش:

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
oxl1_17_rev01.jpg

هایپ داره شروع میشه ... :D
اوضاع بازی تا الان خیلی خوب بوده ، مشکل خاصی پیش نیاد پتانسیل ترکوندن داره :D

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,915
نام
نـــــــویـــــــــد
استوری تریلر عالی بود
به قول احسان همه چیز عالیه تا این لحظه ، چه گرافیک خوبی داره
نسخه اول خیلی فان و سرگرم کننده بود ، اتفاق عجیبی نیفته این بهتر ازون میشه ، امیدوارم همون اندازه modeهای مختلف داشته باشه

• Like
Reactions: Kainé

NaRiiMaN

Equality is a Utopian Fantasy
ناظم انجمن
Jun 5, 2010
5,821
نام
نریمان
فک کنم همونجوری که تا الان توی نمایش های گیم پلی نشون دادن در بهترین حالت راستر باید همون 28 تایی باشه که Darkseid هم داخل همون 28 تاس و قفله (توی MKX هم گورو داخل راستر بود و قفل بود) که با اون 9 تا هم مثلاً بشه 37 که خب فاصله ای با همون 40 تا نداره :D ولی خب بازم راستر بزرگی ورداشته اد بون :D موندم توی این 3 ماه و نیم ، 4 ماه باقی مونده چه جوری میخواد این 18 تا کرکترو معرفی کنه :D ماهی 4 تا یعنی هفته ای یه دونه هم معرفی کنه کم میاد باز :D
حالا اون بتمن بوده، فایت ها فک کنم فرق کنه قضیه ـش :D من XL ـو نگرفتم ولی فک میکنم کل محتوا باید روی دیسکش باشه ؟ :D چون توی فایت ها نخوان محتوا رو روی دیسک بذارن طرف مگه مریضه بره کامپلیت بخره میره نسخه ی قبلی رو مفت و ارزون میخره یه سیزن پس هم جدا میگیره حالشو میبره
نه دیگه اونی که تو E3 2014 نشون دادن 24 تایی بود:

نزدیکای عرضه ی بازی Goro اضافه شد:

کلا NRS هرچی تو E3 نشون بده، راستر نهایی هم همون تعداده. IGAU و MK9 هم دقیقا همینطور بودن.
XL همه چی رو تو دیسک داره. :D ولی از بتمن به بعد ندادن دیگه. امیدوارم همینطور که میگی باشه و برای این کامپلیت بدن. :D
oxl1_17_rev01.jpg

اوضاع بازی تا الان خیلی خوب بوده ، مشکل خاصی پیش نیاد پتانسیل ترکوندن داره
پس من از دیشب تا حالا چی دارم میگم؟ :D از هفته ی بعد Gameplay Reveal شخصیت ها رو داریم بصورت هفتگی.

• Like
Reactions: Kainé

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
oxl1_17_rev01.jpg

اوضاع بازی تا الان خیلی خوب بوده ، مشکل خاصی پیش نیاد پتانسیل ترکوندن داره :D
نه دیگه ترکوندن اونجوری هایپ نکنید سیستم همونه دسگه حالا کارکتر ها عوض شدن کمبتیزه شده س بازی

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
نه دیگه ترکوندن اونجوری هایپ نکنید سیستم همونه دسگه حالا کارکتر ها عوض شدن کمبتیزه شده س بازی

بازی تا اینجا حداقل های لازم رو داره :D ترکوندن هم نه اینکه بزنه دنیای فایتینگ رو منهدم کنه ، همینکه از این لوپ قدیمی و پر انتقاد بازیای قبلی اد بون بیاد بیرون کفایت میکنه :D همینکه به خودشون یه تکونی دادن و اون طراحی های فاجعه بار 3-4 تا فایت قبلی رو تکرار نکردن جای تقدیر داره :D گیم پلی و پتانسیل نهایی کار هم که بزودی با نمایش گیم پلی ها معلوم میشه ولی بازم تا اینجا خیلی خوب جلو اومده :D

• Like
Reactions: NaViiDii

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
بازی تا اینجا حداقل های لازم رو داره :D ترکوندن هم نه اینکه بزنه دنیای فایتینگ رو منهدم کنه ، همینکه از این لوپ قدیمی و پر انتقاد بازیای قبلی اد بون بیاد بیرون کفایت میکنه :D همینکه به خودشون یه تکونی دادن و اون طراحی های فاجعه بار 3-4 تا فایت قبلی رو تکرار نکردن جای تقدیر داره :D گیم پلی و پتانسیل نهایی کار هم که بزودی با نمایش گیم پلی ها معلوم میشه ولی بازم تا اینجا خیلی خوب جلو اومده :D
تا لان یعنی نمایش گیم پلی نداشته ؟

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
سری کامیک بوک Injustice 2 هم معرفی شد :D نسخه ی دیجیتالی از 11 آپریل ریلیز میشه و نسخه ی فیزیکی از ماه May :D مشابه MKX این سری کامیک ها پیش درآمدی بر داستان نسخه ی 2 هستن و در عین حال ادامه ای بر وقایع شماره ی اول :D

eior_20_injustice-comic01.jpg

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر