PlayStation Final Fantasy XII The Zodaic Age Remastered

Final-Fantasy-XII-The-Zodiac-Age_2016_06-06-16_007.jpg_600.jpg

بالاخره اسکوئر نسخه ریمستر فاینال فانتزی 12 رو معرفی کرد . بازی سال 2017 ریلیز میشه و از رزولوشن بالاتر و کیفیت گرافیکی و صوتی بالاتری نسبت به نسخه قدیمی برخورداره. اطلاعاتی که از بازی اومده :

-based on FINAL FANTASY XII INTERNATIONAL ZODIAC JOB SYSTEM
-Background, character model, fonts and all 2D parts are higher resolution
-Movie scenes are higher resolution
-Uses current-gen graphics tech
-7.1 surround sound
-higher quality audio
-Japanese and English voice
-Option between original BGM and newly recorded BGM
-shorter loading time
-auto-save feature
-turbo mode
-بک گراند ها و مدل های کرکترها به همراه فونت ها و ... با روزلوشن بالا
-صدای 7.1
-دوبله ژاپنی و انگلیسی
- قابلیت Auto Save
-زمان های Loading کوتاه تر
-کات سین های با کیفیت و رزولوشن بالاتر .

عکس هایی از نسخه ریمستر :

Final-Fantasy-XII-The-Zodiac-Age_2016_06-06-16_006.jpg_600.jpg

Final-Fantasy-XII-The-Zodiac-Age_2016_06-06-16_002.jpg_600.jpg

FF12-Zodiac-Age-PS4-Ann.jpg

آخرین ویرایش:

GameMasterr

کاربر سایت
Feb 2, 2008
2,205
نام
على
نمیشه. فقط بعدا میتونی یه جاب جدید بهشون اضافه کنی. وگرنه به صورت کلی دیگه نمیتونی جابی که انتخاب کردی رو تغییر بدی.
شما میتونید کمک کنید؟
یجا گیر کردم
بعد از گزر از کوهستانه برفی به معبدی میرسم تو معبد به سویچی هست هر بار میزنم زامبی ظاهر میشه
چ کنم؟

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,151
نام
ماکان
شما میتونید کمک کنید؟

ورودی اون معبده بعد ویوود گیر کردی؟ اگه آره که اون در فقط با یکی از اسپرها باز میشه. سامونش میکنی درو باز میکنه میری تو. اسپرش رو نمیگم چیه که یکم فان داشته باشه برات اما خوب یکی از باس ها بوده که شکستش دادی:D ببین تو سیستم جابت قدرت اسپر رو به کی دادی و الان کی میتونه ایشون رو سامون کنه. هرکی بود بیارش تو گروهت، باهاش سامون کن و ...

GameMasterr

کاربر سایت
Feb 2, 2008
2,205
نام
على
ورودی اون معبده بعد ویوود گیر کردی؟ اگه آره که اون در فقط با یکی از اسپرها باز میشه. سامونش میکنی درو باز میکنه میری تو. اسپرش رو نمیگم چیه که یکم فان داشته باشه برات اما خوب یکی از باس ها بوده که شکستش دادی:D ببین تو سیستم جابت قدرت اسپر رو به کی دادی و الان کی میتونه ایشون رو سامون کنه. هرکی بود بیارش تو گروهت، باهاش سامون کن و ...
نه در نیست یه سویچه
فقط یه سامن دارم (اتیش) :D

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,151
نام
ماکان
نه در نیست یه سویچه
فقط یه سامن دارم (اتیش) :D

ببین دقیقا نمیدونم کجا گیر کردی:D
قشنگ توضیح بده کجایی، اگه اون قسمتی هستی که Rafflesia رو میزنی و بعد میری تو یه جایی که برف و بورانه و هیچی معلوم نیست، اونجا یه دری هست که Great Gigas بسته و نمیتونی بازش کنی. اونجا باید Belias رو سامون کنی تا باز کنه. من تصور این بود که اینجا گیر کردی. اگه نه بیشتر توضیح بده ببینم کجایی:D

GameMasterr

کاربر سایت
Feb 2, 2008
2,205
نام
على
ببین دقیقا نمیدونم کجا گیر کردی:D
قشنگ توضیح بده کجایی، اگه اون قسمتی هستی که Rafflesia رو میزنی و بعد میری تو یه جایی که برف و بورانه و هیچی معلوم نیست، اونجا یه دری هست که Great Gigas بسته و نمیتونی بازش کنی. اونجا باید Belias رو سامون کنی تا باز کنه. من تصور این بود که اینجا گیر کردی. اگه نه بیشتر توضیح بده ببینم کجایی:D
میریم یه جایی پیرمده واستاده خابه باهاش میحرفیم :Dبعد یکی میاد خبر میده به اون بچه که بابات مرده بعد راهو برمیگردیم میریم ار برف و بوران رد میشیم میریم یه معبده دیگه اون دوتا درهست به سویچ درها بسته ن سویچ هم بزنی هر بار ۳تا زامبی ظاهر میشن
الان دم دست نیست اسم بدم ولی منظقه همچین چیزی بود :D
mir
or mur

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,151
نام
ماکان
میریم یه جایی پیرمده واستاده خابه باهاش میحرفیم :Dبعد یکی میاد خبر میده به اون بچه که بابات مرده بعد راهو برمیگردیم میریم ار برف و بوران رد میشیم میریم یه معبده دیگه اون دوتا درهست به سویچ درها بسته ن سویچ هم بزنی هر بار ۳تا زامبی ظاهر میشن
الان دم دست نیست اسم بدم ولی منظقه همچین چیزی بود :D
mir
or mur

اصلا یادم نمیاد کجا رو میگی. یبار دیگه چک کن دقیق بگو کجا هستی راهنماییت بکنم. یا حداقل بگو از نظر داستانی کجایی؟ توضیحاتی که دادی خیلی گنگه.

Persona.Q

Don't Listen To Ondore's Lies
کاربر سایت
Jun 8, 2014
816
نام
محمد
وجدانا تو کل بازیایی که تو عمرم کردم این بازی بیشتر از همه بهم حال داد.. اون زمان که شایعه کرده بودن میاد رو ps4 اصلا باورم نشد تا وقتی اومد..اونقدی حال داد که تمام rare hunt هارو تموم کردم..الباقی داستان بماند 2 تا wyrmhero blade داشتم ... خلاصه جزو دو تا بازی محبوب من بودن رو ps2 یکی این یکی dragon quest viii

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر