طرفداران ژانر JRPG

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
فالو کردمت داخل بازی
کارتایی مثل Royal Arms- cyclone -phantom rush
اریس کدومه؟
این کارت رو هم خیلی نیاز دارم شما داریش؟
Aerith: FFVII (Card)
اسمت توی بازی چیه من همین اسم سفیروث رو گذاشتم
نه بابا اینا رو باید شانسی گیرت بیاد باید احضار کنی که اونم به جم نیاز داره من دیروز نزدیک به 11 هزار تا جم مصرف کردم و متاسفانه گیرم نیامد البته یک سه تا کارت دیگه گیرم امد که خوبه
همینه دیگه اریس همینه اینو خیلی نیاز دارم خیلی زیاددددددددددد
نمیده نامرد که اگر میداد که کارم راحت میشد و بازی راحتر میشد

shahab_skyrim

کاربر سایت
Mar 18, 2014
129
نام
شهاب
اسمت توی بازی چیه من همین اسم سفیروث رو گذاشتم
نه بابا اینا رو باید شانسی گیرت بیاد باید احضار کنی که اونم به جم نیاز داره من دیروز نزدیک به 11 هزار تا جم مصرف کردم و متاسفانه گیرم نیامد البته یک سه تا کارت دیگه گیرم امد که خوبه
همینه دیگه اریس همینه اینو خیلی نیاز دارم خیلی زیاددددددددددد
نمیده نامرد که اگر میداد که کارم راحت میشد و بازی راحتر میشد
اسم من اونجا shahab هستش
الان بخوایم با هم بازی کنیم باید چیکار کنیم؟
آیدی من:
20d4-a97d-d0dd
پس شمام هنوز هیچ کارت سوپرمی نداری؟
کاش الان خرج نمیکردی من فک میکنم برای کریمسمس پکای جالبتری بشه باز کرد.الان فقط پک جاب گذاشتن.
شماره تلگرام من اینه 9361158990 خوشحال می شم پیام بدی

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,087
Yoshimi Yasuda رئیس Kadokawa games توی حساب توییترش اعلام کرده که یک نسخه جدید از سری root letter امسال معرفی میشه
Starly Girls هم همینطور. برای God Wars: Future Past هم برنامه های جدیدی در کنار دی ال سی معرفی شدش دارن
منبع

بنظرم root letter بازی فوق العاده ای بود کسایی که هنوز تجربش نکردن حتما تهیش کنن تو تخفیفات سونی فکر کنم تا حدود 7-8 دلار پایین اومده بود برای کاربران پلاس

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
میگم کسی از ff brave exvius اشنایی داره یه توضیحاتی در موردش بده ! داستانش !گیم پلیش خریدای درون برنامه ایش؟
من یه چند ساعتی بازی کردم
داستانش درباره دو نفره که با یک دختری اشنا میشند حالا دختر هم همراهشونه که برند سراغ تاریکی و غول اخرشو شکست بدند ولی خوب یکسری مشکلات براشون پیش میاد و عیره
گرافیک که نداره اصلا دنبالش نباش به هیچ وج ولی گیم پلی عالی داره خیلی عالی ولی خوب اینکاری بازیش توی ایران برای من جواب نمیده باید برگردم کویت و اونجا ادامه بازی رو انجام بدم

vayne solidor

کاربر سایت
Jan 12, 2007
1,966
نام
حسین
بچه ها شاید اینجا جاش نباشه اما میدونم کسایی که jrpg دوست دارن از این جور سبکهای virtual novel هم خوششون میاد.من هیچ وقت ds نداشتم نتونستم بازی 999 را بازی کنم بعدا روی ویتا دمو virtue last reward را بازی کرده بودم همون موقع عاشقش شدم .الان روی ps4 کل سه گانه zero escape تخفیف خورده بود البته تا فردا هم تخفیفش هست گرفتم دارم بازی میکنم .با ۹۹۹ شروع کردم یعنی اخرته بازیه .داستان بازی شبیه سری فیلم های saw میمونه .بازی از داخل یه کشتی شروع میشه شما به همراه ۸ نفر دیگه اونجا مبحوس هستید و ۹ ساعت وقت دارید تا درب شماره ۹ را پیدا کنید و از کشتی نجات پیدا کنید وگرنه کشتی غرق میشه. یک نفر به نام zero تمام این مکانیسم ها را طراحی کرده شبیه فیلم اره تک تک شما را گرفته اورده داخل کشتی به دست هر کس یه ساعت بسته به ترتیب شماره ۱ تا ۹ . حالا شما با کمک افراد دیگه باید وارد تک تک درب های شماره دار بشید با حل کردن معمای اون اتاق به مرحله بعد برید. بازی شامل دو قسمت حل کردن معما ها و قسمت v n هستش. یعنی داستان بازی به قدری جالبه که اصلا دلتون نمیاد از پای دستگاه بلند بشید .این ۳ گانه را از دست ندید

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
بالاخره فینال فانتزی 7 بر روی بازی Final Fantasy Mobius امد واقعا عالی مخصوصا موزیک هاش و بلخصوص موزیک سفیروث همش دارم گوش میکنم فوق العاده است لامصب
خواستم دلار بخرم که برم سفیروث رو بخرم از شانس بده من دلار هم گرون شد به نظرتون تا 20 روز دیگه دلار ارزون میشه یا نه یا برم کویت با دینار کویتی بخرم و اکانت استیمو شارژ کنم مونده چه کنم دوستان یکمی راهنمایی میکنید
یعد میترسم از دستم بپره شانس که نداریم باید صد دلار بخرم تا یک ایتم بده بعد با اون ایتمه برم سفیروث رو احضار کنم نمیدونم په کنم موندم خدایش

• Like
Reactions: AMIN-1399F

BARDI YA

Herrscher of Flamescion
Gold User
Jul 23, 2011
3,825
نام
بردیا دلوشی
دوستان Tales of Berseria تخفیف 60% خورده! ارزش داره بگیرم؟ من تاحالا هیچکدوم از تیلزارو بازی نکردم! تشکر.

درود ناکامای عزیز...

ببین سری تیلز کلا سری هست که اگر شروع کنی واقعا بهشون اعتیاد پیدا میکنی...
واقعا سری بازی هست که خیلی دوست داشتنی هست از اپنینگ هاش بگیری تا شخصیت ها و گیم پلی نیمه اکشن بازی که بسیار دلچسب هست...
من واقعا هر دفعه دلم تنگ میشه و میخوام تیلز جدیدی رو بازی کنم....

درباره ی برسریا...
خوب شااااااااید بعضی ها بگن زیاااااااااد ربطی به زستریا (Zestiria) نداره...
ولی از لحاظ معنوی بهش ربط داره و حتی یکم داستانی و دنیایی...
بنظر من زستریا رو بازی کن و بعدش برسریا رو بازی کن..
البته اگر استند الون بازی کنی - بازم مشکلی نیست.....
ولی پیشنهاد میشه که زستریا رو هم بازی کنی...

در سری های تیلز...
من اینارو پیشنهاد میکنم :

Xillia - Xillia 2 - Vesperia - Graces F

گریسس بسی از نظر من پیشنهاد شده هست...
با اینکه میگن بده...
خخخ...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر