طرفداران ژانر JRPG

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,087
آها پس درست حدس زدم :Cheesygrin:
نوبتی حال نمیده
سبک اکشن آر پی جی حال میده Action role-playing
مثل همین بازی Xenoblade Chronicles که دوست خوبمون @vayne solidor خریده
همین بازی من رو wii یکمی بازی کردم تو بازی گم شدم :lol::Mrgreen: اصلا راهنما اینا نداشت بیخیال بازی شدم
حدود 6 سال خورده ای پیش بازی کردمش - آخرین بازی rpg و jrpg بود که بازی کردم
مشكل اصلي شما اينه كه پلتفرمتون ايكس باكسه
بيشتر jrpg هاي شاهكار روي ps4 و سويچ ميان
بعدم كه زبانتون خوب نيست
به شخصه تنها چيزي كه الان به ذهنم ميرسه nier: automata هست كه براي پي سي هم منتشر شده

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,461
نام
امین
دوستان برا کسی که سال ها ساله دیگه بازیا rpg و jrpg بازی نکرده
الان میخواد بعد از سال ها سال یه بازی این سبکی بازی کنه
کدوم بازی برا من خوبه؟

فقط زیاد داستان محور نباشه گفتگو نداشته باشه که زبانم تعطیله
بازیشم زیاد طولانی نباشه

یه چیزی مثل action rpg باشه

رو پلتفرم ها pc و xbox one هم باشه

Tales of Zestiria

Tales of Symphonia

Tales of Berseria

nier

اینارو شروع کن رو pc گیم پلی همونیه که میخوای اکشن - ار پی جی.

alisantori

کاربر سایت
Jul 15, 2017
459
مشكل اصلي شما اينه كه پلتفرمتون ايكس باكسه
بيشتر jrpg هاي شاهكار روي ps4 و سويچ ميان
بعدم كه زبانتون خوب نيست
به شخصه تنها چيزي كه الان به ذهنم ميرسه nier: automata هست كه براي پي سي هم منتشر شده

ممنون

پلتفرمم xbox one هنوز نیست قراره بخرم تازه :Mrgreen:
قبلش wii u و 3ds داشتم که فروختم

منم سال ها ساله rpg و jrpg بازی نکردم , الان میخوام یه بازی rpg بازی کنم با این شرایط که در این پست گفتم
JRPG FAN CLUB II

اونم چون میخوام xbox one بخرم رو این پلتفرم باشه بهتره
رو pc هم حالا اگر بود بد نیست میشه یه کاری کرد

یکی از فامیلامون فروردین امسال از کانادا اومد ایران - تو مهمونی ازم پرسید پلی استیشن جدید چی اومده ( یه بازی من برا پسرش که ps4 داره بخرم فکر کرده بود اینجا ارزنتره :Cheesygrin: )
گفتم ps4 pro , گفت چنده گفتم الان 1.700 کمترین قیمته
گفت یعنی چقدر ( چون سال ها نیست ) , گفتم حقوق دولتی 850 هزار تومنه
گفت یعنی برای یه دستگاه بازی باید 2 ماه حقوقتو بدی بازم نمیرسه؟ گفتم آره
گفتم تازه خرج ها دیگه ام داره - اکانت میخوای - پول بازی خریدن و .................
گفت تو ایران آینده داری؟ گفتم نه
گفت بلند شو برو از ایران همینطوری که ما رفتیم :Blushing: گفتم با کدوم پول :Cheesygrin:

آخرین ویرایش:

Fallen God

کاربر سایت
Jun 1, 2011
129
نام
Soshy
دوستان برا کسی که سال ها ساله دیگه بازیا rpg و jrpg بازی نکرده
الان میخواد بعد از سال ها سال یه بازی این سبکی بازی کنه
کدوم بازی برا من خوبه؟

فقط زیاد داستان محور نباشه گفتگو نداشته باشه که زبانم تعطیله
بازیشم زیاد طولانی نباشه

یه چیزی مثل action rpg باشه

رو پلتفرم ها pc و xbox one هم باشه

والا ملت میرن دنبال سبک آر پی جی چون داستان و دیالوگ میخوان، حال و حوصله چرخ زدن و زیر و رو کردن بازیو با صد ساعت گیم پلی دارن. :D چه برسه نوع شرقیش که بیشتر از گیم پلی، باید تکست بخونی. حتی پلتفرم هاتم مناسبش نیست. خلاصه با این وجود + توضیحاتی که در سایر پست ها دادی بنظر بنده حقیر حقیقتا این سبک به دردت نمیخوره و وقتتو تلف نکنی بهتره.

J. Constantine

کاربر سایت
May 19, 2012
2,427
نام
علی
عزیز دوستمون میگه زبانش خوب نیست و حوصله دیالوگ نداره.
اونوقت شما i am setsuna رو معرفی میکنی :D
بلد نیستم خو!:D در حد وسعم راهنمایی کردم!:-)) میگم من بلد نیستم هی شما باور نمیکنید!:D

alisantori

کاربر سایت
Jul 15, 2017
459
والا ملت میرن دنبال سبک آر پی جی چون داستان و دیالوگ میخوان، حال و حوصله چرخ زدن و زیر و رو کردن بازیو با صد ساعت گیم پلی دارن. :D چه برسه نوع شرقیش که بیشتر از گیم پلی، باید تکست بخونی. حتی پلتفرم هاتم مناسبش نیست. خلاصه با این وجود + توضیحاتی که در سایر پست ها دادی بنظر بنده حقیر حقیقتا این سبک به دردت نمیخوره و وقتتو تلف نکنی بهتره.

خوب بازی که فقط 2 نفر یه سره باهم صحبت میکنن برای چند ماه - وسط حرف هاشون بعضی وقت ها یه انتخاب 2 گزینه ای میاد که جواب چی بده
اون طوری سبک مورد علاقه شماست :Angel:
من بازی قشنگ داستان دار توپ بازی کردم به اسم Nine Hours, Nine Persons, Nine Doors ( همون 999 معروف ) که سبکش Visual novel, adventure بود
رو nintendo ds بازی کردم

منم دیگه بچه نیستم که بیکار باشم 200 ساعت به بالا برا یه بازی وقت بزارم الان 30 و خورده ای سالمه و گرفتاری ها خودمو دارم
گفتم که بازی خوب تو سبک اکشن آر پی جی دوست دارم بازی کنم

حرف شما مثل این میمونه که من بگم من سبک استراتژیکی نوع سبک استراتژیک دفاعی دوست دارم , شما بگی این که نشد بازی پس بازیا استراتژیک بازی نکن

درباره پلتفرم ها هم دیگه چی از pc و xbox one بهتر
کنسول ها نینتندو هم داشتم هم ds هم 3ds هم wii هم wii u , بازیا rpg روشون شبیه بازیا سگا مگا درایو بودن ( خیلی از بازیا rpg برا کنسول ها نینتندو میان ) اما حال نمیده شبیه بازی ها ریترو گیمینگ هستن بخصوص رو ds و 3ds

در ضمن آیدی شما منو یاد آیدی میندازه قبلا تو سایت میشناختم آواتار آیدیش هم یه دختر بود تو بخش ps vita اینا هم فعال بود

Fallen God

کاربر سایت
Jun 1, 2011
129
نام
Soshy
خوب بازی که فقط 2 نفر یه سره باهم صحبت میکنن برای چند ماه - وسط حرف هاشون بعضی وقت ها یه انتخاب 2 گزینه ای میاد که جواب چی بده
اون طوری سبک مورد علاقه شماست :Angel:
من بازی قشنگ داستان دار توپ بازی کردم به اسم Nine Hours, Nine Persons, Nine Doors ( همون 999 معروف ) که سبکش Visual novel, adventure بود
رو nintendo ds بازی کردم

منم دیگه بچه نیستم که بیکار باشم 200 ساعت به بالا برا یه بازی وقت بزارم الان 30 و خورده ای سالمه و گرفتاری ها خودمو دارم
گفتم که بازی خوب تو سبک اکشن آر پی جی دوست دارم بازی کنم

حرف شما مثل این میمونه که من بگم من سبک استراتژیکی نوع سبک استراتژیک دفاعی دوست دارم , شما بگی این که نشد بازی پس بازیا استراتژیک بازی نکن

درباره پلتفرم ها هم دیگه چی از pc و xbox one بهتر
کنسول ها نینتندو هم داشتم هم ds هم 3ds هم wii هم wii u , بازیا rpg روشون شبیه بازیا سگا مگا درایو بودن ( خیلی از بازیا rpg برا کنسول ها نینتندو میان ) اما حال نمیده شبیه بازی ها ریترو گیمینگ هستن بخصوص رو ds و 3ds

در ضمن آیدی شما منو یاد آیدی میندازه قبلا تو سایت میشناختم آواتار آیدیش هم یه دختر بود تو بخش ps vita اینا هم فعال بود

نشد دیگه اینطوری، شما وقتی دنبال JRPG و اونم از نوع اکشنش میگردی (از سری سولز فاکتور میگیریم) آدم ذهنش میره سمت ایس و نیر و Tales of و گاد ایتر ها، همه اینا آثارین که بالاخره نسبت به بازیی که دنبالش میگردی داستان نقش مهمی توش دارن. اگر داستانو ازش بگیری همون بازی نکنی خیلی بهتره، به خصوص تیلز آو که جدیدا گیم پلی درست حسابییم ندارن.

نقش آفرینی شرقی یه سری ویژگی های داره که شما اون رو ازش بگیری بخش مهمی از اِسانسشو ازش گرفتی. حرف شما مثل این میمونه که من بگم از هوی متال بدم میاد، ایکاش انقدر توش جیغ نمیزدن ولی نه چون من از لایت متال خوشم اومده پس اینم چون متال توش داره باید خوشم بیاد، خب واضحه که نمیشه چون ویژگی هوی متال همینیه که دوست نداری :D
از PC و Xbox one بهتر برای بازیای جاپنی PS4 و کنسول های نینتندو هست. :D اکس باکس وان که هیچی، اصولا بدترین پلتفورم برای این دست از بازیاس، باز پی سی جدیدا یکم روی دور افتاده ولی همچنان من یک پلتفورم محروم برای آثار جاپنی میدونمش، از پورت های ضعیف بگیر تا فاصله های بیش از یکسال بین ریلیز نسخه کنسولی و پی سی.

الان هرکی 200 ساعت بازی میکنه کودکه و بیکار ؟ :D اونیم که 200 ساعت میزنه حداقل تا یک ماه بازی میکنه. هربازی مثل یک سرمایه گذاری میمونه، سرمایه شم وقت و هزینه ای هست که براش میکنی، اونم درسبک خاص و نیچی مثل آر پی جی های شرقی که برای انتخاب درست باید دقت دو چندانی به خرج بدی.
من معتقدم این سبک به دردت نمیخوره. چون هیچ وقت به اون لذتی که یه JRPG Fan از این سبک میبره، نمیرسی. اما اگر هنوز اصرار داری که نه قضیه فرق داره، میتونی یه نگاه به سری YS و بازی Tales of Berseriaو همینطور کمیم بودجه کنار بذاری برای Monster Hunter World که البته باوجود بی داستان بودنش به درد کسایی میخوره که حوصله و وقت گرایند کردن دارن، God Eater ها و Toukiden 2 هم کلون های خوبی از مانستر هانترن بندازی.

در مورد نکته آخر هم با اینکه آف تاپیکه ولی نه من توی 7 سال عضویتم در اینجا 47 تا بیشتر پست ندادم، بیشتر بازیرایانه فعال بودم و یادم نمیاد در بخش ویتا پست داده باشم، دل و رمق فعالیت در فروم ها رو هم دیگه ندارم. :D

آخرین ویرایش:

alisantori

کاربر سایت
Jul 15, 2017
459
نشد دیگه اینطوری، شما وقتی دنبال JRPG و اونم از نوع اکشنش میگردی (از سری سولز فاکتور میگیریم) آدم ذهنش میره سمت ایس و نیر و Tales of و گاد ایتر ها، همه اینا آثارین که بالاخره نسبت به بازیی که دنبالش میگردی داستان نقش مهمی توش دارن. اگر داستانو ازش بگیری همون بازی نکنی خیلی بهتره، به خصوص تیلز آو که جدیدا گیم پلی درست حسابییم ندارن.

نقش آفرینی شرقی یه سری ویژگی های داره که شما اون رو ازش بگیری بخش مهمی از اِسانسشو ازش گرفتی. حرف شما مثل این میمونه که من بگم از هوی متال بدم میاد، ایکاش انقدر توش جیغ نمیزدن ولی نه چون من از لایت متال خوشم اومده پس اینم چون متال توش داره باید خوشم بیاد، خب واضحه که نمیشه چون ویژگی هوی متال همینیه که دوست نداری :D
از PC و Xbox one بهتر برای بازیای جاپنی PS4 و کنسول های نینتندو هست. :D اکس باکس وان که هیچی، اصولا بدترین پلتفورم برای این دست از بازیاس، باز پی سی جدیدا یکم روی دور افتاده ولی همچنان من یک پلتفورم محروم برای آثار جاپنی میدونمش، از پورت های ضعیف بگیر تا فاصله های بیش از یکسال بین ریلیز نسخه کنسولی و پی سی.

الان هرکی 200 ساعت بازی میکنه کودکه و بیکار ؟ :D اونیم که 200 ساعت میزنه حداقل تا یک ماه بازی میکنه. هربازی مثل یک سرمایه گذاری میمونه، سرمایه شم وقت و هزینه ای هست که براش میکنی، اونم درسبک خاص و نیچی مثل آر پی جی های شرقی که برای انتخاب درست باید دقت دو چندانی به خرج بدی.
من معتقدم این سبک به دردت نمیخوره. چون هیچ وقت به اون لذتی که یه JRPG Fan از این سبک میبره، نمیرسی. اما اگر هنوز اصرار داری که نه قضیه فرق داره، میتونی یه نگاه به سری YS و بازی Tales of Berseriaو همینطور کمیم بودجه کنار بذاری برای Monster Hunter World که البته باوجود بی داستان بودنش به درد کسایی میخوره که حوصله و وقت گرایند کردن دارن، God Eater ها و Toukiden 2 هم کلون های خوبی از مانستر هانترن بندازی.

در مورد نکته آخر هم با اینکه آف تاپیکه ولی نه من توی 7 سال عضویتم در اینجا 47 تا بیشتر پست ندادم، بیشتر بازیرایانه فعال بودم و یادم نمیاد در بخش ویتا پست داده باشم، دل و رمق فعالیت در فروم ها رو هم دیگه ندارم. :D

اتفاقا دقیقا شد , فکر میکنی یه سبک وقتی زیر شاخه ها سبکی متفاوت داره برا سوزه خنده اون زیر شاخه ها سبکی ساختن؟ :lol:
متوجه منظور من نشدی حتی ماریو هم بگیر ییه داستان ساده داره , من گفتم نمیخوام بازی همش داستان باشه کل بازی کاراکترا همش در حال صحبت باهم باشن مثل بازیا میکرو 98 درصد یه بازی 2 نفر داشتن باهم صحبت میکردن

الان مثلا The Elder Scrolls V: Skyrim بازی خیلی قشنگیه

نینتندو نگو که کنسول میخری انگار میکرو مدرن دستت گرفتی :lol: بدتر از همه ds بود که قشنگ میکرو مدرن بود 3ds یکمی بهتر بود ولی بازم همون ds بود
خیلی هم دلت بخواد xbox one x و one s به این خوبی :Cheesygrin:

کامله کودکه و نونهال , مردی که 30 خورده ای سالشه سرکار میره 5 صبح 9 شب میرسه خونه , خرج اجاره خونه و خرج زندگی و ....... میده هیچوقت وقت نمیکنه بازی ها 200 ساعته و چند ماهه بازی کنه حتی اگرم روزا تعطیلم وقت کنه بازم خسته اس حالشو نداره :Angel:

خیلی بیتربیتی :clap: یه جوری میگی انگار من بازیا rpg و jrpg تا الان بازی نکردم اون زمانی که خیلی ها نمیدونستن rpg و jrpg اصلا چی هست من Chrono Trigger و Earthbound و .... رو سوپر نینتندوم بازی میکردم و ..................... ( بازی Chrono Trigger برا ds دوباره اومد دوباره بازیش کردم حتی براش نقد و بررسی هم نوشتم تو همین فروم گذاشتم )
ولی برا مدت ها هم دیگه بازی نکردم آخرین بازی که بازی کردم Xenoblade Chronicles بود که رو wii بازی کردم تو محیط بازی گم شدم :Mrgreen: دیگه ولش کردم
همین الان با وضع کاری - سنی و ............ میخوام یه اکشن آر پی جی خوب بازی کنم
حالا هی بگو بدرد تو نمیخوره :lol: خودم یه زمانی استاد rpg بودم الان دیگه از اون دورانم گذشته یه زمانی زبانم خیلی خوب بود مقاله حتی تجرمه میکردم مقاله ها گیم اما الان دیگه ذهنم یاری نمیکنه

Monster Hunter گفتی و کردی کبابم , یادش بخیر رو wii بازی کردم بعد دسته wii classic pro نداشتم بازی کردن با ویموت و نانچاک خیلی سخت بود توش با هزار بدبختی تمومش کردم
حتی خود کمپانی توصیه کرده بود از دسته wii classic pro استفاده کنید رو کاور بازی هم چاپ کرده بود
بازی GodEater بازی نکردم تا حالا چجوریه؟ خوبه؟ رو چه پلتفرم هایی اومده؟

آها - آخه اسم کاربریشم شبیه شما بود بعد یهو غیب شد گفتم نکنه ایشونی

Fallen God

کاربر سایت
Jun 1, 2011
129
نام
Soshy
اتفاقا دقیقا شد , فکر میکنی یه سبک وقتی زیر شاخه ها سبکی متفاوت داره برا سوزه خنده اون زیر شاخه ها سبکی ساختن؟ :lol:
متوجه منظور من نشدی حتی ماریو هم بگیر ییه داستان ساده داره , من گفتم نمیخوام بازی همش داستان باشه کل بازی کاراکترا همش در حال صحبت باهم باشن مثل بازیا میکرو 98 درصد یه بازی 2 نفر داشتن باهم صحبت میکردن

الان مثلا The Elder Scrolls V: Skyrim بازی خیلی قشنگیه

نینتندو نگو که کنسول میخری انگار میکرو مدرن دستت گرفتی :lol: بدتر از همه ds بود که قشنگ میکرو مدرن بود 3ds یکمی بهتر بود ولی بازم همون ds بود
خیلی هم دلت بخواد xbox one x و one s به این خوبی :Cheesygrin:

کامله کودکه و نونهال , مردی که 30 خورده ای سالشه سرکار میره 5 صبح 9 شب میرسه خونه , خرج اجاره خونه و خرج زندگی و ....... میده هیچوقت وقت نمیکنه بازی ها 200 ساعته و چند ماهه بازی کنه حتی اگرم روزا تعطیلم وقت کنه بازم خسته اس حالشو نداره :Angel:

خیلی بیتربیتی :clap: یه جوری میگی انگار من بازیا rpg و jrpg تا الان بازی نکردم اون زمانی که خیلی ها نمیدونستن rpg و jrpg اصلا چی هست من Chrono Trigger و Earthbound و .... رو سوپر نینتندوم بازی میکردم و ..................... ( بازی Chrono Trigger برا ds دوباره اومد دوباره بازیش کردم حتی براش نقد و بررسی هم نوشتم تو همین فروم گذاشتم )
ولی برا مدت ها هم دیگه بازی نکردم آخرین بازی که بازی کردم Xenoblade Chronicles بود که رو wii بازی کردم تو محیط بازی گم شدم :Mrgreen: دیگه ولش کردم
همین الان با وضع کاری - سنی و ............ میخوام یه اکشن آر پی جی خوب بازی کنم
حالا هی بگو بدرد تو نمیخوره :lol: خودم یه زمانی استاد rpg بودم الان دیگه از اون دورانم گذشته یه زمانی زبانم خیلی خوب بود مقاله حتی تجرمه میکردم مقاله ها گیم اما الان دیگه ذهنم یاری نمیکنه

Monster Hunter گفتی و کردی کبابم , یادش بخیر رو wii بازی کردم بعد دسته wii classic pro نداشتم بازی کردن با ویموت و نانچاک خیلی سخت بود توش با هزار بدبختی تمومش کردم
حتی خود کمپانی توصیه کرده بود از دسته wii classic pro استفاده کنید رو کاور بازی هم چاپ کرده بود
بازی GodEater بازی نکردم تا حالا چجوریه؟ خوبه؟ رو چه پلتفرم هایی اومده؟

آها - آخه اسم کاربریشم شبیه شما بود بعد یهو غیب شد گفتم نکنه ایشونی

دقیقا زیر شاخه ها رو ساختن چون ذائقه ها متفاوت بود. حتی اسلام و مسیحیت هم زیر شاخه هایی دارن که پیروانش ابدا با همدیگه نمیتونن یک اکسیژن رو تنفس کنن چه برسه آر پی جی. :D (اما در نظر بگیر که jrpg یک سبک نیست، از یه جاپنی بپرس جی ار پی جی مورد علاقت چیه هاج و واج نگات میکنه، بلکه یک شناسه عام هست که یک ویژگی معین رو داره تداعی میکنه و هر آر پی جیی، فارق از اینکه در چه زیر سبکی قرار داره با داشتن اون میشه JRPG، یکی از رایج تریناشم تکست محور بودنشه، وگرنه یه بازی مثل ys و دارک سولز جفتشون در یک سبکن اما حسی که القا میکنن زمین تا آسمون متفاوته. زیر شاخه رو من مثال زدم تا بگم اگر از مثلا اسکایریم خوشت اومد به این معنی نیست که باید از گراندیا هم خوشت بیاد)

ماریو و امثالهم جلوی چیزی که من میگم اصلا داستان محسوب نمیشن.
اسکایریم و کلا آر پی جی های جدید غربی رو بذار کنار فلسفه شون بسیار متفاوته با معادل شرقیشون، پیروان مخصوص خودشونم دارن.

من زیاد دیدم کسایی که حتی 40 سال دارن بازی میکنن یه نگاه به دموگرافی گیمر جماعت بندازی متوجه میشی که تعداد سن بالا ها دارن بیشترو بیشتر میشن :D
همه افراد هم 5 صبح نمیزنن بیرون 9 شب بیان خونه :D

نه بنده جسارت نکردم، :D خود من قدیما طرفدار پر و پا قرص بازیای اسپورت بودم ولی الان بکشنمم حاضر نیستم پول بابت FIFA 18 بدم، ذائقه ها با توجه به خیلی از فاکتور های داخلی و محیطی میتونه تغییر کنه. مثلا خود شما حاضری بری یه بازی مثل همون کرونو تریگر رو الان، با توجه به موقعیتی که توصیف کردی، بازی کنی؟ شخصی با توجه به ویژگی هایی که تعریف کردی بهتره یه سال گلد شارژ کنه بشینه روزی 2 ساعت بتلفیلد 1 یا اورواچ بازی کنه :D چون اغلب بازیای سبک آر پی جی، اگر نگیم همشون، به درد ریلکس کردن نمیخورن، توجه و تمرکز میخوان. توجه و تمرکز هم برعکس انرژی رو تحلیل میده.

جدیدترین نسخه مانستر هانتر کمتر از یک ماه دیگه ریلیز میشه میتونی منتظرش بمونی.
حالا God Eater کمتر ولی Toukiden خیلی شبیه مانستر هانتره شاید خوشت اومد. جفتشونم روی PC هست. گاد ایتر باز یه داستان نسبتا درست حسابیم داره ولی به اصطلاح یکم ویبه اگر با Moe و این خزعبلات مشکل داری ممکنه آزارت بده :D

آخرین ویرایش:

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
سلام بچه ها کسی بازی mobius ff رو به صورت حرفه ای هست بازی کنه؟
سلام
بله بنده الان دقیقا 333 ساعت این بازی رو کردم و فکر کنم حالا حالاها و اولین بازیم باشه که این قدر طول بکشه برای من و همچنان بازیش هم می کنم و منتظر سفیروث ساما هستم\m/\m/
سوالی داری از من بپرس جوابتو میدم

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
فک نمیکردم کسی رو پیدا کنم بازی کنه موبیوس
آی دیتو بی زحمت بده
کارت سوپرم نمدونی چجوری بگیرم؟
بله دوست عزیز من همچنان بازی میکنم
Customer ID: 208B - C0E8 - CC78
کدام کارت میشه عکسشو بدی
کارت خوب بدست اوردن خیلی سخته و منم به سختی دنبال کارت اریسم خیلی کارت خوبیه

shahab_skyrim

کاربر سایت
Mar 18, 2014
129
نام
شهاب
بله دوست عزیز من همچنان بازی میکنم
Customer ID: 208B - C0E8 - CC78
کدام کارت میشه عکسشو بدی
کارت خوب بدست اوردن خیلی سخته و منم به سختی دنبال کارت اریسم خیلی کارت خوبیه
فالو کردمت داخل بازی
کارتایی مثل Royal Arms- cyclone -phantom rush
اریس کدومه؟
این کارت رو هم خیلی نیاز دارم شما داریش؟
Aerith: FFVII (Card)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر