طرفداران ژانر JRPG

Donger Reborn

کاربر سایت
Mar 21, 2017
1,414
Spike Chunsoft قصد داره برای Danganronpa modeling and texture creation یک برنامه نویس، طراح شخصیت و طراح 3D استخدام کنه تا بر روی توسعه‌ی Danganronpa کار کنن. پلتفورم هایی که کارکنان جدید روش کار خواهند کرد PSVITA و PS4 خواهد بود و درمورد سبک هم به Action اشاره شده.

پ.ن: Another Episode : Ultra Despair Girls دیگه ای در راهه مثکه :D

=======================================================================

عنوان The Legend of Heroes : Trails of Cold Steel I : Kai که ریمستر 4K از نسخه‌ی اصلی که در سال ۲۰۱۳ برای PS3 و PSVITA منتشر شده بود هست در تاریخ ۸ مارچ ۲۰۱۸ (۱۷ اسفند ) در ژاپن منتشر میشه.

==================================================

Dynasty Warriors 9 هم در تاریخ ۱۳ فوریه ۲۰۱۸ (۲۴ بهمن) برای استیم و PS4 و XBOX One در آمریکا و اروپا منتشر میشه.

توی New Danganronpa V3 خودشون تاییدش کردن
اسپویل نمی کنم اما اگر بازیش کرده باشید یک آیتمی هست که به وضوح نسخه دوم بازی رو روش نوشته

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,087
DW9-Dated-West_11-16-17.jpg

تاریخ انتشار نسخه غربی Dynasty Warriors 9 مشخص شد. بازی در تاریخ 13 فوریه (24 بهمن) برای ایکس باکس، پی سی و پلی‌استیشن 4 در اروپا و آمریکا منتشر بشه
مزایای پیشخرید بازی هم 7 تا کاستوم هست

_____________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Yakuza-6-Launch-Edition_11-16-17.jpg

سگا از کاور نسخه غربی Yakuza 6 رونمایی کرد و همچنین یه تریلر با اسم آنچه گذشت منتشر کردن تا کسایی که نسخه های قبلیو بازی نکردن یه پیش زمینه ای از داستان بازی داشته باشن
نسخه غربی yakuza 6 در تاریخ 20 مارس (29 اسفند) منتشر میشه.

Mad Dog

کاربر سایت
Apr 15, 2017
42
DW9-Dated-West_11-16-17.jpg

تاریخ انتشار نسخه غربی Dynasty Warriors 9 مشخص شد. بازی در تاریخ 13 فوریه (24 بهمن) برای ایکس باکس، پی سی و پلی‌استیشن 4 در اروپا و آمریکا منتشر بشه
مزایای پیشخرید بازی هم 7 تا کاستوم هست

_____________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Yakuza-6-Launch-Edition_11-16-17.jpg

سگا از کاور نسخه غربی Yakuza 6 رونمایی کرد و همچنین یه تریلر با اسم آنچه گذشت منتشر کردن تا کسایی که نسخه های قبلیو بازی نکردن یه پیش زمینه ای از داستان بازی داشته باشن
نسخه غربی yakuza 6 در تاریخ 20 مارس (29 اسفند) منتشر میشه.

کاور Yakuza 6 از نسخه ژاپنی خیلی بهتر شده به نظرم، Sam Mullen و Scott Strichart که از Yakuza 0 کار ترجمه و لوکالایز کردن بازیو به عهده گرفتن به این فرانچایز یه زندگی دوباره دادن تو غرب، خیلی خوبه طرفدارای یاکوزا بیشتر شده :( ، برای خودم بهترین فرانچایز تاریخه با اختلاف زیاد هیچی جای ماجیما و کیریو رو نمیگیره برام...

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,087
کاور Yakuza 6 از نسخه ژاپنی خیلی بهتر شده به نظرم، Sam Mullen و Scott Strichart که از Yakuza 0 کار ترجمه و لوکالایز کردن بازیو به عهده گرفتن به این فرانچایز یه زندگی دوباره دادن تو غرب، خیلی خوبه طرفدارای یاکوزا بیشتر شده :( ، برای خودم بهترین فرانچایز تاریخه با اختلاف زیاد هیچی جای ماجیما و کیریو رو نمیگیره برام...
درمورد كاور موافقم اینکه معمولا کاورای شرقی بازیا بهتره ولی اینبار کاور نسخه غربی بهتره :D
احتمال اینکه نسخه های 3 و 4 و 5 از بازی یاکوزا برای PS4 بیان هست؟ تشکر
نسخه دوم که ریمیک داره میشه نسخه های 3 4 5 هم ممکنه بصورت ریمستر منتشر بشن فکر کنم سگا یه چیزایی درموردش گفته بود ولی قولی نداده بودن
از اونجایی که ترجمشون مثل همیشه یکی دو سالی زمان میبره کسایی که از نسخه زیرو بازیو شروع کردن مجبورن از 0 و 1 بپرن 6 بعدا 2 3 4 5 رو بازی کنن

J. Constantine

کاربر سایت
May 19, 2012
2,427
نام
علی
درمورد كاور موافقم اینکه معمولا کاورای شرقی بازیا بهتره ولی اینبار کاور نسخه غربی بهتره :D

نسخه دوم که ریمیک داره میشه نسخه های 3 4 5 هم ممکنه بصورت ریمستر منتشر بشن فکر کنم سگا یه چیزایی درموردش گفته بود ولی قولی نداده بودن
از اونجایی که ترجمشون مثل همیشه یکی دو سالی زمان میبره کسایی که از نسخه زیرو بازیو شروع کردن مجبورن از 0 و 1 بپرن 6 بعدا 2 3 4 5 رو بازی کنن
من تازه این سریه طلارو کشف کردم هم متاسفانه که دیر کشف کردم ولی بیشتر از اون خوشبختانه که اصن کشف کردم!:D الان دارم یکو میرم لنگ لنگون تا 2 بیاد! منم از همون 0 شروع کردم ولی دلم نمیاد بپرم 6:| تا بخواد به 6 برسه ریمستراش نسل بعدم اومده خو:| احتمالا 4 و 5 برن برا پلی 5:| دمت گرم که جواب دادی و امیدوار نگهم داشتی! شایدم برم یه پلی 3 بگیرم بشینم 3 و 4 و 5و روش بازی کنم!

Mad Dog

کاربر سایت
Apr 15, 2017
42
من تازه این سریه طلارو کشف کردم هم متاسفانه که دیر کشف کردم ولی بیشتر از اون خوشبختانه که اصن کشف کردم!:D الان دارم یکو میرم لنگ لنگون تا 2 بیاد! منم از همون 0 شروع کردم ولی دلم نمیاد بپرم 6:| تا بخواد به 6 برسه ریمستراش نسل بعدم اومده خو:| احتمالا 4 و 5 برن برا پلی 5:| دمت گرم که جواب دادی و امیدوار نگهم داشتی! شایدم برم یه پلی 3 بگیرم بشینم 3 و 4 و 5و روش بازی کنم!
من که بعد 0 اینقدر خمار شده بودم اتیش زدم به مالم رفتم از یه جا یه پی اس تری 500 گیگ گیر اوردم همه یاکوزا ها رو ریختم روش بازی کردم حتی Ishin و Kenzan با اینکه زبونش کلا ژاپنی بود :)))، الانم دنبال جمع کردن ارشیو یاکوزام

واقعا هیچ بازی ای تا این حد منو شیفته خودش نکرده بود

Fallen God

کاربر سایت
Jun 1, 2011
129
نام
Soshy
آخرین ویرایش:

Anonymous M3

人類に栄光あれ
کاربر سایت
Jul 30, 2014
1,074
نام
امیر مسعود
تاریخ انتشار Gal Gun 2 برای غرب بهار ۲۰۱۸ اعلام شد.

=========================================

+Tokyo Xanadu eX در تاریخ ۸ دسامبر (۱۷ آذر) علاوه بر کنسول PS4 بر روی Steam هم در غرب منتشر میشه.

FUTURE

Endure & Survive
کاربر سایت
Aug 20, 2014
4,581
نام
Alireza
چون بازی خودش تاپیک نداره + تاپیک مخصوص Visual Novel نداریم، اینجا می‌گم :D
کل نسخه‌های Danganronpa توی PSN تخفیف بشدت وسوسه‌کننده‌ای خورده...تا حالا تا این حد تخفیف نخورده بودن...اگه اشتباه نکنم امشب برداشته میشن. البته فک کنم تو استیم هم تخفیف خوردن...
اگه کلا با سری آشنایی ندارید، یه لطفی به خودتون بکنید و امتحانش کنید...زبان از شدت خفنیت این سری عاجزه :D<:-P

Fallen God

کاربر سایت
Jun 1, 2011
129
نام
Soshy
دوستان Star Ocean: The Last Hope خوبه بازیش؟ قیمتش پایینه ریمسترش گفتم خوبه بگیرم! تشکر بابت راهنمایی.
از لحاظ پیسینگ داستان و کاراکتر جزو ضعیف ترین استار اوشن هاس ( شخصیت اصلیش edge maverick همونطورم که اسمش داد میزنه به شدت اِجیه، نمونه کاملی از کلیشه شوالیه سفید با سنس آو جاستیس قوی)
خلاصه نسخه اصلیش عنوان معمولیی بود فروش زیادیم نکرد. پیشنهاد من اینه که پولتو نگه داری برای یک گزینه بهتر، در غیراینصورت بخرش، ریمیک ها و ریمسترای استار اوشن قیمتاشون همیشه پایین بوده.

J. Constantine

کاربر سایت
May 19, 2012
2,427
نام
علی
از لحاظ پیسینگ داستان و کاراکتر جزو ضعیف ترین استار اوشن هاس ( شخصیت اصلیش edge maverick همونطورم که اسمش داد میزنه به شدت اِجیه، نمونه کاملی از کلیشه شوالیه سفید با سنس آو جاستیس قوی)
خلاصه نسخه اصلیش عنوان معمولیی بود فروش زیادیم نکرد. پیشنهاد من اینه که پولتو نگه داری برای یک گزینه بهتر، در غیراینصورت بخرش، ریمیک ها و ریمسترای استار اوشن قیمتاشون همیشه پایین بوده.
گزینه ی بهتری دمه دست داری بریم به کارش تخفیف خورد بخریم؟ شایدم گزینه های بهتر!:D دست طلا

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر