طرفداران ژانر JRPG

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,030
نام
مازیار
god-wars-future-past-launches-in-march-in-the-west-920548_expanded.jpg

NIS America announced God Wars:
Future Past
launches for the PlayStation 4 and PlayStation Vita in North America on March 28 and on March 31 in Europe.

god-wars-future-past-new-2.jpg

vayne solidor

کاربر سایت
Jan 12, 2007
1,966
نام
حسین
واقعا بی بازی ای بعضی وقتا فشار میاره یاکوزا و اویل ۷ هم که تموم شد دیگه مجبور شدم بخرمش

امادم برای یه تجربه شیرین ۵۰ ساعته.
واقعا امسال ps4 دوران طلایی جی ارپی جی های سلطان کنسول ها ps2 را برام زنده کرد:D:D

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
واقعا بی بازی ای بعضی وقتا فشار میاره یاکوزا و اویل ۷ هم که تموم شد دیگه مجبور شدم بخرمش

واقعا امسال ps4 دوران طلایی جی ارپی جی های سلطان کنسول ها ps2 را برام زنده کرد:D:D
احسنت مبارک باشه:x
میگم زدی با کنسول دانلود کنی خیلی طول میکشه بزن با کامپیوتر دانلود بشه بهتر
خوشبحالت بازی نداری بکنی من این قدری بازی دارم نمیرسم همشون رو بازی کنم فعلا هم درگیر بازی کارتین هستم خیلی خیلی سخته دارم روی هاردش میرم دمارم در امد همش میمیرم واقعا لذت داره بازی سخت باشه به به :)>-:)>-:D:D

• Like
Reactions: KingAmir

vayne solidor

کاربر سایت
Jan 12, 2007
1,966
نام
حسین
احسنت مبارک باشه:x
میگم زدی با کنسول دانلود کنی خیلی طول میکشه بزن با کامپیوتر دانلود بشه بهتر
خوشبحالت بازی نداری بکنی من این قدری بازی دارم نمیرسم همشون رو بازی کنم فعلا هم درگیر بازی کارتین هستم خیلی خیلی سخته دارم روی هاردش میرم دمارم در امد همش میمیرم واقعا لذت داره بازی سخت باشه به به :)>-:)>-:D:D
نه سرعتش خوبه یکی دوبار پاوز کنی دوباره بزنی 4g واقعی میشه فکر کنم ۱۲ گیگو تو ۲ ساعت دانلود کنه البته فعلا تا ۲ شب باید صبر کنم تا حجم نامحدود فعال بشه بگیرم.
در مورد بازی هم چون من اکثر بازی ها را به روز میگیرم و بازی میکنم همیشه تو کف بازی هستم مثلا همون کاترین که میگی یادم نیست چند سال پیش تمومش کردم ۲۰۰ تا اندینگ داشت

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,030
نام
مازیار

پس گراویتی راش چی

vayne solidor

کاربر سایت
Jan 12, 2007
1,966
نام
حسین
پس گراویتی راش چی
گراویتی که خودت بهتر میدونی فیزیکی فعلا چون تو دبی پخش عمده نشده تو ایران به سختی و قیمت بالا گیر میاد اما بالاخره وارد میشه میگیرم.برسریا زیاد دیجیتالی و فیزیکی فرق نمیکنه بگیری فیزیکیشم راحت نمیشه فروخت.الان چند وقت پیش یاکوزا زیرو را میخواستم بفروشم اگهی کردم کلا ۲ نفرم درخواست ندادن به زور فروختم.دیگه سر برسریا خودمو راحت کردم دیجیتالی خریدم.. با ارامش راحت بازی کنم

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,030
نام
مازیار
گراویتی که خودت بهتر میدونی فیزیکی فعلا چون تو دبی پخش عمده نشده تو ایران به سختی و قیمت بالا گیر میاد اما بالاخره وارد میشه میگیرم.برسریا زیاد دیجیتالی و فیزیکی فرق نمیکنه بگیری فیزیکیشم راحت نمیشه فروخت.الان چند وقت پیش یاکوزا زیرو را میخواستم بفروشم اگهی کردم کلا ۲ نفرم درخواست ندادن به زور فروختم.دیگه سر برسریا خودمو راحت کردم دیجیتالی خریدم.. با ارامش راحت بازی کنم
یکی منو بگه که قصدم نداشتم بعدش گراویتی رو بفروشم .. نرفتم بازی رو پیش خرید کنم ... که dlc و تم و اواتارا رو بگیرم ... الانم فیزیکیش گیر نمیاد

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,030
نام
مازیار
اسکوار انیکس گفته نسخه بعدی فاینال فانتزی در دست توسعه است .. ولی بعد از اتمام ریمیک به طور جدی وارد پروسه نهایی تولید میشه .. مثل اینکه ساخت vii هم به مشکل خورده و طولانی تر از انتظارشون میشه .. بابا کی باید به اینها ثابت شه نومورا این کاره نیست .
اما در مورد نسخه بعد ...

zsj4_screenshot_%DB%B2%DB%B0%DB%B1%DB%B7-%DB%B0%DB%B2-%DB%B0%DB%B2-%DB%B2%DB%B0-%DB%B2%DB%B1-%DB%B1%DB%B0.png
Please se please

برای یه بارم که شده ادم باش ..فقط همین یه دفعه

آخرین ویرایش:

Oakenshield

Fire and Cold Ashes
کاربر سایت
Jan 23, 2015
2,965
نام
محمد
اسکوار انیکس گفته نسخه بعدی فاینال فانتزی در دست توصعه است .. ولی بعد از اتمام ریمیک به طور جدی وارد پروسه نهایی تولید میشه .. مثل اینکه ساخت vii هم به مشکل خورده و طولانی تر از انتظارشون میشه .. بابا کی باید به اینها ثابت شه نومورا این کاره نیست .
اما در مورد نسخه بعد ...

zsj4_screenshot_%DB%B2%DB%B0%DB%B1%DB%B7-%DB%B0%DB%B2-%DB%B0%DB%B2-%DB%B2%DB%B0-%DB%B2%DB%B1-%DB%B1%DB%B0.png
Please se please

برای یه بارم که شده ادم باش ..فقط همین یه دفعه
ممنون بابت خبر.:)
فقط اینکه گفتن بعد از اتمام ریمیک وارد پروسه اصلی ساخت میشه یعنی انشا ا... فاینال بعدی میره برای دو نسل دیگه؟:|
یا منظورشون فقط قسمت اول ریمیک بوده؟
و در ضمن درباره جمله آخر...نخواه که نمی شود.:(
کلا اسکوئر این روزا مریضه.میاد DEUS EX را ناقص میده،بعد میگه خوب نفروخت حالا حالا ها نمی سازیم.ده سال 15 را می ساختن،زورشون اومده 9 ماه بذارن روش کامل عرضه کنند.دو هفته یه بار دارن 12 گیگ پچ و آپدیت میدن.:|
از اون طرف کلی ای پی خفن دارن که همه را خوابوندن.:| واقعا معلوم نیست اسکوئر واقعا داره چی کتر می کنه این روزا.:|
راستی مشخص نشده لیدر گروه سازنده فاینال بعدی کیه؟(حالا شانس نداریم که.دو سال دیگه میان میگن توریاماست.:| )

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,030
نام
مازیار
@vaan 2
این اون دموی سینماتیک از انجین خارق العادشون!!! برای نسل 8 نیست؟
چرا خودشه

@Oakenshield

خپب برای همین میگم برای همین یه دفعه ادم باشن . اصلا حال و روز و مدیریتشون خوش نیست .
FF بعدی فقط اقامون ito

Oakenshield

Fire and Cold Ashes
کاربر سایت
Jan 23, 2015
2,965
نام
محمد
راستی در راستای اپدیت های فله ای که دارن برای ffxv عرضه می کنن،چند تا آپدیت جدید و مهم قراره بدن که موارد زیر را شامل میشه:
اپدیت 21 فبریه:
60 فریم شدن بازی روی پرو(که البته ۶۰ ثابت نیست و نوسان داره)
ماموریت های با محدودیت زمانی(فعلا فقط شامل هانت ها میشن اما به مرور سایر ماموریت های بازی را هم شامل میشن.
لول کپ از ۹۹ میرسه به ۱۲۰.اگه قبل از گرفتن اپدیت لول ۹۹ باشید و بازم xp کسب کنید،این xp ها باعث افزایش لول بعد از اپدیت بازی نمیشن.
تعداد عکس های قابل ذخیره کردن از 150 به 200 میرسه.
قابلیت پخش آهنگ هنگام چوکوبو سواری.
امکان رانندگی ازادانه با رگالیا
بوستر پک(شامل یه سلاح و چوب و قرقره ماهیگیری.:| )
یه بوستر پک دیگه هم در اینده ای نامعلوم میدن که Magitek Exosuit که یه لباس سوپر هیرو طور! برای کاراکتر هاست را ازاد می کنه که خیلی هم شبیه لباس پاور رنجرز هم هست(انگار سر همین مسئله هم به مشکل برخوردن و دارن دیر عرضش می کنند)

اپدیت 28 مارس:
ایجاد تغییراتی در مراحل پایانی بازی از جمله مرحله 13 .همچنین برای با این اپدیت برای یه مدت محدود میشه گلادیو را کنترل کرد.

نسخه پی سی را هم تاباتا عملا تایید کرد.
حجم این اپدیت ها را هم خدا میدونه فقط.اما آخرین اپدیتی من تو کنسولم چک کردم،حجمش 12 گیگ بود.

دمو پلاتینیوم در تاریخ 31 مارس از psn و xb live برداشته میشه.
پ.ن:
با این سیستمی که اینا دارن پیاده می کنن،اگه بعد از گرفتن همه اپدیت ها رفتین تو بازی و فکر کردین دیسک را اشتباهی گذاشتید تو دستگاه تعجب نکنید!انشاا... یه بررسی هم از کامپلیت ادیشن میریم تو تحریریه.:|به عنوان یه بازی جدید.:|

Phantom Thief

کاربر سایت
Dec 7, 2011
972
نام
Parsa
ATLUS یک نظرسنجی برای طرفدار ها گذاشته که دوست دارند چه جور نسخه از پرسونا بسازند
این لیست بازی هاشه:
Online game
Board game
Persona series based shooting game
P3 Dancing game
P5 Dancing game
P5 fighting game
HD remake of Persona 1
HD remakes of Persona 2
HD remake of P3
PQ sequel
Added scenario to Persona 5
All new Persona 6

Atlus 2017 survey asks about Persona 5 definitive edition, Persona spin-offs and HD remakes - Gematsu

جان من بی خیال اون 5 تای اولی بشند:|
اینا بودجه ی کافی برای ساختن یک پرسونا Online درست و حسابی ندارند.اگه هم بیان روی Persona Online کنند مثل Shin Megami Tensei Imagine گند میزنند:|
اون 4 تای بعدش هم دیگه شیر دوشی کامله
P5 Fighting Game جالب میزنه.شخصیت های پرسونا 5 کلا طرز مبارزاتشون با شخصیت های پرسونا 3 و 4 متفاوته.میتونند یک چیز جالبی درست کنند.البته به شرط این که یک داستانی ازش بسازند که لیاقت پرسونا 5 باشه نه این که مثل Persona 4 Arena و Persona 4 Arena Ultimax یک داستان خرکی باشه که فقط یک بهونه برای ساختن عنوان Fighting بود:|
HD Remake از سه نسخه ی اول پرسونا ایده ی خوبیه.البته اگه اینا میخوان واقعا برند توی کار Remake ترجیح میدم روی پرسونا 2 کار کنند.پرسونا 1 تو زمان خودش بازی نسبتا خوبی بود ولی کلا الان از همه نظر هیچ حرفی برای گفتن در مقابل بقیه ی پرسونا ها نداره.داستان و شخصیت هاش جذابیت خاصی نداشت.البته میتونند با Remake چیزهایی به داستان بازی اضافه کنند که شخصیت و داستان هاش رو خیلی بهتر کنه.پرسونا 3 که زیاد ازش پورت و اینا زدند و شخصیت هاش هم توی Spin Off های زیادی حضور داشتند.در کل اگه میخوان روی Remake یکی پرسونا ها کار کنند بیان روی پرسونا 2 کار کنند.داستان و شخصیت هایی که این نسخه داره کلا از بین این سری بهترینه>:D<
ادامه ی Persona Q هم ایده ی بدی نیست.ولی کلا PQ داستانش جوری بود که فقط به درد این میخوره که یک بار ازش بسازند.حالا این که ادامه اش چه قدر خوب باشه بستگی داره که داستان بازی چه جوری باشه
اضافه کردن یک Scenario برای پرسونا 5 رو من خیلی موافقم.Persona 2 Eternal Punishment که عالی بود Persona 3 FES: The Answer هم خوب بودش.فقط به شرط این که این سناریویی که میخواند به بازی اضافه کنند واقعا عالی باشه.
پرسونا 6 هم کلا من مخالفم.الان تیم اصلی پرسونا دارند روی Project Re Fantasy کار میکنند.کلا به کسی به جز سازنده های پرسونا 3,4,5 به کس دیگه ای اطمینان ندارم که بیان روی پرسونا 6 کار کنند.ذر کل بهتره هر وقت کار Hashino و بقیه تیم کارشون با Project Re Fantasy تموم شد بیان روی ساخت پرسونا 6 کار کنند

هر چند این نظر سنجی فقط برای مخاطب های ژاپنیه نه جای دیگه:|
کلا یک عیب بزرگی که ATLUS داره اینه که فقط توی ژاپن تمرکز میکنه.انگار نه انگار جای دیگه ای وجود داره.فقط بیاین تبلیغات پرسونا 5 توی ژاپن رو با جاهای دیگه مقایسه کنید.از زمین تا اسمون فرق داره:|
حالا درسته که وظیفه ی تبلیغات بازی های ATLUS تو غرب به دست ATLUS USAه ولی مشکل این جاست که شعبه ی امریکایی اینا در مقایسه با ژاپنش هم کوچیکه و هم پول زیادی نداره.اینا حتی شعبه ی اروپایی هم ندارند.:|
یک شرکت کوچکتر از اینا مثل NIS شعبه ی اروپایی داره:|
باز امیدوارم حداقل پرسونا 5 توی غرب یک فروش خوبی بکنه که به اینا حالی بشه فقط اینا توی ژاپن طرفدار ندارند:|

مثل SMT imagine گند میزنن؟! اونو که هرکی بازی کرده عاشقش شده! اتفاقا من آنلاین میزنم. با اینکه SMT آنلاینو به persona ی آنلاین ترجیح میدم.
بازسازی پرسونا 2 خوب میشه :D
این که میگم مثل SMT Imagine گند میزنند منظورم نبود که بازی بد بود و اینا.کلا منظورم این بود در مقایسه با شاهکاری های سری SMT مثل SMT Digital Devil Saga 1&2 یا SMT Nocturne اصلا قابل مقایسه نبود.
اگه بیان Persona Online بزنند ممکنه نسبتا خوب باشه و طرفدار ها رو راضی نگه داره ولی صد در صد در مقابل پرسونا 3 و 4 و 5 یک عنوان ضعیفیه.
کلا با بودجه ای که دارند اصلا نمیتونند Persona Online درست و حسابی بزنند.داشته باشند هم ایده اش خطریه.با برنامه ریزه کامل و دقیق میتونه خیلی موفق باشه ولی با یک اشتباه افتضاح از اب در میاد

آخرین ویرایش:

Armin.jrpg

کاربر سایت
Sep 1, 2011
716
نام
Armin
ATLUS یک نظرسنجی برای طرفدار ها گذاشته که دوست دارند چه جور نسخه از پرسونا بسازند
این لیست بازی هاشه:
Online game
Board game
Persona series based shooting game
P3 Dancing game
P5 Dancing game
P5 fighting game
HD remake of Persona 1
HD remakes of Persona 2
HD remake of P3
PQ sequel
Added scenario to Persona 5
All new Persona 6

Atlus 2017 survey asks about Persona 5 definitive edition, Persona spin-offs and HD remakes - Gematsu

جان من بی خیال اون 5 تای اولی بشند:|
اینا بودجه ی کافی برای ساختن یک پرسونا Online درست و حسابی ندارند.اگه هم بیان روی Persona Online کنند مثل Shin Megami Tensei Imagine گند میزنند:|
اون 4 تای بعدش هم دیگه شیر دوشی کامله
P5 Fighting Game جالب میزنه.شخصیت های پرسونا 5 کلا طرز مبارزاتشون با شخصیت های پرسونا 3 و 4 متفاوته.میتونند یک چیز جالبی درست کنند.البته به شرط این که یک داستانی ازش بسازند که لیاقت پرسونا 5 باشه نه این که مثل Persona 4 Arena و Persona 4 Arena Ultimax یک داستان خرکی باشه که فقط یک بهونه برای ساختن عنوان Fighting بود:|
HD Remake از سه نسخه ی اول پرسونا ایده ی خوبیه.البته اگه اینا میخوان واقعا برند توی کار Remake ترجیح میدم روی پرسونا 2 کار کنند.پرسونا 1 تو زمان خودش بازی نسبتا خوبی بود ولی کلا الان از همه نظر هیچ حرفی برای گفتن در مقابل بقیه ی پرسونا ها نداره.داستان و شخصیت هاش جذابیت خاصی نداشت.البته میتونند با Remake چیزهایی به داستان بازی اضافه کنند که شخصیت و داستان هاش رو خیلی بهتر کنه.پرسونا 3 که زیاد ازش پورت و اینا زدند و شخصیت هاش هم توی Spin Off های زیادی حضور داشتند.در کل اگه میخوان روی Remake یکی پرسونا ها کار کنند بیان روی پرسونا 2 کار کنند.داستان و شخصیت هایی که این نسخه داره کلا از بین این سری بهترینه>:D<
ادامه ی Persona Q هم ایده ی بدی نیست.ولی کلا PQ داستانش جوری بود که فقط به درد این میخوره که یک بار ازش بسازند.حالا این که ادامه اش چه قدر خوب باشه بستگی داره که داستان بازی چه جوری باشه
اضافه کردن یک Scenario برای پرسونا 5 رو من خیلی موافقم.Persona 2 Eternal Punishment که عالی بود Persona 3 FES: The Answer هم خوب بودش.فقط به شرط این که این سناریویی که میخواند به بازی اضافه کنند واقعا عالی باشه.
پرسونا 6 هم کلا من مخالفم.الان تیم اصلی پرسونا دارند روی Project Re Fantasy کار میکنند.کلا به کسی به جز سازنده های پرسونا 3,4,5 به کس دیگه ای اطمینان ندارم که بیان روی پرسونا 6 کار کنند.ذر کل بهتره هر وقت کار Hashino و بقیه تیم کارشون با Project Re Fantasy تموم شد بیان روی ساخت پرسونا 6 کار کنند

هر چند این نظر سنجی فقط برای مخاطب های ژاپنیه نه جای دیگه:|
کلا یک عیب بزرگی که ATLUS داره اینه که فقط توی ژاپن تمرکز میکنه.انگار نه انگار جای دیگه ای وجود داره.فقط بیاین تبلیغات پرسونا 5 توی ژاپن رو با جاهای دیگه مقایسه کنید.از زمین تا اسمون فرق داره:|
حالا درسته که وظیفه ی تبلیغات بازی های ATLUS تو غرب به دست ATLUS USAه ولی مشکل این جاست که شعبه ی امریکایی اینا در مقایسه با ژاپنش هم کوچیکه و هم پول زیادی نداره.اینا حتی شعبه ی اروپایی هم ندارند.:|
یک شرکت کوچکتر از اینا مثل NIS شعبه ی اروپایی داره:|
باز امیدوارم حداقل پرسونا 5 توی غرب یک فروش خوبی بکنه که به اینا حالی بشه فقط اینا توی ژاپن طرفدار ندارند:|
مثل SMT imagine گند میزنن؟! اونو که هرکی بازی کرده عاشقش شده! اتفاقا من آنلاین میزنم. با اینکه SMT آنلاینو به persona ی آنلاین ترجیح میدم.
بازسازی پرسونا 2 خوب میشه :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر