طرفداران ژانر JRPG

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,031
نام
مازیار
اوه دوستانت بعداز یه عیبت طولانی برکشتن:p:p
والا به دارم با بازی CATHERINE بازی میکنم روی کنسول پلی3
یعنی یه چیزی میگم یه چیزی میشنوید به شدت به شدت سخته خیلی فکر میخواد دمار از روزگارم در امد هی دارم شیرینی میخورم تا مغزم یکمی کار کنه لامصب چی ساخته این شرکت اطلس دمش گرم حال اساسی دارم باهاش میکنم خدایش حرف نداره درسته قدیمی ولی همین قدیمی هاشم خوبه \m/\m/
بدبختی من رفتم لمیتد ادیشنش هم گرفتم هنوز نزاشتم تو دستگاه ...

vayne solidor

کاربر سایت
Jan 12, 2007
1,966
نام
حسین
PSYCHO-PASS: Mandatory Happiness توی استور PSN آمریکا 50% تخفیف خورده

دوست داران این انیمه و Visual Novel از دست ندن
البته برای پلاس 60 درصد اف داره اما به نظرم بازم منتظر باشید از اون دسته بازی هایی هست که به زودی به 80 تا 90 درصد اف میرسه .من که بیشتر منتظرم steins gate اف بخوره بگیرم یا root letter

• Like
Reactions: se.phi.roth

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
آقایون هایپتون رو در مورد بازی جدید اتلوس بیارید پایین که حالا حالاها ازش خبری نمیشه. اتلوس تازه می‌خواد اعضای استدیو رو جمع و جور کنه و پروژه در مراحل خیلی خیلی ابتداییش قرار داره. در کنار این بازی قراره اتلوس روی بازیای دیگه‌ای مثل سری پرسونا و باقی بازی‌ها هم کار کنه و گفتن یکی از اونا سال دیگه معرفی میشه پس تمرکز رو فعلا بزارید روی اونا تا استدیوی جدید اتلوس به آرومی کار ساخت این IP جدیده رو پیش ببره. راستی علاوه بر اشخاص مهمی که قبلا بهشون اشاره کردم آهنگساز بازی هم قراره Shoji Meguro باشه که فکر کنم هوادارای سری پرسونا خوب بشناسنش.

در مورد اینکه چرا اتلوس تصمیم گرفته تا الان یهویی بره سروقت RPG فانتزی، Hiraoka میگه از پرسونا ۳ به این سمت تصمیم اتلوس این بوده تا بر خلاف سایر سازنده‌های صنعت که همیشه توی ستینگ و دنیا‌های مشابه اتفاق میوفتن (دنیا‌های فانتزی) بازی‌های بسازه که کمتر نمونه‌شون رو میشه دید (مثل سری پرسونا که توی مدرسه اتفاق میوفته). ولی الان دوست دارن تا اونا هم یه بازی توی همین ستینگ‌های محبوب صنعت بسازن (دنیای فانتزی) ولی خب اون خاص و یونیک بودن بازی‌های اتلوس رو به این ستینگ و دنیا بیارن.

هنوز در مورد پلتفرمای بازی چیز مشخصی گفته نشده و مطمئنا حالاحالاها هم چیزی در موردش نمیگن ولی اشاره کردن که بازی رو دارن برای کسایی میسازن که از عناوین اتلوس خوششون میاد و دوست دارن روی کنسول خونگی بازی کنند (قابل توجه @Akiba :-")، پس میشه امیدوار بود که بازی جدیدشون رو روی PS4 ببینیم (البته اگه تا قبل از تموم شدن نسل منتشر بشه :|:D )

اینم یه سری اطلاعات دیگه که از چندتا از آرت ورک‌های منتشر شده توی مجله به دست اومده:
The magazine shows three pieces of artwork

- A dragon facing off against several knights with the subtitle: Creating new things by building off successful things from the past
- Four people riding on a horse carrage together with a dog with the subtitle: bonds
- A young red haired elf girl and a young blonde haired boy riding on horses with the subtitle: adventure

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
عادت میکنی حسین، بعد جالبه برای دفعه ی دوم که بازیو شروع میکنی میبینی چقدر پیشرفت کردی و یه حس خیلی خوبی میده بهت :D
چی بگم والا تازه باید روی حالت نرمال و هاردشم برم
ببینم میتوانم این بازی رو پلات کنم یا نه:)
بدبختی من رفتم لمیتد ادیشنش هم گرفتم هنوز نزاشتم تو دستگاه ...
چرا حیفه خدایش بازیش کن کلا خلاقیت و نحوه سبکش خوبه من خوشم امده ازش:-bd

AsaraymA

IchibaN
کاربر سایت
Apr 9, 2007
1,003
نام
آریا
آقایون هایپتون رو در مورد بازی جدید اتلوس بیارید پایین که حالا حالاها ازش خبری نمیشه. اتلوس تازه می‌خواد اعضای استدیو رو جمع و جور کنه و پروژه در مراحل خیلی خیلی ابتداییش قرار داره. در کنار این بازی قراره اتلوس روی بازیای دیگه‌ای مثل سری پرسونا و باقی بازی‌ها هم کار کنه و گفتن یکی از اونا سال دیگه معرفی میشه پس تمرکز رو فعلا بزارید روی اونا تا استدیوی جدید اتلوس به آرومی کار ساخت این IP جدیده رو پیش ببره. راستی علاوه بر اشخاص مهمی که قبلا بهشون اشاره کردم آهنگساز بازی هم قراره Shoji Meguro باشه که فکر کنم هوادارای سری پرسونا خوب بشناسنش.

در مورد اینکه چرا اتلوس تصمیم گرفته تا الان یهویی بره سروقت RPG فانتزی، Hiraoka میگه از پرسونا ۳ به این سمت تصمیم اتلوس این بوده تا بر خلاف سایر سازنده‌های صنعت که همیشه توی ستینگ و دنیا‌های مشابه اتفاق میوفتن (دنیا‌های فانتزی) بازی‌های بسازه که کمتر نمونه‌شون رو میشه دید (مثل سری پرسونا که توی مدرسه اتفاق میوفته). ولی الان دوست دارن تا اونا هم یه بازی توی همین ستینگ‌های محبوب صنعت بسازن (دنیای فانتزی) ولی خب اون خاص و یونیک بودن بازی‌های اتلوس رو به این ستینگ و دنیا بیارن.

هنوز در مورد پلتفرمای بازی چیز مشخصی گفته نشده و مطمئنا حالاحالاها هم چیزی در موردش نمیگن ولی اشاره کردن که بازی رو دارن برای کسایی میسازن که از عناوین اتلوس خوششون میاد و دوست دارن روی کنسول خونگی بازی کنند (قابل توجه @Akiba :-")، پس میشه امیدوار بود که بازی جدیدشون رو روی PS4 ببینیم (البته اگه تا قبل از تموم شدن نسل منتشر بشه :|:D )

اینم یه سری اطلاعات دیگه که از چندتا از آرت ورک‌های منتشر شده توی مجله به دست اومده:

حالا چرا هایپ و بیاریم پایین! :D
چرا جو سازی میکنی خائن! :D

اتفاقاً من عاشق هایپای چند ساله ام! >:D<
مخصوصاً برای بازیهای سازنده هایی که مطمئنی میترکونن.
هر سال که میگذره هایپم بیشتر میشه... نمونه بارزش پرسونا 5... پرسونا5 هر سال مورد انتظارترین بازیم بود ولی هر سال بیشتر از پارسال.
امسال قشنگ دیگه طاق آسمونم هایپش پاره کرده... همینجوری ادامه پیدا کنه احتمالاً روانی میشم.
مخصوصاً که این تریلرهای جدیدش هم اصلاً نمیبینم و با همون تریلر قدیمیها فانتزی میزنم اساسی... خود بازی هم که گویا تو ژاپن ترکونده و دیگه اصلاً بحثی توش نیست... یکی از دوستانم که خیلی سلیقه اش با من هم جهته هم بازی کرده و برام کلی مرثیه خونده و الانم گویا جان به جان آفرین تسلیم کرده (یه ماهی هست خبری ازش ندارم) :D

این RPG جدیده هم دقیق همین حالتو داره... اصلاً تصورشو کن تیم پرسونا، کارگردان و آهنگساز و طراح اصلی بخوان یه بازی فانتزی RPG بسازن... اله وکیلی فکر کردن بهش هم لذت بخشه... تو به من بگو آخه چه جوری هایپه اینو بیاریم پایین.

اون عکسهای ColdSteel III هم که اصلاً لعنتی صحرای کربلا بود... :(( تو روحت. :D
درسته رو کنسول دستی خیلی حال میداد، ولی کیه که از گرافیک و جزییات بیشتر بدش بیاد.
در حال حاضر مورد انتظارترین بازی 2018 برای منه، مگه اینکه اون Tales of جدیده که قراره بعد از Berseria بیاد و کاملاً نسل بعدی هست و شایعه شده شروع جدیدی تو سریه هم 2018 بخواد بیاد که احتمالش خیلی زیاده.
از کاترین جدید و یه بازی ریتمیک دیگه تو دنیای پرسونا (مثل P4Dancing All Night) هم شدید استقبال میشه. >:D<

K o j i m a

کاربر سایت
Jul 2, 2012
2,146
نام
Morteza
اقا برید بشینید دموی Danganronpa V3 بازی کنید که من بعد بازی کردنش هایپ پاره شدم :D

ترجمه (سامری) هم یکی از کاربرای ردیت اینجا کرده NDRV3 Demo Summary حالا میتونید فقط ترجمه رو بخونید یا اینکه دمورو بگیرید از روی ترجمه بازی کنین (که صد در صد راه دوم پیشنهاد میشه)

Logic Dive بازی عالی شده با کائده (کرکتر اصلی) باید بری دختر بلند کنی XD

کرکترای جدید هم شدیدا جذاب و خاص و مشکوک میزنن :D

خلاصه اینکه از دستش ندید، فقط اینکه اشاره کنم اسپویل خاصی نداره دمو از شماره های قبلی + اینکه دمو توی بازی اصلی نخواهد بود پس بازی نکردنش برای اسپویل نشدن بازی پیشنهاد نمیشه :D

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,462
نام
امین
درود به همه رفقا.
متاسفانه وقت زیادی ندارم سر به سایت بزنم.
ولی دمتون گرم میایم اینجا از این حس غریبی درمیایم.

بلاخره کل ارشیو و موفق شدم بخرم و الان رو ps3 فقر یه بتله ارکید پرنسس مونده.

دمتون گرم.

آخرین ویرایش:

Phantom Thief

کاربر سایت
Dec 7, 2011
972
نام
Parsa
در حال حاضر مورد انتظارترین بازی 2018 برای منه، مگه اینکه اون Tales of جدیده که قراره بعد از Berseria بیاد و کاملاً نسل بعدی هست و شایعه شده شروع جدیدی تو سریه هم 2018 بخواد بیاد که احتمالش خیلی زیاده.
از کاترین جدید و یه بازی ریتمیک دیگه تو دنیای پرسونا (مثل P4Dancing All Night) هم شدید استقبال میشه. >:D<
جان من نه:|
خدایی واقعا حیفه وقتی اومدن یک شاهکاری مثل P5 ساختند رو بیان با یک همچین Spin Off مضحکی ازش شیر دوشی کنند:|
کلا من اصلا مخالفم که از الان سریع بیان برای پرسونا 5 روی Spin Off هاش کار کنند(حالا استثنا هم داره این موضوع برای من یکی).به خاطر همین وقتی فهمیدم سازنده های پرسونا دارند روی IP جدید کار میکنند،از شنیدنش خیلی خوشحال شدم.چون بعد از Spin Off های مختلف پرسونا 4 و انتشار خود پرسونا 5 من یکی معتقدم این سری نیاز به یک استراحت داره.نه این که سریع بیان ابهت پرسونا 5 با یک Spin Off مضحکی سریع ضایعش کنند:|
البته اگه یک ادامه برای پرسونا 5 مثل P2 Eternal Punishment یا P3 FES بسازند،نه تنها من مشکلی باهاشون ندارم،بلکه ازش هم استقبال هم میکنم>:D<
حالا هم اگه میخوان یک Spin Off ی از پرسونا 5 یک چیزی تو مایه های P4 Arena یا PQ بدند،حداقل نیان فقط از شخصیت های پرسونا 5 استفاده کنند.چون این جوری سریع از پرسونا 5 شیر دوشی میشه:|اگه بیان یک Spin Off از پرسونا 5 با داستان درست و حسابی که شخصیت های نسخه های قبلی(مخصوصا شخصیت های Persona 2) توش حضور داشته باشند،میتونه خیلی ها رو راضی نگه داره
ولی اگه بخوان یک Spin Off مضحکی اونم مثل P4 Dancing All Night برای پرسونا 5(اون هم با همه ابهتش) درست کنند ترجیح میدم صد سال سیاه نیاد:|خدایی یک مدت بعد از انتشار P4DAN، من هر جوری به اون بازی نگاه میکردم،نمیتونستم دید خودم به اون بازی رو چیزی به جز شیر دوشی تغییر بدم:|

FUTURE

Endure & Survive
کاربر سایت
Aug 20, 2014
4,581
نام
Alireza
آرت ورک‌های جدید از پروژه استدیوی Studio Zero یا همون Project Re Fantasy:

اینم لوگوی استدیو:

Screenshot-12_21_2016-5_07_14-PM.jpg

در کل همه چی فو‌ق‌العاده به نظر میرسه :D فقط میمونه تاریخ عرضه که فک کنم حتی 2018 هم واسش زود باشه چون قشنگ معلومه تازه همه چیو شروع کردن.

AsaraymA

IchibaN
کاربر سایت
Apr 9, 2007
1,003
نام
آریا
جان من نه:|
خدایی واقعا حیفه وقتی اومدن یک شاهکاری مثل P5 ساختند رو بیان با یک همچین Spin Off مضحکی ازش شیر دوشی کنند:|
کلا من اصلا مخالفم که از الان سریع بیان برای پرسونا 5 روی Spin Off هاش کار کنند(حالا استثنا هم داره این موضوع برای من یکی).به خاطر همین وقتی فهمیدم سازنده های پرسونا دارند روی IP جدید کار میکنند،از شنیدنش خیلی خوشحال شدم.چون بعد از Spin Off های مختلف پرسونا 4 و انتشار خود پرسونا 5 من یکی معتقدم این سری نیاز به یک استراحت داره.نه این که سریع بیان ابهت پرسونا 5 با یک Spin Off مضحکی سریع ضایعش کنند:|
البته اگه یک ادامه برای پرسونا 5 مثل P2 Eternal Punishment یا P3 FES بسازند،نه تنها من مشکلی باهاشون ندارم،بلکه ازش هم استقبال هم میکنم>:D<
حالا هم اگه میخوان یک Spin Off ی از پرسونا 5 یک چیزی تو مایه های P4 Arena یا PQ بدند،حداقل نیان فقط از شخصیت های پرسونا 5 استفاده کنند.چون این جوری سریع از پرسونا 5 شیر دوشی میشه:|اگه بیان یک Spin Off از پرسونا 5 با داستان درست و حسابی که شخصیت های نسخه های قبلی(مخصوصا شخصیت های Persona 2) توش حضور داشته باشند،میتونه خیلی ها رو راضی نگه داره
ولی اگه بخوان یک Spin Off مضحکی اونم مثل P4 Dancing All Night برای پرسونا 5(اون هم با همه ابهتش) درست کنند ترجیح میدم صد سال سیاه نیاد:|خدایی یک مدت بعد از انتشار P4DAN، من هر جوری به اون بازی نگاه میکردم،نمیتونستم دید خودم به اون بازی رو چیزی به جز شیر دوشی تغییر بدم:|

پارسا... بالام جان، P4DAN بازی کردی بالاخره یا نه؟
چون بنظر من نه تنها هیچ مشکلی نداشت که فوق‌العاده بود و یکی از بهترین بازیهای ویتا... جزو بازیهای ابدی ویتا من شده و چند روز یکبار یکی دو تا ترک و دوباره میرم، خیلی حال میده لعنتی. :D

داستان هم با اینکه اصلاً در حد نسخه‌های اصلی نیست (که خب کسی هم انتظاری ازش نداشته) ولی بازم از خیلی از JRPGهایی که از در و دیوار میریزن روایت باحالتری داره.
P4Dancing All Night بنظرم یه خداحافظی کاملاً شایسته با بروبچ دوست داشتنی شماره 4 بود و من که شدیداً باهاش حال کردم. :D

برای P5 هم مطمئن باش که نمیان همچین اسپین‌آفی بسازن، صد سال سیاه! :D
دلیل اصلیش هم اینه که تم کلی پرسونا 5 زمین تا آسمون با پرسونا 4 فرق داره که خودت از همه بهتر به این قضیه واقفی.
دنیا، اتمسفر و شخصیتهای پرسونا 4 جوری بود که یه عنوان فرعی مثل Dancing All Night براش کاملاً قابل پذیرشه... برای P5 بنظرم اگه بخوان اسپین آف بدن یا میرن سراغ عنوان مبارزه‌ای (که اینم من بعید میدونم)، یا در بهترین حالت همون که خودت گفتی و ادامه Alternative براش میسازن. :D

در کل اینکه انقدر به P4DAN هیت نورز مردک! :D
آخرته بازی‌‍ه... >:D<

much_p4dan.jpg

>:D<
:D

نه ببین مشکل من از عیب داشتن بازی نیست.وگرنه محتویاتی که خود بازی داشت،برای یک بازی ریتمیک خیلی خوب بود:D
مشکلی که داشتم چرا اومدند یک بازی ریتیمیک از این سری پرسونا ساختند:|
اولش که معرفی کردند جالب به نظر میرسید،منتشر شد هم انصافا بازی قشنگی بود.ولی کلا بعد از انتشار بازی کلا فهمیدم همچین چیزی زیادی شیر دوشیه:|
خود پرسونا 4 یک شاهکار به تمام بود.این که اومدند از پرسونا 4 یک همچین Spin Off ساختند،واقعا تو کت من یکی نمیرفت:|
باز حداقل PQ و P4 Arena یک محتویاتی داشتند که ادم ازش لذت میبرد.ولی Dancing All Night محتویاتش در مقابل اون Spin Off ها کم میاره
اخه واقعا من دلیل خاصی برای ساخت این بازی نمیبینم:|این که دلیل ساخت بازی برای خداحافظی برای شخصیت های پرسونا 4 هم باشه واقعا بعید بدونم.الان خودشون میگند دارند روی Spin Off های پرسونا دارند کار میکنند.یک دفعه ای دیدی که الان همه ی شخصیت های پرسونا 4 توش حضور دارند
درسته که ممکنه برای پرسونا 5 نمیشه همچین Spin Offی نسازند،ولی ه یک وقت دیدی یک Spin Off مضحک دیگه ای تو مایه های Skating All Afternoon اومدند به جاش ساختند:|
با اون همه Spin Off از پرسونا 4 ساختند از اینا بعید نیستش یکیشون این جوری از اب در بیاد:|
فقط حرف من اینه که نیان یک Spin Off خیلی مضحکی برای Persona 5 در حد DAN بسازند تا ابهتش از بین بره.

اتفاقاً دقیقاً نظر من برعکسه تو هست! :D
من هر چقدر با P4DAN حال کردم از Arena خوشم نیومد، دلیلشم فقط برمیگرده به سلیقه که خب یه چیزه نسبی هست و هیچ ایرادی نمیشه بهش گرفت، برای همین میگم ایراد گرفتن به P4DAN اصلاً جوانمردانه نیست.
از لحاظ محتوا و ارزش تکرار هم که کلاً ژانر ریتمیک کنار فایتینگ و شوتر‌مولتی اون بالا بالاهاست. :D

تنها چیزه بازی که راحت میشه بهش ایراد گرفت یه کامیون DLC روز اول بازیه... انقدر DLC دادن که من خودم آمارش از دستم در رفت... خود بازی 50 دلار بود (10دلار بیشتر از باقی بازیهای ویتا).. کلی هم DLC داشت که بعضی‌هاش فوق‌العاده بودن، مخصوصاً DLC ترکهای جدید... سر انگشتی یه چیزی حدود 100 دلار بازی خرج ور میداشت که انصافاً حرکت خیلی Foulی بود. :D

ولی اینکه تعداد عناوین زیاد و اسپین‌آف‌های مختلف اُبهت کلی سری رو میرینه توشو باهات موافقم... هرچند بازم میگم که P4DAN کاملاً با دنیا و کرکترهای شنگول و دوست‌داشتنی P4 همخونی داشت ولی مطمئناً هیچ رقمه نمیشه بازی ریتمیک مثلاً از تو دنیای P3 (یا بعبارتی بهترین بازی قرن) در آورد و کلاهیچ جوره باور پذیر نیست...
P5 هم فکر کنم باید همچین حالتی داشته باشه و بیشتر به P3 نزدیک باشه تا P4 (اون حال و هوای یکمقدار دارک‌تر P3 منظورمه)

ختم کلام اینکه من واقعاً اُمیدوارم P5 بتونه جای P3 رو برای من بگیره... P3 سالیان ساله که نامبر وان لیست منه و هیچوقت اُمید نداشتم که بازی بتونه جاشو بگیره... ولی P5 پتانسیلشو داره. :D

آخرین ویرایش:

Phantom Thief

کاربر سایت
Dec 7, 2011
972
نام
Parsa
پارسا... بالام جان، P4DAN بازی کردی بالاخره یا نه؟
چون بنظر من نه تنها هیچ مشکلی نداشت که فوق‌العاده بود و یکی از بهترین بازیهای ویتا... جزو بازیهای ابدی ویتا من شده و چند روز یکبار یکی دو تا ترک و دوباره میرم، خیلی حال میده لعنتی. :D

داستان هم با اینکه اصلاً در حد نسخه‌های اصلی نیست (که خب کسی هم انتظاری ازش نداشته) ولی بازم از خیلی از JRPGهایی که از در و دیوار میریزن روایت باحالتری داره.
P4Dancing All Night بنظرم یه خداحافظی کاملاً شایسته با بروبچ دوست داشتنی شماره 4 بود و من که شدیداً باهاش حال کردم. :D

برای P5 هم مطمئن باش که نمیان همچین اسپین‌آفی بسازن، صد سال سیاه! :D
دلیل اصلیش هم اینه که تم کلی پرسونا 5 زمین تا آسمون با پرسونا 4 فرق داره که خودت از همه بهتر به این قضیه واقفی.
دنیا، اتمسفر و شخصیتهای پرسونا 4 جوری بود که یه عنوان فرعی مثل Dancing All Night براش کاملاً قابل پذیرشه... برای P5 بنظرم اگه بخوان اسپین آف بدن یا میرن سراغ عنوان مبارزه‌ای (که اینم من بعید میدونم)، یا در بهترین حالت همون که خودت گفتی و ادامه Alternative براش میسازن. :D

در کل اینکه انقدر به P4DAN هیت نورز مردک! :D
آخرته بازی‌‍ه... >:D<

much_p4dan.jpg

>:D<
:D
نه ببین مشکل من از عیب داشتن بازی نیست.وگرنه محتویاتی که خود بازی داشت،برای یک بازی ریتمیک خیلی خوب بود:D
مشکلی که داشتم چرا اومدند یک بازی ریتیمیک از این سری پرسونا ساختند:|
اولش که معرفی کردند جالب به نظر میرسید،منتشر شد هم انصافا بازی قشنگی بود.ولی کلا بعد از انتشار بازی کلا فهمیدم همچین چیزی زیادی شیر دوشیه:|
خود پرسونا 4 یک شاهکار به تمام بود.این که اومدند از پرسونا 4 یک همچین Spin Off ساختند،واقعا تو کت من یکی نمیرفت:|
باز حداقل PQ و P4 Arena یک محتویاتی داشتند که ادم ازش لذت میبرد.ولی Dancing All Night محتویاتش در مقابل اون Spin Off ها کم میاره
اخه واقعا من دلیل خاصی برای ساخت این بازی نمیبینم:|این که دلیل ساخت بازی برای خداحافظی برای شخصیت های پرسونا 4 هم باشه واقعا بعید بدونم.الان خودشون میگند دارند روی Spin Off های پرسونا دارند کار میکنند.یک دفعه ای دیدی که الان همه ی شخصیت های پرسونا 4 توش حضور دارند
درسته که ممکنه برای پرسونا 5 نمیشه همچین Spin Offی نسازند،ولی ه یک وقت دیدی یک Spin Off مضحک دیگه ای تو مایه های Skating All Afternoon اومدند به جاش ساختند:|
با اون همه Spin Off از پرسونا 4 ساختند از اینا بعید نیستش یکیشون این جوری از اب در بیاد:|
فقط حرف من اینه که نیان یک Spin Off خیلی مضحکی برای Persona 5 در حد DAN بسازند تا ابهتش از بین بره.

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
برعکس پارسا اتفاقا من از خدامه یه Trails of Cold Dance All Night یا Devil May Dance ببینم :D خصوصا اگه شخصیتایی مثل ورجیل یا Crow هم توی بازیا وجود داشته باشن که اصلا فوق‌العاده میشه =)) تا وقتی بازیای جدید توی سری اصلی بیان و کیفیتشون هم عالی بشه (که پرسونا هر دوی این شرایط رو داره) من که مشکلی با ساخت Spin-Off نمیبینم :D

من هر چقدر با P4DAN حال کردم از Arena خوشم نیومد
بخش داستانی Arena کاری کرد که من کلا از بازی متنفر بشم :| ۱۰۰ بار باید یه سناریو رو تکرار میکردی :| یعنی من اگه دستم به اون طراحی که این ایده رو مطرح کرد برسه‌ها :|:D

آخرین ویرایش:

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,031
نام
مازیار
چی بگم والا تازه باید روی حالت نرمال و هاردشم برم
ببینم میتوانم این بازی رو پلات کنم یا نه:)

چرا حیفه خدایش بازیش کن کلا خلاقیت و نحوه سبکش خوبه من خوشم امده ازش:-bd
یه خروار بازی ps3 و ویتا ریخته رو سرم ...
نمیرسم بازی کنم .. تازه دارم دونه دونه کمشون میکنم ... همه هم jrpg ..صد ساعته .. تو این
مشغله و درس و اینها هم اضافه کن ... حالا هی به خودم میگفتم تا این بازی ها رو تموم نکردم نرم سمت ps4 .. که هم نتونستم تحمل کنم هم قیمت دلار محبورم کرد یه ps4 هم با بازیاش اضافه کنم به این لیست بلند بالای بازیای نرفته

• Like
Reactions: se.phi.roth

Phantom Thief

کاربر سایت
Dec 7, 2011
972
نام
Parsa
x5q42lxsr4z1pk5czsa5.jpg

پرسونا 5 تونسته از بین یاد مانده ترین بازی های 2016 از نظر سازندگان ژاپنی بیشترین تعداد رای رو بیاره.
اینم لیست بازی ها و تعداد رای هاششون

Persona 5 - 25 votes
Final Fantasy XV - 22 votes
The Last Guardian - 14 votes
Dragon Quest Builders - 9 votes
Overwatch - 7 votes
Summer Lesson - 7 votes
etc...
اینم کسایی که به پرسونا 5 رای دادند(البته لیست کاملش نیست)

• «Daisuke Ishiwatari «Arc System Works
  • «Toshimichi Mori «Arc System Works
  • «Katsura Hoshino «Atlus
  • «Tetsuya Mizuguchi «Enhance Games
  • «Hiroyuki Kobayashi «Capcom
  • «Suda51 «Grasshopper Manufacture
  • «Koinuma Hisashi «Koei Tecmo Games
  • «Yosuke Hayashi «Koei Tecmo Games
  • «Fumito Ueda «gen DESING
  • «Hajime Tabata «Square Enix
  • «Yoshinori Kitase «Square Enix
  • «Tetsuya Nomura «Square Enix
  • «Toshihiro Nagoshi «Sega
  • «Keiichiro Toyama «SIE
  • «Shuhei Yoshida «SIE
  • «Katsuhiro Harada «Bandai Namco Entertainment
  • «Yokotaro «Bukkoro
  • «Atsushi Inaba «PlatinumGames
  • «Hideki Kamiya «PlatinumGames
  • «Kenichiro Takaki «Marvelous
:>:>
البته اگه دقت کنید هم میبینید Katsura Hashino(کاگردان پرسونا 5) هم به پرسونا 5 رای داده.:Dالبته به قول خودشون این حرکتش به خاطر اینه که نتونستند بازی خاص امسال انجام بدند:D
Japanese game creators picked Persona 5 as most memorable title for 2016

بخش داستانی Arena کاری کرد که من کلا از بازی متنفر بشم :| ۱۰۰ بار باید یه سناریو رو تکرار میکردی :| یعنی من اگه دستم به اون طراحی که این ایده رو مطرح کرد برسه‌ها :|:D

باز حداقل تو P4 Arena Ultimax تونستند این مشکل رو درست کردند:D

البته پارسا این لیست کسایی هست که توی نظرسنجی شرکت کردن و در مورد رایشون چیزی گفته نشده :D ولی خب در هر صورت باید تبریک گفت به اتلوس و تیم سازنده پرسونا 5 :D
چرا اتفاقا در مورد رای هاشون گفتند:D
این لیست متعلق به مجله ی Dengeki Playstationه که با هر کدوم از سازنده های ژاپنی یک مصاحبه کوتاه انجام داده و اولین سوالی که ازشون پرسیده،این بوده که به یاد ماندنی ترین بازی امسال از نظر شون چیه:D
فقط کسی نیومده همه ی اینا رو ترجمه کنه:D
از بین این همه سایت هم فقط Persona Central اومده مال اعضای ATLUS این مصاحبه ها رو ترجمه کرده:D

Dengeki PlayStation P Studio 2016 Retrospective Interview - Persona Central

ويرايش:تازه الان فهميدم چه سوتي وحشتناكي دادم و فهميدم منظور علي چيه:|
اره علي رأست ميگه.اين اشخاصي كه تو ليست هستند كلا تو فقط به بازي هاي مختلفي دادند كه نه اين كه به P5 راي دادند:|
شرمنده از اين سوتي:|
البته همون طور كه گفتم خود Hashino به P5 رأي داده:D

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر