طرفداران ژانر JRPG

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad
من کلا طرفدار بازی های Turn-Based ام، بدیهیه که از Real-Time شدن FF خوشم نیاد
FF ریل تایم رو در حد همون Crisis Core و Type-0 ترجیح می دم که به صورت Spin-Off بیان نه توی سری اصلی
XI و XIV که کلا MMORPG ان، MMORPG نوبتی من ندیدم و فکر نکنم اصلا وجود داشته باشه، اگر هم باشه احتمالا چیز جالبی نمی شه
مگه من گفتم XV اومده؟ گفتم به WoFF بیشتر امید دارم تا XV
XV دو تا دمو ازش اومده بیرون که Platinum رو Tech Demo بگی بهتره، Episode duscae هم نظر من رو نه قبل آپدیت و نه بعد از آپدیت جلب نکرد

X و VII هم برای من بهترین شماره هاست، مثل من هم کم نیستن کسایی که با ریل شدن مبارزات FF مشکل دارن :)

من نگفتم شما گفتی XV اومده :D

اینکه سلیقه شخصی شما تمرکزش رو TB بودنه دلیل نمیشه بگی کلا FF بعد X مرده و فلان :D چون FF یه چیزی فراتر از فقط گیم پلیه

همون VII هم نوبتی کامل نبود :|

دمو های XV هم انقدر توضیح دادم جریان چیه خسته شدم :D

J. Constantine

کاربر سایت
May 19, 2012
2,432
نام
علی
قبل از اینکه فحش بدی یه نگاه بنداز معلوم بود حواسم نبوده و یه I کم گذاشته بودم XDDD چون قبلش دقیقا گفتم XII بعد دوباره گفتم XII با اینکه داشتم به ترتیب میرفتم :D حواسم نبوده منظورم XIII بوده شرمنده :D
متاسفانه سرعته عملت برا فوش نخوردن یه ذره، همش یه ذره کم بود:D

J. Constantine

کاربر سایت
May 19, 2012
2,432
نام
علی
دستت درد نکنه XDDD
قابل نداشت:D نباید از دسته من ناراحت بشی عمو!:| من و تو دوستایه قدیمی هستیم! همین چند ماه پیش بود میگفتم JRPG خوب چی داریم که گفتی تو قحطی دنباله گندمی؟!:D خلاصه ی کلوم اینکه 12 برا من مقدسه:D مثه این فوتبالیا هست میگن ایکره مقدس و از این حرفا، منم میگم 12ه مقدسو از اون حرفا!:D بنده خیلی محکم از منحرف نمودنه کلوپ-تاپیک یا تاپیک-کلوپ عذرخواهی نموده خواستار عفو مهربانانه و بدونه فوشه دوستان می باشم!:D

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad
قابل نداشت:D نباید از دسته من ناراحت بشی عمو!:| من و تو دوستایه قدیمی هستیم! همین چند ماه پیش بود میگفتم JRPG خوب چی داریم که گفتی تو قحطی دنباله گندمی؟!:D خلاصه ی کلوم اینکه 12 برا من مقدسه:D مثه این فوتبالیا هست میگن ایکره مقدس و از این حرفا، منم میگم 12ه مقدسو از اون حرفا!:D بنده خیلی محکم از منحرف نمودنه کلوپ-تاپیک یا تاپیک-کلوپ عذرخواهی نموده خواستار عفو مهربانانه و بدونه فوشه دوستان می باشم!:D

به شوخی گفتم اون " XDDD " نشانه از شوخی بود :D

J. Constantine

کاربر سایت
May 19, 2012
2,432
نام
علی
به شوخی گفتم اون " XDDD " نشانه از شوخی بود :D
منم جدی نگفتم که عمو:D تو اصن منو میشناسی دوسته قدیمی؟خخخ 1 ماه پیش میشه قدیمی؟:D در کل میدونم شوخی بود عمو و منم داشتم شوخی میکردم منتاها نمیدونم چرا در انتقال مفهوم من همیشه ضعیف عمل میکنم!:D لول

J. Constantine

کاربر سایت
May 19, 2012
2,432
نام
علی
خوب حالا که هستید Mind Zero رو بازی کردید؟ من رو PC‌ بازی کردم، گفتم همینجوری تست کنم ببینم چیه اما خیلی درگیرش شدم. چقدر خوبه.
من کلا این کاره نیستم عمو:D الان اسمشو از دهنه پسته شما شنیدم ولی خوب این کلوپ برا من نعمتیه!هی پستارو میخونم میدوئم میرم بازی میکنم:D لایکم میکنم خداییش:D خخخ

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,179
نام
ماکان
من کلا این کاره نیستم عمو:D الان اسمشو از دهنه پسته شما شنیدم ولی خوب این کلوپ برا من نعمتیه!هی پستارو میخونم میدوئم میرم بازی میکنم:D لایکم میکنم خداییش:D خخخ

خوب پس آب دستته بزار زمین برو Disgaea رو که برای PC امده دنلد کن بازی به راه راست هدایت شی:D واقعا آب دستته بزار زمین برو:D

J. Constantine

کاربر سایت
May 19, 2012
2,432
نام
علی
خوب پس آب دستته بزار زمین برو Disgaea رو که برای PC امده دنلد کن بازی به راه راست هدایت شی:D واقعا آب دستته بزار زمین برو:D
شماره چندش؟:D دست درد نکنه که راهنمایی میکنی. من زیاد این کاره نیستم! کلا 4 تا JRPG بازی کردم! پنجمیشم الان دارم میرم:| یه FF12 , 13 , 13-2 و یه The Last Remnant! همینا!

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,031
نام
مازیار
من خودم معتقدم هر چیزی برای بقا نیاز به حرکت به جلو و نواوری و جذب چیزای خوب و جدید داره ... سیر تحول ff از 9 به ۱۰ از ۱۰ به ۱۲ و از ۱۲ به ۱۵ خیلی عالی و رو به جلو بود .. ۱۳ هم پارازیت حساب کردم ...
۱۵ تا زمان نومورا خیلی برای من جذاب و البته شک بر انگیز بود با توجه به گندایی که سر ۱۳زدن ... تنها ایرادمم و موجبات ناراحتیم ،نبود کارکتر مونث تو پارتی بود . بازم به نظرم کاملا ورژن اکشن تر ۱۲ یه نظر میرسید و من کاملا از این موضوع هیجان زده بودم بازی هر چقدر اکشن بود المان های jrpgرو به خوبی حفظ کرده بود .... ولی وقتی طوفان اومد و نومورا رو انداختن کنار و تا به تا اومد رسما اون j رو از اول rpg برداشتن ... رسما اسکوار از بین ماهیت ff .. فن هاش و سبکی که خودش به اینجا رسوندش ..سود بیشتر رو انتخاب کرد ... رسما از پیشینه بازی یه اسمش موند با یه چوکوبو ... اونم هنوز مشخص نیست فروش بازی چقدر موفق عمل میکنه و اصلا میتونه حتی بیشتر از ff xiii بفروشه؟
این حرکت اسکوار دقیقا مثل اون ماجرای الی و جوئل بود که از همه خطرات و کلیکر ها نجاتش بدی بری بسپاریش دست فایرفلایز ...

AsaraymA

IchibaN
کاربر سایت
Apr 9, 2007
1,003
نام
آریا
@Cloud Strife
ماکان، داداش، این Mind 0 کجاش ویژوال ناوله؟!:-/:D
تیریپ پرسوناست بیشتر، با گیم‌پلی گُل باقالییزه شده!! :D

ولی دور از شوخی بازی بدی نیست (داستانش از همه چیش بهتره، فقط ناقصه!!)، من شدید با طراحی شخصیت‌هاش حال میکنم... بعضی‌هاشون هیولان:D

مخصوصاً بانوی مکرمه: >:D<
84846540777164924606.jpg

Donger

کاربر سایت
Apr 14, 2015
1,576
خوب حالا که هستید Mind Zero رو بازی کردید؟ من رو PC‌ بازی کردم، گفتم همینجوری تست کنم ببینم چیه اما خیلی درگیرش شدم. چقدر خوبه.

جذب چیه این شدی؟ :D
کلا بازی خواسته خیلی شبیه پرسونا باشه، گیم پلی جالبی هم نداره
بازی بیشتر بخش دیالوگ هاش شبیه Visual Novel هست اما خود بازی Visual Novel نیست، یک جورایی هایبرید می شه حسابش کرد

بشین سری Zero Escape و Danganronpa و Ace Attorney رو بازی کن
یعنی وای بر من که چند بار خواستم Danganronpa رو از اون ور سفارش بدم برای ویتا بیارن برام و هی منصرف شدم

gamer1998y

کاربر سایت
May 18, 2014
660
نام
شهاب
یه چیزی بگم به این بچه ها اقا با نظر دادن در مورد خوب یا بد بودن بازی فینال اونم از روی گیم پلیش فقط اماتور بودن خودتونو نشون میدین.
دنیای فینال یه چیز دیگست که اگه کارگردان وبازی سازا اونو درست بسازن ودر بیارن چه گیم پلیش اکشن باشه چه نوبتی بازی بزرگی میشه نمونشم همین 13 همه میگن که گیم پلیه 13بد نبود وتا حدی راضی کننده بود اما خود بازی رو ازش متنفرند پس با نظر دادن در مورد اینکه چون این فینال یا فینالای آینده فلان مدل گیمپلی رو دارن شکست میخورن یا موفق میشن خودتونو ضایع نکنین.
بازم یه چیزی رو بگم در مورد رمیک7 اونم اینه که فقط با قرار گرفت کاراکترای این بازی کنار هم باعث میشه که ادم به اوج لذت تو بازی های ارپی جی برسه حالا دیگه خود داستان و صحنه های بیاد ماندنی و لوکیشنای زیباش به کنار.اینم بگم چون بیشتر بچه ها با انیمیشن نجات کودکان با این بازی اشنا شدن دلیل بر شکستش نیست و حتی اگه کیفیت بازی در حد پلی2 باشه یا مثل سربروس گیم پلی حدفی داشته باشه محکوم به موفقیت هست چون فینال 7 هست حالا منتقدین میخوان هر چرتو پرتی بگن

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر