طرفداران ژانر JRPG

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
دوستان بازی Dragon Quest Heroes قشنگه؟ ارزش داره بگیرم تخفیف خورده شده 27 دلار. تشکر
والا من این عنوان جدید رو بازی نکردم ولی قدیمی هاش خیلی خیلی باحال بود
سبکش و ابدیت شدن هاش و ایتم های مخفی بازی خیلی خیلی باحاله
البته هنوز میل خودته

• Like
Reactions: J. Constantine

AsaraymA

IchibaN
کاربر سایت
Apr 9, 2007
1,003
نام
آریا
آقایون، داداشام... خجالت نمیکشید...
ناسلامتی امروز دو تا ویدیو جدید از Dragon Quest XI اومده و Dynasty Warriois 9 هم معرفی شده‌ها! >:D<

بابا یه سوتی، کفی، دستی، بوقی، @#$%^& ، چیزی باو...! :D
کلاً خوشم میاد که JRPGباز جماعت همه از دم مثل من آب هندونه رو با پارچ خوردن رفته پی کارش...:D

Dragon Quest XI: In Search of Departed Time
0tbn_dq-01.jpg

دو تا ویدیو امروز از بازی پخش شد... اولیش ویدیو آغازین یا همون Opening بازی هست و دومی هم گیم‌پلی... البته از کمبت سیستم بازی هیچی نشون ندادن و فقط یکمقدار تو محیط بازی چرخیدن که قشنگ پشم ریزون بود... کمبت سیستم بازی هم همونطوری که سال پیش اعلام کردن قراره مثل شماره‌‌های قبلی نوبتی باشه و تغییر تو سبکش ندادن.

بازی قراره سال 2017 برای PS4 و 3DS بیاد... نسخه غربی هم مطمئناً میره برای 2018
نسخه PS4 همین گرافیک پشم ریزونی که دیدید رو داره و نسخه 3DS هم با توجه به قدرت سخت‌افزاریش متفاوته.
حرفی از نسخه Switch نزدن ولی کارگردان بازی تایید کرد که همونجوری که سال پیش اعلام کردن بازی برای سوییچ هم میاد... مطمئناً نینتندو نذاشته چیزی نشون بدن.

از داستان بازی که چیزه خاصی نگفتن، اساساً هم Dragon Quest هیچ‌ وقت داستان مغز آب کنی نداشته و قرار هم نیست داشته باشه... عموماً جریان از فرش به عرش یا همون From Zero to Hero‍‌‍ بوده و هست و اصلاً یکی از ستونهای اصلی موفقیت و محبوبیت بازی هم همین سادگی و کلیشه بودنشه. >:D<

یکسری اطلاعات کوچیک از بازی دادن که یه نگاه بهشون بندازیم:

قهرمان داستان
eeni_dq-04.jpg
شخصیت اصلی داستان، پسری‌‍ه که تو دهکده آرومی بنام "ایشی" زندگی میکنه و توسط مردم دهکده بزرگ شده. وقتی به سن 16 سالگی میرسه تصمیم میگیره برای آغاز ماجراجویی دهکده رو ترک کنه.

Kamiu
wkua_dq-14.jpg

کامیو (همون کامیون بدون ن) یکی از همراهان اصلی شما تو بازی هست. کامیو یه دزده که با اینکه زبون تندی داره و اساساً آدم کله خری‌‍ه ولی شخصیتی داره که باعث میشه بشه بهش اعتماد و تکیه کرد.
کامیو بعنوان یه آدم دنیا دیده تصمیم میگیره با شخصیت اصلی تو سفرش همراه بشه برای اینکه باور داره که شخصیت اصلی میتونه به یه قهرمان تبدیل بشه.
.
.
.
باقی کرکترها رو اطلاعاتی ازشون ندادن، ولی از اونجایی که هایپ بالاست و مام توهمی... میریم که یه ست حرفه‌ای فانتزی بترکونیم!

yg7c_dq-13.jpg

این خانوم با شخصیت طبق حدس و گمان و چیزهایی که تو تریلر دیدیم احتماً Healer گروه و همون شغل Priest رو باید داشته باشه...
لازم به ذکره که لبخند بسیار ملیحی هم داره، این بانوی Submissive!!! (کلاً زیاد که Eroge بازی کنید همه رو به اون چشم (!) نگاه میکنید و مثل من دیگه اُمیدی بهتون نیست، پس آدم باشید و کمتر بازی کنید :D)

26lq_dq-11.jpg

ایشون هم احتمالاً فرد دختر بازه گروه با اندکی خصوصیات اونطرفی (!!) باید باشه...
طبق حدس و گمان شمشیر زن و شغل Jester رو داره.
pfx9_dq-10.jpg

بانوی سمت راستی که دل مارو برده و بسیار هم وحشی (!!) بنظر میاد احتمالاً Ninja گروه هست.
پیرمرد چپی هم که شبیه کربلایی‌های خودمونه باید Monk باشه.

479q_dq-12.jpg

این loli هم که شبیه شنل قرمزی هست مطمئناً Mage گروهه... یه نکته جالب اینه که اول ویدیو یه دختری نشون داده میشه که کپی بزرگسال ایشونه (عکس پایین)
ikz4_dq-16.jpg

حالا معلوم نیست که مادرشه، خواهرشه یا خودشه... ولی باتوجه به پسوند اسم بازی که In Search of Departed Time هست میشه حدس زد که باید خودش باشه و مطمئناً مسائل زیادی مرتبط با زمان رو تو بازی شاهد هستیم.

طبق چیزی که تو ویدیو آغازین بازی پخش شد، این 7 تا گروه اصلی و پارتی شما رو تشکیل میدن که همونطور که میبینید 4 تا خانوم و 3 تا آقا هستن.... بسیار هم عالی. :D

c8ff_dq-09.jpg

این سه تا هم باید آدم بدهای داستان باشن... وسطی پادشاه ظالم و اون دوتای بغلی هم دست چپ و راستش هستن...
حالا میزان توهم زنی رو به لول بعد ببریم...
اونطور که بنظر میاد دست چپی (همون مو بنفشه) از اون شخصیت باحالای منفی باید باشه که آخر داستان هم ممکنه خودشو برای نجات دنیا و این جور حرفا فدا کنه...
سمت راستی هم از اون آدمهای تو مخی و بچه پر رو هست که تو بازی دک و دهنشو آسفالت میکنیم.
پادشاه هم که از همین الان گورشو کندیم... :D
.
.
.
جهان بازی اسمش "لوتوزتاسیا" «Lotozetasia» است و مرکزیت این جهان همون درخت عظیمی هست که تو ویدیو بازی نشون دادن.
کارگردان بازی (اوچیکاوا) گفته که جهان بازی و WorldMapش از بازیهای قبلی سری خیلی بزرگ‌تره و کلاً چیزه گولاخیه! >:D<

یکسری عکس دیگه از ویدیو آغازین بازی باهم ببینیم و حالشو ببریم:

xr5l_dq-15.jpg

d3it_dq-00.jpg

به به...!
چای و آتیش و ساز و قلیون! >:D<

s7c_dq-03.jpg

لعنتی پارتی نیست که... سلطانه!

uhyl_dq-05.jpg

و این هم نمایی از پشت دوستان!!
:>
اینم چند تا عکس از گیم‌پلی بازی:

aht6_dq-06.jpg

ujks_dq-07.jpg

n8ep_dq-08.jpg

در کل اینکه مادر بگرید...! عجب روزی بود امروز. >:D<
.......................................................................................

راستی امروز نسخه جدید و شماره اصلی Dynasty Warriors هم معرفی شده و طبق اعلام سازندگان بازی Open World شده و یکسری اطلاعات پشم ریزون هم از دنیای بازی و این جور چیزا دادن...
حالا بعداً که اطلاعات و تصاویر بیشتر بیاد، میایم راجع به اونم اندکی فانتزی میترکونیم! :D

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,030
نام
مازیار
آقایون، داداشام... خجالت نمیکشید...
قهرمان داستان
eeni_dq-04.jpg
pfx9_dq-10.jpg

بانوی سمت راستی که دل مارو برده و بسیار هم وحشی (!!) بنظر میاد احتمالاً Ninja گروه هست.

من که تا حالا هیچ dragon quest ی بازی نکردم ... ولی چشمان و زلفان بانو .. عقل و هوش از سرمان پراند .=((

ولی قهرمان اصلیش طراحیش خیلی دموده و زاغارته
..........

ولی از زدن این پست میخواستم بابت monster monpiec تشکر کنم ... فکرش رو بکن 2 دلارگرفتمش ... این بازی از این بیست دلاری هم که الان قیمت داره بیشتر می ارزه .=D>=D>

اولین بازیه که باعث شده تو اتوبوس و تاکسی و همه جا .. ویتا بگیرم دستم ...
فقط تصور کن وسط اوتوبوس چندین عملیات first crush rub انجام دادم....;))>:D<=P~:">:x
بازی خارق العاده است و عجیب استراتژی ...
حتی جوریه که بعضی مواقع با برنده نشدن باید ببری یعنی فقط از دژت دفاع کنی تا کارت های حریف تموم شه .. یا یکی دو دور ببازی تا کل بازی رو ببری ... انتخاب کارت ها و خونه ها حیاتیه ... فقط به نظرم اگه زمین بازی بزرگتر بود مثل 5×5 خیلی جذاب تر میشد .:-?

تنها ایراد اساسیم به بازی اینه که اجازه اسکرین شات بهت نمیده ... یعنی ته عقده ای بازی و ضد حال زدنه ... یعنی چی اخه ... من اگه میتونستم تا حالا یه چند صد تا اسکرین شات گرفته بودم.
فوتو مود میخوایم اقا.:((:-w:| چطور میشه از ثبت و ضبط این همه کاواییت صرف نظر کرد .. چطوری اخهx-(:|

میگم کارای خوب idea factory و یا بازی های نزدیک به این سبک و البته خوبش معرفی کنید هم ما بریم تو کارش هم بقیه اشنا شن.\m/

آخرین ویرایش:

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
توضیحات DQ XI ـت که از عرض تو حلقم :D ولی در مورد این یه تیکه...
راستی امروز نسخه جدید و شماره اصلی Dynasty Warriors هم معرفی شده و طبق اعلام سازندگان بازی Open World شده و یکسری اطلاعات پشم ریزون هم از دنیای بازی و این جور چیزا دادن...
حالا بعداً که اطلاعات و تصاویر بیشتر بیاد، میایم راجع به اونم اندکی فانتزی میترکونیم! :D
X8DNw.gif

خطاب به Omega Force :D

AsaraymA

IchibaN
کاربر سایت
Apr 9, 2007
1,003
نام
آریا
توضیحات DQ XI ـت که از عرض تو حلقم :D ولی در مورد این یه تیکه...

X8DNw.gif

خطاب به Omega Force :D

:D
درکت میکنم... ماتح*ت مبارک رو گویا سوزوندن چند بار :D ...
مخصوصاً با حرفایی که دفعه‌های قبلی زدن و هیچ وقت عملی نشد... :| کلاً زر زیاد میزنن، توجه نکن. :D

البته برای من که فرقی نداره، از اونجایی که من کلاً آدم متوهمی هستم و هنوز در مسائل مرتبط با گیمینگ رشد عقلانی کافی نداشتم، راحت میشه سرمو شیره مالید. :D
هر چی بگن باور میکنم و وقتی بازی هم بیاد بازی میکنم و در سطح تیم ملی باهاش حال میکنم، بعد میام تو نت میبینم همه دارن فحش میدن که چرا SaoSao جوابی برای اینکه انسانها از کجا آمده و به کجا میروند نداده تو بازی!
منم پشت بندشون میام زمین و زمان و کارگردان و نویسنده و استودیو و همه رو فحش کش میکنم میره و لذت بازی رو برای خودمو ده تای دیگه زهر مار میکنم. :D

کلاً در حال حاضر در عصر Dark Age گیمینگ به سر میبریم و خیلی‌ها از نعمت لذت بردن از بازی‌ها محروم شدن... خوبه که JRPGبازا عموماً زیاد قاطی این موارد نیستن و بدنبال Panty&Peace خودشون میگردن! :D

کلاً فاز گرفتم یکذره برم منبر و این حرفا... مخاطب خاصی نداشتم، خواستم بگم آره داداش مام بلدیم تفت بدیم حرفه‌ای!! :D
.
.
.
ولی علی دور از شوخی سری Warriors (مخصوصاً Dynasty و Samurai) از اون بازیهایی هستن که هیچی نمیتونه جاشون رو پر کنه.
حداقل برای من که اینطوریه... یکجورایی مثل سری Souls میمونن برام.
یه بخشی از گیمینگ تو وجود من هست که فقط با بازی کردن Warriors ارضا میشه... برای همین همیشه چند وقت یکبار میرم سراغش و همیشه برای شماره جدید سری Warriors هایپم.

البته این قضیه که میخواد Open World بشه رو من هیچ جوره نفهمیدم چه جوری میخوان اینکارو کنن... چون اساس بازی جوری هست که نمیشه OpenWroldش کرد...
نه سبک هانتینگه، نه اکشن آر‌پی‌جی میشه حسابش کرد... بهترین حالت همون حالت Missionی هست بنظرم.
البته اُمیدوارم خوب از آب در بیاد و حسابی بترکونه.

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
:D
درکت میکنم... ماتح*ت مبارک رو گویا سوزوندن چند بار :D ...
مخصوصاً با حرفایی که دفعه‌های قبلی زدن و هیچ وقت عملی نشد... :| کلاً زر زیاد میزنن، توجه نکن. :D

البته برای من که فرقی نداره، از اونجایی که من کلاً آدم متوهمی هستم و هنوز در مسائل مرتبط با گیمینگ رشد عقلانی کافی نداشتم، راحت میشه سرمو شیره مالید. :D
هر چی بگن باور میکنم و وقتی بازی هم بیاد بازی میکنم و در سطح تیم ملی باهاش حال میکنم، بعد میام تو نت میبینم همه دارن فحش میدن که چرا SaoSao جوابی برای اینکه انسانها از کجا آمده و به کجا میروند نداده تو بازی!
منم پشت بندشون میام زمین و زمان و کارگردان و نویسنده و استودیو و همه رو فحش کش میکنم میره و لذت بازی رو برای خودمو ده تای دیگه زهر مار میکنم. :D

کلاً در حال حاضر در عصر Dark Age گیمینگ به سر میبریم و خیلی‌ها از نعمت لذت بردن از بازی‌ها محروم شدن... خوبه که JRPGبازا عموماً زیاد قاطی این موارد نیستن و بدنبال Panty&Peace خودشون میگردن! :D

کلاً فاز گرفتم یکذره برم منبر و این حرفا... مخاطب خاصی نداشتم، خواستم بگم آره داداش مام بلدیم تفت بدیم حرفه‌ای!! :D
.
.
.
ولی علی دور از شوخی سری Warriors (مخصوصاً Dynasty و Samurai) از اون بازیهایی هستن که هیچی نمیتونه جاشون رو پر کنه.
حداقل برای من که اینطوریه... یکجورایی مثل سری Souls میمونن برام.
یه بخشی از گیمینگ تو وجود من هست که فقط با بازی کردن Warriors ارضا میشه... برای همین همیشه چند وقت یکبار میرم سراغش و همیشه برای شماره جدید سری Warriors هایپم.

البته این قضیه که میخواد Open World بشه رو من هیچ جوره نفهمیدم چه جوری میخوان اینکارو کنن... چون اساس بازی جوری هست که نمیشه OpenWroldش کرد...
نه سبک هانتینگه، نه اکشن آر‌پی‌جی میشه حسابش کرد... بهترین حالت همون حالت Missionی هست بنظرم.
البته اُمیدوارم خوب از آب در بیاد و حسابی بترکونه.
برعکس تو من خیلی با سری Warriors مشکل دارم :D یعنی اون اوایل کار خوب بودا و کلی هم باهاش حال میکردم ولی هر چی نسخه جدید اومد و تغییرات زیادی نداشت باعث شد بیشتر و بیشتر بازی‌های سری Warriors برای تکراری بشن. الان هم دیگه به جایی رسیده که چند سالیه فقط نسخه‌های فرعی رو میگیرم مثل Pirate Warriors (اتفاقا همین الان داشتم PW3 رو بازی می‌کردم :D) ولی خب باز همینا هم دارن کم کم تکراری میشن :|

کلا Omega Force باید از خیلی جهات تغییراتی توی این سری ایجاد کنه که بزرگترینشون هم لول/مپ دیزاینه که از زمان PS2 تا الان تقریبا هیچ تغییری درش ایجاد نشده و داره دقیقا به همون صورت قبلی ادامه پیدا میکنه :| منطقه A رو تسخیر کن، باس A رو بزن. منطقه B رو تسخیر کن، باس B -که دقیقا از همه لحاظ شبیه باس A هست- رو بزن، منطقه C رو تسخیر کن و ... :|:D از این لحاظ خبر OW شدن بازی حداقل این یه مورد رو میتونه بهتر کنه (دست کم یه تغییری توش ایجاد میشه) ولی خب باید دید این OW اینا چقدر واقعا OW ـه :D در کل فعلا همون رویه Idontbelieveyou.gif رو در پیش میگیریم تا چندتا گیم‌پلی درست و حسابی از بازی بیاد ببینیم چکار کردن :D

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
@AsaraymA
@NoctisSasuke
@Cloud Strife
@Kaine
@Armin.jrpg
@vaan 2
@KingAmir
@K o j i m a
@NaViiDii
@Akiba
@vayne solidor
@se.phi.roth
@Phantom Thief
@Safety & Peace
@Arima Kishou
@Oakenshield

و کلا تمام بچه‌های دیگه که یادم رفته منشن کنم. بشتابید که خبر دست اول دارم در حد تیم ملی :D

استدیوی جدید Atlus به اسم Studio Zero که شامل تعدادی از اعضای کلیدی تیم اول Atlus (تیم پرسونا 5) هست، قراره دو روز دیگه از یه بازی کاملا جدید توی مجله فامیتسو رونمایی کنه.

f343897569.jpg

سبک JRPG فانتزی
طراح: Soejima (طراح اصلی سری پرسونا)
کارگردان/تهیه کننده: Katsura Hashino (کارگردان نسخه‌های 3 تا 5 سری پرسونا)

یعنی خودتون رو آماده کنید که میریم داشته باشیم یه سری جدید از تیم رویایی Atlus :D فقط امیدوارم همین اول کاری مشخص کنند برای کنسولای خونگی میاد تا با خیال راحت بتونیم اخبارش رو دنبال کنیم :D

اینم یه والپیپر ۱۰۸۰ و Fanmade از اولین عکس بازی:

کلا ملت (مثل من) دارن عقلشون رو سر این خبر از دست میدن :D امیدوارم همونطوری که به نظر میاد واقعا یه چیز فوق‌العاده باشه! دو روز دیگه متوجه میشیم.

آخرین ویرایش:

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,030
نام
مازیار
@AsaraymA
@NoctisSasuke
@Cloud Strife
@Kaine
@Armin.jrpg
@vaan 2
@KingAmir
@K o j i m a
@NaViiDii
@Akiba
@vayne solidor
@se.phi.roth
@Phantom Thief
@Safety & Peace
@Arima Kishou
@Oakenshield

و کلا تمام بچه‌های دیگه که یادم رفته منشن کنم. بشتابید که خبر دست اول دارم در حد تیم ملی :D

استدیوی جدید Atlus به اسم Studio Zero که تشکیل شده از تیم اصلی این شرکت (تیم پرسونا 5) هست، قراره دو روز دیگه از یه بازی کاملا جدید توی مجله فامیتسو رونمایی کنه.

f343897569.jpg

سبک JRPG فانتزی
کارگردان و تهیه کننده: Katsura Hashino (کارگردان نسخه‌های 3 تا 5 سری پرسونا)

یعنی خودتون رو آماده کنید که میریم داشته باشیم یه سری جدید از تیم رویایی Atlus :D فقط امیدوارم همین اول کاری مشخص کنند برای کنسولای خونگی میاد تا با خیال راحت بتونیم اخبارش رو دنبال کنیم :D

یا تمام پیامبرا ... atlus ... یه jrpg فانتزی برامون بسازه .... دیگه هیچی از این دنیای گیم نمیخوام :((>:D<

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
2 روز دیگه کاشف به عمل میاد یه بازی برای Nintendo Switch یا کنسول های دستی هست و همگی فیل میشیم :D
البته نه هممون (مرتضی و آریا و خیلی دیگه از بچه‌ها کنسول دستی دارن) ولی خب من و تو و احسان حداقل فیل میشیم این وسط :|:D

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad
@AsaraymA
@NoctisSasuke
@Cloud Strife
@Kaine
@Armin.jrpg
@vaan 2
@KingAmir
@K o j i m a
@NaViiDii
@Akiba
@vayne solidor
@se.phi.roth
@Phantom Thief
@Safety & Peace
@Arima Kishou
@Oakenshield

استدیوی جدید Atlus به اسم Studio Zero که شامل تعدادی از اعضای کلیدی تیم اول Atlus (تیم پرسونا 5) هست، قراره دو روز دیگه از یه بازی کاملا جدید توی مجله فامیتسو رونمایی کنه.

f343897569.jpg

سبک JRPG فانتزی
کارگردان/تهیه کننده: Katsura Hashino (کارگردان نسخه‌های 3 تا 5 سری پرسونا)

اینم یه والپیپر ۱۰۸۰ و Fanmade از اولین عکس بازی:

کلا ملت (مثل من) دارن عقلشون رو سر این خبر از دست میدن :D امیدوارم همونطوری که به نظر میاد واقعا یه چیز فوق‌العاده باشه! دو روز دیگه متوجه میشیم.

دارم COD بازی میکنم وقت برا این چیزا ندارم B-)

جدا از شوخی بی مزه این چند روزه هر خبری بیاد من هیچ حسی نخواهم داشت :| از طرفی سرما خوردم که بیشتر شبیه سرطانه تا سرما خوردگی بدجور گند زده بهم

از طرفی هم دانشگاه ماشالله فکر میکنن دانشجو ها ترمیناتورن و کلی چیز میخوان سرم خیلی شلوغه هیچی برا انیمه و بازی وقت ندارم کلا از گیم و انیمه دور شدم چند وقته T^T

الانم هرچی سعی میکنم خوشحال بشم برا خبرای خوب نمیشه :<

فقط تریلر DQ بود که تونست یکم حال بهم بده :<

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
دارم COD بازی میکنم وقت برا این چیزا ندارم B-)

جدا از شوخی بی مزه این چند روزه هر خبری بیاد من هیچ حسی نخواهم داشت :| از طرفی سرما خوردم که بیشتر شبیه سرطانه تا سرما خوردگی بدجور گند زده بهم

از طرفی هم دانشگاه ماشالله فکر میکنن دانشجو ها ترمیناتورن و کلی چیز میخوان سرم خیلی شلوغه هیچی برا انیمه و بازی وقت ندارم کلا از گیم و انیمه دور شدم چند وقته T^T

الانم هرچی سعی میکنم خوشحال بشم برا خبرای خوب نمیشه :<

فقط تریلر DQ بود که تونست یکم حال بهم بده :<
Dynasty Warriors 9 قراره OW باشه. هایپ شو :D

لول :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر