طرفداران ژانر JRPG

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
علی چرا انقدر آکیبا استریپ رو پیشنهاد میدی؟ :D یعنی جزو Top3 بدترین JRPGهایی که بازی کردمه :D داستان که در حد زباله، گیم پلی شدیدا خشک و بد قلق (آخه اچی هم نیست حداقل، کمدیه بیشتر :D) کرکترای بازی که اصلا انقدر بد طراحی شدن در حد NPC های بازی های دیگن و اصلا هم خوب بهشون پرداخته نمیشه (غیر از ایموتو-چان) موسیقی در حد فقر، سر تا پای بازی پر از تبلیغ و لودینگ و و و... واقعا چرا؟ :D
فرشاد زودتر جواب داد دیگه :D تنها یه دلیل داره اونم اینکه بازی فانه :D

آخه چطور میشه از بازیی که بهت اجازه میده با کیبورد بزنی تو سر ملت بعد وسط خیابون لختشون کنی خوشت نیاد؟ :D

DonYagami

کاربر سایت
Jul 2, 2016
111
بازیه darkest dungeon امروز ریلیز شد برای PS4. خیلی بازیه خوب و اعتیاداوریه. شدیدا توصیه میشه الانم بیست درصد واسه کاربران پلاس تخفیف خورده و قیمتش شده حدود بیست دلار. روی PC هم هست و میشه با یه سیستم معمولی هم بازی رو تست کرد اگه خوشتون اومد بخرید. پلات هم داره بازیش :D

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
اطلاعات جدید از برسرک:

• فقط ۸ تا شخصیت قابل بازی (اسکال نایت جزشون نیست!)
  • بدون مولتی‌پلیر
  • برنامه‌ای برای عرضه DLC های زیاد برای بازی ندارن (خصوصا هیچ اشاره‌ای به DLC شخصیتی نمی‌کنند پس اسکال نایت قابل بازی کلا پرید :| )
  • بازی تلاشش برای ۳۰ فریم بودن روی همه پلتفرماست و برعکس PW3 روی PS4 قرار نیست ۶۰ فریم باشه
  • خشونتی که تا الان نشون دادن احتمالا توی نسخه غربی هم همینه و زیادتر نمیشه. تازه گفتن احتمالا بخشای سکــسی بازی هم توی نسخه غربی کمتر می‌کنند.

:|:|:|
===
گیم‌پلی جدید از فمتو هم اومده (اسم اصلیش رو نمیگم چون برای احسان اسپویل داره) که از اینجا میتونید ببینیدش (احسان به هیچ عنوان نبینش!!!)
watch?v=Y20uEqWaOnA

فعلا Clipconverter پوکیده برای همین نمیتونم تبدیلش کنم :(

Donger

کاربر سایت
Apr 14, 2015
1,576
New Danganronpa V3 Limited Edition

img_01.png

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
@Kaine
@NoctisSasuke
@K o j i m a

منحرفین بزرگ بشتابید که همونجوری که حسین گفت نسخه جدید سنران تایید شد و از اون نسخه‌هاست ها :>:x تازه کامل انحصاری PS4 یعنی دیگه ویتا هم جلو دار بازی نیست و از لحاظ گرافیکی و المان‌های تخریب و اینا میتونند خیلی جلوتر برن =P~

عکس رو من به صورت بند انگشتی میزارم:

اینم اطلاعات:
Peach Beach Splash is the name of a mysterious water gun tournament from the ancient days in the world of the shinboi. The game disregards entirely the series’ standpoints of good shinobi and bad shinobi, and their special abilities as shinobi are disabled as victory can only be attained through the use of water guns.
Weapons include dual pistols, Gatling guns, sniper rifles, and various other types of water guns. You can also set cards that grant these weapons skills and special ability effects.

Battles are five-on-five team-based fights using water guns. There is online multiplayer in addition to a story mode, and the game will feature over 30 names, plus α (Editor’s note: I’m not sure what this is referring to.) The series’ mainstay finishing techniques will also appear further enhanced in Peach Beach Splash.

Here are a few tidbits from Weekly Famitsu’s interview with producer Kenichiro Takaki:

• The story of Peach Beach Splash is part of the main storyline. There are plans to develop a new Senran Kagura from this title
  • There will also be a new Senran Kagura action game in the future
  • There are plans to include popular characters and such from the mobile game Senran Kagura: New Wave G Burst
  • I want to finally put the series in one big world
  • The game is being made so that both beginners and advanced players can enjoy it
  • We are considering the extent that players can intervene when it comes to costume destruction
  • The amount of costumes worth getting wet have increased. There’s also a considerable volume of swimsuits
  • There are plans to support PlayStation VR with some modes. Support may be added in an update after the release
  • There are about 10 types of water guns
  • There are plans for downloadable content that adds stories, costumes, and characters. We want to do collaborations, too

Day One >:D<>:D<>:D<

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
بچه ها نسخه جدید senran kagura به نام peach beach splash معرفی شد ۱۶ مارس تو ژاپن میاد از گذاشتن عکس هم معذورم نمیشه گذاشت
:D:D:xB-)
@Kaine
@NoctisSasuke
@K o j i m a

منحرفین بزرگ بشتابید که همونجوری که حسین گفت نسخه جدید سنران تایید شد و از اون نسخه‌هاست ها :>:x تازه کامل انحصاری PS4 یعنی دیگه ویتا هم جلو دار بازی نیست و از لحاظ گرافیکی و المان‌های تخریب و اینا میتونند خیلی جلوتر برن =P~

اینم اطلاعات:

s03d5g1dw1f7id66x181.gif

ایکارووووووووووووووووووگا ... اومددددددددددددددددددم !

Fallen God

کاربر سایت
Jun 1, 2011
129
نام
Soshy
@Kaine
@NoctisSasuke
@K o j i m a

اینم اطلاعات:

شوتره فایده نداره :D
من فعلا منتظر Cold steel 2 م، لامصب چند میلیون کانجی براش نوشته بودن . تو عمرم به این خوبی داستانیو ندیدم که انقدر جزییات داشته باشه و بهش پرداخته شده باشه .

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
شوتره فایده نداره :D
من فعلا منتظر Cold steel 2 م، لامصب چند میلیون کانجی براش نوشته بودن . تو عمرم به این خوبی داستانیو ندیدم که انقدر جزییات داشته باشه و بهش پرداخته شده باشه .
Cold Steel 2 یه یک ماهی هست منتشر شده‌ها :D من هنوز خودم بازیش نکردم ولی خب منتشر شده :D

Fallen God

کاربر سایت
Jun 1, 2011
129
نام
Soshy
Cold Steel 2 یه یک ماهی هست منتشر شده‌ها :D من هنوز خودم بازیش نکردم ولی خب منتشر شده :D
بله فدات شم اون نسخه آمریکاس ولی من بی نوا اکانتم اروپاییه و رو ویتا هم نمیشه اکانت شیر کرد :D نسخه اروپاش توسط NIS America و توی نوامبر منتشر میشه

CS1و بازی کردی ؟

K o j i m a

کاربر سایت
Jul 2, 2012
2,146
نام
Morteza
بله فدات شم اون نسخه آمریکاس ولی من بی نوا اکانتم اروپاییه و رو ویتا هم نمیشه اکانت شیر کرد :D نسخه اروپاش توسط NIS America و توی نوامبر منتشر میشه

CS1و بازی کردی ؟

به به یه ویتا باز اومد به جمعمون :D خوش اومدی :D

من CS1 رو اولاشم ولی واقعا این دوبلوراش روو مغزن، یعنی مضخرفتر از این دوبلورا وجود ندارن :| خدا این فالکوم رو لعنت کنه که اجازه نداد صدای ژاپنی رو منتشر کنن :(

Fallen God

کاربر سایت
Jun 1, 2011
129
نام
Soshy
به به یه ویتا باز اومد به جمعمون :D خوش اومدی :D

من CS1 رو اولاشم ولی واقعا این دوبلوراش روو مغزن، یعنی مضخرفتر از این دوبلورا وجود ندارن :| خدا این فالکوم رو لعنت کنه که اجازه نداد صدای ژاپنی رو منتشر کنن :(
ویتای خودم که نیست مال یکی از دوستانه :D میخواستم یه زمانی بخرم ولی چون اکانت شیر نمیشه نخریدم، من از استور جاپن بازی زیاد میگیرم ، استور جاپن ویتا هم عناوین خیلی خوبی داره که اگر قراره در هرصورت ازش بی بهره بمونم پس بهتره نخرم :|
بازی به شدت Slow paceهه ، ممکنه یکم خستت کنه ولی جلوتر یعنی در واقع از نیمه دوم به بعد به شدت عالی میشه. آخراش که برسی کلا دهنت باز میمونه :D

اما در رابطه با دوبله ش، تقصیر فالکوم نیست ، فالکوم خودش مشکلی نداره بلکه مشکل اون Talent agencyهه که بازیو دوبله کرده در واقع بحث صداگذاری کاراکترای بازی برون سپاری شده و اگر میخوای کسیو نفرین کنی CharaAni رو نفرین کن :D یا اینکه دعا کن فالکوم پولدار بشه خودش اینکارو بکنه ( خود فالکوم هم سرگذشتی داره که اگر 20 سال پیش درست انتخاب میکرد الان جای اسکوئر انیکس و اف اف خزش ، فالکوم حرف اولو میزد :D)

ولی انصافا دوبله انگلیسیش خوبه ، صدای بعضیاشون مثل لارا افتضاحه ولی صدای رین و crow شاهکارن. صدای آلیسا هم واسه یه انگلیش زبان که میخواد ادای تسوندره ها رو در بیاره بد در نیومده.(ولی با تمام اوصاف من هنوز دلم برای yuri horie میسوزه، صداگذار جاپنی آلیسا، حیف ازش بی بهره ایم وگرنه صداش فوق العاده س و اصلا با دوبله غربیش قابل مقایسه نیست)

درکل از سایر دوبله هایی که دیدم لااقل یه سر و گردن بالاتره. حتی در مقایسه با صداگذاری جاپنیشم بعضی جاها به خصوص خود رین شوارتزر بهتر کار شدن، Xseed طوری این مسئله رو هندل کرده که یه عمق تازه به بازی داده شده که از کلیشه های انیمه ای دورش میکنه. صدای ژاپنی رین رو ببینی اصلا انگار یه کاراکتر خز دیگه رو داری میبینی . :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر